banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 11:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Mar 2011, 17:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1518
Pa nije losa emisija. Malo mi je isfur kad valjaju one fore s Srbijanskim politicarima, kad nisam u toku, nista ne kontam i nije mi smijesno. :confused4:
Ima nekih dobrih fora, pjevacica ima fin glas i tako... Simpatikus

_________________
Zaradite iznoseći svoje mišljenje! ;)
JaZnam online panel za popunjavanje anketa.
Registrujte se ovde


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2011, 14:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10461
Evo cijele emisije sa Djokovicem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5u80kH-ZnZA[/youtube]

babic je napisao:
Nije bila loša ni ova zadnja ali sam očekivao više od Velimira Ilića.


Sto? Nije sutnuo Ivana? :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k8kb8plC23Y[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2011, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5019
Lokacija: Banja Luka
Na ovom kanalu imaju svi coveri koje radi ben Ane Stajdohar u ovoj emisiji.

http://www.youtube.com/user/anastajdohar

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2011, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Ona je preslatka i bend joj je odličan (saksofonista naročito :D ) i odabere uvijek super pjesme, ali mi je njenog bečenja preko glave. :angry3: Bilo zanimljivo i simpatično u početku, ali, brate, u zadnje vrijeme je pravo počela da me nervira.

Fajront republika mi je bila bolja, Kesić je car, ali sam pogledala par emisija dok su bile na atv-u, sad ne mogu da gledam jer nemam Prvu. :(

A Ivan mi je sasvim ok. Stand up komični dio sa početka emisije je uglavnom dobar, a kakva će emisija kasnije biti zavisi u velikoj mjeri od gostiju i od toga kakvi su oni sagovornici i koliko su spremni na šalu. Sinoć je bilo predosadno sa prepreprepreprepotnetnim debilom Brajom, ali sam se pošteno ismijala kada su mu gosti bili Miroslav Ilić, Jova Radovanović i Minja Subota.

Meni je mnogo bolji od debilnog Ognjena i nekih sličnih nazor komičara... Bokija nisam nikad ni pogledala...

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2011, 17:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10461
Opa, Ivan Ivanovic na BN TV...Danas jos bi i repriza od sinoc.

Citiraj:
Veče sa Ivanom Ivanovićem
petak u 21:00 RTV BN
Ivan će u opustenoj studijskoj atmosferi razgovarati i sa glumcima, pevačima, sportistima, političarima...

Slika



http://www.rtvbn.com/

Bitka za gledanost se zahuktava :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2011, 19:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Cek .. sta se sad desava?
Ja koliko vidim na najavi programa nema ga na ATVu veceras, a prosle sedmice je pustena repriza one emisije u kojoj je gostovao Novak Djokovic.
Hoce li ga sada biti na ATVu?
Da li su te emisije na BNu aktuelne ili krecu od prve?
Koliko sam ja uspio da upratim na ATVu su kasnili samo par dana u odnosu na originalno emitovanje emisije.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2011, 20:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10461
V@nja je napisao:
Da li su te emisije na BNu aktuelne ili krecu od prve?


Ova od sinoc je bila - itekako aktuelna. Gosti su bili Karolina i Ljubo Vracarevic, a na kraju su se pojavili TAP 011, odnosno identicno kao i na Prvoj TV.

Citiraj:
Veče sa Ivanom Ivanovićem - No.41

petak, 25.mart u 21.00h

Karolina Gočeva, koja važi za najlepši makedonski glas , majstor realnog aikida Ljuba Vračarević i najbolji pop bend 90-ih „Tap 011“, gostuju u najgledanijem tok šou. Zabava kod Ivanovića se nastavlja.
Slika


http://www.prva.rs/sr/program/emisija/s ... .html.html

Ja sam sinoc gledao na Prvoj, ali po danasnjoj reprizi sam skontao da je bas ova emisija emitovana sinoc na BN TV.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2011, 20:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Bas cu da vidim hoce li je biti veceras na ATV.
Mada, ne znam sta se desilo, ali ATV nije ni 40. epizodu emitovao :?
Srecom, postoji:
http://natabanu.com/tv/vece-sa-ivanom-ivanovicem.html
:D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2011, 23:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ljudi, sve emisije koje su u produkciji Prve Srpske Televizije možete gledati na njihovom sajtu, između ostalih i ,,Veče sa Ivanom Ivanovićem''.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2011, 01:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10461
dukicas je napisao:
Ljudi, sve emisije koje su u produkciji Prve Srpske Televizije možete gledati na njihovom sajtu, između ostalih i ,,Veče sa Ivanom Ivanovićem''.


Tacno.Ali na onu koja je posljednja emitovana, treba malo sacekati, da bi bila okacena na sajt. Mi ovdje govorimo o epizodi 41. a na sajtu je zadnja 40. koja je stara vec 8 dana.

Izemdju ostalog, ispostavlja se da ljudi koji nemaju Total i Prvu TV, putem BN TV mogu u isto vrijeme, bez ikakvog kasnjenja gledati istu emisiju. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2011, 03:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Pa da, BN prenosi direktno kao i Prva TV, a na ATV više te emisije nema nikako. A nije to Dnevnik pa da se mora gledati frišak direktno inače će biti bajat, ako nemate vremena da gledate direktno na TV-u, možete nakon par dana tu epizodu pogledati na njihovom sajtu kad vam odgovara, mislim da će već do ponedeljka biti dodana na sajtu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2011, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9862
Lokacija: Далеко од раја
Citiraj:
Савет РРА покренуо поступак против ТВ „Прве” због Ивана Ивановића

Београд – Савет Републичке радиодифузне агенције (РРА) саопштио је данас да је покренуо поступак против телевизије „Прва” због програмског садржаја емисије „Вече с Иваном Ивановићем”.

На првој наредној седници Савета РРА представник те медијске куће ће бити позван да се службено изјасни о спорним садржајима како подразумева поступак, наведено је у саопштењу.

Демократска заједница Хрвата (ДЗХ) недавно је, у отвореном писму председнику Савета РРА владики Порфирију, затражила да се „Првој” одузме право на националну фреквенцију због, како су образложили, увреда на рачун католичке цркве и говора мржње према хрватском народу.

У ДЗХ тврде да је водитељ емисије „Вече са Иваном Ивановићем” погрдним речима говорио о католичкој цркви и „позвао Ал Каиду да причека да Хрватска уђе у Европску унији, па да онда постави атомску бомбу уз јасне инсинуације где”.

Независно удружење новинара Србије је од Савета РРА затражило да поступи по пријави ДЗХ и испита њихове наводе, а председник тог удружења Вукашин Обрадовића је тон и начин на који Ивановић води свој шоу оценио као „забрињавајући и када су друге мањине у питању”.

(Танјуг)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2011, 18:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Oni pokreću postupke samo protiv onog što narod voli gledati i što je jedino zanimljivo. :mad: :angry4: :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2011, 21:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Mene čudi kako nisu i ranije ovo pokrenuli...

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2011, 01:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
zipo je napisao:
Citiraj:
Савет РРА покренуо поступак против ТВ „Прве” због Ивана Ивановића

Београд – Савет Републичке радиодифузне агенције (РРА) саопштио је данас да је покренуо поступак против телевизије „Прва” због програмског садржаја емисије „Вече с Иваном Ивановићем”.

На првој наредној седници Савета РРА представник те медијске куће ће бити позван да се службено изјасни о спорним садржајима како подразумева поступак, наведено је у саопштењу.

Демократска заједница Хрвата (ДЗХ) недавно је, у отвореном писму председнику Савета РРА владики Порфирију, затражила да се „Првој” одузме право на националну фреквенцију због, како су образложили, увреда на рачун католичке цркве и говора мржње према хрватском народу.

У ДЗХ тврде да је водитељ емисије „Вече са Иваном Ивановићем” погрдним речима говорио о католичкој цркви и „позвао Ал Каиду да причека да Хрватска уђе у Европску унији, па да онда постави атомску бомбу уз јасне инсинуације где”.

Независно удружење новинара Србије је од Савета РРА затражило да поступи по пријави ДЗХ и испита њихове наводе, а председник тог удружења Вукашин Обрадовића је тон и начин на који Ивановић води свој шоу оценио као „забрињавајући и када су друге мањине у питању”.

(Танјуг)

ma da traze oduzimanje nacionalne frekvencije :roll:
a kako to da ta gospoda iz dhz-a nisu reagovali za gore reci koje su upucene Srbima za vreme ozbiljnijih emisija hrvatskih televizija ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2011, 06:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10461
Eh sto nemam RRA ovdje kod nas :) Kolika kolicina vrijedjanja ispadne iz usta "komicara" na FTV, HAYAT i u posljednje vrijeme i na TV1, ni Strazbur ne bi oprao.

Tako da ova tragikomedija sa Ivanovicem za nase prilike ispadne presmijesna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2011, 08:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Phoenix je napisao:
Mene čudi kako nisu i ranije ovo pokrenuli...

Pa skupilo im se.....

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2015, 00:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Koja ovo emisija ide veceras na ATV?

ATV sutra od 19:45 prikazuje novu epizodu, cini mi se sa lepom brenom eno ide reklama svakih 15 minuta. Zasto te epizode nema i na rasporedu prve tv da ce se prikazivati sutra?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2015, 00:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5861
Veče sa Ivanom Ivanovićem je na Prvoj obustavljeno. Neki problemi između Prve i Ivanovića, sad pregovaraju.

http://www.novosti.rs/vesti/scena.147.h ... rst-ugovor


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2015, 00:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Navodno "vrijeđao" je čiča Tomu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs