banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 18:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Feb 2002, 16:01 
Kada si toliko ubjedjen u zivot van zemlje i po tvom pisanju izgleda znas dosta o tome dali mozes da odgovoris na pitanje zasto ti vanzemaljci nisu "javno" dolazili kod nas vec samo pojedinacno kidnapovanje sto mnogi pricaju o tome ili slucaj rusvel kada je navodno balon pao i ostala druga desavanja zasto bi to neki krili ako su oni dolazili kod nas to znaci razvijeniji i pametniji su od ljudi i kakve bi oni koristi imali od nas da se toliko puta pojavljuju na nekom prostoru gdje zivi tako primitivna rasa kao sto smo mi ja vjerujem da u ovoj nasoj galaksiji zivi niz "BICA" koja su manje vise slicna nama ili daleko zaostala poznato je da ne postoji jedna galaksija ima ih vise i bila bi cista glupost vjerovati da smo se bas "MI"toliko razvili mozda jesmo na zemlji ali to je samo jedna kap u moru znaci razvijeni smo pokusavamo da stupimo u kontakt sa drugim razvijenim rasama zasto onda "oni"ne stupaju u javni kontakt sa nama znaci da nisu uspjeli kao ni mi niti su kad bili na zemlji bar ne do sada inace bi ostavili tragove a sto se tice piramida i ostalih gradjevina i te matematicke racunice dali se iko upitao dali su ti podatci slucajni mozda je i tada zivio neki "AJNSTAJN"pa je tako reci slucajem izracunao stranice ili da je bas slucajno to izradjeno po konstalaciji zvijezda cisto sumnjam da je neko dolazio i objasnjavao nam pi ili pitagoru,pismo pa cak i da nas je ucio pricati da bi zatim otisao moje misljenje je vanzemaljci nikad nisu bili na nasoj planeti postoje ali nisu toliko razvijeni mozda kao mi ili danasnji majmuni a razvijeniji sigurno nisu... POZDRAV OD LAKIY-A


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Feb 2002, 19:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Nov 2001, 01:00
Postovi: 190
Lokacija: Danska
E,sada samo da si malo dotjerao tekst laki.
)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Feb 2002, 19:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Nov 2001, 01:00
Postovi: 190
Lokacija: Danska
Esada ima jos nesto .
Razmisljam ako je razvoj ostalih planeta u ovom sitemu ako ne u drugim galaxijama vjerujem se kretao na isti nacin jer ipak neki elementi su zajednicki bez obzira na udaljenost onda je moguce da postoje i drugi recimo ljudi ako ne organizmi .
Mislim da je to logicno barem toliko.
A sada da li su ovde dolazili ili da li su toliko su toliko napredovali ili pametniji nego mi to je dikutabilno .
Ali barem se toliko usudim reci sto se tice zivota na drugim planetama i njihovog uticaja na zivot na ovoj .
Pozdrav....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Feb 2002, 20:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Nov 2001, 01:00
Postovi: 190
Lokacija: Danska
i jos nesto koliko mi bili napredini ipak vjerujem da su postojale civilzacije koje su bile i naprednije ali ne u smislu tehnologije toliko koliko u prirodnim naukama .
Vjerujem da je njihv napredak bio sasvim suprotnog smjera ali ipak imao zajednicke tacke koje sada otkrivamo.
Ali opet price o recimo poplavam ili prirodnim nesrecama koje su izbrisale te civilizacije imaju i malog osnova jer ipak mora dapostoji prekid razvoja tih starih civilizacija za koje eto mislimo da su vanzemaljci .
Vjerujem da tragovi tih civilizacije ne samo da zbunjuju nas trenutno nego i generacije koje su zivjele i prije nas .
A ako su to zaisa tragovi rase koja je dosla iz svemira vjerujem da bi postojali tragovi tehnologije mnogo dublji od recimo primitivnih gradjevima od kamena..
Recimo sofersajba od svemirskog broda ili koji zvucnik if you know what i mean .

Ja vjerujem da su to sve bile mnogo pametnije stare civilizacije.
Jer ipak smo toliko vjerujem egoisticni da pravimo vanzemljce jer nam se cini nemoguce da jes neko je davno prije znao koliko je dva plus dva.

.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2002, 10:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 315
Lokacija: Sarajevo
Ogromna je slicnost izmedju gradjevina koje se pripisuju starim Egipcanima i juznoamerickim civilizacijama ( Inkama, Majama i Astecima ). Slicno je bilo i drustveno uredjenje i religija. I jedni i drugi su ogroman znacaj pridavali matematici i astronomiji. I jedna i druga civilizacija je opadala posljednjih 5 -6 hiljada godina. Njihov vrhunac je morao da bude mnogo ranije. Tesko je povjerovati da dvije civilizacije mogu da budu toliko slicne a da nisu uticale jedna na drugu ( da nisu znali jedni za druge ). Zato su mnogi skloni da pomisle da one imaju zajednicko porijeklo. Ti misle da su one samo bijedni ostaci onoga sto je postojalo mnogo prije njih na nekom drugom mjestu. Mozda Atlantide. Koja je potonula. Mozda neceg drugog...

Kako se razvila civilizacija ciji su oni ostaci ? Mozda kao i nasa. Postepeno i sasvim slucajno ( mnoga velika otkrica su se desila sasvim slucajno ). Mozda uz neciju pomoc. Oni koji tvrde ovo drugo pricaju i da imaju dokaze. Nisu bas nasli sajbe od svemirskih brodova ali pricaju da jesu skafandere. Navode jos gomilu drugih ubjedljivih i neubjedljivih dokaza... Zavisi u sta zelimo da vjerujemo.

Zakon analogije kaze da se u istim uslovima na slicnim planetama zivot mora razviti na isti ili slican nacin. Ako postoji planeta sa istim uslovima koji ovdje vladaju, vrlo je moguce da negdje ima bica slicnih nama. Moguce je i da ima zivih bica koja se od nas opet toliko razlikuju da mi to ne mozemo ni da zamislimo. Da bi ih sreli, moraju oni da doju do nas. Mi jos uvijek nismo sposobni da dodjemo do njih. Samim tim, svaka civilizacija koja bi nas posjetila morala bi da bude tehnoloski naprednija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2002, 18:01 
Ja samo tvrdim da oni nikad nisu bili medju nama.Postoje ali nisu ni tehnicki ni umno razvijeniji.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2002, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Lacky nisi u pravu.
Kad budem imao vremena pisaću više.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Feb 2002, 17:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Konačno da odgovorim na ovo.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>samo pojedinacno kidnapovanje sto mnogi pricaju o tome</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Da, mnogi pričaju o tome a da li je to istina e to ne znam.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> ili slucaj rusvel</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Što se tiče Rosvela kažu da se vanzemaljska letjelica zabila u to brdo. Tu ima dobro pitanje koje sam negdje pročitao: kako to da letjelica bude tako sofisticirana da leti kroz svemir i onda se na kraju zabije u neko glupo Rosvel brdo? Mada nije nemoguće, priznajem.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> kakve bi oni koristi imali od nas da se toliko puta pojavljuju na nekom prostoru gdje zivi tako primitivna rasa kao sto smo mi</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Eh, da.To je dobro pitanje i ja ću pokušati odgovoriti, jedino ne znam kako će vam se svidjeti odgovor :smile:
Iako su mnogi od njih na mnogo većem duhovnom i tehnološkom nivou od nas mi smo njima mnogo interesantni i to prvenstveno sa duhovnog stanovišta. Ljudi samim tim što su se rodili na Zemlji imaju nešto što druga bića sa drugih planeta nemaju, nešto vrlo dragocjeno. Pored toga njima je interesantna i sama planeta Zemlja jer je ona specifična tvorevina u cjelokupnom Stvaranju. Takve nema. Ona ima (kao i bića na njoj) posebnu namjenu za Tvorca. Zbog toga je njima interesantan duhovni i svaki drugi razvoj čovječanstva. Mi za njih u nekom smislu trenutno jesmo primitivni ali imamo duhovne potencijale kakve oni nemaju.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> zasto onda "oni"ne stupaju u javni kontakt sa nama</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Samo zato što zasad ne treba da stupe u opšti javni kontakt sa nama. Oni su duhovniji i svjesniji Tvorca od nas (što ih čini i bezazlenijima od nas) i rade po Tvorčevoj volji. Stupiće u kontakt sa nama onda kada budu trebali da to učine, onda kad to bude Tvorčeva volja. Stvari se odvijaju onako kako je najbolje za nas.
Ali oni stupaju u kontakt sa određenim ljudima putem telepatije i na druge načine.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> znaci da nisu uspjeli kao ni mi niti su kad bili na zemlji</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Zavisi šta ti znači uspjeli ali većina ih je na većem nivou od nas. Na Zemlji vjerujem da su bili.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> inace bi ostavili tragove</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Možda nisu trebali da ostave tragove?! Kao kad indijanac nešto odradi na nekom terenu i trudi se da ne ostavi nikakve tragove. To pod pretpostavkom da vanzemaljci zaista nisu ostavili nikakve tragove što opet zavisi od toga šta ti podrazumijevaš pod tragovima i kakve tragove očekuješ.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> a sto se tice piramida i ostalih gradjevina i te matematicke racunice dali se iko upitao dali su ti podatci slucajni</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Jel' se ti zezaš il' ti ovo ozbiljno?!?
Tona savršenih matematičkih proporcija i odnosa (i to ne samo kod piramida) i sve to da bude slučajno?!?

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> mozda je i tada zivio neki "AJNSTAJN"pa je tako reci slucajem izracunao stranice</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Ne mora biti u pitanju "ajnštajn" tog doba. Može biti u pitanju Sveti Duh tj. nadahnuće. U Svetom Pismu se i pominje Velika Piramida.
Izaija 19:19-20 :
"U to ce vrijeme biti oltar JHVH usred zemlje Misirske, i spomenik JHVH na medji njezinoj; i bice znak i svjedocanstvo JHVH nad vojskama, u zemlji Misirskoj. Kad stanu vikati ka JHVH na nasilnike, on ce im poslati spasitelja i kneza i izbavice ih".

Potrebno je obratiti paznju na rijeci "oltar" i "spomenik" koji će nastati u Egiptu. Na prvi pogled njihov je budući položaj kontradiktoran - bit ce istovremeno i na "granici" i u "sredini" Egipta. Medjutim, u starom Egiptu postojala je granica koja je dijelila Donji Egipat (delta) i Gornji Egipat (jug). Velika Piramida nalazi se na granici Donjeg i Gornjeg Egipta, a istovremeno se nalazi i u sredistu Egipta, posmatrajuci Donji i Gornji kao zemlju u cjelini. Veliku Piramidu ponekad nazivamo i "Velika Piramida u Gizehu". Gizeh znaci "granica", što govori u prilog spomenutom položaju Velike Piramide.

A što se tiče slučajnosti - ne postoji slučajnost. Ne samo po pitanju ovoga već inače.

Hari

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Moguce je i da ima zivih bica koja se od nas opet toliko razlikuju da mi to ne mozemo ni da zamislimo</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Tačno tako. Takvih ima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Feb 2002, 22:26 
E pa sad mi objasnite jos nesto.Dolazili su kod nas a napravili su PIRAMIDE zasto bi neko isao na "TOLIKO" dalek put da bi na zemlji napravio piramide zar nije moglo nesto: bolje, ubjedljivije, modernije.Recimo metalne konstrukcije aluminijum ili titan.I da to za ostatak svijeta bude poznato kao grobnice Faraona.Ja opet ponavljam postoje ali mikad do sada nisu bili na zemlji...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Feb 2002, 00:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Dolazili su kod nas a napravili su PIRAMIDE</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Ne sjećam se da sam ikad igdje rekao da su vanzemaljci pravili piramide ni da oni imaju nešto sa piramidama.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> zar nije moglo nesto: bolje, ubjedljivije, modernije.Recimo metalne konstrukcije aluminijum ili titan</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

U današnjem "modernom" svijetu ne postoji sofisticiranija i veličanstvenija građevina od Velike Piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Feb 2002, 13:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jan 2002, 01:00
Postovi: 115
Da li je po tvom i Hrist vanzemaljac koji je pokusao da nas ucini svjesnijim. I da li su razna javljanja andjela i svetaca o kojim govori Biblija telepatska javljanja vanzemaljaca pojedinim osobama o kojim ti govoris.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Feb 2002, 13:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Da li je po tvom i Hrist vanzemaljac</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Pa ako vanzemaljca definišeš kao biće koje nije sa Zemlje onda jeste ali ja na Hrista ne gledam tako, ne gledam na njega kao na vanzemaljca jer to ipak daje sasvim druge asocijacije o njemu koje ne oslikavaju na dobar način ono šta je on stvarno bio.
Hrist je ono što za njega piše u Svetom Pismu.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> da li su razna javljanja andjela i svetaca o kojim govori Biblija telepatska javljanja vanzemaljaca</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Ne treba to tako posmatrati. To teoretski, ugrubo gledano jesu vanzemaljci ali iz gore datog razloga ih ne treba gledati kao vanzemaljce. Anđeli su anđeli, duhovni entiteti koji imaju svoje zadatke i obavljaju ih.
Ima telepatskih poruka koje su ljudi primali od pravih vanzemaljaca, dakle bića koja su kao i mi na nekom evolutivnom putu i koja su razvijenija od nas. Sa druge strane ima i ljudi koji komuniciraju sa pravim duhovnim, Božijim entitetima. Ovo dvoje ne treba miješati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Feb 2002, 21:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Ti im Vader ovdje dodjes kao veliki ucitelj :smile: :smile:

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 09.02.2002. 13:23, pule je napisao:
Da li je po tvom i Hrist vanzemaljac
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Hrist vanzemaljac? Da li mislis na njegovo tijelo ili duh? U samoj rijeci "vanzemaljac" je sve receno. Misli se na osobu koja nije u okvirima Zemlje :grin: :grin: :grin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Feb 2002, 22:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jan 2002, 01:00
Postovi: 115
vanzemaljac= organizam iz nekog drugog svijeta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Feb 2002, 22:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
vanzemaljac= organizam iz nekog drugog svijeta
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
Jeste moja je greska sto sam napisao "osoba", ali "iz nekog drugog svijeta" :eek: Sto bi to moralo da znaci da je organizam sa nekog drugog svijeta? Zar taj "organizam" ne moze da zivi npr. na nekom asteroidu, planeti ili nekom drugom nebeskom tijelu? Mozda nekim organizmima ne trebaju uslovi koji trebaju covjeku za odrzavanje zivota...
Pozdrav :smile:

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: s tripy dana 09.02.2002. 22:31 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Feb 2002, 14:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> a sto se tice piramida i ostalih gradjevina i te matematicke racunice dali se iko upitao dali su ti podatci slucajni</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
-Postoji prica o mudracu koji je covjeku(koji je tvrdio da nema boga i da je svijet nastao sam od sebe,te je htjeo da mu mudrac dokaze zasto vjeruje u suprotno) dao list papira.Na papiru je bila napisana divna pjesma.Covjek je ,dirnut pjesmom,pitao ko je to napisao.Mudrac mu je odgovorio da je ujutro sasvim slucajno prolio mastilo po listu i da je tako nastala ta pjesma(?!?).Covjek mu je rekao da nesto tako divno i savrseno poput te pjesme nije moglo nastati slucajno,da je tu pjesmu morao neko napisati.Mudrac mu je rekao:to je odgovor na tvoje pitanje,ako je ovu divnu pjesmu morao neko napisati zasto onda mislis da je priroda,konstante,gravitacija,sve sto te okruzuje,a u cemu je puno smisla,nastalo slucajno.- Neka otkrica se dese slucajno,ali kolika je vjerovatnoca da su svi njihovi matematicki proracuni,njihova orjentacija u prostoru,njihove gradjevine(koje su ogromne i cija je izgradnja tajna i za danasnju "naprednu" tehnologiju i nauku),njihovo poznavanje astronomije-SASVIM SLUCAJNO.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Feb 2002, 14:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Njihova otkrica itd.-mislim na egipcane.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Feb 2002, 14:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Neka otkrica se dese slucajno,ali kolika je vjerovatnoca da su svi njihovi matematicki proracuni,njihova orjentacija u prostoru,njihove gradjevine(koje su ogromne i cija je izgradnja tajna i za danasnju "naprednu" tehnologiju i nauku),njihovo poznavanje astronomije-SASVIM SLUCAJNO.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
Tacno je da se neka otkrica dese "slucajno", tj., dese se kao nuspojava nekakvog drugog istrazivanja, ali nista se ne desava samo od sebe. Ne znam sto su Egipatske gradjevine tolika tajna. Zna se i zasto su sluzile, kako i kada su napravljene. Poznavanje ne moze biti slucajno, ono moze biti samo posledica interesovanja za nesto odredjeno. Nemam puno vremena da o ovim stvarima pisem opsirnije, pa sam samo iznio neke osnovne stvari.
Pozdrav :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Feb 2002, 17:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Postoji prica o mudracu koji je covjeku...</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Lijepa priča

Stavio sam na brzinu ono što imam o piramidama na sajt
http://www.geocities.com/vader_bl/piramide_1.htm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2002, 04:04 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Apr 2002, 01:00
Postovi: 1
A imas li kakvu pravu pricu o transformaciji Anakina u Vadera?
Taj dio mi nije poznat, ali cuo sam bice snimljen...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs