banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 07:11 Danas je 22 Jun 2026, 07:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2329 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 03 Dec 2025, 09:31 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Sep 2021, 15:15
Postovi: 50
Završetak digitalizacije 1.6. 2026. Bilo bi pošteno da sada tamo gdje ima signala puste ubace u muxA i preostale TV stanice koje su zainteresovane,a ne da čekaju ljeto.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 03 Dec 2025, 15:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Sep 2021, 15:15
Postovi: 50
Greška, 1.3. 2026.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 17 Dec 2025, 06:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Od kada nema signala mux A sa Kozare?

Послато са SM-A145F помоћу Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 18 Dec 2025, 19:24 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 864
Jel to ne radi MUX D sa Vlašića?

Sent from my SM-S938B using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 03 Jan 2026, 09:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5387
Lokacija: Gradiška
Radi li kome 32Ch sa Kozare?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 03 Jan 2026, 09:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Jan 2022, 10:43
Postovi: 7
Ne već neko vrijeme.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 03 Jan 2026, 23:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 218
Kod mene u kući,tj.na kući nemam prijem,a par metara dalje,u pomoćnom objektu,prisutan prijem,ali sa duplo manjom snagom,na običnoj logi anteni,dok na kući,gdje imam 2 antene,sa pojačalom,nema prijema.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 05 Jan 2026, 09:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Feb 2013, 14:06
Postovi: 40
dr medici,a koja je lokacija u pitanju?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 05 Jan 2026, 10:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 218
Slatina


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 05 Jan 2026, 10:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5387
Lokacija: Gradiška
Ide li signal iz grada, tamo od RTRS-a, sa integralove zgrade?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 05 Jan 2026, 11:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Feb 2013, 14:06
Postovi: 40
Navodno ide ali na nekom drugom kanalu,ne znam kojem.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 05 Jan 2026, 11:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Feb 2013, 14:06
Postovi: 40
despot777,imas li ti signal sa Kozare obzirom da si relativno blizu?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 05 Jan 2026, 12:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5387
Lokacija: Gradiška
Nema zadnjih dana. Na selu gdje imam solidan antenski sistem na krovu nema uopšte signala na 32Ch, 37Ch ide uredno. Tu recimo bez problema hvatam i signal sa Sljemena... U Gradišci gdje sam isto bez problema hvatao isto na 32Ch nula bodova...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 06 Jan 2026, 22:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 218
Signal se kod mene pojavio na 32.kanalu,ali bez ATV


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 07 Jan 2026, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6934
Sta se desava sa signalom .Sad se vratio iz Prijedora,bio kod punca pa mi se žali da nema RTRS,FTV i BHT,možda još neki)...ostali digitalni kanali uredno rade (BNTV,K3,TV SA,itd...).

Pustio sam skeniranje opet , samo ih je sad obrisao sa liste kanala. Koja je fora...ne razumijem se ja , ali kao da onaj jedan primarni paket kanala ne radi, a ovaj sekundarni uredno frcera.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 07 Jan 2026, 17:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 2097
Lokacija: Prijedor
Kod mene trenutno ne radi ništa sa Kozare (CH 32 i CH37).


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 07 Jan 2026, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5387
Lokacija: Gradiška
Ja sada skenirao, i našao je sva četiri programa na 32Ch. Ali je izgleda slabiji signal nego ranije...To je u Gradišci sa ovim "patrljkom" :D izvičen na drugi kraj stana koji je okrenut prema Kozari.
Na selu ću sutra provjeriti...Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 08 Jan 2026, 00:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
kakav cirkus od digitalizacije :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 08 Jan 2026, 09:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5387
Lokacija: Gradiška
Jutros opet 0! :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: DVB-T u BiH
PostPoslato: 17 Jan 2026, 14:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Snaga predajnika na Kozari je smanjena zbog smetnji koje je pravio u Sloveniji.

Послато са SM-A175F помоћу Тапатока


Vrh
  
 
 [ 2329 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs