banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 12:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 329 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Sep 2012, 11:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Citam malo komentare na intervju koji je dala Nadeschda za njemacki SPIEGEL, interesantno koliko se promijenio stav Njemaca prema incidentu, prije su govorili o slobodi govora i demokratiji, sad bi ih jednoglasno poslali u ludnicu. Mislim, kako ocekivati da te neko normalno saslusa i uzima ozbiljno a ti u 9. mjesecu trudnoce radis orgije u gradskom muzeju i pritom se snimas :confused3:

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2012, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pa ona je dala tijelo za kulturu. :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2012, 11:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Jedina njihova veza sa umjetnoscu i kulturom je abnormalna tastina, ja ne znam ko slusa onu njihovu "muziku". Najbolje je biti budala i huligan pod plastom kulture.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2012, 13:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Hristov je napisao:
Citam malo komentare na intervju koji je dala Nadeschda za njemacki SPIEGEL, interesantno koliko se promijenio stav Njemaca prema incidentu, prije su govorili o slobodi govora i demokratiji, sad bi ih jednoglasno poslali u ludnicu. Mislim, kako ocekivati da te neko normalno saslusa i uzima ozbiljno a ti u 9. mjesecu trudnoce radis orgije u gradskom muzeju i pritom se snimas :confused3:

vjerovatno zbog onog incidenta u Kelnu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2012, 15:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Ruski mediji non stop palamude kako su ugrožena prava Asanža, a izriču preoštru kaznu za prekršaj pussica
Zapadni mediji non stop palamude o pussicama i njihovim pravima, a za procese protiv asanža i deminga ih zabolje
Asanž non stop priča o tome kako mu UK, USA, Švedska žele oduzeri elementarna prava, a što ne kaže nama neinforimisanim kakvo je stanje ljudskih prava u Ekvadoru...

Tako da.... Svako selo svoju kurvu ima.. Svi kritikuju ono što im odgovara da kritikuju, a o govnima u sopstvenom dvorištu ne pričaju..

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2012, 17:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pa ja muko moja pređi na drugoga....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Citiraj:
Копно против мора: Dick Riot против Pussy Riot-a
НЕДЕЉА, 19. АВГУСТ 2012.
Ево и једног мало другачијег погледа на случај "Пуси Рајот" и то из саме Русије. Петак када је донета пресуда "Пуси Рајоту" је историјски дан не само за Русију већ и за цео свет. То је дан када је нова Русија показала себе свету као КОНЗЕРВАТИВНУ ДРЖАВУ! Судило се за напад на савез државе и Цркве! За оне који не прате детаљно догађаје у Русији да кажем да се у Русији постепено спроводи политика која се ослања на византијске узоре, а то је управо савезништво државе и Цркве, а што је оличено у двоглавом орлу. Главни представници те политике са стране Цркве су руски патријарх Кирил и старешина Сретењског манастира у Москви Архимандрит Тихон (Шевкунов) за кога се сматра да је Путинов духовник. Наравно ради се о мекшој верзији конзервативизма заснованој на вери у односу на рецимо Иран или Саудијску Арабију, али је ово први пут да једна већински хришћанска земља отворено стаје у одбрану хришћанских вредности за разлику од опште тенденције либерализације у другим хришћанским земљама.

Дакле, у већини других номинално хришћанских земаља, хришћанство се мање или више отворено напада, унижава и одступа пред све радикалнијим либерализмом, али ево - нова Русија објављује свету да конзервативизам није умро, већ напротив - да се он подиже и да ће Русија стајати раме уз раме са оним земљама у којима традиционалне религије имају важну улогу у друштву. При томе је важно и то да је јасно речено да ће не само православље, већ и све друге религије у Русији такође бити заштићене а што је један од основних принципа евроазијства - омогућавање народима који буду у Евроазијском Савезу да се развијају у оквирима своје традиције (укључујући и религију), а не да буду мање или више отворено приморавани да се глобализују и да се одричу своје традиције зарад примања догмата мора (атлантизам, либерализам, парламентаризам, капитализам).

Наравно, сада када је донесена пресуда и када је свим народима света објављено да Русија креће путем конзервативизма и да се неће остварити прогнозе Френсиса Фукујаме о крају историје, руска држава и Црква ће одиграти прагматично и ублажиће казну девојкама из групе "Пуси Рајот" да не би остале мета острвљених либерала. Велика битка је на сцени - битка копна (Евроазије, Русије и савезника) против мора (Атлантиде, запада). Русија иде евроазијским путем, путем копна и потпуно је спремна за све видове рата. Тако на пример мало људи зна да се још зимус на улицама Москве појавио човек са маском на лицу слично као девојке из групе "Пуси Рајот" који је реметио митинге руске несистемске опозиције и који се представљао као независни новинар "Дик Рајот" (Dick Riot против Pussy Riot-а). Он је то мајсторски и са много стила радио уносећи пометњу и смутњу у редове противника Путина и нове Русије. Претпостављам да се радило о добро обученом кадру ФСБ-а. Дакле, Русија је спремна и копно се успешно брани.

На жалост многи Срби су оковани западним менталним ланцима, то јест размишљају на западни начин па им неке ствари око Русије нису јасне. Ослободите се Европе у себи и ослободићете се европских окова на рукама. Запамтите - Владимир Владимировић Путин је ЕВРОАЗИЈАЦ! Евроазијство је идеологија РАЗЛИЧИТА од европске, атлантистичке. УСТАЛО ЈЕ ВЕЛИКО БЕЛО КОНЗЕРВАТИВНО ЧУДО! Тако брзо се подигла Русија. За само 10-ак година. Како је писао француски Евроазијац Жан Парвулско Путин је члан реда поларника (северни пол као непокретна, стабилна тачка око које све све врти, а чији је симбол свастика или јарга, поларна звезда). У делу Путина ТОРЖЕСТВУЈЕ СИЛА КОПНА, СИЛА СРЕДИШЊЕ ЗЕМЉЕ, "ХАРТЛЕНДА" (по Макиндеру). У дело Путина уливају се дела великих владара копна од Ксеркса, Џингис Кана, преко Ивана Грозног, Александра Невског, Светог Николаја Другог Романова до условно Стаљина. Стани и слушај ХУК КОПНА! Слушај глас ВЕЛИКЕ СКИТИЈЕ!


http://svetlostvostoka.blogspot.com/201 ... iot-a.html

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 15:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
A je8o te više :angry4: Pusi Rajot pa Pusi Rajot... :mad: kako im ne dosadi više sunce mu poljubim!!! Putin je od propale zemlje u haosu i bezvlašću sa građanskim ratom u Čečeniji napravio respektabilnu ekonomsko političku silu i sad im ne valja diktator je...pa pijani Jeljcin je uništio istu zemlju demokratijom i liberalizacijom, narod je bio na ivici gladi, nezaposlenost astronomska, a handrio ih je ko je stigao ko zadnje budale 10 godina!!! Svaka osoba koja podržava ove lezbače treba da ode da pregleda glavu....ove glupače su 101% NVO fazon, kao žrtve režima, ako su za vraćanje u devedesete ne treba im zatvor nego ludnica, zaključati i baciti ključ :angry4: Da su te iste uradile sličnu stvar u bilo kojoj USA državi bile bi proglašene za teroriste, FBI bi ih ukrkao na licu mjesta i napakovao bi im sve što im padne na pamet od dilanja do pljavih bombi po gradovima, a ovamo foliraju kulturu ma daaaaj....u Magadan ih poslati da puštaju betonske ploče na -35 C :evil3:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2012, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Slika

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2012, 22:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Sta je ovo, sunce ti poljubim?
Da li taj lik shvata koliki je debil?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2012, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Kakve veze ta slika ima sa temom? :-k

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2012, 23:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Nešto mi pratioci crkve ne djeluju zanimljivije od onih koji podržavaju bend?
Au, contraire.

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 08:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Ne zna se koji gluplje izgeda. Ili ovaj sa ovom glupom majicom, ili ovaj sa ovom smijesnom kapom od pola metra na glavi :lol:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 10:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Prilicno nevjerovatno. Bas bi obezbjedjenje pustilo ovako obucneg klipana blizu Patrijaha. E sad prst na celo... :D I petokraku zvijezdu na ovu majicu :P

Dakle, moguce, ali nevjerovatno do bola.

Da dodam da su negdje nekad protestovale protiv stranih radnika, nacionalnih manjina i tako slicnih stvari uglavnom nacistickog smeka :D

Ukratk, budale. A Ruje su ovim zadnjim odrzali dobru lekciju Amerima kako se radi domaca zadaca. Cuj Madona, ser Pol i ostala ekipa podrzavaju nacistkinje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 10:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1590
Lokacija: Banja Luka
Slika

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2012, 13:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
‘South Park’ paradise: High on drugs Jesus joins ‘Free Pussy Riot’ appeal
http://rt.com/art-and-culture/news/sout ... -riot-749/
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2012, 14:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Ako igdje na svijetu postoji veća sprega i uzajamni lopovluk crkve i države nego kod nas, to se dešava između Ruske vlasti i RPC.. Rusija je uznapredovala vojno i na međunarodnoj sceni, a njeni građani i dalje žive bijedno, osim naravno grupice bliskih vlasti..

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2012, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
U usporedbi kako su živjeli u SSSR-u sada žive bogovski, a bolji život ne nastaje odjednom, niti pada sa neba, pogotovo ne nakon temeljite komunističke destrukcije kompletne nacije. Uzevši sve u obzir, ovo što je Putin postigao ravno je svjetskom čudu i zaslužuje da mu se svaki Rus pokloni do zemlje.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2012, 15:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
old fashion men je napisao:
U usporedbi kako su živjeli u SSSR-u sada žive bogovski, a bolji život ne nastaje odjednom, niti pada sa neba, pogotovo ne nakon temeljite komunističke destrukcije kompletne nacije. Uzevši sve u obzir, ovo što je Putin postigao ravno je svjetskom čudu i zaslužuje da mu se svaki Rus pokloni do zemlje.

Ova ti je za antologiju.... :evil3:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2012, 16:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
https://www.youtube.com/watch?v=MfxEHLMTpSo
E pa sad ti vidi.... :roll:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 329 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs