banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 10:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 84 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 09:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ne znam. Pitaj ajvarku ili nekog drugog ko se razumije.

Btw. Austrougari su podjednako spori sto se tice komunalnih radova. Ali kad jednom urade, em sto moze preko toga proci sleper, em sto ne planiraju nista dirati narednih 50 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 10:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Sto se tice mog iskustva sa Arapima, odlicni su kupci. Nikad ni jedan jedini problem sa njima.
Ni sa ovima koji zive na Zapadu, ni sa ovima iz Zaliva. Mada su ovi potonji ponekad malo strasljivi u nekim pitanjima.

Dalje, ako dolaze u BiH treba istraziti zasto dolaze u BiH? Turska (ajd dobro, ne podnose se) je takodje lijepa, raznovrsna, a i muslimanska zemlja. Albanija takodje dosta radi na turistickoj ponudi.

Zasto dolaze? Mozda danas bas zbog piva? A zasto ih onda sutra ne ohrabriti da i zene izadju navece u klub?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 12:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ovo ti je do sad najgluplji post.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 12:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Meni se takvom koji sam napisao taj glup post pre 15 minuta javio prepadnuti ali odusevljeni Arapin. Hoce da naruci jos i jos. A danas mu u Katar stigla prva posiljka Made in Laktasi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 12:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Čiča iz Rogače je napisao:
Ovo ti je do sad najgluplji post.

vidiš da on može i bolje, samo treba ohrabrenje

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
TNS, jesi kada vidio arapski par, ne samo muske? Jesi kad probao gledati u njegovu zenu duze od 1 sekunde? Pa pobjesne, zakrvave im se oci.
Hah, pa u tom ludom scenariju gdje bi one isle u neki klub kod nas da se zabavljaju, bi bilo krvi do koljena. Pa ono pobjesni ako mu zenu gledas duze od sekunde, a sta bi tek bilo da mu neko pridje zeni, pocasti je picem...

Totalno druga kultura. To sto se tice njihovih zena. A kad su muski sami, samo gledaju koju bi mogli smuvati i to bas krajnje napadno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 12:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Os neke slike da ti proslijedim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Majstore, ne sumnjam da bi mogao imati pozitivna poslovna iskustva sa njima, pa cak i neko light privatno druzenje.
Ne pricam o tome. Osvrnuo sam se na dio posta koji govori o nekom nazovi njihovom olakom prilasku nasem drustvu, kako bi se uklopili.

Muski se bi uklopili, jedes, pijes, muvas sta stignes, nesto sto kuci nikad ne bi mogao, za vrlo malo para. Ali gurati njihove zene u pricu prilaska nasem drustvu, nema teorije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Ulaziš u raspravu sa TNS, ti baš imaš viška vremena. Sad će ti odgovoriti pitanjem.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 13:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Sto se tice Arapa... Eto imali smo priliku u poslednjih nekoliko godina ovdje u Stanarima zivotariti sa Kinezima, na neku populaciju od 5-6 hiljada domacih, doslo je nekih 500-1000 Kineza. Niti sam primjetio da smrde, niti sam primjetio da su nekulturni, niti ratoborni, jedino sto su bas bas glasni. Za onako male ljude previse galame :) . Kontam da Stanari spadaju u ruralni dio RSa i ako su u takvom dijelu stranci prihvaceni bez ikakvog incidenta onda mogu bilo gdje da se prilagode. Neki su kupili kuce, dobre su komsije, sve super. Ne vidim onda problem ni u Arapima, Aboridzinima ili Mongolima, osim u jednoj stvari. Naravno napravice se problem ako se proba prenijeti njihov nacin zivota ovdje i ako to zele ovo definitivno nije najbolje mjesto za njih, prvenstvano zbog desavnja iz proslosti, ali ako zele doci i uloziti pare, da zarade i oni i mi, ne vidim nikakav problem da ih dodje koliko god. Nama definitivno i treba malo socijalizacije sa drugim narodima, rasama, cak i vjerama. Iz strahova, bijesa, inata i cega sve ne, zatvoreni smo u sebe, mozda bi nam otvaranje sa te strane pomoglo.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 13:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Da se ne lažemo,većih ksenofoba od nas nema....na stranu Arapi,tu i ja kažem,koji će mi kurac u RS...eno ih tamo,i nek ostanu tamo....


Al i kad je Srbija bombardovana,1999...pa neki ljudi došli otuda,školovani,doktori čak između ostalog.....i bar 50 puta sam slušao kako ovdje zauzimaju posao nekome,kako ovo,ono.....znači,ne pričam o ciganima koji su se te 1999 vratili u BL,nakon 8 godina,već o intelektualcima,doktorima....

znači naš narod,naša krv....još tako ugrožen,bombardovan.....i onakva zvocanja te 1999:( ....O čemu pričamo onda ovdje,o nekoj budućoj toleranciji prema Arapima u RS? :roll: :roll:

malo nas je,al smo govna :lol: :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 14:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Crnac u Banja Luci, narod gleda, zagleda, okrece se.... pola baste iz manje se okrece, konobar iz kafica pored staje, gleda..

Pricaju ljudi spanski, grupa spanaca, prolaze kroz gospodsku, narod staje, zagleda, ne skida pogled... cak i onaj sto prodaje devize sto ne zaklapa usta zacutao i gleda.

Cesto se hvalimo kako nismo rasisti. Bas suprotno. Mi nismo imali priliku da budemo rasisti. Kad u Banja Luci bude zivjelo recimo 20% stranaca, pa kad 0,1% od tih stranaca napravi neko sranje, pa kad to mediji masovno isprate... pa kad se to ponovi par puta, onda bi vidjeli nasu stvarnu "tolerantnost". Nema je.

Broj turista nam je jako, jako mali. Narod ne putuje, pa broj ljudi u gradu koji je bio van drzave a da to nije ex yu sigurno nije veliki. Nema neke veze sa svijetom. I tu se radjaju predrasude.

Setajuci kroz Sarajevo, vidim da su oni ipak malo oguglali na ove djecije ospice, kod vjecne vatre, milion jezika, rasa, turistickih vodica, svako svoje gleda...

Doduse i turisticka posjeta Sarajeva i BL se ne moze porediti. Ono sto Sarajevo posjeti za 1 dan sarajevo film festivala to BL ne posjeti za godinu dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 14:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
WrDa je napisao:
Cesto se hvalimo kako nismo rasisti. Bas suprotno. Mi nismo imali priliku da budemo rasisti. Kad u Banja Luci bude zivjelo recimo 20% stranaca, pa kad 0,1% od tih stranaca napravi neko sranje, pa kad to mediji masovno isprate... pa kad se to ponovi par puta, onda bi vidjeli nasu stvarnu "tolerantnost". Nema je.

Да видиш какви расисти су Португалци, а имају црнаца пун qрац... :) Нема то толико директне везе.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Eudaimonia je napisao:

Nedavno sam diskutovao sa komsijom o najezdi IS-a, odnosno Islama, ka Evropi. Prvo sam ga slusao par minuta kako gnoji i drobi o terorizmu, o Islamu kao poganoj vjeri i td., pa sam ga prvo sasjekao sa Krstaskim pohodima, ispreskakao sa inkvizicijom i poentirao sa par floskula modernog kapitalizma. Je l' pitao tada iko Arape za nesto? Nije. Jednostavno je bilo: ubij, zgazi, srusi, zapali. Je l' pitao iko onolike kolonije po svijetu:"E, evo mi dosli malo da vas kolonizujemo. Izvin'te sto cemo vas malkice muciti, poubijati i eksploatisati, ali jbg, surova je realnost!"


Kakve mi veze imamo sa krstaškim pohodima i inkvizicijom ? Ako mi išta bode oči ili zapara uši to je trpanje nas u isti koš sa katolicima ili kime već. :roll:

Što se tiče Arapa imao sam nekog kontakta, malo neobičniji svijet sve u svemu lično nisam imao nekog lošeg iskustva.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 14:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
BeckaSkola je napisao:
Majstore, ne sumnjam da bi mogao imati pozitivna poslovna iskustva sa njima, pa cak i neko light privatno druzenje.
Ne pricam o tome. Osvrnuo sam se na dio posta koji govori o nekom nazovi njihovom olakom prilasku nasem drustvu, kako bi se uklopili.

Muski se bi uklopili, jedes, pijes, muvas sta stignes, nesto sto kuci nikad ne bi mogao, za vrlo malo para. Ali gurati njihove zene u pricu prilaska nasem drustvu, nema teorije.


Postujem da ti nastupas na osnovu vlastitog dozivljaja beckog geta. Iako kada vidis evropski obucenu zenu/curu na ulici nemas pojma da li je to Arapkinja, Turkinja, Bugarska ili Austrijanka.

Na stranu da mi je marama kao marama kao osnov za procjenjivanje necijih kvaliteta u rangu upiranja prstom u muslimana koji jede svinjetinu. Jako glupo.

Uopste tema mog posta nije bilo uklapanje/asimilacija u nase drustvo. Moja ideja je ta da U Becu/Evropi Arapkinje/muslimanke imaju izbor sto se tice nosenja odjece po serijatu. Ako ne zele, najveca kazna je osuda (vjerovatno kratkotrajna) blize familije.

U arapskim zemljama je takvo oblacenje i ponasanje pod moranje, a suprostavljanje serijatu znaci ozbiljne kazne od strane drzave. Cim je nesto pod moranje onda sasvim sigurno postoji respektabilna ekipa koja bi to ''moranje'' ponekad zaobisla. Pogotovo u imucnijem dijelu drustva.

Dakle, stvar je traznje i ponude.

Trenutno je vrhunac turisticke ponude mlaka piva na truloj klupici kraj nekog potoka oivicenog najlonskim kesama. Mozes ih jednom ili dva puta zajebati, ali tri tesko... I onda brzo procuje da ovamo nema nista.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 14:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Dole u Federaciji se sa islamskim zemljama razvija fin biznis, Arapi, Turci, Malezijci svega ima i ostavljaju pare. Ajde nema veze nećemo Arape ?! Gdje su nam braća Grci, Rusi,Rumuni i ini, što ne hode Srpskim zapadnim zemljama ?.... govna jesmo ali zar tolika ? :D

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 16:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Broj turista u Banja Luci za godinu dana: 70 000 (od toga 50% domaci, 50% strani, od tih 50% stranih 90% dijaspore koja vec ima veze ovdje). Broj stranaca koji nemaju veze sa gradom i dodju ovdje: ravan statistickoj gresci.

Sarajevo: 320 000 turista, 90% dolazaka cine stranci, iz 110 zemalja svijeta i ujedno i prihod od 350 miliona maraka. Prihod za onog u cevabdzinici, prihod za frizera, prihod za konobara, prihod za sve...

Prosjecno zadrzavanje turista u Banja Luci: 1,6 dana :lol:
Prosjecno zadrzavanje turista u Sarajevu: 8,5 dana.

Iskoristenost smjestajnih kapaciteta u Sarajevu: 59%
Iskoristenost smjestajnih kapaciteta u Banja Luci: 18%


Jedan dan sarajevo film festivala, 24 sata sarajevo film festivala, donese prihoda gradu vise nego komplet banjalucki "turizam". :D

I onda i ne cudi kad se narod okrece na ulici kad vidi crnca.


Poslednji put menjao WrDa dana 27 Okt 2016, 16:05, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
WrDa je napisao:
Crnac u Banja Luci, narod gleda, zagleda, okrece se.... pola baste iz manje se okrece, konobar iz kafica pored staje, gleda..

Pricaju ljudi spanski, grupa spanaca, prolaze kroz gospodsku, narod staje, zagleda, ne skida pogled... cak i onaj sto prodaje devize sto ne zaklapa usta zacutao i gleda.

Cesto se hvalimo kako nismo rasisti. Bas suprotno. Mi nismo imali priliku da budemo rasisti. Kad u Banja Luci bude zivjelo recimo 20% stranaca, pa kad 0,1% od tih stranaca napravi neko sranje, pa kad to mediji masovno isprate... pa kad se to ponovi par puta, onda bi vidjeli nasu stvarnu "tolerantnost". Nema je.

Broj turista nam je jako, jako mali. Narod ne putuje, pa broj ljudi u gradu koji je bio van drzave a da to nije ex yu sigurno nije veliki. Nema neke veze sa svijetom. I tu se radjaju predrasude.

Setajuci kroz Sarajevo, vidim da su oni ipak malo oguglali na ove djecije ospice, kod vjecne vatre, milion jezika, rasa, turistickih vodica, svako svoje gleda...

Doduse i turisticka posjeta Sarajeva i BL se ne moze porediti. Ono sto Sarajevo posjeti za 1 dan sarajevo film festivala to BL ne posjeti za godinu dana.


Jednom prije na nekom aerodromu cerka tad 4 godine mi je prvi put vidjela crnca.
Okretala se i gledala ga neprekidno onako sa izbuljenim ocima.

Koji "Rasista"!!! :roll: :roll:

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
apokalipto je napisao:
Eudaimonia je napisao:

Nedavno sam diskutovao sa komsijom o najezdi IS-a, odnosno Islama, ka Evropi. Prvo sam ga slusao par minuta kako gnoji i drobi o terorizmu, o Islamu kao poganoj vjeri i td., pa sam ga prvo sasjekao sa Krstaskim pohodima, ispreskakao sa inkvizicijom i poentirao sa par floskula modernog kapitalizma. Je l' pitao tada iko Arape za nesto? Nije. Jednostavno je bilo: ubij, zgazi, srusi, zapali. Je l' pitao iko onolike kolonije po svijetu:"E, evo mi dosli malo da vas kolonizujemo. Izvin'te sto cemo vas malkice muciti, poubijati i eksploatisati, ali jbg, surova je realnost!"


Kakve mi veze imamo sa krstaškim pohodima i inkvizicijom ? Ako mi išta bode oči ili zapara uši to je trpanje nas u isti koš sa katolicima ili kime već. :roll:

Što se tiče Arapa imao sam nekog kontakta, malo neobičniji svijet sve u svemu lično nisam imao nekog lošeg iskustva.

Cuj, kakve veze imamo mi sa ostatkom svijeta. Samo treba otvorit oci i podici pogled iz domace avlije.
Ne bi da se mijesam ali kad naidjem na ovako nesto....

Da tacno kakve veze mi imamo sa ostatkom svijeta? Mi smo otok koji se dodiruje sa drugim planetama i ovdje obitavamo iskljucivo solo i bez uticaja i diktata sa strane.
Mi se genetski reprodukujemo samo sa nasim specificnim "stim" krvnim celijama i njihovom transplatacijom u krv nama dragih.

Mi smo mocni i nedamo se!!! :)

Nasa stvarnost i nas zivot u cijelini gledano su uklesani u kamenu i nepromjenljivi. Mi stvaramo i namecemo nasu kultura, mi nedamo svoje obicaje mi diktiramo sta ce i kako ce nama biti a ne neko drugi.

Mi i samo mi odlucujemo u ciji cemo kos ici. :D

Ne sagledavat povezanost, zavisnost i globalne trendove u svijetu danas je politicki i istorijski naivno i kotraproduktivno tj u kranjem vrlo opasno.
Zivis u svijetu koji ti je nametnut do zadnjeg detalja, do najkrace rijeci i slova od velikih a mastas o izdvojenosti, sanjas o biranju i svojoj slobodi izbora.

Apo daj malo ozbiljnosti, Euda...ima point po ovom pitanju.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Arapi u RS
PostPoslato: 27 Okt 2016, 16:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
WrDa je napisao:
Crnac u Banja Luci, narod gleda, zagleda, okrece se.... pola baste iz manje se okrece, konobar iz kafica pored staje, gleda..

Pricaju ljudi spanski, grupa spanaca, prolaze kroz gospodsku, narod staje, zagleda, ne skida pogled... cak i onaj sto prodaje devize sto ne zaklapa usta zacutao i gleda.

Cesto se hvalimo kako nismo rasisti. Bas suprotno. Mi nismo imali priliku da budemo rasisti. Kad u Banja Luci bude zivjelo recimo 20% stranaca, pa kad 0,1% od tih stranaca napravi neko sranje, pa kad to mediji masovno isprate... pa kad se to ponovi par puta, onda bi vidjeli nasu stvarnu "tolerantnost". Nema je.

Broj turista nam je jako, jako mali. Narod ne putuje, pa broj ljudi u gradu koji je bio van drzave a da to nije ex yu sigurno nije veliki. Nema neke veze sa svijetom. I tu se radjaju predrasude.

Setajuci kroz Sarajevo, vidim da su oni ipak malo oguglali na ove djecije ospice, kod vjecne vatre, milion jezika, rasa, turistickih vodica, svako svoje gleda...

Doduse i turisticka posjeta Sarajeva i BL se ne moze porediti. Ono sto Sarajevo posjeti za 1 dan sarajevo film festivala to BL ne posjeti za godinu dana.


ma bas se stidim trebali bi se naguzit kao tajlandjanke :lol: :lol:
A sta ce da rade arapi ako (kad) dodju ovdje? mozda radit kod privatnika ? otvorit fabriku ? ili ipak trosit ustedjevinu koju imaju ? i sta posle toga ?
nisam ja protiv njih sto su muslimani nego sto dolaze iz pustosi,takav teren je milion puta gori od hercegovackog kamenjara pa su samim time i milion puta vece seljacine otidji ti u pustos pa ces vrlo brzo vidjet kako nestaju te zapadne vrednosti kad nema hrane i vode
dodik je odavno rekao da planiraju 100 000 stanova to je nekih 0.5 miliona ljudi da prevrnu balans broda zvanog bih zna se u ciju stranu
arapi rade isto sto i tito 70_ih izvozi sljam podalje od svoje zemlje da malo i drugima seru,ocigledno im je pun wc pa se mora prelit
Sto se bosnji tice prodali izvor rijeke po kojoj svojataju drzavu to dovoljno govori o dvolicnosti nij,sto i oni onda ne bi prodaju kucu sauda??
A i te PARE sto trose to je sve od nafte,a sagorjela nafta stvara staklenicki plin pa svi polako gorimo u tom plamenu pakla (bliski istok,indija,nizija bangladesa i polarne kape su ipak ispred nas u tome redu)
to sto vi kazete abu dabi/dubai to su samo 2/7 ostali emirati su puno siromasniji i nemaju a)naftu b)pravo veta
procitajte malo o broju samoubistava indijaca u dubaiu pa ce vam biti malo jasnije

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 84 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs