banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 19:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Avg 2021, 21:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2383
Alooo je napisao:
Otisao sam do poslovnice danas, za divno cudo nisu pravili problem, samo onaj na kome je ugovor mora doci predati taj zahtjev za raskid, sa licnom i od tog dana usluga ce trajati 15 dana i onda oni gase...uglavom otkazni taj rok 15 dana. Meni je ugovor istekao ima godinu dana, ona mi nista nije spominjala da su oni sami produzavali...

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока


Šta ih boli tuki. Kojeg god operatera izabereš, pare idu u isti džep.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2021, 20:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Dec 2016, 07:46
Postovi: 316
Zasto Red TV, Pink, svi HR programi, RTS programi, FTV, O televizija, OBN ima jos tu dosta kanala ne idu u HD pobogu dragi ! Gledam Telemach, Total tv, Logosoft svi nude ove kanale u HD jedino nama se pustaju smece poput Duga tv i ostali srotovi. Ko jos bolan na Svijetu prebacuje HD u SD zalosno sta rade korisnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2021, 20:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Ajde to i nekako,ali zasto mi sa Elte moramo gledati "Primeru" na muljavoj Arenasport 1 Srbija koju ako gledas duze od 5 minuta zabole te i oci i glava i stomak!
U nedelju sve tri utakmice "primere" na Areni 1 Srbija,u isto vrijeme mi imamo na BH Areni spektakle Sibenik-Hrvaski Dragovoljac i Velez -Sloboda.
Sto je najgore tako ce biti cijelu sezonu,jer je Arena 1 vikendom rezervisana za Hrvatsku i BIH ligu!
@Arminikos RTS kanali,O kanal su u HD,a mislim i FTV od nedavno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2021, 15:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Ako čita neko ko je zadužen za program VH1 je promjenio ime i sad prikazuje muziku iz 2000-tih. Bilo bi dobro kad bi nam umjesto toga uključili MTV Hits jer to je 24-satna pop muzika kakva je bila na VH1 a MTV '00 je jedan od classika dekade. Praktično nemamo gdje gledati najnovije svjetske hitove ako budemo gledali '00 MTV.

Šteka zvuk na HRT 3.

Arena Sport HD kanali trzaju do bola, baš juče sam pokušao gledati sve ostalo ok ali Arene brate ko sabotaža.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2021, 18:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Jan 2017, 15:30
Postovi: 186
Lokacija: Banja Luka
Evo konačno još neko pored mene da potvrdi da šteka zvuk na HRT 3. Nije problem riješen ako se kanal pomjeri skoro na kraj liste. Ajmo Elta, zavrnite rukave i riješite taj problem, ima posla, nije to jedina stvar koju trebate popraviti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2021, 19:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1218
Nakon Blic net-a, evo i Elta Kabel gasi analognu televiziju. Od 01.09. korisnicima će biti dostupna samo digitalna televizija.
Naknada za KKS mijenja naziv u DKT - osnovni paket te cijena ostaje ista.

Malo off, od velikih igrača, jedino Telemach još ne gasi analogiju... Baš čudno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2021, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1950
Lokacija: Prijedor
Mastazz je napisao:
Evo konačno još neko pored mene da potvrdi da šteka zvuk na HRT 3. Nije problem riješen ako se kanal pomjeri skoro na kraj liste. Ajmo Elta, zavrnite rukave i riješite taj problem, ima posla, nije to jedina stvar koju trebate popraviti.


Ja sam pisao o tome još kada su Hrvati prešli na DVB-T2 HEVC standard krajem oktobra 2020.godine.Tada su u Elti ubacii ovo što se ni SD ne može nazvati,zbog svih tih silnih konverzacija signala koje su uradili da bi kanal bio u MPEG2 kodeku i dostupan za sve.Nema problema,ali onda su trebali omogućiti i HD za većinu korisnika sa novijim TV uređajima,kao što je slučaj sa RTS kanalima,mada i sa tim se odugovlačilo mnogo.RTL HR je u početku imao istih problema sa zvukom i pokretima slike,pa su prebacili u MPEG4 kodek prije mjesec-dva dana.Od tada naravno nema problema sa slikom,a ni sa zvukom.Kada pogledam ponudu Blic DTV,stvarno se zapitam šta plaćam 20 KM...Ajde što ne ubacuju nove kanale(Superstar 2-ex.Star TV,Arena 1x2,Arena Fight...) kao Blicnet,nego nemaju HD verzije HRT kanala niti HD verziju ArenaSport1 Srbija kanala,a Eurosport SD kanale kao da preuzimaju sa nekog internet strima.Mogu da razumijem da forsiraju da mtel ima najkvalitetniju ponudu od svih operatera koje su kupili prije nepune dve godine,ali čemu onda potcjenjuju Eltu u odnosu na Blicnet i Telrad?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2021, 15:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Arena1x2 pocinje sa emitovanjem programa za par dana,izgleda da Elta ne planira to da ubaci u programsku semu!
U subotu npr. prenose Gil Vicente-Benfica i St.Etienne - Lille.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Avg 2021, 09:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Danas ili sutra startuje Arena1x2 kanal.Zna li iko razlog zasto mi nemamo taj kanal i Arena fight tv?
I da li cemo mi uopste dobiti Arenusport 6,7 i 8 kada krenu sa programom 14 Septembra.jer koliko sam nacuo vjerovatno ni od toga nema nista.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2021, 11:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1950
Lokacija: Prijedor
Pored Elte,od većih pay operatera,još jedino BH Telecom nije uvrstio kanal Arena 1x2 u ponudu.Međutim oni imaju i Arena Fight kanal,kao i HD verziju srpske Arene 1.Ako neko čita iz Elte,pod hitno ubacivanje Arena 1x2 i Arena 1 Srbija HD!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2021, 14:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Ne vjerujem da ce ubaciti,moj komsija iz zgrade imao neke probleme sa tv pa su mu dolazili prekjucer.
Covjek ih pitao za Arenu 1x2 i Arena Fight kanal zasto ih nema u ponudi?
Jedan od momaka koji su dosli na intervenciju mu rekao "Kolika vam je pretplata ,budite zadovoljni i sa ovim sto imate"
Nista ja imam ugovor do nove godine,pa cu morati nesto mijenjati mada ne znam ni sam sta da radim izgleda mtel jedina opcija.
Ili mozda Msat ali onda mi je problem internet.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2021, 15:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1950
Lokacija: Prijedor
Basketball fan je napisao:
Ne vjerujem da ce ubaciti,moj komsija iz zgrade imao neke probleme sa tv pa su mu dolazili prekjucer.
Covjek ih pitao za Arenu 1x2 i Arena Fight kanal zasto ih nema u ponudi?
Jedan od momaka koji su dosli na intervenciju mu rekao "Kolika vam je pretplata ,budite zadovoljni i sa ovim sto imate"


Slažem se da za osnovni paket (kako ga nazivaju na sajtu) 19KM je i premalo u odnosu na broj kanala,ali uveli su upotrebu CI i kartica,napravili dodatne pakete pa neka ubace te Arene u dodatni paket,može i u ovaj HD paket sa ostalim HD Arenama.Taj momak što radi za Eltu nije dao odgovor na pitanje tvog komšije,jer imati neki kanal u ponudi i imati ga u nekom određenom paketu nije jedna te ista stvar.Blicnet takođe u tom nekom start paketu od 19 KM ima samo Arenu 1,ali zato u paketu od 23 KM ima sve Arene.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2021, 20:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Jan 2017, 15:30
Postovi: 186
Lokacija: Banja Luka
Osim što šteka zvuk na HRT 3, šteka i na Face TV i to već duže vrijeme. Sporo ide to popravljanje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2021, 21:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2198
Ajd' što je muljava, a je l' dodatno i "sjecka" slika na ovim AS1 Sr i AS1 Hr ili je do mojih instalacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2021, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1950
Lokacija: Prijedor
Da,sjecka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2021, 21:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2198
Upalio da pogledam malo Real i tu najavljivanu Spansku ligu, kada ono nije ni muljavo nego kao da je skremblovano.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2021, 22:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1950
Lokacija: Prijedor
Arena 1 HR sjecka jako puno,a na Areni SR slika je čista katastrofa!

Послато са SM-J600G помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2021, 15:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Elta je definitivno dno dna!
Brojim dana do isteka ugovora,radije cu biti i bez interneta i tv ali na Elti ostati necu.
Od sinoc u Zvorniku rade samo da kazem "domaci" tv kanali.
Arene ,Eurosportovi ,filmski ,dokumentarni kanali ne rade.Mislio sam da je mozda samo kod mene taj slucaj,ali bio sam u gradu i nikome ne radi,
Bukvalno 30 sekundi radi normalno, pa 30 sekundi zaledjena slika,pa onda isto tako 30 sekundi taman ekran i pise kodirani program ,pa sve tako ukrug.
Od sinoc to je znaci vec negdje 18-19 sati.Djevojka koja radi u kladionici zvala da pita,rekli joj "rijesice se ,radite li vi ljudi ista osim sto gledate tv"
A cura zvala zbog ljudi u kladionici koji gledaju utakmice!
Arena Hr sjecka non=stop ajde ok ,Arena 1 Srbija slika za zatvora ajde dobro mozda nije do njih.
Arenu 1x2 i Arenu Fight niste mogli ubaciti u programsku semu,ajde ok mora se znati "stariji brat" Mtel mora imati bolju ponudu logicno!
Od 14 septembra nema za nas Arenasport 6,7 i 8,ajde ok izdrzacemo i to.
Dajte mi bar da ove kanale koji su u ponudi gledam ko covjek,da se ne moram izvinjavati kada dodjem da prijavim kvar!
Zasto nikad ne "sjecka" slika na TV Simic i TV Slon,ostaje mi jos samo da uzivam u njihovom "bogatom"programu.
Vi iz Banja Luke nemate pojma koliko je katastrofalno situacija u manjim sredinama,ipak u B.Luci pretpostavljam ne smiju sebi dopustiti luksuz da stanje bude tako lose!
Izvinjavam se na dugom postu,necu vise pisati jer ne vrijedi se nervirati.Brojim dane do januara kada mi istice ugovor!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2021, 15:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1950
Lokacija: Prijedor
@Basketball fan Ne znam za problem sa Arenom 1 HR,da li je do njih ili ne,međutim imao sam priliku zimus u Federaciju da vidim kvalitet slike Arena 1 SD Srbija i takođe ista slika kao u Elte.Razumijem da kvalitet tog SD kanala nije do njih,ali mi nije jasno šta ih sprečava da uvedu HD verziju istog.Ovo što kažeš "stariji brat mtel mora imati najbolju ponudu" baš i nema smisla,jer Blicnet i Telrad imaju uredno sve Arene u HD i ove nove Arenine kanale.

Pošto koristim MojaWebTV od BH Telecoma,imam Arenu 1 SR u HD,ali opet mi nije jasno zašto i Elta ne ubaci HD verziju,svakako su im HD Arene u dodatnom paketu.Arena 1X2 je krenula sa radom i za sada idu najslabiji mečevi iz ponude.Međutim,kada krene grupna faza LŠ i LE onaj multiprenos što je do sada išao na Areni 2,od sada ide na tom kanalu.Ligu Šampiona pratim redovno,pogotovo taj multiprenos radi golova...Nadam se da će barem BH Telecom ubaciti ovaj kanal,već imaju Arenu Fight u ponudi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2021, 15:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17182
Lokacija: Q5HW+6W
Arena Sport 1 Srbija ide sa Polarisa, te je zato slika značajno lošija.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Robert009 i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs