banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 19:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Dodik posebnu pažnju posvećuje aktivu žena svoje stranke...one imaju redovna okupljanja....redovna i besplatna turistička putovanja,druženja i razne razonode...ukratko žive život van vremena i prostora,mentalno izolovane od svarnog jada i bjede u kome se društvo nalazi.Nisu još uvjek radile ovakav performans ali neće se ni to zabaviti.Uostalom,danas su žene najjače glasačko tjelo.
Žene su stvorenja koja su nesposobna za duboka i suštinska razmišljanja,zbog toga one nikad ne trebaju biti izjednačene sa muškarcima (čast izuzecima).Razmišljaju osjećajima pa im zato poimanje politike završava na ljepoti i sexipilu Borisa Tadića ili vidikolikisamjabaja Mile Dodika....uz sve to dodajte njihova prava i eto vam njihovog intelekta. :-?
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/re ... ije-ozenio
Spoiler:
Nikola Tesla, naučnik iz Smiljana, objasnio je avgustu 1924. godine u ekskluzivnoj izjavi “Galveston dejli njuzu” zašto se nije nikada ženio




Nikola Tesla, naučnik iz Smiljana, objasnio je avgustu 1924. godine u ekskluzivnoj izjavi “Galveston dejli njuzu” zašto se nije nikada ženio.

Kako se navodi, Tesla je najpre istakao da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.

Danas je, navodi naučnik, takva žena nestala, a na njeno mesto “došla je žena koja misli da je njen glavni uspeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste”.

- Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću sa muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspevaju da zauzmu njihovo mesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u zasenak predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”.

On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirisana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umesto pobednica postale žrtve.

- U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvezde – kaže Tesla.

Naučnik iz Smiljana istakao je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji biće zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla.

Identičan primjer žena van vremena i prostora

[video]http://www.youtube.com/watch?v=6X1PD5pg95M[/video]

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ohohohhohoho ....gdje je onaj smajli sa kokicama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ako mi ista ide na onu stvar to su ove (cenzurisano) feministkinje. I otkad ne znaci ne?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Žene treba... poštovati :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:11 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
zene su vazda u prednosti..

Spoiler:
Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Nije to prednost žena, nego slabost muškaraca.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Neki su tu slabost prevazišli. :lol:

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
:lol: :lol: :lol:
Ja mislila Zeo vaskrsao i otvorio novu temu u nizu svojih tema.

Razočaraću muški plebs ali se otprilike slažem sa ovim tekstom.
Feministkinje nisam nikad shvatala.
U zemljama gdje su relativno nedavno dobile izjednačen status to je još primjetnije, žene se utrkuju ko će raditi teži i muževniji posao, a zašto? Ko bi znao.
Mnogo je lakše pustiti laganu žensku suzu i glumiti mekušca koga Bog ni za šta drugo nije dao i prepustiti muškom rodu sve dosadne poslove, zaista mnogo lakše.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1825
Lokacija: Vijena
Spijo nemoj da reces da je ovo gore tvoj komentar u cjelini iznad vajnog nam NT-a?

Ako jeste, onda si ga zaribo do kraja.. Puca brale od sovinizma, nije ti to trebalo nikako.. A i ovaj Teslin komentar u Novostima - bas bih volio da vidim originalnu izjavu. Koliko znam vise je glorifikovao zenski pol neko sto ga je ponizavao, tj. ponizio kako citam iz ovog gornjeg intervjua. A da je imao strah, kako da ne!, imao je od bogtepitaodcegasvene.. Bolovao je inace od OKP-a.

Evo ja cu ti okaciti zenu koja meni licno ima/imala je veca muda (a i mozak cini mi se) od bilo kojeg poludebilnog politikenjca u prethodnih 30-ak godina na ovim prostorima:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-jA3mLeCLUM[/youtube]

Nemoj brate da rastjeras ovo malo celjadi od ljepseg pola na ovim stranicama.. Meni srcu drago kad vidim da ih ima jos tu, pored svakodnevnog bombardovanija Ukrajine, sportskije ceranja.. Sve teme vrve od toga, bas im nismo ostavili nista.. :)

Ne valja, majke mi! :)

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Moj ,nego šta....ali naveo sa čast izuzecima

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Feministkinje, posebno ove naše a la Tepšićka ili Danijela Majstorović, za položaj žena nisu uradile ništa, jedino za šta su uradile su njihove sopstvene guzičetine koje su pouvaljivale u državne fotelje.

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2015, 23:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
A sta tacno radi Danijela? Tj.gdje?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2015, 00:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1825
Lokacija: Vijena
Čiča iz Rogače je napisao:
Moj ,nego šta....ali naveo sa čast izuzecima


Ma vidi, ove gore meni uopste ne lice na faministkinje, ili bilo koje koje su trgle da se nadmecu sa nama muskijima.. prije mi lice na jadnice kao posljedicu naseg zglajzanja.. nas muskih upravo. (sto rece vec danijell gore, nije posljedica njihove prednosti vec toga da smo mi zaribali, pa se i one kao takve pojavise..) Doduse ove gore nemogu da se pohvale ni sa validnim IQ-om, stojesjes.. no jebiga svi smo mi u istim vnimago.. Al ne boj se, nikad zene i nece biti iste s nama, priroda ce vec to (opet) regulisati i dovesti na svoje.. pametne zene to svakako znaju, samo treba imati kapaciteta za kapiranje njihovog senzibiliteta.. U tome i jeste car ovog naseg dunjaluka. :)
Mnogo su one pregrmile zadnjih vijekova, pogotovo na ovim nasim ubogim prostorima, a da nisu zatrazile bas nikakvu nadoknadu.. pocevsi ajd da velimo, od Stojanke Majke Knespoljke.. takvih je bilo nebrojenih...

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2015, 00:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
_Krol_ je napisao:
ohohohhohoho ....gdje je onaj smajli sa kokicama



:happy1: :happy1: :happy1:


:D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2015, 07:44 
Ne da mi se gledati klip, ali sto se tice zena ove urbane feministkinje su nesto najgore sto se pojavilo u zadnje vrijeme. Gomila dosadnih debelih iskomeksiranih isprdaka koje niko ne "trosi"...

I ne, fizicki zene nikada nece moci biti izjednacene sa muskarcima...osim ako nisu one sto ih ja stavljam na slicicu za muske oci... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2015, 07:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Talija je napisao:
:lol: :lol: :lol:
Ja mislila Zeo vaskrsao i otvorio novu temu u nizu svojih tema.

Razočaraću muški plebs ali se otprilike slažem sa ovim tekstom.
Feministkinje nisam nikad shvatala.
U zemljama gdje su relativno nedavno dobile izjednačen status to je još primjetnije, žene se utrkuju ko će raditi teži i muževniji posao, a zašto? Ko bi znao.
Mnogo je lakše pustiti laganu žensku suzu i glumiti mekušca koga Bog ni za šta drugo nije dao i prepustiti muškom rodu sve dosadne poslove, zaista mnogo lakše.



ti se ne računaš, ti si `ercegovka :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2015, 08:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Spijo, vrijeme ja da malo proucis ovu temu:

viewtopic.php?f=25&t=49546


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2015, 08:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
i sta je Spijo tija rec ?

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2015, 08:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Da mu treba jos jedan televizor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2015, 08:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Slika

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs