banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Apr 2017, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
od Mošnja koji se lože na Bogumile su mi jedino jači Srbi koji se lože na nacizam.
A ovi antifa su posebna vrsta govana, jebo ih dubioza kolegtiv u vr gujce

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2017, 14:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
To neka sdp-ova milicija?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2017, 22:13 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Apr 2017, 19:13
Postovi: 4
mirdza je napisao:
Obožavam te klince u fajerkama koji se lože na ideje više rase. Govnjivom motkom...


Kakvi ste vi nepismeni imbecili. Otidji i pogledaj govore Adolfa Hitlera i pogledaj sta se danas desava. Imas mogucnost da sa vise strana dobijes informacije na ovu temu ali ne, bitno je da mrzis nesto o cemu blage veze nemas. Nikad se nismo nazivali nacistima, to je rijec jevrejskog porijekla koju je izmislio jevrej iz Bavarije da vrijedja Nacional Socijalistcki pokret. O kakvim vi zrtvama pricate kada je vise Srba stradalo od bombardovanja saveznika i od komunista nego od Njemaca sa kojima smo imali potpisan sporazum. Moju baku je spasila 7. SS divizija od komunista nakon sto su joj grkljan prerezali i spalili citavo selo. Sve sto znas o istoriji je plitki primitivizam koji si pokupio iz skole i sa ovih jadnih medija pa ces sad da mi drzis lekciju o tome kako su Srbi stradali zbog fasista. Mrzite nesto sto ne razumijete, ginuli smo za jebene engleze koju su bombardovali sprske civile u drugom svjetskom ratu, 2 britanska spijuna su 100.000 funti pokrenuli demonstracije i na taj nacin glupu stoku okrenulu glavom u zid. 86% nepismenog naroda je bilo tada tako da se nije moglo ocekivati nesto drugo.


Poslednji put menjao AryanWarrior88 dana 23 Apr 2017, 22:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Apsurd pojma
PostPoslato: 23 Apr 2017, 22:15 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Apr 2017, 19:13
Postovi: 4
_зока je napisao:
mirdza je napisao:
Obožavam te klince u fajerkama koji se lože na ideje više rase. Govnjivom motkom...

To je faza. Za pola godine ložiće se na čamuge i rep. Onda prljave metalike. Na kraju završi na Kitiću i Stoji.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока


Stvarno si inteligentan da jednostavno nemam sta da dodam na ovako pametnu izjavu. E debilu zatucani.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2017, 22:26 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Apr 2017, 19:13
Postovi: 4
mirdza je napisao:
Obožavam te klince u fajerkama koji se lože na ideje više rase. Govnjivom motkom...


Kakve veze NeoNacizam ima sa Nacional Socijalizmom? Toliko si glup i zautucan da ne vrijedi sa tobom pricati. Nikad nismo mrzili druge rase, imas slike crnaca u Vermahtu i slike Indijaca u SS-u. Uostalom i sam Muhamed Ali je bio nacional socijalista. Ali ne vrijedi diskutovati sa likom koji kao ovca ide u jednom pravcu i jednostavno nece da sagleda stvari iz drugog aspekta. Muka mi je od takvih poput tebe, zato nam je i drzava u govnima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 05:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
AryanWarrior88 je napisao:
To je produkt modernog degenerluka koji treba istrijebiti iz korijena. Ovi ljudi, ako se tako mogu nazvati, su samo needukovani, nepismeni imbecili koji misle da komunizam i anarhizam mogu funcionisati u praksi. Nazalost pogresna strana je pobijedila u drugom svjetskom ratu.

A šta može funkcionisati u praksi???Kažeš,komunizam i anarhizam ne mogu...ok.
Šta nam ostaje da može funkcionisati a da ne zadire u prava i posjede drugoga i drugačijeg?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 07:04 
Nemoj da bi ga ko banovao...

aryanwarrior88, wie geht es dir? hast du gut geschlafen letzte nacht? bist du bereit für WK3?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 07:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
AryanWarrior88 je napisao:
mirdza je napisao:
Obožavam te klince u fajerkama koji se lože na ideje više rase. Govnjivom motkom...


Kakvi ste vi nepismeni imbecili. Otidji i pogledaj govore Adolfa Hitlera i pogledaj sta se danas desava. Imas mogucnost da sa vise strana dobijes informacije na ovu temu ali ne, bitno je da mrzis nesto o cemu blage veze nemas. Nikad se nismo nazivali nacistima, to je rijec jevrejskog porijekla koju je izmislio jevrej iz Bavarije da vrijedja Nacional Socijalistcki pokret. O kakvim vi zrtvama pricate kada je vise Srba stradalo od bombardovanja saveznika i od komunista nego od Njemaca sa kojima smo imali potpisan sporazum. Moju baku je spasila 7. SS divizija od komunista nakon sto su joj grkljan prerezali i spalili citavo selo. Sve sto znas o istoriji je plitki primitivizam koji si pokupio iz skole i sa ovih jadnih medija pa ces sad da mi drzis lekciju o tome kako su Srbi stradali zbog fasista. Mrzite nesto sto ne razumijete, ginuli smo za jebene engleze koju su bombardovali sprske civile u drugom svjetskom ratu, 2 britanska spijuna su 100.000 funti pokrenuli demonstracije i na taj nacin glupu stoku okrenulu glavom u zid. 86% nepismenog naroda je bilo tada tako da se nije moglo ocekivati nesto drugo.


Kao sto rece Danilo Bata Stojakovic u "ko to tamo peva": die beste, die beste! Nemacka medicina je najbolja na svetu!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Milan je napisao:
Nemoj da bi ga ko banovao...


+1 (njemački dio ne razumijem- deder prevedi i nama seljacima)

Vlakanje,
To što si pocrvenio je prvo što upada u oči- čudo biblijskih razmjera!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ja bi da mi to koljemo kume. I onako ce pricati da smo je klali


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:21 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Inače, ko i malo zna bilo šta o II svjetslom ratu na ovim prostorima zna da je 7.SS divizija i među Njemcima bila ozloglašena i poznata po neljudskom odnosu prema narodu ovde i odmazdama nad civilima koje su brojale od par stotina do par hiljada žrtava. Dečko je negdje čuo za tu jedinicu pa mu se učinilo zgodnim da je spomene.
@ arijski kurac
Zatucam ti onoj što ti ručak sprema.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Apsurd pojma
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
hadzidado je napisao:
Milan je napisao:
Nemoj da bi ga ko banovao...


+1 (njemački dio ne razumijem- deder prevedi i nama seljacima)

Vlakanje,
To što si pocrvenio je prvo što upada u oči- čudo biblijskih razmjera!

https://youtu.be/5xSdydGOxB8?t=1m5s

znao sam da mi je nesto poznato :D :D :D :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
_зока je napisao:
@ arijski kurac


:lol:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Ne daj se sine, ja sam na tvojoj strani!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iaqO5Rhicuk[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
da ga vidi Gebels samo

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Ovaj kretencic me podsjeca na Cobera kad se spricao kojekakvim steroidima i tvrdio da se 3 miliona jevreja samospalilo da bi potkrijepilo teoriju o holoakustu.
S tom razlikom da je Cober jedan prirodan gospodin.

Kako se zove onaj balavac iz Srbije sto je pisao knjige o miru i toleranciji pa otkrio metalike i sad nosi cupave kose i spaljuje pedere?
Da i njega dovucemo na temu pa da se nebo otvori.
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 08:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
V@nja je napisao:
Ovaj kretencic me podsjeca na Cobera kad se spricao kojekakvim steroidima i tvrdio da se 3 miliona jevreja samospalilo da bi potkrijepilo teoriju o holoakustu.
S tom razlikom da je Cober jedan prirodan gospodin.

Kako se zove onaj balavac iz Srbije sto je pisao knjige o miru i toleranciji pa otkrio metalike i sad nosi cupave kose i spaljuje pedere?
Da i njega dovucemo na temu pa da se nebo otvori.
:lol:



:lol: :lol: :lol: :lol:

A ovaj drugi se opametio. 8) :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
V@nja je napisao:

Kako se zove onaj balavac iz Srbije sto je pisao knjige o miru i toleranciji pa otkrio metalike i sad nosi cupave kose i spaljuje pedere?
Da i njega dovucemo na temu pa da se nebo otvori.
:lol:

Rastko Pocesta?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 09:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
Ono jes fora u društvu desetak tinejdžera tripati se na tako nešto,ali s tim da do punoljetstva završiš sa tim dječijim bolestima i da ne izlaziš pretjerano u javnost takav.Ja sam recimo natjerao se isčitati i "majn Kampf" i "manifest" i "kapital" ali nekako mi je najfudamentalniji priručnik za kalemljenje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2017, 09:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Забрињавајуће велики број "нормалних" људи баштини ставове као овај жваљо, само нису агресивни и досадни као он.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs