banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 03:46 Danas je 22 Jun 2026, 03:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2676 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 134  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 01 Apr 2016, 19:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Kako mi samo želudac zatitra kad slušam ovog Novakovića kad vodi bilo koji sport, u ovom slučaju tenis. Nerealno je koliko plejada "komentatora" sa rtrsa (Corsovic, Novaković, Babić) zna upropastiti gledanje bilo čega svojim amaterizmom.
Kaže Novaković "Djokovic traži zamjenu svog kacketa, ovaj mu se vjerovatno istrosio" :roll:

Pa vodite gospodo neku emisiju o poljoprivredi, ostavite nas da gledamo bez komentatora j.benog umjesto ovih bilmeza.

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 01 Apr 2016, 20:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Pa jel se bio istrosio

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 01 Apr 2016, 20:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Jeste! :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 01 Apr 2016, 21:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ja sam prebacio i pratio na live score. Stvarno katastrofa. Ne znam poslusaju li oni sebe

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 01 Apr 2016, 21:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Kada je tenis u pitanju Višković-Pralica ćaće igrice. Jbg Sport klub.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 01 Apr 2016, 21:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Necu ni antenu montirat na kucu, nema sanse!

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 07 Apr 2016, 20:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Došlo je do toga da je slika za vrijeme utakmice kvalitetnija na BHT1 nego na RTRS. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 07 Apr 2016, 20:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Zato sto je BHT1 HD za SP su uveli.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 07 Apr 2016, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Govorim o BHT SD

HD je logično najbolji


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 14 Apr 2016, 20:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
Jel mi se učinilo ili ovaj komentator reče:"...Mamadou Sakho jeste brz, ali je spor igrač..." :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 14 Apr 2016, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Pa podvojena ličnost.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 11:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 528
Uglavnom ne pratim ovaj kanal, ali ono što ugledam povremeno je Jutarnji program, i ono je smijurija teška.

Nije mi jasno da ozbiljna, "državna" televizija može sebi da dozvoli onako dosadan program... Uključuju čovjeka za vremensku prognozu svakih pola sata uz pitanje u fazonu: da li je sada nešto drugačije vrijeme? Jeste, za pola sata, 20 stepeni razlike. :lol:

Vijesti sve preuzete sa novinske agencije Srna, kao da na RTRS-u ne radi hiljadu ljudi, ali očigledno da nisu kadri da proizvode sopstvene vijesti...

Na kraju, voditelji nikako nisu dobro uklopljeni. Danijel je zajebant, provalio bi povremeno neki dobar fazon, ali mala sa njim je uštogljena kao da ima 60 godina, a onaj drugi par još gori, onaj wannabe Klark Kent ne može da sastavi rečenicu a da ne pogriješi, u fazonu "vijesti iz kuRtule".

Ali eto, kako god, može im se, pretplata ide, plate iz budžeta idu, čemu potreba da se bilo šta mijenja...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 15:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Hajde što Dudek i kompanija zovu SDS i ostale tzv. Savez za promjene, ali skontah i novinari tzv. PTPC upotrebljavaju skraćenicu tzv. Savez za promjene.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 15:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:43
Postovi: 469
filozof sa vrbasa je napisao:
Hajde što Dudek i kompanija zovu SDS i ostale tzv. Savez za promjene, ali skontah i novinari tzv. PTPC upotrebljavaju skraćenicu tzv. Savez za promjene.

Тзв. РТРС :lol:

То ти је већ мјесецима у функцији.Само чудо ми је како не користе ону Додину -Савез за пропаст- :D :confused1:

_________________
Gasprom je srpska firma-prof.dr.mr.soc.presj.tren.diktat. Dusko Vujosevic.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 15:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Svaka čast Radiju, ponekad ga upalim ima se šta pametno za čuti.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 16:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:43
Postovi: 469
OBN televizija više od devet godina ne plaća Radio-televiziji Republike Srpske zakup releja, a ukupan dug premašio je 340.000 KM, saznaje poslovni portal CAPITAL.ba.

http://www.atvbl.com/obn-televizija-duz ... da-maraka/

_________________
Gasprom je srpska firma-prof.dr.mr.soc.presj.tren.diktat. Dusko Vujosevic.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 21:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Kriminal. Odakle RTRS može izdavati u zakup predajnike? Jebo ti nas i naše zakone kad je tako posloženo ko da im je to ćaćevina. Ko je položio račune narodu. Gdje su te pare ako su i dolazile završavale? RTRS radi kao privatna televizija jedne partije i nikad se i nisu trudili dokazati da nije tako. Nema nikakvog nepristrasnog tijela sačinjenog od intelektualaca koje smije kritički govoriti o toj partijskoj televiziji. Onda izađe ovakva vijest preko satelitske televizije ATV da kao ne bude sumnjivo da se malo zametnu tragovi. Pa ljudi božji i ATV je pocrvenio i svaka televizija u RS je dobila crvenu boju? Ne treba to ignorisati već prepoznati. Dok zamazuju oči sa trivijalnim na ruku skandalima sakriva se pravi kriminal sa bankama o kojima RTRS ne izvještava svoje građane. Onaj Lukač upozorava BiH a koga upozoravaš kad si ti drugi dio BiH? Koga jadan ti i Nezavisne novine i RTRS lažete sami sebe. Napravite sve što treba da ljudi žive bolje a ne da stojimo u mjestu i ne možete ni digitalizaciju dovršiti dok se vi bavite glupostima. Ima sud i sve što vam je sporno pa i OBN tužite na sudu i Ćaletu skupa s njim. Šta mene briga šta ste radili. Jedino što me je briga je zašto ste našu narodnu svojinu davali u privatni najam? :angry4: Redovno plaćam RTV taksu i sve račune u ovoj državi. Radite svoj posao konačno.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 21:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
CopyLeft je napisao:
Kriminal. Odakle RTRS može izdavati u zakup predajnike?


Ne razumijem zašto ne bi izdavao predajnike u zakup? Sve načine da se dođe do izvora prihoda treba iskoristiti. RTRS nije ni prvi ni posljednji javni servis koji ( je ) na ovaj način dolazi/o do prihoda. Radili su to i na RTS-u sve do transformacije sektora emitovanja u ETV.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4994
CopyLeft pricas gluposti...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 15 Apr 2016, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
drug je napisao:
CopyLeft je napisao:
Kriminal. Odakle RTRS može izdavati u zakup predajnike?


Ne razumijem zašto ne bi izdavao predajnike u zakup? Sve načine da se dođe do izvora prihoda treba iskoristiti. RTRS nije ni prvi ni posljednji javni servis koji ( je ) na ovaj način dolazi/o do prihoda. Radili su to i na RTS-u sve do transformacije sektora emitovanja u ETV.

Ne rade samo javni servisi (i BHT isto nudi prostor za iznajmljivanje). Masa privatnih TV kuća iznajmljuje prostor na svojim antenskim stubovima.
Ionako ima prostora, š'o ne bi pokrili dio svojih troškova ili zaradili.
Doduše, neki prenatrpaju stubove, ali to je druga priča.

CopyLeft je napisao:
Ko je položio račune narodu. Gdje su te pare ako su i dolazile završavale?

Imaš godišnje izvještaje u kojima se navode prihodi od iznajmljivanja kapaciteta na antenskim stubovima.
Eh sad, što se programa tiče, uređivačke politike, zapošljavanja... i to je druga priča.


Vrh
  
 
 [ 2676 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 134  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs