banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:36 Danas je 23 Jun 2026, 00:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 28 Avg 2009, 12:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Okt 2008, 21:41
Postovi: 195
Bel je dobio 90 dana suspenzije dozvole (zabrane emitovanja) od RAK.

http://www.rak.ba/sr/public-affairs/pressr/default.aspx?cid=5323


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 28 Avg 2009, 19:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Okt 2007, 19:30
Postovi: 288
Lokacija: BL
Nek' neko okrene antenu, rastjera golubove, il' sta vec... na Eurosport 2 krci slika... taman mi pregled japanske lige poceo. :iconbiggrin:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 29 Avg 2009, 14:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Okt 2007, 19:30
Postovi: 288
Lokacija: BL
E'o sad krci i na RTS2.. pa ne moz' co'ek da fudbal pogleda, jednom kad u godini nadje vremena... ccc... :iconbiggrin:

Ne'a druge, skupit donacije, pa da ljudi kupe veci tanjir. Satelitski. Ovo nema na daleko. Koje li komedije. :iconbiggrin:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 29 Avg 2009, 14:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Vratite nam kanale, vratite nam kanale, vratite nam kanale :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 29 Avg 2009, 14:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Na muci se poznaju junaci...Elta me nije razočarala, umjeto standardnih 100% mrtvila, za vrijeme ove oluje samo je 95% programa nestalo...well done, elta popravljate se...ali ste i dalje blizu dna...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 29 Avg 2009, 19:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Nov 2008, 12:21
Postovi: 46
Nazovem servis veceras, pitam za eurosport 1 i 2, naravno nema ih zbog nevremena, iskoristim da ga pitam zasto ne ubace ESP 2 s bundes ligom, lik nema pojma da uopste ima ESP 2 BL, da on to nije vidio ni cuo... Pitam ga s kog satelita skidaju ESP, rece mi Hot bird, ne zna da je na W3 ESP 2 BL s srpskim komentarom. Tako da se ne nadate bundes ligi na Elti :D :D :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 29 Avg 2009, 22:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Okt 2008, 21:41
Postovi: 195
mile.k je napisao:
... Pitam ga s kog satelita skidaju ESP, rece mi Hot bird, ne zna da je na W3 ESP 2 BL s srpskim komentarom...


Pa lik garant ne zna ni da postoji W3 a kamo li sta ima na njemu... :evil:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 31 Avg 2009, 22:15 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Avg 2009, 22:14
Postovi: 8
DOBRO JE DA VI NA FORUMU ZNATE ZA W3 .......
STA BI BILO KAD BI SVAKO BIRAO KANAL KOJI NJEMU ODGOVARA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 31 Avg 2009, 22:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Okt 2008, 21:41
Postovi: 195
Oho, evo vratio se glavni galamdzija na forumu.
Samo tri posta i to sva tri velikim slovima.

Valjda se tako u elti razgovara sa klijentima 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 31 Avg 2009, 22:38 
Citiraj:
STA BI BILO KAD BI SVAKO BIRAO KANAL KOJI NJEMU ODGOVARA

Polako tarzane...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 31 Avg 2009, 22:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
sora je napisao:
DOBRO JE DA VI NA FORUMU ZNATE ZA W3 .......
STA BI BILO KAD BI SVAKO BIRAO KANAL KOJI NJEMU ODGOVARA


Ne radi se o tome, vec je potrebno samo zamijeniti postojeci Eurosport 2 sa Eurosport 2 Bundesliga...oba su lokalizovana na srpski, a koliko vidim ova verzija sa Bundesligom krece od sutra i na Total tv 8) ...o parametrima ovog novog regionalnog Eurosportovog servisa vec se pisalo na temi o fudbalu na malim ekranima...Inace, vecina operatera u BiH je umjesto dosadasnje verzije Eurosporta 2 ubacila ovu verziju sa Bundesligom, cak i u mnogo, mnogo manjim gradovima od Banjaluke...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 01 Sep 2009, 07:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2073
Postoje 2 Eurosporta 2?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 01 Sep 2009, 08:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Jun 2009, 08:21
Postovi: 51
Dzontra Volta je napisao:
Na muci se poznaju junaci...Elta me nije razočarala, umjeto standardnih 100% mrtvila, za vrijeme ove oluje samo je 95% programa nestalo...well done, elta popravljate se...ali ste i dalje blizu dna...


ma da, sva sreća pa nije bila neka oluja, samo NAJJAČA U ZADNJIH 30 GODINA!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0xJUL7hz ... re=related

saberi se čovječe


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 01 Sep 2009, 09:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Okt 2007, 19:30
Postovi: 288
Lokacija: BL
Sjooo, djes ba eltas, vid' mu glave samo, sva neka kockasta i na cose... :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 01 Sep 2009, 09:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Stvarno, odluči se.....
ne valja kad ljudi kritikuju Eltu, ne valja kad je hvale....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 01 Sep 2009, 22:12 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Avg 2009, 22:14
Postovi: 8
tensSa je napisao:
Citiraj:
STA BI BILO KAD BI SVAKO BIRAO KANAL KOJI NJEMU ODGOVARA

Polako tarzane...



Ako ti nesto nije jasno nazovi ljude,mislim da imaju servis.....tarzane


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 02 Sep 2009, 06:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Macr0 je napisao:
Postoje 2 Eurosporta 2?


Postoje 2 verzije lokalizovane na srpski...Ova Eurosport 2 koju i mi imamo u kablovskoj i specijalizovana verzija sa Bundesligom odnosno Eurosport 2 Bundesliga, koji se emituje u nekih 20-tak drzava uglavnom istocne Evrope, pa i lokalizovano na srpski.

Opsirnije:
http://tv.sb.eurosport.com/allsports/st ... 4455.shtml


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 02 Sep 2009, 13:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3686
Lokacija: Roma
Ja imam na kablovskoj taj ESP2 sa Bundes ligom. Inače, karakteristika mu je da nema teletext. Ili je to do operatera. Prethodni ESP2 ga je imao.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 04 Sep 2009, 13:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Sep 2009, 12:50
Postovi: 19
Posto procitah da ovdje ima strucnjaka za satelit kao i za Njemacku ligu,kako prvu tako i ''cvajtu'' pa nametnu mi se misao kad ste toliko pametni sigurno imate i nekakv prijedlog za kladionicu...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Elta Kabel
PostPoslato: 04 Sep 2009, 15:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
bukovski je napisao:
Posto procitah da ovdje ima strucnjaka za satelit kao i za Njemacku ligu,kako prvu tako i ''cvajtu'' pa nametnu mi se misao kad ste toliko pametni sigurno imate i nekakv prijedlog za kladionicu...


Imas i toga ali na sportskom podforumu :wink: nevidim zasto neko ko trazi da gleda njemacku ligu odma mora biti neki kladionicar

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Querit [Bot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs