banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 23:20 Danas je 22 Jun 2026, 23:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Feb 2015, 21:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Hvala amadeus. Slika

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 17:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Maj 2011, 18:21
Postovi: 251
Ekskluziva na Elta Kabel mrezi: bogatiji smo za novi biser na medijskom nebu pod nazivom ''Izvorna TV''.
Ja dozivljavam transfer blama i nevjerovatan unutrasnji bijes zbog toga sto ja to jos i placam.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 17:58 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2012, 17:05
Postovi: 46
Lokacija: Centralna Dominacija
Zaboravio si napisati da je HD. :lol: I Face HD ima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 18:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2014, 14:55
Postovi: 115
Lokacija: Бања Лука
Фреквенција?

_________________
"Мозак је програмиран да упија инструкције, лажи су мелем за умртвљене функције..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 18:37 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2012, 17:05
Postovi: 46
Lokacija: Centralna Dominacija
530 MHz


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 19:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2010, 16:56
Postovi: 856
Ima li nos iko problema sa elta kablovskim internetom? Vec 5 dana ne radi par sati pa proradi, a od juce ne radi uopste. Zvao sam ih nekoliko puta i rekli su poslati ljude iz servisa ali niko jos dosao nije.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 20:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4994
Jedino FACE HD je vrijedno pomena...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 20:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Ma ni to , da su uveli Eurosportove HD rekao bi nesto.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Gdje ta izvorna, jesu uvrstili, ja presao nista mi ne prikazuje.

Face TV jedino ima SD, pise HD ali je SD.
I SD je sa dobrom slikom, ali bi da isprobam i taj..


Eurosportovi HD, sta kazes amadeus?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 20:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Kao što već napisaše, preskeniraj, 530 MHz. I dodan je Face TV HD, ista frekvencija.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 20:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 29 Sep 2011, 11:18
Postovi: 351
Lokacija: Prijedor
Bolje da riješe problem sa titlom na Nat Geo, nego što nam trpaju treš kanale u ponudu. Mada, makedonski jezik se da razumjeti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Konačno Face HD samo šteta što nemaju više sporta kao nekad. Izvornu će gledati dosta ljudi iako ja nisam nešto lud za tom muzikom narod to voli. Nismo dobili zamjenu za Sport 1.de niti nam je rješen problem sa titlom na Nat Geo a valjda će i to doći na red.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Krenuo je NatGeo Croatia, tako da sad na "starom" kanalu nema hrvatske lokalizacije.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Nek nam amadeus doda Nat Geo HR i problem riješen.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
A još se niko nije udostojio da objasni zašto ne možemo imati NatGeo Serbia, pa da ko ljudi gledamo emisije titlovane na srpski jezik, ili možda neko misli da svi znamo slovenački i makedonski. Ili da smo rođeni u Varaždinu. :roll:

Koliko vidim na Totalu, NatGeo Serbia ide cijelo vrijeme normalno. Sa srpskim titlom.

CopyLeft je napisao:
. Nismo dobili zamjenu za Sport 1.de


Niti ćemo dobiti, jer takva zamjena i ne postoji.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Kad već ne postoji NatGeo BH, zar je bitno dal je srpski ili hrvatski?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Naravno da nije bitno. Pričao je amadeus ako se sjećate da lik koji radi na distribuciji Nat Geo iz Srbije ne dobija platu i zabole ga što ne radi predajnik preko kojeg se preuzima signal valjda zemaljskim putem (provjerite postove ako vas ne mrzi).

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Čuj NatGeo zemaljskim putem... izvini što ti ovo moram reći, ali lupaš gluposti.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Bitno je. Ne razumijem kako jedan operater može, a drugi ne može imati srpsku verziju kanala. Na Totalu, upravo gledam, ide srpska verzija. U čemu je kvaka?

Edit: Šta misliš kako bi na tvoje pitanje odgovorili forumaši zapadnog Mostara? :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
<Enter_name> je napisao:
Čuj NatGeo zemaljskim putem... izvini što ti ovo moram reći, ali lupaš gluposti.

Možda nisam u pravu.

Edit: Evo na šta sam mislio
amadeus je napisao:
Radi predajnik na Cotu, ali od juce ne radi predajnik Gucevo. Covjek koji odrzava taj predajnik odbija da se popne, jer mu RTS nije platio nista vec mjesecima... :(

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Poslednji put menjao CopyLeft dana 03 Feb 2015, 21:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], dejann, Trendiction [Bot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs