banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 04:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2004, 21:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
Jasno je meni da TV zivi od reklama, ali mi nije jasno zasto moraju da zuljaju reklame u reprizama kojekakvih serija... ajd' da je sad to nesto sto se tek pojavilo pa i da trpim... al' em buljim u prezvakanu n-2 sezonu neke serije, em mi broj reklama u 10 min. filma eksponencijalno raste kako se isti blizi kraju...

Vrhunac mi je bio, a mislim da je bila ATV u pitanju, kada su pustili reklame pre odjavne spice filma... sva se radnja odigrala (uz konstantno prekidanje reklamama), a onda im ni to nije bilo dosta nego su i spisak glumaca morali da nagrde nekom kafom, deterdzentom i uloscima...

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2004, 23:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2003, 23:39
Postovi: 533
Warlock je napisao:
Jasno je meni da TV zivi od reklama, ali mi nije jasno zasto moraju da zuljaju reklame u reprizama kojekakvih serija... ajd' da je sad to nesto sto se tek pojavilo pa i da trpim...

To što je čak i repriza puna reklama znak je da su firme koje se reklamiraju procijenile da je dotična serija/film ipak interesantna za uticaj na željenu ciljnu grupu, bez obzira koliko se tebi činilo da je suprotno. A media planove prave firme i njihove agencije zajedno sa ljudima iz tv stanica, i tu se gledaju i razna istraživanja gledanosti i statistike.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs