banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 18:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Feb 2018, 17:31 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Dec 2016, 14:15
Postovi: 68
sinip je napisao:
vverbatim je napisao:
Ko ima Mtel IPTV, moze li reci jesu li zatamnili sada kod njih?
Ne vjerujem Elti vise nista, po njima niko nema pravo ni Sport Klub da emituje u BiH a SK samo sto nije kaznjen (to samo je vec dvije godine) :lol:

Јесу, није до Елте. За дивно чудо. :)


samo cuti, zapadace pola metra snijega :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 17:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
Šta je zamračeno? Olimpijada ili?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Да. Снимак хокеја на леду.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 18:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
Sta je problem onda :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 20:37 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2018, 20:43
Postovi: 13
sinip je napisao:
Sondri je napisao:
Kakava je procedura pri isključenju sa Elte? Nemam vremenski ograničen ugovor, nadam se da nemaju nešto mikro slovima napisano da se ugovor automatski obnavlja ako ne budeš tu i tu u toliko i toliko sati :) Jel oni nose svu onu svoju opremu, koja je stara preko 10god...

Платиш све рачуне, одеш до најближе канцеларије, поднесеш захтјев.

Е онда они се размишљају неких 15 дана да ли да ти дозволе искључење или не, па кад се сјете да ти дозволе, зову те да потпишеш неку изјаву о раскиду уговора?!? или тако неку небулозу, и уредно ти наплате те двије седмице што су прошле док су се наканили да те зовну.

Стока кокошарска...


Ja još nisam nigdje naišao na raskidanje ugovora kad hoćeš, ni u jednoj instituciji, firmi... zna se koji je rok važenja i pratiš datum (prosta matematika). :D

_________________
ĆAO SVIMA KOLIKO VAS IMA! ŽIVJELI!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 20:44 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 20:46
Postovi: 46
vverbatim je napisao:
sinip je napisao:
vverbatim je napisao:
Ko ima Mtel IPTV, moze li reci jesu li zatamnili sada kod njih?
Ne vjerujem Elti vise nista, po njima niko nema pravo ni Sport Klub da emituje u BiH a SK samo sto nije kaznjen (to samo je vec dvije godine) :lol:

Јесу, није до Елте. За дивно чудо. :)


samo cuti, zapadace pola metra snijega :)


Ja sam čula da je stvarno do RTS-a i regulatorne tj. da su oni donijeli odluku o zatamljivanju koje se sad moraju svi pridržavati kako ne bi bili kažnjeni.
Nisu ludi da rade namjerno...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 20:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
Na RTS 2, na Totalu trenutno se sasvim normalno emituje dokumentarni film o Kini. To su nešto u Elta kabelu pobrkali. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 21:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
I na mtelu ide sve uredno. Men se čini da njima stiže kazna za ono ljetos što su radili sa RTSom za vrijeme EP u košarci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 21:37 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 20:46
Postovi: 46
Hm... gledam sad, Blic isto nema RTS2. Da nije neka od domaćih stanica otkupila pravo emitovanja te emislije?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 21:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
Gazda, ne vjerujem da to ima ikakve veze. Ako je iko do sada jako jako malo zatamnjivao RTS, to je bila Elta. Nešto drugo je posrijedi. Cijenim da će se po završetku OI, stanje normalizovati.

Mada opet realno govoreći, na RTS-u se ponajviše i gleda njihova vlastita produkcija. Malo je samo sada glupa situacija da je maloprije, prije Tvin Piksa bila kodirana dokumentarna emisija o Kini, koja je na ostalim operaterima išla normalno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 23:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Jel to ona ista propagandna dokumentarna serija o Kini koju emituju BHT i RTRS vikendom?Kina-uspon civilizacije?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2018, 00:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
506sacrtom je napisao:
sinip je napisao:
Sondri je napisao:
Kakava je procedura pri isključenju sa Elte? Nemam vremenski ograničen ugovor, nadam se da nemaju nešto mikro slovima napisano da se ugovor automatski obnavlja ako ne budeš tu i tu u toliko i toliko sati :) Jel oni nose svu onu svoju opremu, koja je stara preko 10god...

Платиш све рачуне, одеш до најближе канцеларије, поднесеш захтјев.

Е онда они се размишљају неких 15 дана да ли да ти дозволе искључење или не, па кад се сјете да ти дозволе, зову те да потпишеш неку изјаву о раскиду уговора?!? или тако неку небулозу, и уредно ти наплате те двије седмице што су прошле док су се наканили да те зовну.

Стока кокошарска...


Ja još nisam nigdje naišao na raskidanje ugovora kad hoćeš, ni u jednoj instituciji, firmi... zna se koji je rok važenja i pratiš datum (prosta matematika). :D

Синко, тај уговор је истекао има деценија. И умјесто да се та формалност типа скидајте ме с мреже заврши у року од дан-два, они то развлаче да би откинули још коју кинту. Јадно и жалосно.
Одјављивао сам ја и услуге Телекома, данас тражио, сутра било угашено. Е тако се то ради.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2018, 17:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Jul 2017, 18:09
Postovi: 265
kako na koga naletiš, u mtelu na dva različita šaltera dvije različite priče...ja sam kod njih imala i više od 15 dana odjave, jer sam tri dana plus čekala na zahtjev za prenos, pa čekaj ih kući da dođu po opremu..haos..jedva se odjavih


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2018, 18:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 20:46
Postovi: 46
lovely je napisao:
kako na koga naletiš, u mtelu na dva različita šaltera dvije različite priče...ja sam kod njih imala i više od 15 dana odjave, jer sam tri dana plus čekala na zahtjev za prenos, pa čekaj ih kući da dođu po opremu..haos..jedva se odjavih


I kod mene ista situacija kod Mtela, plus što su mi produžili "ugovor" na osnovu potpisanog radnog naloga kad su mijenjali router... Onda, kad sam tražila na uvid potpisan Ugovor (jer sam znala da ga nisam potpisala) prošla su i tri mjeseca koliko je trebalo za istek "ugovorenog roka". Onda cirkus oko opreme itd...
Uglavnom, pomučila sam se dobro dok ih se nisam riješila... Tako da... neka hvala... više me neće vidjeti. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2018, 21:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Dec 2016, 07:46
Postovi: 316
Veceras sve zamraceno haha nema sta gledati. Makar da ovu listu bolje sloze kanala kako treba..dok jos korisnici nisu poceli napustati zbog ovog zatamnjivanja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2018, 22:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
Večeras su iste stvari zamračene i na Elti i na Totalu. Ništa posebno, uglavnom ono što se stalno i zamračuje. A da ova lista ne valja, to znamo. Ništa bolja nije ni na mtelu ni na Totalu. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2018, 22:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
I sad je zamračeno, pa mame vam ga šta je sad na redu. Aj ZOI uredu, al počeli i serije da zamračuju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2018, 08:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
Tako je naredio RTS Elta i ostali nemaju nista s tim


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2018, 08:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Dec 2016, 07:46
Postovi: 316
Evo kako je to fino telemach slozio (po žanrovima) :D dovoljno je pogledati listu ovako samo elta treba prekopirati kako poredati https://telemach.ba/televizija/kanali


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2018, 08:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
Bojan10 je napisao:
Tako je naredio RTS Elta i ostali nemaju nista s tim


Nije tačno, počeli su unazad par dana da zamračuju čak i ono što na Totalu ide. Naveo sam primjer od neku veče sa dokumentarcima. Nadam se da će to uskoro prestati jer su mi RTS - ovi kanali najvažnija karika ponude.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 988, 989, 990, 991, 992, 993, 994 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs