banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Mar 2017, 18:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Треба полиција забранити скуп.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:10 
Calm down satan. Neka skupa, nije skup problem, svako ima pravo da izrazi svoje misljenje bez obzira kakvo ono bilo...samo je glupost ovo sto se navodi, logika nula bodova...


bio je nedavno slucaj da drug ima feminaci djevojku koja isto govori ove gore gluposti, on se cijelo vrijeme sprda oko toga.... :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Ne da mi se traziti podatak o potplacenosti zena. Dovoljno je ponizavajuce sto zena kad ostane trudna, dobije otkaz ili nece ni da je zaposle, jer ima djecu, pa bi mogla biti odsutna sa posla.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
Sta kontaju ovim protestom? Ko postuje i uvazava zene i njihova prava itd. i dalje ce to ciniti,ko je manijak i budala prema zenama i dalje ce to ostati i kraj price.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
kutak je napisao:
Ne da mi se traziti podatak o potplacenosti zena. Dovoljno je ponizavajuce sto zena kad ostane trudna, dobije otkaz ili nece ni da je zaposle, jer ima djecu, pa bi mogla biti odsutna sa posla.
Моја жена је имала управо такве проблеме. Радила хонорарно, када је затруднила и испоставило се да мора чувати трудноћу, пожељели су јој срећу и рекли збогом. Али, ја сам за потплаћеност питао. Немојмо мијешати ствари. Трубљењем о погрешним проблемима и тражењем истих гдје их нема скрећемо поглед са стварних неправди којима су жене изложене.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kutak je napisao:
Ne da mi se traziti podatak o potplacenosti zena. Dovoljno je ponizavajuce sto zena kad ostane trudna, dobije otkaz ili nece ni da je zaposle, jer ima djecu, pa bi mogla biti odsutna sa posla.

ako znas montirati satelitske antene,i ako ti ni po ovakvom danu nije tesko sarafati cijeli dan,ja ti nudim platu od 1800 maraka 8) ...osjetno vecu nego muskarcu koji je to radio danas....i to samo terase,ili na lotre...nikakvi mokri krovovi...ako ovo nije gender senzitivnost sa moje strane,ne znam sta je..,

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Zamisli da sef policije bude zena ili sefovi poclijski stanica bude zene. :wink:
Ili jos gore da pola vlade mora po ustavu da budu zene plus 15% moraju da budu osobe sa invalidiitetom (realni odraz stanovnistva)!? :)
Kako smo mi sretni... :lol:

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Poslednji put menjao Brale001 dana 07 Mar 2017, 19:39, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Schlager je napisao:
kutak je napisao:
Ne da mi se traziti podatak o potplacenosti zena. Dovoljno je ponizavajuce sto zena kad ostane trudna, dobije otkaz ili nece ni da je zaposle, jer ima djecu, pa bi mogla biti odsutna sa posla.

ako znas montirati satelitske antene,i ako ti ni po ovakvom danu nije tesko sarafati cijeli dan,ja ti nudim platu od 1800 maraka 8) ...osjetno vecu nego muskarcu koji je to radio danas....i to samo terase,ili na lotre...nikakvi mokri krovovi...ako ovo nije gender senzitivnost sa moje strane,ne znam sta je..,


Spoiler:
Slika

_________________
Slika
Slika


Poslednji put menjao Mr Jack Lumber dana 07 Mar 2017, 19:40, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:39 
I meni ovo prvo pade na pamet... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa eto...nudim sasvim pristojnu platu za nase uslove...moja je i hiltovka i kljucevi 13 i 21...ii sav ostali alat,cak i nstrument za signal koga sam u talu platio skupo sa kolegom,preko ebay..velike sklopive lotre...njeno je samo da prihvati...a ovo sto pise,ako zatrudni...odlicno!!...montiracu ja tu godinu dana,taman da se podsjetim i skinem ovaj visak kg koji me nervira

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Zamisli da sef policije bude zena ili sefovi poclijski stanica bude zene.


Koga boli dupe da l' je i troglava azdaja ako radi svoj posao kako treba?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Schlager je napisao:
kutak je napisao:
Ne da mi se traziti podatak o potplacenosti zena. Dovoljno je ponizavajuce sto zena kad ostane trudna, dobije otkaz ili nece ni da je zaposle, jer ima djecu, pa bi mogla biti odsutna sa posla.

ako znas montirati satelitske antene,i ako ti ni po ovakvom danu nije tesko sarafati cijeli dan,ja ti nudim platu od 1800 maraka 8) ...osjetno vecu nego muskarcu koji je to radio danas....i to samo terase,ili na lotre...nikakvi mokri krovovi...ako ovo nije gender senzitivnost sa moje strane,ne znam sta je..,

Ja ću postaviti a moderacija neka briše

Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 19:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Slageru, Pogresnoj si ponudio. :lol:
Rodila 3 komada, ne plasim se visine, sarafam, popravljam po kuci, skoro sa muzem utovarila 3 tone uglja (manju sam lopatu imala, al smo utovarili za sat vremena :lol: )
Da nisam na porodiljskom, prihvatila bih odmah! :D

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Brale001 je napisao:
Zamisli da sef policije bude zena ili sefovi poclijski stanica bude zene. :wink:
Ili jos gore da pola vlade mora po ustavu da budu zene plus 15% moraju da budu osobe sa invalidiitetom (realni odraz stanovnistva)!? :)
Kako smo mi sretni... :lol:

Zašto bi to bio problem. Može biti i šef policije i šef rudarskog kompleksa ako zna svoj posao i ako je dobra u njemu.

Realno problem je ovih pola vlade što zakonski mora biti suprotnog pola. Shvatam zašto je to tako, ali opet izabrati nekog za neku poziciju zbog pola je glupo, bilo da se radi o muškarcu ili o ženi.
Ne kažem ja da su žene nesposobne da vode 50% ministarstava, upravo suprotno, mogu voditi čitavu vladu što se mene tiče.
Ali generalno protiv sam svakog vida afirmativne akcije gdje se mora ispuniti čeklista, da mora biti toliko i toliko žena, muškaraca, dženderfluida, gejova, crnaca, muslimana, crnih muslimana i sl. Ako neko treba biti ministar, direktor, menadžer, koordinator, pička materina, treba biti to zato što je sposoban da to radi, a ne zato što ispunjava uslove koje je stekao po rođenju, odnosno, pol. Svako ko drugačije misli, glup je. Ko kurac.

Invalidi su druga priča i njih ne treba stavljati u isti koš.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 20:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Позитивна дискриминација изроди Душанку Мајкић и Александру Пандуревић.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 20:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kutak je napisao:
Slageru, Pogresnoj si ponudio. :lol:
Rodila 3 komada, ne plasim se visine, sarafam, popravljam po kuci, skoro sa muzem utovarila 3 tone uglja (manju sam lopatu imala, al smo utovarili za sat vremena :lol: )
Da nisam na porodiljskom, prihvatila bih odmah! :D



bravo...na drugoj temi sam se danas divio zenama koje rode troje....jebo sarafanje,ti si za mene heroj...da je ovo drzava,tvoje bi bilo samo da ih izvedes na pravi put...a ne sumnjam da ces i ovako...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 07 Mar 2017, 20:21, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 20:20 
Citiraj:
Invalidi su druga priča i njih ne treba stavljati u isti koš.


Zasto?

Ako invalidnost ne utice na posao to onda nema nikakve veze, bar ja to tako mislim ili zelim da mislim...zamisli ti si cio i zdrav programer koji se trudi i je*e po 8-10 sati na dan tj. ucis npr java script ili neki drugi programski jezik, a dodje neki polu programer u kolicima koji svira kurcu po cijeli dan i on ima prednost ispred tebe jer je u kolicima, smatras da je to posten deal?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 20:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dopunio bih svoj prethodni post,gdje sam napisao kolegici "da je ovo drzava"...dopunio bih misao kolege Stigo Striko......ne samo drzava...da smo mi muskarci MUSKARCI,ne bi ti poslije troje sto si rodila razmisljala uopste o bilo kakvim egzistencijalnim stvarima....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 20:33 
feminism in nutshell

[video]https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/az81Mzm_460sv.mp4[/video]


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 21:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2007, 16:40
Postovi: 179
Lokacija: GB
rek'o bi čoek da svaki dan neki protest niče, te da toliko poštujete prvo matere svoje da od vašeg silnog poštovanja se ja istopim svaki put kad mi one pričaju za kafama kako se vas 90% svakodnevno razapne ko Isus pomažući im.

generalisala sam sa pravom u skladu sa 90% komentara u ovoj temi.

i zabole me kLita, da se izrazim džender senzitivno, za sve ostale komentare na moj komentar.

_________________
Finest Сasual Dating


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs