banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 13 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Nov 2014, 23:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2014, 21:53
Postovi: 138
Pogledao sam jedan odličan dokumentarac na sljedecem linku http://www.filmovizija.com/movie/sodom- ... 3f49.html# koji me natjerao na razmišljanje. Pederi, lezbejke, transvestiti i biseksualci, jednom riječјu Sodomisti, ili kako oni sebe popularno nazivaju pripadnici LGBT populacije. Srećemo ih u svim sferama našeg društva i ta populacija se konstantno povećava. Oni su danas profesori na fakultetima, sveštenici, doktori, fizičari, administrativni radnici, političari itd.. Ovo je globalni problem i zanima me poznaje li iko od vas nekoga od njih i kakvi su to ljudi zapravo? Šta je to u njihovim mozgovima da izaberu taj put bogohuljenja i razvrata. Meni se lično nabacivalo nekoliko gejeva i volio bi da sam nasilan i lud pa da ih sravnim sa zemljom, al eto opet sam pribjegao zdravom razumu i sklonio se od istih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 00:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
sravni ih sa zemljom,biraj moderno americko oruzje od zapadne kulture
nikad za nikad to nece biti normalno na balkanu
ne kontam to nalozavanje na zapadnu kulturu,
probaj otici u Francusku,oni se loze na mondijalizam i te....nastrane
zato malo malo pa strajk,protesti,paljenja i ostale divote te kulture


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 00:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2014, 21:53
Postovi: 138
To je neka kultura, Bože me sačuvaj. U firmi u kojoj sam radio do prije 2 i po godine direktor, neću da ga imenujem i pravim mu reklamu je bio peder i zaposleni koji bi bilo šta spomenuli u vezi njegovog jel opredjeljenja snosili bi sankcije u vidu odbijanja od plate ili prekovremenih sati. Najjače je bilo kad je za godišnjicu firme doveo svog dečka, koji je inače po zanimanju specijalista otorinolaringologije, da mu pokaže odjel proizvodnje.Da ti njega vidiš, peder-peder, to je sve neki neprirodni pokreti tijelom, piskutavi glas, izfeminiziran sav, počupane obrve, napuderisano lice. Strava i užas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 01:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jan 2013, 12:15
Postovi: 205
Lokacija: Врх Козаре
Taj je dokumentarac zabranjen bio na zapadu, a nije nikakvu cudo jer mnogo govori o njima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 03:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
baron-bl je napisao:
To je neka kultura, Bože me sačuvaj. U firmi u kojoj sam radio do prije 2 i po godine direktor, neću da ga imenujem i pravim mu reklamu je bio peder i zaposleni koji bi bilo šta spomenuli u vezi njegovog jel opredjeljenja snosili bi sankcije u vidu odbijanja od plate ili prekovremenih sati. Najjače je bilo kad je za godišnjicu firme doveo svog dečka, koji je inače po zanimanju specijalista otorinolaringologije, da mu pokaže odjel proizvodnje.Da ti njega vidiš, peder-peder, to je sve neki neprirodni pokreti tijelom, piskutavi glas, izfeminiziran sav, počupane obrve, napuderisano lice. Strava i užas.


Vise ne radis, udri ga u glavu!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 03:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
MonaLisa je napisao:
sravni ih sa zemljom,biraj moderno americko oruzje od zapadne kulture
nikad za nikad to nece biti normalno na balkanu
ne kontam to nalozavanje na zapadnu kulturu,
probaj otici u Francusku,oni se loze na mondijalizam i te....nastrane
zato malo malo pa strajk,protesti,paljenja i ostale divote te kulture


jel ovo lizi neko hakovao profil?

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 07:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
baron-bl je napisao:
Pogledao sam jedan odličan dokumentarac na sljedecem linku http://www.filmovizija.com/movie/sodom- ... 3f49.html# koji me natjerao na razmišljanje. Pederi, lezbejke, transvestiti i biseksualci, jednom riječјu Sodomisti, ili kako oni sebe popularno nazivaju pripadnici LGBT populacije. Srećemo ih u svim sferama našeg društva i ta populacija se konstantno povećava. Oni su danas profesori na fakultetima, sveštenici, doktori, fizičari, administrativni radnici, političari itd.. Ovo je globalni problem i zanima me poznaje li iko od vas nekoga od njih i kakvi su to ljudi zapravo? Šta je to u njihovim mozgovima da izaberu taj put bogohuljenja i razvrata. Meni se lično nabacivalo nekoliko gejeva i volio bi da sam nasilan i lud pa da ih sravnim sa zemljom, al eto opet sam pribjegao zdravom razumu i sklonio se od istih.


Najbolje da ti govoriš ljudima, između ostalog, koji će pol više gotiviti, za koga će navijati, za koga glasati na izborima itd.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ljudi bi zapravo trebali vise gledati "svoga" posla..
Kod nas te yebu Mile, Bosic, Bakir, Komsic.., srbachki notarsko sudski lobi, glamocko-lijevcanska administracija ... A ne skontah ih u analizi? Ljudi su tupa gowna i konformisti, uglavnom..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 08:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pa ljudi i gledaju "svoga" posla.U lijevču se glasa za Miiiilu zato što je zaposlio nečiju ćerku u javnu upravu pa mu se zbog toga odužuje sve do devetog koljena.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 09:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Yes, a ovi bez posla treba da se bave mirom u svijetu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
oni se nadaju da će jednog dana.....

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 09:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Kako vec napisah.. glupani se nadaju, u toj nadi im prodje zivot, a ja sam svom malcu kupio vocnjak da ne bude narkoman.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2014, 10:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2013, 07:33
Postovi: 231
baron-bl je napisao:
Šta je to u njihovim mozgovima da izaberu taj put bogohuljenja i razvrata.


Šta treba biti u mozgu čovjeka pa da olako prihvati imaginarne priče i mitove iz religije? Ja u svakom slučaju poštujem Kačavendu i Pravoslavlje.

_________________
Gay je OK!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs