banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 14:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Dec 2002, 11:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Dokaza da Ameri nisu bili na Mjesecu ima svakakvih. Ne bi bilo loše da neko napiše te dokaze, ja ih više ne znam. Sjećam se samo da na fotografijama sjene padaju pod različitim uglovima i da se američka zastava vijori iako na Mjesecu nema vjetra. Ima još toga. Ove famozne fotografije na kojima se ovo vidi se mogu naći na internetu, ako neko zna sajt neka postavi adresu.

Danas ima sve više ljudi koji ne vjeruju da su Ameri bili na Mjesecu.

A ima i dosta ljudi koji ne vjeruju da je Zemlja okrugla već vjeruju da je ravna ploča. Možda će ovo onima koji za to još nisu čuli djelovati glupo ali ima mnogo ozbiljnih ljudi koji to vjeruju. Ima čitava organizacija oko toga, neki američki profesori su držali predavanja iznoseći dokaze za to. Tako sam čitao. Imaju oni i nekakva objašnjenja za to kako se dođe na isto mjesto kad se samo putuje na istok ili zapad.

Što se tiče života na drugim planetama to je najbolje ispitati na duhovne i okultne načine a ne naukom jer nauka gleda samo kroz malu rupicu i onda donosi neke zaključke. Npr. imati spoznaje, astralnom projekcijom otići na druge planete i slično, ovo bi prije dalo tačne odgovore.

U nekim objavama koje opet treba uzeti sa rezervom piše da na skoro svim planetama sunčevog sistema ima razvijenog života, nivoa sličnog našem. Ponavljam, ovo treba uzeti sa velikom dozom rezerve.

To važi za sunčev sistem ali sve ukupno gledano Kosmos vrvi životom, i to životom na visokom nivou. Čak i ova planeta vrvi životom koje titra na višem nivou i koje je samim tim nevidljivo za materijane oči ali je svuda oko nas. Odavno postoje tehnike kojima se može stupiti u kontakt sa ovim oblicima života.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Dec 2002, 12:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Pročitao sam nedavno da je NASA izdala ili planira sa izda knjigu o ovom problemu, o navodnoj teoriji zavjere. Svi takvi slučajevi, poput vijorenja zastave, sjena i sl. su objašnjeni u toj knjizi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Apr 2003, 18:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2003, 19:33
Postovi: 911
Lokacija: Banjaluka
Ameri su stvarno bili.
Ni na Mjesecu ni na Marsu nikad nije postojao zivot!

_________________
Sasa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2003, 16:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
Ameri su to uradili jer su bili uplaseni da su Rusi bolji od njih. Svre se to naime dogadjalo za vremen njihovog Hladnog rata iliti Cold War, posli kojeg su mnogi Ruski poznati naucnici presli kod Amerikanaca, a izmedju ostaloga je poostren program u skolama, tako da verujem da su Amerikanci bili tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2003, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5075
Lokacija: Banja Luka
da mi je znati sta to ima gore zanimljivo...i da, jel se kaze mijesec il mjesec, kako su mene ucili?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2003, 20:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
Mislim da se kaze mijesec, ali niko to vise ne zna. Uskoro cemo svi poceti da pisemo po Srbijanski, jer iako znamo da govorimo ijekavicu malo ko zna da je pise. :mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2003, 23:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Pravilno je MJESEC.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2003, 14:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 30 Jun 2003, 14:24
Postovi: 7
Kakvi god da bili "dokazi" Amerikanac nije bio na Mjesecu. Jer da je, pa zašto sada ne ide od kada ima bolju tehnologiju a i love ne manjka. :angel:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2003, 14:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5075
Lokacija: Banja Luka
zato sto je mjesec vjerovatno vec detaljno izucen, tako da nema potrebe da se sredstva trose na takve izlete. puno zanimljivije mi djeluje mars...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2003, 14:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 30 Jun 2003, 14:24
Postovi: 7
SiCkNeSS je napisao:
zato sto je mjesec vjerovatno vec detaljno izucen, tako da nema potrebe da se sredstva trose na takve izlete. puno zanimljivije mi djeluje mars...


A gdje su dokazi na je čovjek, tj. bog amerikanac bio na Mjesecu... slike sa Interneta nisu dokazi to svaki bolji montažer može napraviti. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2003, 01:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
Citiraj:
Dokaza da Ameri nisu bili na Mjesecu ima svakakvih. Ne bi bilo loše da neko napiše te dokaze, ja ih više ne znam. Sjećam se samo da na fotografijama sjene padaju pod različitim uglovima i da se američka zastava vijori iako na Mjesecu nema vjetra. Ima još toga. Ove famozne fotografije na kojima se ovo vidi se mogu naći na internetu, ako neko zna sajt neka postavi adresu.


... dosta je reci da se ni na jednoj nedinoj fotografiji ne vide zvijzde... ostalo je irelevantno...kako mi se cini...

Citiraj:
A ima i dosta ljudi koji ne vjeruju da je Zemlja okrugla već vjeruju da je ravna ploča. Možda će ovo onima koji za to još nisu čuli djelovati glupo ali ima mnogo ozbiljnih ljudi koji to vjeruju. Ima čitava organizacija oko toga, neki američki profesori su držali predavanja iznoseći dokaze za to. Tako sam čitao. Imaju oni i nekakva objašnjenja za to kako se dođe na isto mjesto kad se samo putuje na istok ili zapad.


...da, isto tako je dokazano da je covijek bio u orbiti... sto znaci da je fotografisao ili snimao zemlju... za slucaj koji se tvrdi(da je ravna ploca) ne bi pokazivala krivu liniju na silueti sopstvene ravnine, vec bi pokazivala pravac(koji bi se sjekao negdje veoma daleko)...



Citiraj:
Ameri su stvarno bili.
Ni na Mjesecu ni na Marsu nikad nije postojao zivot!


...mmmm....veoma glupa tvrdnja sa tvoje strane... uz to i bez ikakvih argumenata...
Danas, pod slojem stijene na Antarktiku zive planktoni(od kojih je, pretpostavlja se, nastao zivot) kojima se starost ne zna... zahvaljujuci duzini Suncevog obasjavanja... Da pojasnim... Sunce razbije/otopi led jednom na minut u cijeloj godini, i tako omoguci ovim gadovima da izvrse malo fotosinteze... i tako jedva da varaju vrijeme.... Skuzili su tek kasnije da je cijela stijena meteor koji se mehanickim udarom odcjepio sa Marsa... kad.. to ne znam, ali kao sto samo rekao u nekoj drugoj temi... Sv.Petar kaze da je zivot na Zemlji dobra demo verzija onog gore....


U zdravlje

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2004, 00:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
ja nisam siguran da su bili na mjesecu (pise se mjesec) jer ako su sredinom 20 vijeka bili na mjesecu kako to da nakon 30-40 godina stalnog razvoja tehnike nisu uspjeli da spuste neku vecu sondu na Mars nego se svaki pokusaj zavrsi katastrofalno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2004, 01:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
mozda zbog vece gravitacije na marsu...

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2004, 16:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Citiraj:
AMERIKANCI NA MIJESECU

Zapravo nije na MIJESECU nego je na MJESECU
I to sto se prica da su bili na Mjesecu to nije tacno oni,nisu bili na Mjesecu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2004, 01:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
jel ima neko kakav link o tome... ili cemo da mlatimo praznu slamu???

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2004, 13:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
Olimpija BoY je napisao:
Citiraj:
AMERIKANCI NA MIJESECU

Zapravo nije na MIJESECU nego je na MJESECU
I to sto se prica da su bili na Mjesecu to nije tacno oni,nisu bili na Mjesecu.

lično ne vjerujem da su bili tamo...
olimpija ne mora ti svaka treća riječ u postu biti 'mjesec' jer znaš kako se pravilno piše..
ako riječ mjesec kažemo ekavicom, tj. mesec, vidimo da li to samoglasnik ispred kojeg se nalazi 'j' ili 'ij' zvuči dugo ili kratko...
npr. mesec ili meeesec; ako zvuči kratko, onda je 'je' a ako zvuči dugo onda je 'ije'.. ako izgovorimo meeesec, bićemo ubjeđeni da je to nepravilno.. so, onda je 'mjesec'

Izvinjavam se što sam ovako opširno pisala na neodgovorajućoj temi,.. ali,..

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2004, 19:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Dec 2003, 23:03
Postovi: 68
I ja ne vjerujem da su bili gore.. snimci su previse izmanipulisani, nego vidjecemo ako Kinezi odu (ako i oni ne slazu..)..
Nego.. mene brine jedna vijest koju sam procitao u novinama prije neko jutro... da Bus namjerava dati nalog za izgradnju naseljene baze na Mjesecu... strah me da budaletina ne namjerava startati nuklearni rat.. pa zdimiti gore sa svojom elitom, dok se radijacija ne smiri...
i onako je pravi kreten nije mu vjerovati...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2004, 00:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
ja sam na tv-u gledao nesto o izgradnji istrazivackog naselja na marsu.. da nisi nesto pobrkao? ;) ili sam ja :lol:

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2004, 00:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 13 Avg 2003, 11:01
Postovi: 157
Lokacija: .:!Daleko u mislima!:.
Bilo kako bilo, ja mislim da su kod mene vjerovanja 50-50. Ne znam, sta da kazem. Postoji mnogo slika koje to potvdjuju ali mi je jako sve to cudno. I ima neko pravo kada kaze da za toliko godina nisu uspjeli ni malo da usavrse tehnologiju. Ja cu vjerovati kada Kinezi odu. Oni su meni bas simpa. A kako je krenulo rat ce se voditi i na Mjesecu i na Marsu!

_________________
The Rasmus [Dynasty] forever!
...Through the gates of insanity
on the edge of humanity...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2004, 12:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Dec 2003, 23:03
Postovi: 68
Upravo sam provjerio opet, gradice bazu na mjesecu, kako bi se omogucila expedicija na Mars, tip kafana - da se odmori usput, kazu bice ludnica, muzika, janjadi i prasici... :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs