banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 10:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Nov 2014, 16:16 
Znam ja lika sto je isprasio u konobara pola sarzera, ali doticni je prije toga glumio opakog frajera i isprebijao ga na mrtvo ime iako je mogao kulturno zovnuti policiju i na normalan nacin rijesiti stvar, dogadjaj je odigran prije par godina...

Ne opravdavam ovog sto je pucao, ali ga donekle razumijem...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2014, 16:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
ajkula je napisao:
batica je napisao:
necemo se lagati, lik populatan, vozi u to vrijeme glof 2 ima pistolj cz99... nema tu puno price. ali jedna narodna kod nas prednjaci "uzimaj pare dok suze teku" pa sto da se ne iskoristi i ova situacija :/



U to vrijeme svi su vozili golfa 2 i nosili pistolj. Nosila sam ga ja kao zensko pa sto ne bi i on. To su godine kada je glava bila manje vrijedna od 3L benzina :cry:


Spoiler:
Slika
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f_qJVAMVtqA[/youtube]

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2014, 16:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:52
Postovi: 1411
Kao glumac mi je stvarno (bio) drag ali sva ta desavanja su itekako ostavila ruzan trag. Moram priznati da vecinom dijelim Markovo misljenje.

_________________
Everything I touched was golden
Everything I loved got broken...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2014, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Momir Bulatović je jednom govorio o ovom slučaju jer je kao predsjednik navodno trebao da pomiluje Lauševića. Kaže nije bilo šanse jer je daleko prekoračena nužna samoodbrana, Laušević je ispalio 13 metaka a čini mi se da žrtve nisu bile naoružane.

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=874949

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2014, 18:41 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
94' dodirnem cz 99 sa posvetom od mladica..upiso sam se od srece..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2014, 19:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Nisam čitao knjigu pa ne znam tok događaja i detalje.Ali svejedno reagaovao je instiktivno, a i vremena su bila mnogo za.ebata.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2014, 19:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Šteta filmu me se prenio i život. Nego mislim da mu je uloga u filmu Oficir s ružom najjača.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2015, 23:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Citiraj:
Pogledajte kako danas izgleda Žarko Laušević (FOTO)



Pevač Darko Lazić slikao se sa čuvenim glumcem a zajedničku fotografiju postavio je na Instagramu
Žarko Laušević


Pevač Darko Lazić obradovao je svoje obožavatelje najnovijom fotografijom. Pobednik takmičenja “Zvezde Granda” objavio je na Instagramu zajedničku sliku sa čuvenim glumcem Žarkom Lauševićem, prenosi Story.


Da podsetimo, Žarko Laušević se nakon 15 godina života u inostranstvu, vratio u Srbiju. Nedavno je napisao pesmu za tragično nastradalu Tijanu Jurić.


Citiraj:
VELIKAN našeg glumišta, Dragan Gaga Nikolić, ponovo je u bolnici Kliničkog centra u Beogradu, gde je u februaru operisan na Klinici za digestivne bolesti.

Kako „Novosti“ saznaju iz krugova bliskih porodici, jedan od naših najpopularnijih glumaca je posle oporavka u ponedeljak prebačen na kućno lečenje, ali se zbog visoke temperature opet nalazi na odeljenju Intenzivne nege. I mada neki naši mediji objavljuju da je njegovo stanje znatno pogoršano, da je zbog nemogućnosti disanja priključen na aparate i da se lekari bore za njegov život, po informacijama do kojih su došle „Novosti“, Gaga Nikolić nije u tako kritičnom stanju, a na odeljenju Intenzivne nege je zbog zaštite od eventualnih infekcija.

Pre nego što je u ponedeljak napustio bolnicu bio je znatno oporavljen. Uz Milenu Dravić, njegovu suprugu, gotovo svakodnevno ga je obilazio njegov kolega i prijatelj Žarko Laušević, koji boravi u Beogradu zbog snimanja novog filma. Gaga Nikolić je dosta vremena provodio u razgovoru sa njim i bio je dobro raspoložen.

Da podsetimo, Nikolić je u oktobru 2014.godine primljen u bolnicu zbog problema sa digestivnim traktom, gde je proveo nekoliko dana na hirurgiji Kliničkog centra u Beogradu.
Iako je pre par godina "kuburio" sa problemima sa kičmom, za beogradske medije je rekao da je njegovo zdravstveno stanje "privatna stvar".
Pojedini mediji su tada pisali da je Nikolić bio na ispitivanjima zbog problema sa debelim crevom.




http://www.novosti.rs/vesti/kultura.71. ... -u-bolnici

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs