banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 17:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9079 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 454  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jun 2018, 19:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5863
Sve u svemu, najlakše je zapamtiti ovih desetak kanala koje gledam i to je to. Pozicija i nije toliko bitna. A može se napraviti i ona neka tzv favorite lista.
Jedva nađoh Hayat music. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jun 2018, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1242
Ja sam stavio na sto onu listu kanala koja je došla uz račun.

Imao sam one neke slobodne kanale od 401, pa nadalje. I to je ostalo. Ali sad kad se krene unazad da se lista, odjednom među tim visokim brojevima je Pink Music na 355, a onda opet ti visoki brojevi, nije tamo poslije 352.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jun 2018, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5863
Ostali su FTA kanali na istim pozicijama 401+, kod mene su tu samo nekih 15ak muzičkih kanala... Ali ih preskače kad listam redom, ide 366 pa 601... Treba ručno ukucati broj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 06 Jun 2018, 08:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2017, 11:59
Postovi: 20
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 06 Jun 2018, 16:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Sep 2013, 12:51
Postovi: 45
druze to pitanje treba postaviti direktno Telemachu tj. info@telemach.co.ba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 06 Jun 2018, 16:21 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Sep 2017, 12:50
Postovi: 5
Јесте ли примјетили да од јуче, од када је нова листа канала Синестар премијере канали нису више у ХД резолуцији?!
Умјесто да повећавају број канала у ХД-у, они их смањују...
А ја им баш због та два канала прошле године продужио уговор ...сад ћу да им пошаљем мејл, да видим шта ће да кажу!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 06 Jun 2018, 18:31 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1154
podrska im je ne daj boze nikome....operateri u call centru nista ne znaju,bas nista...nazoves ove u sarajevu,oni te proslijede nazad kod ovih neznalica u bl....tacno zacarani krug.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 06 Jun 2018, 22:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nemojte se ljutit na cure...slabe su plate tu...mjenjaju se cesto...i cim i nauce stogod,odose na bolje placen posao, ili u njemacku...zato budite strplivi i tolerantni sa njima,cak i kad nakon dve recenice osjetite da one ne znaju ni 10% satelitskim antenama,receiverima i svemu ostalom koliko vi znate...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Jun 2018, 08:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
kad se regrutuje studentska služba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Jun 2018, 10:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2017, 11:59
Postovi: 20
@haga

Poslao sam i direktno na Telemach.

Citiraj:
Poštovani,

O svim novitetima ćemo Vas blagovremeno informisati.


Niko ništa ne zna :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Jun 2018, 10:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Sep 2017, 12:50
Postovi: 5
Добијем јутрос одговор од Тотала да ништа нису мијењали са Синестар премијере каналима и да су канали у ХД-у...укључим Тотал и стварно оба канала опет у ХД резолуцији...нешто су они јуче мутили са ова два канала..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Jun 2018, 13:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2017, 12:08
Postovi: 85
Najvjerovatnije za vrijeme SP u Rusiji biće na satelitu BHT HD... Tako da ćemo svi najvjerovatnije preko Totala moći gledati u HD rezoluciji prvenstvo. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Jun 2018, 13:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1242
Koliko vidim, Nacionalna geografija ima i SD i HD, zar nisu to trebali da izbace?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Jun 2018, 16:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
mark05 je napisao:
podrska im je ne daj boze nikome....operateri u call centru nista ne znaju,bas nista...nazoves ove u sarajevu,oni te proslijede nazad kod ovih neznalica u bl....tacno zacarani krug.

To je zatosto mnoge kompanije nemaju svoj call centar vec daju ovim nasim lokalcima sto zakupe lokal, angazuju radnike i sklope posao sa nekoliko vecih firmi da odgovaraju na pozive umjesto njih tako da postoji velika vjerovatnoca da si razgovarao sa nekim ko je prije tvog poziva imao poziv na temu namjestaja. Osim toga, korisnicka podrska kod nas dobra je samo za generalna i cesto postavljena pitanja. Za specificnija pitanja, cak i kod Amera postoji mogucnost da ne dobijes odgovorajuci odgovor ili cak nikakav. Nazalost tako je. I ja se cesto susrecem sa ovim kada kontaktiram neciju korisnicku podrsku. Kada sam jednom kontaktirao jednu firmu iz Federacije, javi mi se neki zenski glas i to na ekavici, a na jedan email koji sam poslao jednom prilikom jednoj americkoj firmi, u potpisu neki Indijac. Globalizacija, outsourcing. Imas domace call centre specijalizovane samo za njemacki jezik i njemacke klijente. To je biznis i po sa malom investicijom. Sklopis ugovor nekom velikom njemackom firmom. Svabo placa 5000 evra po radniku jer lokalne Svabe nece rutinske poslove ni za te pare, ima posla za 100 ljudi samo da na pozive odgovaraju. Gazda placa 500 evra. Troskovi zakupa kancelarijskog prostora, struja, telefon i to je to. Potrebna je samo komunikativnost i poznavanje njemackog jezika tako da neka te ne cudi zasto mnogi korisnici znaku vise od onog koga zovu. Tako nam je i u politici. Vode nas pricljivi ljudi koji znaju zbrajati 2 plus 2 i neki strani jezik, ako i toliko. Rutinasi na svakom cosku, osim u bolnici i u servisu racunara. Zato nam se drzava i raspada. Seljacka smo drzava na pocetku demokratskog procesa, zapelo smo na pocetku cim smo poceli. Nije to nista lose, i to moze dasljska, samo na duze staze je katastrofa. Ulaze se samo u nadogradnji znanja kod doktora i kompjuterasi sto iz svog entuzijazma uce preko besplatnog WiFi-ja. Sistem nam je degradiran strasno. Slabo se ulaze u znanje uprkos poplavi raznih privatnih fakulteta. Vecina studenata ni ne zna ni sta su ucili, samo znaju da su prosli. Sve je proforme, sto i mene u globalu nervira, a u lokalu sta ces, ljudi se snalaze na nacin na koji im stanje u drustvu dozvoljava. Jedno je sigurno, ovako na duze staze ne valja i ima odbijajuci efekat. Zato ljudi i bjeze iz ove zemlje.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 08 Jun 2018, 19:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10466
UmiPlus147 je napisao:
Najvjerovatnije za vrijeme SP u Rusiji biće na satelitu BHT HD... Tako da ćemo svi najvjerovatnije preko Totala moći gledati u HD rezoluciji prvenstvo. :)


Ako nemaš problem sa njemačkim jezikom, gledaćeš svakako u HD. 796. :D

pejas je napisao:
Koliko vidim, Nacionalna geografija ima i SD i HD, zar nisu to trebali da izbace?

Neka, ova SD varijanta je u start paketu. To me raduje. :)
I dalje želim da se odgovornima za ovaj raspored kanala sjetim familije. Cijele. Do osmog koljena. Malo je takvih idiota, kao što su tvorci ovog novog rasporeda kanala. :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Jun 2018, 10:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1242
Meni lično je ta varijanta gledanja SP na ZDF-u potpuno neprihvatljiva. Njemački ne znam, a jezik mi je mnogo iritantniji i od komentatora s BHT1. Džaba ne znam kakva slika, ako ima ikakva druga mogućnost neću gledati na ZDF-u nijedan meč.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Jun 2018, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5863
Navodno ovih dana stiže nekoliko HD kanala, za očekivati je BHT HD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Jun 2018, 12:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2017, 12:08
Postovi: 85
drug je napisao:
UmiPlus147 je napisao:
Najvjerovatnije za vrijeme SP u Rusiji biće na satelitu BHT HD... Tako da ćemo svi najvjerovatnije preko Totala moći gledati u HD rezoluciji prvenstvo. :)


Ako nemaš problem sa njemačkim jezikom, gledaćeš svakako u HD. 796. :D

pejas je napisao:
Koliko vidim, Nacionalna geografija ima i SD i HD, zar nisu to trebali da izbace?

Neka, ova SD varijanta je u start paketu. To me raduje. :)
I dalje želim da se odgovornima za ovaj raspored kanala sjetim familije. Cijele. Do osmog koljena. Malo je takvih idiota, kao što su tvorci ovog novog rasporeda kanala. :evil3:



Što se toga tiče, jeste biće u HD na ZDF-u. Mada biće sigurno BHT u HD. Nemam problem ni sa njemačkim, ali bolje je ako bude BHT.. :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Jun 2018, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1242
Daky je napisao:
Radi RTRS plus ;)

Ako je ovo bilo sređeno da radi 19. januara, kako je moguće da su večeras opet zaključali RTRS plus kad je na njega prebačena utakmica Srbija-Bolivija? U čemu je sad problem? Nije mi jasno kako se takve stvari uopšte mogu dešavati, da zaključvaju kanal RTRS-a u Republici Srpskoj. I zar mora uopšte utakmica da se prebacuje na plus?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Jun 2018, 19:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5863
Tada su samo privremeno pustili RTRS plus sa Totalove frekvencije, nakon EP u rukometu su se opet vratili na staru frekvenciju koju RTRS sam automatski zaključava.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9079 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 454  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs