banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Okt 2017, 13:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Avg 2014, 17:27
Postovi: 46
amadeus je napisao:
A ti si, vidim, hram kulture. :)


Čovječe nebitno je šta je ili nije kulturno i i ko je ili nije kulturan, poenta je da ste seljačka firma iz razloga jer niste u stanju obezbjediti najbolji sportski sadržaj za svoje korisnike i tačka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 13:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2011, 15:35
Postovi: 470
Lokacija: СрПсКо СаРаЈеВо
Ајде занемарите те личне сукобе, имате пп.

Амадеусе да ли је у међувремену убачен још неки канал (сем ПРве и О2) од најављених или ће бити убачени у понедјељак?

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Igore, nemoj tako... Pa dobijamo Hemu TV hahaha

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 13:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Gdje si vidio obavijest da dolazi HemaTV ?

@рЕпУбЛиКа СрПсКа

Za sada ubacena samo ta dva kanala.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
Aooo sta ste se natovrzli na Amadeusa, Aman, najkorisniji čovjek na forumu svakako

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 15:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4851
@armincros odakle ti one informacije oko kanala?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 15:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
amadeus je napisao:
gishas je napisao:
Samo Malizia Uomo Cologne for Men. Ako ce i SK pustati kao ovi na mtelu, bolje onda neka ga ne pustaju, strimovi su za ono 4K, nesto slicno imamo srijedom kada je CL, prebacis na OBN, a ono VHS rezolucija, bolje slusati radio prenos.


E upravo si dokazao poentu svog i vecine komentara prije tvoga. Bitno je zaliti se. Da se ima mogucnost pracenja sve i jednog kanala na svijetu iz tvoje fotelje, opet ne bi valjalo. Bilo bi previse kanala, tezak daljinski, artritis u ruci, tvrda fotelja, mekana stolica...

Molio bih urednike da malo isfiltriraju ucesce u ovoj temi i sankcionisu glupe price i komentare.

Ajd' ti nama napiši šta nije tačno od navedenog. Ovaj prvi komentar za naredni period sam te opravdano pitao, jer od januara čekam na uvodjenje optike. Bilo je samo ti šarni ugovor biće optika samo sto nije, lafo na nekoj sam listi, a na sve to dobijem ljetos reklamu, optika za 48h bez bušenja u vašem domu. Inače za tvoju informaciju, ne pišem nešto često ali većina mojih komentara, barem do sada je bila u pozitivnom kontekstu što se tiče Elte.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 16:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Okt 2013, 18:53
Postovi: 132
Jednostavno se nekim ljudima ne može ugoditi ako ti se ne svidja elta predji kod drugog operatera niko ti ne brani a od mene veliko hvala elti sto nas je iznenadila.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Sve je to isto, ovo su samo konstatacije u kojima se mogu naci svi operateri. Ako vec nemas mogucnosti, bilo tehnicke ili finansijske, onda barem mozes biti ljubazan sa postojecim i potencijalnim korisnicima, a ne da ljudi ovdje po forumima zicaju informacije. Izdvajanje necije plate ili penzije na godisnjem nivou nije mizerna za njihove nazovi usluge.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 17:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
Gazda1970 je napisao:
@armincros odakle ti one informacije oko kanala?



armincros se docepao jeftine eltine optike ocigledno a zloupotrebljava je za ilegalni streaming, pa sad "navlaci" da dodje to u ponudu sto njemu "fali" kao source.


:lol:

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 17:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 348
Lokacija: BL
gishas je napisao:
Ajd' ti nama napiši šta nije tačno od navedenog. Ovaj prvi komentar za naredni period sam te opravdano pitao, jer od januara čekam na uvodjenje optike. Bilo je samo ti šarni ugovor biće optika samo sto nije, lafo na nekoj sam listi, a na sve to dobijem ljetos reklamu, optika za 48h bez bušenja u vašem domu. Inače za tvoju informaciju, ne pišem nešto često ali većina mojih komentara, barem do sada je bila u pozitivnom kontekstu što se tiče Elte.


Ovo za optiku si apsolutno u pravu. Ja je cekam od februara i to je razlog zasto sam i produzio ugovor. Poslao sam mejlova i mejlova i bas sam tamo zbrku napravio i na sve sto sam se zalio, od kvaliteta interneta do problema sa kablovskom, su mi poprilicno sredili ali za optiku su se oglusili tako da im i dalje dosadjujem vezano za to. Ako su me prevarili za optiku lako cu doci i do direktora. Ako nemam Sportklub treba mi bar kvalitetan internet jer cu onda lako doci do Sportklubova :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 17:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Sep 2017, 15:32
Postovi: 14
I ja sam čekao optiku, mjesecima, ali kad sam čuo da je pet ljudi dobilo otkaz znao sam da će to potrajati. I nisam se prevario.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 17:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Jul 2017, 18:09
Postovi: 265
ja sam optiku skoro odmah dobila....sve zavisi gdje živiš i dokle su oni došli sa kablovima...imam sreće....nego kad svi imate takve insajderske info, da li znate hoće li biti nekih dječjih kanala...postavila sam pitanje i prije, ali su me svi iskulirali:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 17:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
I ovaj put ce te iskulirati, sada znaš kako je nama za optiku :-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2017, 17:03
Postovi: 27
amadeus je napisao:
gishas je napisao:
Samo Malizia Uomo Cologne for Men. Ako ce i SK pustati kao ovi na mtelu, bolje onda neka ga ne pustaju, strimovi su za ono 4K, nesto slicno imamo srijedom kada je CL, prebacis na OBN, a ono VHS rezolucija, bolje slusati radio prenos.


E upravo si dokazao poentu svog i vecine komentara prije tvoga. Bitno je zaliti se. Da se ima mogucnost pracenja sve i jednog kanala na svijetu iz tvoje fotelje, opet ne bi valjalo. Bilo bi previse kanala, tezak daljinski, artritis u ruci, tvrda fotelja, mekana stolica...

Molio bih urednike da malo isfiltriraju ucesce u ovoj temi i sankcionisu glupe price i komentare.


A možda je obratno...meka fotelja a tvrda stolica?????

_________________
Brzoformirajući pripadnici specijalnog ešalona


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:16 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2017, 17:03
Postovi: 27
avlijas je napisao:
gishas je napisao:
Ajd' ti nama napiši šta nije tačno od navedenog. Ovaj prvi komentar za naredni period sam te opravdano pitao, jer od januara čekam na uvodjenje optike. Bilo je samo ti šarni ugovor biće optika samo sto nije, lafo na nekoj sam listi, a na sve to dobijem ljetos reklamu, optika za 48h bez bušenja u vašem domu. Inače za tvoju informaciju, ne pišem nešto često ali većina mojih komentara, barem do sada je bila u pozitivnom kontekstu što se tiče Elte.


Ovo za optiku si apsolutno u pravu. Ja je cekam od februara i to je razlog zasto sam i produzio ugovor. Poslao sam mejlova i mejlova i bas sam tamo zbrku napravio i na sve sto sam se zalio, od kvaliteta interneta do problema sa kablovskom, su mi poprilicno sredili ali za optiku su se oglusili tako da im i dalje dosadjujem vezano za to. Ako su me prevarili za optiku lako cu doci i do direktora. Ako nemam Sportklub treba mi bar kvalitetan internet jer cu onda lako doci do Sportklubova :wink:



Ako nemam Sportklub treba mi bar kvalitetan internet jer cu onda lako doci do Sportklubova :wink:
Apsolutno ispravan zaključak :cat:

_________________
Brzoformirajući pripadnici specijalnog ešalona


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Dec 2016, 07:46
Postovi: 316
new_here je napisao:
Gazda1970 je napisao:
@armincros odakle ti one informacije oko kanala?



armincros se docepao jeftine eltine optike ocigledno a zloupotrebljava je za ilegalni streaming, pa sad "navlaci" da dodje to u ponudu sto njemu "fali" kao source.

Informaciju sam dobio od montera koji radi ovdje kod nas u Elta kabel Doboj. Zivi bili pa vidjeli :) sto se tice Interneta ne koristim eltin net uopste! Kada cujem da svi hvale internet mozda predjem do tada nista.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
igor059 je napisao:
Ne seri amadeus seljačka ste firma i tačka, trebaju vas svi odjebati
Mtel nas kulturno dere za pruzenu uslugu.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Sep 2017, 15:32
Postovi: 14
@Nemanja, ja nemam primjedbu. Dvije godine po 42 KM za Duo. Bilo bi bezobrazno tražiti više.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Ja dam iptv net premium paket + drugi TV sa popustom prvu godinu dodje oko 53.xx KM. Da je popust 2 god pa hajde, ovako...

One HBO i te pakete sam dobio gratis ali ne gledam.

Stavio sam na papir bolje uzeti ovaj paket sa dodatnih kanalima koje i ne gledas i imas brzi paket neta, nego onaj standardni + uzimati HD paket i sporiji net za cirka istu cijenu.

Da je popust 2god svario bih, jer placati 53KM nije mnogo vise od onih 45KM sto sam placao elti za losiju programsku semu i sporiji internet. A vec kad se vrati pretplata na 63KM za jednu godinu i nije bas povoljno.



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 934, 935, 936, 937, 938, 939, 940 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: gringo22 i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs