banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 13:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 130 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Sep 2015, 12:22 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ne sikiraj se, TNG koji se koristi u tim bocama za domaćinstvo nije tako zapaljiv, samo je eksplozivan jako :P

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 12:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Pas od komsija cesto pisa u liftu. Jedno vrijeme prestao i sad opet nastavio.
Ma nije do psa nego da se on angazuje pa da to obrise ali nista. Nego se mokraca sasusi, tragova nema, a smrad ubi. Prije 2 mjeseca se covjek vracao se vracao sa odmora, pas obavio veliku nuzdu na ulazu i kako je bilo nedoba (negdje oko 5-6 ujutro nedelja) on kontao ajmo nema nikoga i ladno ostavio to tako da stoji.. vidjela ga starija komsinica... kad smo mu pominjali, covjeka uopste nije briga. Ali zato pametuje za desetoricu na svakom saboru stanara, zivio dugo u Francuskoj, ovdje nista ne valja, tamo je sve bolje, mi seljaci sta mi znamo...

I uopste ne znam kakav je ono nemar o sebi. Mislim jebe mi se za njegovim stilom zivota, ali covjek je smrt po okolinu. Smrdi na kilometar. Smrad kakav se opisati ne moze.. non stop u istoj odjeci, kad smo zajedno u liftu da padnes u nesvjest.. on je u nekom hipi fazonu.. zimi, pod jaknom.. moras ga zaobilaziti koliko smrdi... u zivotu nesto tako ne vidjeh..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 12:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Postovi: 526
Takodje ne znam kako riješavati te stvari. Ujutru ljudi vole kuvati pasulj, kupus, luk, ti me miomirisi bude. Komšinica balkon ispod mog ne koristi kuhinju, nego kad dodje s posla oko 9 uključi dvije plinske boce na balkonu i polako pržucka. Kad sam se tek uselila i prvi put vidjela plamen kako doseže do mog balkona - prestravila sam se. O.o Sad je period zimnice i upržavanje svega i svačega. :/ Trenutno pola zgrade mijenja stolariju, skida radijatore i sve danonoćno. Prije neko jutro komšija je prije posla u 4 ujutru odlučio da malo buši noseće stubove. Da tu ne bude kraj bar jednom sedmično mi dizalica i ljudi zaviruju u stan, kuckaju na prozor sa riječima "de mala stavi da se puni baterija za ovaj ili onaj alat".

Sad mi je lakše kad sam se istresla, pa makar na forumu. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 13:00 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Kuvate li vi?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 13:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Najbolje kada dođe vrijeme radova, iznajmiti stan negdje u tišini :)

Kada sam bio klinac, noćima su izlijevali ploče za spratove zgrade pored. Ne znam da sam imao neke traume :) Osim što sam naučio da zaspim po najvećoj buci, ali me probudi ako neko lagano hoda dok spavam. I teško zaspim ako je tišina. I često se upiškim kada čujem zvuk dizalice.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 13:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Postovi: 526
_зока je napisao:
Kuvate li vi?


Trenutno vrlo rijetko, a kad kuvamo to radimo u kuhinji popodne, a ne na balkonu u 7 ujutru ili 9 naveče. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 13:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Meni je najteže, kod mene TNS živi u zgradi pored....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 14:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ne lazi. Ima zgrada izmedju :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 14:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
_Krol_ je napisao:
iznad mene studenti arhitekture....tacnije studentice.....svaki cas se prcaju...i to neki baja izgleda stjera krevet do zida i udara u zid po 2 sata....jednu noc sam u 3 ujutro htio ici gore al nije dala zena...ne da galamim vec da mu cestitam i zamolim da vidim sta radi jebo majku svoju....rastavlja je na sastavne dijelove

:lol: :lol:
Mogu li i ja ici? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 15:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
I kod mene baja degenjaci komsinicu, to su neki novi, ne prepoznajem joj glas, vristi mlada kao da je kolju, doduse u kratkotrajnim intervalima od po 10ak sec, ali to traje po nekoliko sati, fora je sto je zgrada kruzna i to odzvanja u tisini noci kao da se udaraju kod mene u sobi...


Ipak su mi oni degenerici od pre par godina bili najjaci, sto su slusali neku pesmu, pa sam i ovde trazio da vidim koja je, na kraju skontao da je od Milica Vuksainovica, nesto Oj jaro jarane, ali ljudi 24h pustali jednu te istu pesmu svaki dan, prolupao sam totalno, mislio sam im kupiti neki CD da malo promene


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 16:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pm6_gNMqdqI[/youtube]

:lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9214
_Krol_ je napisao:
danijell je napisao:
Ali zato ako žive studentice ispod i/ili iznad, pa ti uzmeš i zamjeniš otirač pa one pripite promaše sprat i dok skontaju...

Slika

Krv ti j....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9214
_Krol_ je napisao:
iznad mene studenti arhitekture....tacnije studentice.....svaki cas se prcaju...i to neki baja izgleda stjera krevet do zida i udara u zid po 2 sata....jednu noc sam u 3 ujutro htio ici gore al nije dala zena...ne da galamim vec da mu cestitam i zamolim da vidim sta radi jebo majku svoju....rastavlja je na sastavne dijelove

Isti sam ti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
BeckaSkola je napisao:
Pas od komsija cesto pisa u liftu. Jedno vrijeme prestao i sad opet nastavio.
Ma nije do psa nego da se on angazuje pa da to obrise ali nista. Nego se mokraca sasusi, tragova nema, a smrad ubi. Prije 2 mjeseca se covjek vracao se vracao sa odmora, pas obavio veliku nuzdu na ulazu i kako je bilo nedoba (negdje oko 5-6 ujutro nedelja) on kontao ajmo nema nikoga i ladno ostavio to tako da stoji.. vidjela ga starija komsinica... kad smo mu pominjali, covjeka uopste nije briga. Ali zato pametuje za desetoricu na svakom saboru stanara, zivio dugo u Francuskoj, ovdje nista ne valja, tamo je sve bolje, mi seljaci sta mi znamo...

I uopste ne znam kakav je ono nemar o sebi. Mislim jebe mi se za njegovim stilom zivota, ali covjek je smrt po okolinu. Smrdi na kilometar. Smrad kakav se opisati ne moze.. non stop u istoj odjeci, kad smo zajedno u liftu da padnes u nesvjest.. on je u nekom hipi fazonu.. zimi, pod jaknom.. moras ga zaobilaziti koliko smrdi... u zivotu nesto tako ne vidjeh..

To je i naucio u Francuskoj - u Parizu svako malo naidje mjesto gdje udavi urin,e sad, dal' je ljudski ili kereci,tesko je razluciti.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 17:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
_Krol_ je napisao:
iznad mene studenti arhitekture....tacnije studentice.....svaki cas se prcaju...i to neki baja izgleda stjera krevet do zida i udara u zid po 2 sata....jednu noc sam u 3 ujutro htio ici gore al nije dala zena...ne da galamim vec da mu cestitam i zamolim da vidim sta radi jebo majku svoju....rastavlja je na sastavne dijelove



:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 17:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
danijell je napisao:
Najbolje kada dođe vrijeme radova, iznajmiti stan negdje u tišini :)

Kada sam bio klinac, noćima su izlijevali ploče za spratove zgrade pored. Ne znam da sam imao neke traume :) Osim što sam naučio da zaspim po najvećoj buci, ali me probudi ako neko lagano hoda dok spavam. I teško zaspim ako je tišina. I često se upiškim kada čujem zvuk dizalice.

:-)
:-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 17:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9295
Pa ja sam onda blazen medju svojim komsijama. Znao je nekada jedan iznad do kasno u noc stavljati cepove na nekakve metalne stolice koje je proizvodio u svojoj firmi, ali to sam rijesio komunalnom, kad mi prekipi ne zalim nikog. Skoro sam zvao zbog farme iza zgrade, ljudi koji imaju privatne kuce u blizini napravili nekoliko svinjaca koji su blizi mojoj zgradi nego njihovoj kuci, na drzavnoj zemlji. Drzali su i zeceve, i ne znam sta jos. Smrdilo da ne pricam, ako se zajebes pa otvoris prozor imas oblak muha u sobi. Komunalna izdala nalog da ih ukloni...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
E jesi i blazen uz Mrvu Prstojevica i onog debelog iz Buke.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 18:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Pa nema gorih od ta dva lika...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2015, 18:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Pa fino je napisao da su u pitanju krmci i stoka sitnog zuba. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 130 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs