banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 94 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Okt 2015, 10:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Za mene je on uvjek bio i ostao Aladin...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2015, 22:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Olimpijske igre '68

Slika

Citiraj:
After the race, the three athletes went to the medal podium for their medals to be presented by David Cecil, 6th Marquess of Exeter. On the podium, during the playing of "The Star-Spangled Banner", Smith and Carlos famously joined in a Black Power salute.

Norman wore a badge on the podium in support of the Olympic Project for Human Rights (OPHR). After the final, Carlos and Smith had told Norman what they were planning to do during the ceremony. As Martin Flanagan wrote; "They asked Norman if he believed in human rights. He said he did. They asked him if he believed in God. Norman, who came from a Salvation Army background, said he believed strongly in God. We knew that what we were going to do was far greater than any athletic feat. He said, 'I'll stand with you'." Carlos said he expected to see fear in Norman's eyes. He didn't; "I saw love."[11] On the way out to the medal ceremony, Norman saw the OPHR badge being worn by Paul Hoffman, a white member of the US Rowing Team, and asked him if he could wear it.[12] It was Norman who suggested that Smith and Carlos share the black gloves used in their salute, after Carlos left his pair in the Olympic Village.[4] This is the reason for Smith raising his right fist, while Carlos raised his left.

Australia's Olympic authorities reprimanded him for his gesture and the Australian media ostracised him.[4] Despite Norman running qualifying times for the 100 m five times and 200 m 13 times during 1971-72, the Australian Olympic track team did not send him, or any other male sprinters, to the 1972 Summer Olympics in Munich, the first modern Olympics since 1896 where no Australian sprinters participated.[12]


Slika

Citiraj:
Norman died of a heart attack on 3 October 2006 in Melbourne at the age of 64.

Slika

A ova dvojica su nosila njegov sanduk.

http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Norman

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2016, 20:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Citiraj:

Za hrabrost kažu da je vrlina na osnovu koje ljudi, uprkos opasnosti, čine plemenita djela. A za dobra djela kažu da žive i nakon smrti onog koji ih je činio.

Ako je tako, onda je Ivanka Šućur iz Hrasnice kod Sarajeva, koja je juče umrla u 65. godini, jedna od najhrabrijih majki, čije dobročinstvo neće biti zaboravljeno.

Ona je, pored svoje troje djece – sina Gorana i kćerki Sretenke i Zvjezdane, bez muža, ratne 1993. godine našla napušteno jednoipogodišnje dijete i odnijela ga kući. Elvis je i danas član Ivankine porodice. Od ove žene velikog srca njena djeca, komšije, prijatelji danas će se oprostiti na gradskom groblju Vlakovo.

Herojski je bilo odgojiti dijete u ratu, kada je nedostajalo svega, a najviše hrane. No, uprkos tome, Ivanka je Elvisa odgojila kao svoje rođeno dijete. Nije mu nedostajalo majčine ljubavi.

Ivanka je tog 16. oktobra krenula po vodu kada je uslijedilo žestoko granatiranje Sarajeva. Kako bi se sklonila, potrčala je do obližnje zgrade i tu je čula dječiji plač.

– Pritrčao mi je i tako jako me zagrlio da ga nisam mogla odvojiti od sebe. U ručici je držao flašu s prokislim mlijekom i imao je blatnjavu odjeću… Kad sam ga donijela kući, moj sin Goran rekao je da ga nikome neće dati – ispričala je ranije u ispovijesti Ivanka.

Ona je dječaka odnijela do policije, misleći da će mu pronaći roditelje, ali su joj rekli da ga niko ne traži. Nije joj ostalo ništa drugo već da ga ponese kući.

Kada ga je presvlačila, pronašla je cedulju na kojoj je pisalo da se zove Elvis Salkanović, da je rođen 9. januara 1992. u Čapljini, da mu je majka umrla, a otac Ahmet pobjegao. Ali, 8. maja 1994. Ivanka je saznala da je Elvisova majka živa. Tada se ona pojavila, došla je da vidi sina.

- Nisam joj dala Elvisa. Ako ga je mogla ostaviti jednom, ostavila bi ga opet. Poslala sam je u Centar za socijalni rad. Od tada ga više niko nije ni tražio – ispričala je za života Ivanka, koja je za sebe, zbog velike porodice, govorila da je bogata žena.

Ivanka je za svoje dobro djelo u Zagrebu dobila nagradu “Ponos Hrvatske”. Od bivšeg predsjednika Hrvatske Stjepana Mesića primila je nagradu “Srce na dlanu”, a od Svjetlane Broz nagradu “Duško Kondor”. U Italiji, u Padovi, izgradili su joj spomenik u “Parku pravednika”.

(N.N/Fokus)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2016, 00:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Citiraj:
ISPOVEST RODITELJA TRAGIČNO NASTRADALE DEVOJČICE "Donirali smo njene organe da drugi očevi i majke ne osete ovu bol"
avaz.ba | 27. 08. 2016 - 08:32h izmena vesti 08:33h
Josip i Gabrijela Mioč, roditelji Božane (6), koja je u splitskoj bolnici podlegla povredama zadobijenim nakon što ju je automobilom udario pijani vozač u Tomislavgradu, odlučili su se, uprkos velikoj tragediji koja ih je zadesila, na plemenit čin vredan svakog divljenja.
Tweet


Foto: avaz.ba / Promo
pin on pinterestshare it
Nakon što im je saopšteno da je njihova devojčica izgubila bitku za život, doneli su najhumaniju odluku, da daruju njene organe i tako spasu druge živote.

Ova priča o najvećoj tragediji s jedne i nesebičnosti roditelja i njihovom plemenitom činu s druge strane, dirnula je sve ljude.

Božanina majka Gabrijela, iako skrhana tugom, za avaz.ba je ispričala da je uvek svima govorila da, ako se ne daj Bože njoj nešto desi, daruju njene organe.

I kada se suočila s gubitkom deteta, nije ni sekunde dvoumila kakvu će odluku doneti.

- Uvek bih to napravila. U tom trenutku kao da ti Bog kaže da će tvoje dete nastaviti živeti u drugoj deci i ljudima i da će oni biti spaseni. Znali smo da je prekasno za našu Božanu, da se više ništa ne može učiniti, a njeni organi bili su zdravi.

Hteli smo pomoći drugoj deci, da njihovi roditelji nikad ne dožive najveću bol koju jedna majka i otac mogu doživeti gubitkom deteta, a koja nas sada razdire. I rekli smo „neka druga deca prežive - kaže Gabrijela, u čijem se glasu, uprkos tome što je prekjuče sahranila voljeno dete, oseća ponos dok govori.

Božana je na jesen trebalo da pođe u prvi razred. Roditelji su svojoj maloj princezi kupili nove cipelice za školu, ali ih ona, nažalost, nije stigla obuti.

Pročitajte još:
Organi tragično preminule devojčice Božane (6) iz Tomislavgrada spasili četiri života
- Žao mi je što ih nije ni obula. Nikad čovek ne bi pomislio da se njemu ovako nešto može desiti. Božana je sa svojih šest godina učinila nešto toliko veliko, što neki čovek za celi život ne uspe. Kažu da su njenim organima spašena četiri života.

Dva organa dali su u Nemačku, a dva u Hrvatsku. Nije nam se niko još javio od porodica čiji su najmiliji spašeni. Bog će odrediti hoće li se i kada javiti - govori Gabrijela.

Josip i Gabrijela imaju još tri devojčice, a Gabrijela je trudna peti put i nosi devojčicu. Ističe da će, kada rodi, bebi dati ime Božana.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2016, 21:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Spoiler:
Slika
Slika
Slika

Citiraj:
Transcript:

Dear President Obama,

Remember the boy who was picked up by the ambulance in Syria? Can you please go get him and bring him to [my home]? Park in the driveway or on the street and we will be waiting for you guys with flags, flowers, and balloons. We will give him a family and he will be our brother. Catherine, my little sister, will be collecting butterflies and fireflies for him. In my school, I have a friend from Syria, Omar, and I will introduce him to Omar. We can all play together. We can invite him to birthday parties and he will teach us another language. We can teach him English too, just like my friend Aoto from Japan.

Please tell him that his brother will be Alex who is a very kind boy, just like him. Since he won't bring toys and doesn't have toys Catherine will share her big blue stripy white bunny. And I will share my bike and I will teach him how to ride it. I will teach him additions and subtractions in math. And he [can] smell Catherine's lip gloss penguin which is green. She doesn't let anyone touch it.

Thank you very much! I can't wait for you to come!

Alex

6 years old

[video]http://www.youtube.com/watch?v=F6r1kbQH8hI[/video]
Slika
Kako me je ovaj djeckic dirnuo. :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2016, 12:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Citiraj:
U doba kad je poštenje potisnuto na marginu, mlada majka Alisa Ašić iz Banjaluke svojim potezom pokazuje da još ima nade jer je pronašla na ulici izgubljenu kovertu sa 10.000 maraka od “svježe” podignutog kredita, ispostaviće se kasnije namijenjenog za operaciju, te novac vratila jednom starijem čovjeku.

Ona je prije nekoliko dana sa kćerkicom otišla u banku kako bi platila račune, a po izlasku ugledala je starijeg čovjeka koji je hodajući “promašio” džep, pa je koverta s novcem ostala na ulici, a on nastavio dalje.

“Sigurno je mislio da je kovertu stavio u džep, ja sam ga zvala, ali se nije okrenuo. Tada sam uzela kovertu i potrčala za njim, te ga stigla. Kad je vidio šta mu nosim, sav je problijedio i zamucao. Rekla sam mu: ‘Gospodine, ispalo vam je ovo’, a on se potpuno izgubio. Znam samo da je otvorio kovertu i rekao: ‘Sine, meni je kredit od 10.000 ovdje'”, priča Alisa.

Čim se malo pribrao, taj čovjek joj je zahvalio te uzeo jednu novčanicu iz koverte i ponudio joj u znak zahvalnosti. Ipak, Alisa je to odbila jer smatra da nije uradila ništa previše vrijedno pomena.

“Rekla sam mu da nema potrebe za tim i da je sve u redu. Okrenula sam se i pošla s djetetom na drugu stranu, kad me upitao kako se zovem. Odgovorila sam mu i otišla”, kaže Alisa.

Alisu je kasnije kontaktirao sin tog čovjeka i rekao joj da joj duguju zahvalnost za čitav život.

“Našli su me putem Facebooka. Tražili su da se vidimo i rekli da su mi dužnici za cijeli život, pogotovo što je spomenuti kredit namijenjen za operaciju”, rekla je Alisa.

Do tog čovjeka koji je izgubio novac u “Nezavisnim” nisu mogli doći pa mu ne navode ime bez pristanka, ali su i više nego sigurni da bi imao samo riječi hvale za ovu poštenu Banjalučanku.

Na pitanje da li bi opet sve isto uradila, Alisa odgovara potvrdno.

“Duboko vjerujem da se vraćaju i dobro i zlo koje drugima činimo, te u skladu s tim i živim. A imam i dijete, pa uvijek gledam da nikoga ne povrijedim i ako mogu – da pomognem koliko mogu”, ističe Alisa, koja je inače zaposlena i bavi se permanent make-upom.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2016, 00:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
[video]http://www.youtube.com/watch?v=H1kc5B2eehA[/video]

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2016, 15:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Mještani sela Potkalinje, koje je smješteno na samoj međuentitetskoj granici, između opština Bosanska Krupa i Krupa na Uni, vrijedno rade na obnovi u ratu porušene mjesne džamije, a u tome im podršku pružaju komšije Srbi.

Prema riječima Ilijaza Dizdarevića, mještanina koji je organizator ove akcije, vjerski objekat se obnavlja i pored toga što se u poslijeratnom periodu u selo niko nije vratio kako bi stalno živio.

On dodaje kako je selo prije rata imalo tridesetak domaćinstava i oko 200 stanovnika, te da oni žive razasuti širom svijeta. "Ratni vihor je opustošio selo, ljudi su otišli, kuće su porušene, baš kao i ranija džamija, koja je bila izgrađena od kamena.

Želja mještana je da se ona obnovi i svako daje doprinos koliko može", kaže Dizdarević. Dodaje kako je dosad obnovljena tek nekolicina kuća, koje njihovi vlasnici tek povremeno posjećuju, ali da posljednjih godina raste interes za obnovu. Dizdarević ističe dobre odnose i saradnju s komšijama Srbima, s obzirom na to da je Potkalinje okruženo srpskim selima, od kojih su najbliži Hašani.

"Komšije nam daju podršku u obnovi džamije, mnogi od njih nas posjete i počaste dok radimo, a pomagali su nam i građevinskim poslovima. Naši odnosi su veoma dobri i korektni", kaže Dizdarević. Uz smijehom prepričava događaj od prije nekoliko mjeseci, kada je misteriozno s objekta džamije u izgradnji nestala metalna skela.

"Odmah se posumnjalo kako je ona završila u nekom od susjednih srpskih sela, ali se naposlijetku ispostavilo kako ju je otuđilo lice bošnjačke nacionalnosti iz sela Konjodor, nadomak Bužima, gdje je skela pronađena i vraćena", priča Dizdarević.

Potkalinje je podijeljeno međuentitetskom linijom razdvajanja, ali se veći dio sela nalazi na području Federacije BiH. Seoce se nalazi u prekrasnom krajoliku, okruženo šumom i brojnim potocima, s veoma plodnim i obradivim zemljištem. Problem su loše putne komunikacije koje ga spajaju s ostatkom svijeta, te ostala loša i zapuštena infrastruktura.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=HpJAb30EqNw[/video]

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2018, 02:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Banjalučki osnovac u pismu Deda Mrazu “meni ne treba ništa, samo da Andrea ozdravi”
Od Igor Požgaj - Decembar 29, 2017



Iako djeca u vrijeme praznika imaju kojekakve želje i potrebe, Nikša Dekić, učenik banjalučke Osnovne škole „Branko Radičević“ ne želi ništa za sebe, on želi da Andrea ozdravi, „da ode bolest i vrati joj se zdravlje“.

To je i napisao u pismu adresiranom na Djeda Mraza.

Radi se o sedamnaestogodišnjoj Andrei Lazarević iz Banjaluke, koja boluje od veoma rijetkog oboljenja i kojoj je potreban lijek eculizumab (soliris) a koji na godišnjem nivou košta 320.000 evra.



Ovaj učenik petog razreda, iako je „bio dobar, slušao roditelje i učiteljicu, pisao domaće zadatke i redovno učio“, ne želi za praznike nikakve poklone za sebe.

„Ali pored svih stvari, malih i prolaznih koje bih volio, mene bi obradovalo da Andrea ozdravi. To je djevojčica koja se sa mnom igrala, slavila rođendane, a onda se iznenada razboljela. Dakle, ako mi možeš pomoći (u šta ja duboko vjerujem) onda učini da ode bolest i vrati se zdravlje. Da nam se Andrea vrati vedra i nasmijana“, zamolio je Nikša Djeda Mraza.

Izvor: Nezavisne

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2018, 08:36 
I sta ovdje treba da mi vrati vjeru?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Jan 2018, 16:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Da je ovo mali napiso nevjerujem.
Zapade mi za oko 320.000 evra.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
VRATIO VJERU U LJUDE O ovom nesvakidašnjem gestu Banjalučanina PRIČAJU SVI (FOTO)
Banjaluka Autor: Srpskainfo 30.05.2019. 15:34 ➔ 15:34

Foto: Profimedia/Ilustracija

Solidarnost koju je jedan stanovnik Banjaluke pokazao prema svom sugrađaninu, izazvala je veliku pažnju na društvenim mrežama, pogotovo što se radi o činu koji je gotovo nesvakidašnji, a tiče se onoga što danas predstavlja muku svih nas, parkiranju.
Na Fejsbuk stranici Policija Zaustavlja – Banjaluka, pojavila se fotografija koja je uslikana negdje u ovom gradu, a na kojoj se vidi poruka koju je anonimni stanovnik ovog grada ostavio poruku valsniku automobila kome je prijetila kazna za nepropisno parkiranje. Naime, kada je vidio da radnik parking servisa počinje da piše kaznu, on je riješio da učini najmanje što može, a to je da pošalje SMS poruku i da na taj način pomogne nekome da ne ostane bez veće svote novca.


– Kontorolor je krenuo da vam kuca kaznu, pa sam vam uplatio SMS-om 2 sata parkinga (do 12:10). Kada se nađete u mojoj situaciji, pomozite i vi nekome da mu ne kucaju kaznu – napsiao je anonimni dobročinitelj.

Njegov potez je izazvao lavninu pozitivnih komentara ispod objave, a mnogi su prokomentarisali kako ovakvi postupci vraćaju vjeru u čovjeka u ljude.

Humanost i ljudskost koju je pokazao ovaj čovjek samo pokazuju koliko nam je nekada malo potrebno da nekome iznjedrimo osmijeh na licu.

(Blic)


Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 18:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Priča uopšte ne smrdi na lažnjak, kao i većina klikabilnih "istinitih" priča ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 18:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kiša pada papir suv. I nije zakačen za brisač.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 18:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ima neki lik svaki dan na parkingu kod zenita kaci parking kartu sa vanjske strane pod brisac. Dolazim u iskusenje da mu skinem kartu i naucim ga na tezi(skuplji) nacin gde se ista postavlja :lol:

Kontam da bi i to moje delo islo u ovu temu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 18:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Bonus poeni ako kartu uzmeš i staviš sebi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 18:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Iako ima na njoj njegov registarski broj.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 18:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kako automat zna registraciju...šta ti je Banjaluka jebote


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 18:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Bonus ako prebaci i tablice.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2019, 18:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
shakal je napisao:
Kako automat zna registraciju...šta ti je Banjaluka jebote

Automat izuva :D

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 94 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs