banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 04:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 374 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Apr 2010, 23:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Ma, to su urbani mitovi - pusti...
Kako se zove ona zgodna, slatka voditeljka sa Bel-a?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2010, 23:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10484
koliko vidjeh, konacno su uradili sajt...

www.belkanal.tv

Ajd sad bar da znamo sta se uopste emituje. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 02:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
drug je napisao:
koliko vidjeh, konacno su uradili sajt...

http://www.belkanal.tv

Ajd sad bar da znamo sta se uopste emituje. :wink:

Nastavili sa radom pre pola godine i tek sada napravili sajt :evil3:

bio je program bela na sajtu fokusa :wink: ali nije bilo detalja o emisijama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 16:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Apr 2010, 14:10
Postovi: 344
Lokacija: Webistan
Преглед програма се још увијек може наћи на интернет страници листа Фокус.
На почетној страници, на самом дну стране, одмах до линка за контакт.
Стварно неспретно постављен линк ка садржају тј. прегледу програма. Ја сам га упратио случајно. Вјероватно ни многи који редовно посјећују странице Фокуса нису знали да постоји преглед програма за ТВ Бел.
По мени јако лоше рјешење.

Ако говоримо о интернет страници ТВ Бел, за коју је друг оставио линк, мени није јасно зашто у самом старту нису покренули тај веб. Бел је наставио са емитовањем програма још у децембру, а они су недавно покренули страницу.
Данас, када постоје бесплатни дизајн шаблони, као и начини за лакше управљање садржајем и када се хостинг може наћи повољно, чуди ме како једна "нова" телевизија (нови Бел) којој је циљ повећање гледаности, није се одлучила раније за покретање веб-а.

Сама страница је ОК, мада је могла бити атрактивније дизајнирана, посебно у првој половини насловне стране.
Мени је засметао онај дио "Гледајте Бел уживо". Умјесто живог програма, ту се налази клип са Youtube-а који је састављен од фотографија :confused2: и то махом фотографија нове зграде Владе РС. Дакле, ТВ канал прави клип од фотографија :roll:
Ако већ нису у стању да одмах крену са стримигом, могли су направити неку најаву о Бел каналу и написати на крају да ће ускоро бити омогућен стриминг.


Poslednji put menjao Tupko dana 16 Maj 2010, 17:07, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 17:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Iz razloga jer su hteli napraviti web portal, sa multimedijanim sadrzajem i live steaming-om, a prvobitno su nasli nekoga ko im nije mogao to odraditi, pa im je to oduzelo vremena.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 17:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Apr 2010, 14:10
Postovi: 344
Lokacija: Webistan
HugoLina je napisao:
Iz razloga jer su hteli napraviti web portal, sa multimedijanim sadrzajem i live steaming-om, a prvobitno su nasli nekoga ko im nije mogao to odraditi, pa im je to oduzelo vremena.

То што су нашли некога ко није знао одрадити посао мене као гледаоца не интересује. :wink:

Још увијек нема стриминга (иде клип са фотографијама :confused2: ), а могли су раније направити страницу са прегледом програма и основним информацијама о емисијама (неки смислен веб темплејт, има их и бесплатних), па онда наћи некога ко би им "одрадио" протал.
Или да су пред покретање канала нашли некога ко би им урадио портал, какав су жељели. Бел је паузирао три мјесеца. Сматрам да су за то вријеме, до почетка емитовања, могли наћи рјешење :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 18:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Ja ti samo kazem kakvu informaciju imam.
Nije mi jasno cemu se cudis, pa nije to HRT, niti kakva ozbiljna televizija od koje se ocekuje nesto posebno.
Kakva im je postava i organizacija, ovo na ekranima jos i dobro izgleda.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 18:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Apr 2010, 14:10
Postovi: 344
Lokacija: Webistan
HugoLina je napisao:
Ja ti samo kazem kakvu informaciju imam.
Nije mi jasno cemu se cudis, pa nije to HRT, niti kakva ozbiljna televizija od koje se ocekuje nesto posebno.
Kakva im je postava i organizacija, ovo na ekranima jos i dobro izgleda.

Ма не чудим се толико, јасно је да нису нпр. ХРТ. Могли су направити било какав веб са основним информацијама о програму и емисијама.
Или да су ставили тај линк са прегледом програма који је на сајту Фокуса на боље мјесто, можда чак као банер, да су тако рекламирали и сл.
Рјешења је било...

али изгледа да је проблем у постави те куће и организацији, баш како си написала :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2010, 18:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
Citiraj:
Одзвонило за БеЛ ТВ?

Главни и одговорни уредник БеЛ ТВ, Влатка Малиџан, смијењена је прије неколико дана са ове функције, а отказе је добило и више радника ове куће.

Као главни разлог наведено је лоше стање у овој медијској кући, а према мишљењу већине отпуштених радника (наш извор наводи 13 отказа), Малиџанова је жртвено јагње у овом случају јер се противила да направи списак радника за отказ. Према прогнозама истих тих отпуштених радника, суноврат ове куће је неминован, рејтинг све лошији, а заинтересованих за оглашање је све мање.

..........


Clanak je duzi pa da ne zatrpam temu...
...evo link za tekst: http://www.frontal.rs/cyrl/?page=5&kat=10&vijest=50903


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2010, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
A šta sa silnim milionima koji su "upumpani"... ... pojeo mrak...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2010, 21:07 
ovo nije nista novo, ljudi su u kolapsu vec odavno.. kad bolje razmislim, pitam se jesu li ikad i bili u dobrom stanju...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2010, 21:16 
Onaj top sop smori, ne znam ko moze gledati ono...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Nov 2010, 21:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
mangia je napisao:
A šta sa silnim milionima koji su "upumpani"... ... pojeo mrak...

pa po tom tekstu izgleda da i nije puno"upumpano"...

dobicemo novu diskoteku i restoran umesto bela
Citiraj:
Извори блиски породици Јањетовић кажу да ће телевизија ипак ускоро бити затворена, зато што им не треба предузеће које се не може само изборити за своју улогу на тржишту, а на простору гдје је сада телевизија, ужурбано се ради на сређивању нове дискотеке и салона за вјенчање.

mozda su zato stavili kuvara za glavnog urednika :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2010, 18:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
mangia je napisao:
A šta sa silnim milionima koji su "upumpani"... ... pojeo mrak...

Dok " udijeliš " svima onima koji u ti te milione dali, tebi ostaneeeeeeeee SIĆA. Elem, ti milioni su upumpani po političko-poznaničkoj liniji.

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2011, 00:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
Citiraj:
Новости са Бела: Деда Мраз донио новог директора

како Фронтал.РС сазнаје, нови директор Бел телевизије биће Сергеј Мочевић, до сада запослен у маркетинг служби ове медијске куће.

Мочевић је рођен 1986. године, завршио је ''Бања Лука колеџ'', а радно искуство му је везано за област маркетига. Прво је био директор маркетинга у магазину ''Вимен'' (Women), a након тога је прешао на садашње радно мјесто на БЕЛ ТВ, гдје се налази већ годину дана.

Нови директор ''реномиране'' тв куће из Бање Луке је потврдио информације за Фронтал. РС, с тим да каже да још није именован.

- Тачно је да ћу бити директор БЕЛ тв, али још нисам именован, већ је Управни одбор прихватио да будем директор, а на функцију ступам од 1. фебруара – објаснио је Мочевић.

Млади директор је син Мире Лолић-Мочевић, директорице програма на РТРС, што је други назив за исту функцију, коју ће обављати Мочевић млађи. Он ће на овом одговорном мјесту замијенити Младена Трнинића, који ће прећи на ново радно мјесто у Нову банку. Трнинић је познат као директор телевизије који је питао: ''Да ли Српска новинска агенција има новинаре?''.

O стању на Бел тв смо већ једном писали, а нови директор нас је позвао да посјетимо просторије Бел-а и увјеримо се да ће се ''увести многе новине'', а једна од њих свакако јесте његово унапређење на директорску позицију.

http://www.frontal.rs/cyrl/?page=50&kat=5&vijest=52059


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2011, 01:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
na ovo mogu samo grohotom da se nasmijem

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2011, 01:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23512
komentar sa frontala
Citiraj:
Ja mislim da je Janjetović odlučio da ih na proljeće vodi sve u rasadnik, zato okuplja mlađu ekipu koja može dobro da kopa! Ima sadnica za okopavati...


:lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2011, 02:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Genijalno... :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2011, 09:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 750
Kupovni fakultet, mama Mira Lolić Močević ... ne može smješnije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2011, 21:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
danijell je napisao:
komentar sa frontala
Citiraj:
Ja mislim da je Janjetović odlučio da ih na proljeće vodi sve u rasadnik, zato okuplja mlađu ekipu koja može dobro da kopa! Ima sadnica za okopavati...


:lol:

:lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 374 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs