Što bi se zvanično obraćali po ovom pitanju? Konkurencija dobije neki kanal, koji god, i ti treba da pišeš saopštenje na tu temu i govoriš ovo ili ono?
To je kao da Blic novine recimo objave ekskluzivni intervju sa Trampom i poklone knjigu od 500 strana uz novine, a onda Glas Srpske objavi saopštenje da i oni planiraju da urade taj intervju i neki poklon da obezbijede takođe uskoro. Nema smisla, zna se koji je medij veći i moćniji.
Valjda je na svim ovim stranicama i u ovoj raspravi jasno utvrđena jedna stvar - imate provajdere koji barataju većim parama i nude stabilnije usluge, iPhone telefone i slično, i provajdere poput Elte koji su manji u svakom pogledu, a samim tim i jeftiniji, i ciljaju upravo takvu populaciju, siromašniju, penzionere... a realno je takvih i najviše u ovoj zemlji. A sad bi pojedinci da budu na toj jeftinijoj usluzi kod jeftinijeg provajdera, ali da imaju sve što imaju ovi skuplji. Jebiga.
Sve je ovo vrlo jednostavno - interesuje te sport? Pređi na platforme koje nude ono što te interesuje. Bacanje drvlja i kamenja na kompaniju koja iz ovih ili onih razloga nema SK je glupost čista. Kao da uđete u neki slabije opremljen butik i napadnete prodavačicu što nema cipele kakve ima konkurencija. Idi kod konkurencije i kupi sebi cipele ako ih želiš, ali spremi se da daš više novca i to je to.