banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Nov 2011, 10:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Halpert je napisao:
Da mi je znati samo šta su očekivali kada su došli ondje u Mačvanski okrug, u svu onu bijedu i sirotinju, garant su od nekih svojih imućnijih zemljaka slušali o medu, mlijeku i fontanama piva na zapadu...

Nisu očekivali ništa jer nikom ne pada na pamet da izbjegne u Srbiju, već je ista samo usputna stanica, u kojoj su na njihovu nesreću, stali....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2011, 10:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Da, ali prije par dana gledam neki intervju sa azilantima i jedan kaže kako mu se sviđa u Srbiji i da nikuda neide. Kao Hrvati i Mađari ga vratili i kad je došao u Srbiju vidio je da tamo ima sve što mu treba (možda i previše u poređenju sa onim što je imao u svojoj zemlji). Onda se zapitam kakav je to jad i čemer tamo kad oni ove naše nesretne prostore smatraju obećanom zemljom?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2011, 11:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
zipo je napisao:
Da, ali prije par dana gledam neki intervju sa azilantima i jedan kaže kako mu se sviđa u Srbiji i da nikuda neide. Kao Hrvati i Mađari ga vratili i kad je došao u Srbiju vidio je da tamo ima sve što mu treba (možda i previše u poređenju sa onim što je imao u svojoj zemlji). Onda se zapitam kakav je to jad i čemer tamo kad oni ove naše nesretne prostore smatraju obećanom zemljom?



Просто и јасно велика већина тих азиланата је побјегла или од рата и сигурне смрти или зато што је живјела на просторту гдје се још тетрис није појавио,а гдје телевизор представља свемирски брод.

Потпуно подржавам људе Бање Ковиљаче, угледно туристичко мјесто не заслужује којекакве Пакистанце,Либанце и остале чији политички представници забијају нож у леђа очувању свете српске земље.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2011, 11:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Pa ljudi vidite li vi odakle stižu ti ljudi, normalno da je za njih Srbija Monte Karlo.
Nego nije mi jasno, kada ti azilanti izađu iz Srbije u neku zemlju i tamo budu uhvaćeni, bivaju vraćeni u Srbiju jer je to zemlja iz koje su upali u tu zemlju, e sada se postavlja pitanje iz koje zemlje su oni upali u Srbiju i zašto ih Srbija po istom principu ne šutne u tu zemlju :-?

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2011, 11:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
old fashion men je napisao:
Pa ljudi vidite li vi odakle stižu ti ljudi, normalno da je za njih Srbija Monte Karlo.
Nego nije mi jasno, kada ti azilanti izađu iz Srbije u neku zemlju i tamo budu uhvaćeni, bivaju vraćeni u Srbiju jer je to zemlja iz koje su upali u tu zemlju, e sada se postavlja pitanje iz koje zemlje su oni upali u Srbiju i zašto ih Srbija po istom principu ne šutne u tu zemlju :-?



ОФМ сјећаш ли се случаја 4 маратонца из Етиопије које је наш АСС врбовао и довео из неке пустиње у неко српско село да пеку шљивовицу и спремају се за ОИ 2020?

Дакле и сама држава Србија је повукла безброј глупих потеза,мада проблем са азилантима имају све државе Европе.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2011, 19:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
zipo je napisao:
Da, ali prije par dana gledam neki intervju sa azilantima i jedan kaže kako mu se sviđa u Srbiji i da nikuda neide. Kao Hrvati i Mađari ga vratili i kad je došao u Srbiju vidio je da tamo ima sve što mu treba (možda i previše u poređenju sa onim što je imao u svojoj zemlji). Onda se zapitam kakav je to jad i čemer tamo kad oni ove naše nesretne prostore smatraju obećanom zemljom?


Pa ako si gledao snimke Afganistana trebalo bi ti biti jasno. Srbija je u poredjenju sa Afganistanom i slicnim zemljama kao Amerika i Njujork u poredjenju sa Srbijom.
Naravno, i oni teze za boljim zato bjeze u sto bolje. Ali ako ne mogu dalje, bolja je i Srbija nego Afganistan, Iran i slicne zemlje gdje kamenuju i odsijecaju glave za sitnicu. Da ne govorimo o tome sto kao izbjeglice iz Srbije imaju daleko vece sanse za odlazak na zapad nego iz Iraka ili Afganistana i slicno.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
mrzim rasizam, crnce i kineze!

za neke azilante postoji odredjena sumnja da su mozda silovali neku britanku, na osnovu toga jednostavno zakljucujemo da su svi azilanti govna i da ih sve treba poslat u pm.
s druge strane, imamo 100 slucajeva da su pripadnici raznih navijackih grupa ubijali, pljackali, silovali, dilovali drogu. ali, navijacke grupe niposto ne treba zabraniti ni dirati, zaboga, pa to su sve djela pojedinaca, ne mogu se citave grupe kriviti.

kako volim te visestruke kriterijume od strane "patriota, nacionalista, ali nikako sovinista"

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 17:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Sve treba da je po zakonu, svi imaju prava i obaveze.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 17:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Mogu da me uhvate za onu stvar, jer sam ja zvanično stanovnik Švedske srpskog porijekla i ne razlikujem se od nekog plavokosog šveda


znas kako kaze nas narod "mozes covjeka istjerati iz sela, ali selo iz covjeka NIKAD"...

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 18:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
LOZNICA – Zbog nerešenog problema ilegalnih imigranata , na nastavu u popodnevnoj smeni u Osnovnoj školi „Vera Blagojević” u Banji Koviljači došlo je sedmoro učenika, što je manje nego juče, a 34 ih je ukupno danas prisustvovalo časovima.

Direktor Osnovne škole u Banji Koviljači Milan Matić rekao je za Tanjug da je na časove u popodnevnoj smeni došlo sedmoro đaka od prvog do četvrtog razreda, što je za tri manje nego juče u isto vreme, a nastavi je danas pre podne prisustvovalo 27 učenika, 17 više nego juče.

On je dodao da nastavu u Osnovnoj školi „Vera Blagojević” u Banji Koviljači, u dve smene, pohađa 419 đaka, kao i 133 učenika u izdvojenim odeljenjima u Trbušnici i Gornjoj Koviljači u kojima se časovi održavaju neprekidno za sve đake.

Prema njegovim rečima, školski odbor, koji sačinjavaju predstavnici škole, mesne zajednice i roditelja učenika, juče je odlučio da zatraži od nadležnih organa države da reše problem velikog broja, pre svega ilegalnih, imigranata u tom turističkom centru.Matić je ponovio da predstavnici Ministarstva prosvete i nauke u Loznici i Školske uprave u Valjevu nadležne i za grad Loznicu, nisu dali saglasnost da se nastava u Banji Koviljači obustavi, a kako je rekao, očekuje naknadnu odluku nadležnih o daljem režimu rada škole.

Na protestnom skupu u Banji Koviljači u nedelju je saopštena odluka roditelja da, zbog nesigurnosti i zabrinutosti za bezbednost, dok se ne reši problem velikog broja imigranata, ne šalju svoju decu u školu. Neposredan povod tog skupa bilo je silovanje britanske državljanke 27. oktobra, za šta je osumnjičeno pet Avganistanaca, bez ličnih isprava, od kojih je jedan uhapšen.

Prema zvaničnim podacima , u aprilu je bilo 500 do 600 stranih državljanja, dok ih sada u Banji Koviljači ima više od 2.500.

Oni borave izvan Centra za azil, većinom ilegalno, u privatnom smeštaju ili u nekim napuštenim objektima.

----------------------------------------

Prosvetna inspekcija poziva roditelje da vrate decu u školu

LOZNICA – Prosvetna inspekcija apelovala je danas na roditelje đaka Osnovne škole „Vera Blagojević” u Banji Koviljači, koji drugi dan bojkotuju nastavu zbog nerešenog problema ilegalnih imigranata u tom mestu, da omoguće da se deca vrate u školu.

Po nalogu resornog ministra zbog juče započetog i danas nastavljenog bojkota nastave, danas je obavljena inspekcija Ministarstva prosvete, Školske uprave u Valjevu i gradske prosvetne inspekcije Loznice.

Direktor Osnovne škole u Banji Koviljači Milan Matić rekao je popodne za Tanjug da je upoznao inspektore sa pojedinostima u vezi s bojkotom nastave koji se, prema odluci roditelja zabrinutih za bezbednost dece, odvija drugi dan uzastopno.

On je rekao da inspekcija apeluje da roditelji decu pošalju u školu i zalaže se za sastanak čelnika lokalne samouprave sa roditeljima kako bi ih upoznali sa svim što se preduzima u cilju rešavanja problema velikog broja imigranata i da se poveća policijska kontrola u celoj Banji Koviljači.

Izražavajući žaljenje što su deca došla u situaciju da ne pohađaju nastavu, zbog postojećih problema, Matić je ukazao na spremnost da se izađe u susret i deci i roditeljima nadoknadom svijh izgubljenih časova, a svi profesori redovno drže nastavu učenicima koji dolaze u školu što će i dalje činiti.

Prema njegovim rečima, za sutra je zakazan Savet roditelja škole na koji će da budu pozvani i čelnici lokalne samouprave Loznice.

Tanjug

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/ ... le.lt.html

Da zašto azilante ne pokupe autobusima i pošalju na ekskurziju u BG, neka gledaju znamenitosti glavnog grada.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 19:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Jebem ti državu! Što ih ne pošalje na Kosovu da se biju sa šiptarima. Možda i bude ne koristi od njih. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 22:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Jebem ti državu


jest. jebem ti drzavu koja ima azilante i u kojoj zivi vise od jednog naroda. sranje obicno. treba to bombardovat

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 22:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Jebem ti državu


jest. jebem ti drzavu koja ima azilante i u kojoj zivi vise od jednog naroda. sranje obicno. treba to bombardovat


Tako je. Kod šiptara na časove domoljublja. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jedan od uslova dobijanja viznog režima jeste bio i tretman azilanta i postupanje sa istima, ali nije u redu da zbog čitave Srbije pati jedno mjesto od par hiljada stanovnika.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 22:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Jedan od uslova dobijanja viznog režima jeste bio i tretman azilanta i postupanje sa istima, ali nije u redu da zbog čitave Srbije pati jedno mjesto od par hiljada stanovnika.


a na koji to, tacno, nacin oni pate?

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 22:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Jedan od uslova dobijanja viznog režima jeste bio i tretman azilanta i postupanje sa istima, ali nije u redu da zbog čitave Srbije pati jedno mjesto od par hiljada stanovnika.


a na koji to, tacno, nacin oni pate?


Ti nam dođeš kao neki pacifista?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 23:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Jedan od uslova dobijanja viznog režima jeste bio i tretman azilanta i postupanje sa istima, ali nije u redu da zbog čitave Srbije pati jedno mjesto od par hiljada stanovnika.


a na koji to, tacno, nacin oni pate?


Osim ovog silovanja, ljudi kažu da su se razmili svuda po mjestu, ulaze u školu, vise po parku, ne može to tako jer nisu došli kao turisti i po propisima.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 23:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Osim ovog silovanja, ljudi kažu da su se razmili svuda po mjestu, ulaze u školu, vise po parku, ne može to tako jer nisu došli kao turisti i po propisima.


aha. osim spekulacija oko silovanja britanke, jos i "ulaze u skolu i vise po parku". kakva blasfemija! ubijedio si me. zasluzuju momentalnu deportaciju, djubrad jedna arapsko-crnacka...

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 23:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Osim ovog silovanja, ljudi kažu da su se razmili svuda po mjestu, ulaze u školu, vise po parku, ne može to tako jer nisu došli kao turisti i po propisima.


aha. osim spekulacija oko silovanja britanke, jos i "ulaze u skolu i vise po parku". kakva blasfemija! ubijedio si me. zasluzuju momentalnu deportaciju, djubrad jedna arapsko-crnacka...


:D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2011, 23:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Milanko Djeric je napisao:

aha. osim spekulacija oko silovanja britanke, jos i "ulaze u skolu i vise po parku". kakva blasfemija! ubijedio si me. zasluzuju momentalnu deportaciju, djubrad jedna arapsko-crnacka...


Nigdje ja nisam spominjao deportaciju, ali da ih drže u kavezima to svako da, jer bolji tretman nemaju ni u prosvećenoj EU.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs