banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 400 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Dec 2015, 12:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Evo čemu pjevate kada zapjevate »Šote, mori, šote«

Citiraj:
Znate li čemu i šta pjevate kada zapjevate "Šote, mori, šote"? Ova pjesma nastala po Šoti Galici, ženi Albanskog odmetnika sa Kosova Azema Bejte, koja je spalila šestoro srpskih čobančića pjevajući baš tu pjesmu: "Šote mašala"

U srpskom narodu sačuvano je sjećanje na taj užasan događaj kada je Šota uhvatila šestoro djece kod stada na planini Mokri, povezala ih, naložila vatru i sve ih bacila u oganj.

Dok su djeca gorjela Šota je sa "kačanicima" igrala svoju igru oko vatre, orgijala i pjevala: "Šote, mori šote / šote mašala / davno želim šote, mori, da te igram ja!"

Na mjestu stradanja nevine dječice podignuta je spomen-ploča koja je stajala do kraja II svijetskog rata, a onda su je komunističke vlasti uklonile kako bi sačuvali "bratstvo i jedinstvo".


...i šta reći kad je neko na svadbi naruči...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Dec 2015, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
ja mislim da je ovo prezvakano jedno tisucu puta

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Dec 2015, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Slika

Ode pazar.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Dec 2015, 21:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
samo bahato 8)
Citiraj:
Prema njenim riječima, nastavnik na časovima skida gornji dio odjeće, isteže se i pokazuje tijelo učenicima, te traži od njih da pomirišu njegov novi parfem. Radulovićeva tvrdi da Trikić često šalje učenike u prodavnicu da mu kupe pivo, a zatim ih nagovara da piju zajedno s njim.

http://m.banjaluka.com/drustvo/2015/12/ ... ju-s-njim/

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 12 Dec 2015, 02:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Skandal: Fotograf »Adolfu« u Brčkom dao 500 DM da ubije civila kako bi to uslikao

Slika
N.N.
11.12.2015 14:00
Fotograf Bojan Stojanović koji je u ratu snimio Gorana Jelisića zvanog “Adolf” kako u Brčkom ubija civile i za tu fotografiju dobio prestižnu nagradu World Press Photo, platio je ubistvo 500 njemačkih maraka kako bi ga uslikao, tvrdi Srđan Ilić, jedan od iskusnijih i istaknutijih srpskih ratnih fotoreportera.

“Priča je ružna i loša za našu profesiju. On je (Stojanović) platio Adolfu da ubije te muslimane da bi oni to slikali. Njih dvojica su dolazili kod mene u AP i tražili da im posudim auto, napišem neku akreditaciju, dam unaprijed pare i opremu za razvijanje i slanje slika, jer će oni donijeti »fenomenalne slike« koje do tada nisu viđene. Naravno da im nisam dao ništa, jer je sve izgledalo jako neozbiljno”, priča Ilić.

Slika

Kaže da se poslije toga Bojan pojavio u restoranu Kluba književnika u Beogradu s gomilom printanih slika tog događaja i “pričao za stolom da su platili tom Adolfu 500 maraka da ubije tih nekoliko muslimana”.

“To se događa kad su svi etički kriteriji, moralne norme napuštene”, kaže Ilić.

(NN/dnevno.hr)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 12 Dec 2015, 03:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
SUDBINA KOJA PARA SRCE "Miševi trče po nama dok spavamo" FOTO

Suzana Božinović | 11. 12. 2015. - 11:59h izmena vesti 13:21h | Foto: S. Božinović | Komentara: 404
"Svi kažu da je mama umrla, ali ja znam da će da se vrati kad se budem ženio. Svadba je mnogo važna stvar!" Uzaludna nada u nepojmljivoj sirotinji dva dečja života. Gaje je Jovan i Predrag Đergović, dečji iskreno.

Slika

U selu Zagrađe kod Zaječara, ispred polomljene drvene kapije, istrčavaju dvojica mališana i radosno viču: “Tata, tata, idu gosti!”.

Braća Đergovići, stariji Predrag ima devet, mlađi Jovan šest godina. Obojica umazani od blata, osmeh im osvetljava prljave obraščiće, jedan sa izbušenim gumenim čizmicama, drugi u pocepanim patikama.

U protekle tri godine, radeći nekoliko priča za humanitarnu akciju “Srce za decu”, vaša reporterka se nagledala bede od koje srce puca, ali Đergovići su junaci posebno potresne sudbine.

Patnja za majkom
Slika

- Hoćemo odmah da se slikamo, idemo samo po mamu - kažu Predrag i Jovan gotovo uglas.

Dok trče, ostajem nema. Dečaci iznose veliku, uramljenu fotografiju preminule majke, stiskaju je uz sebe i poziraju. Majka Žaklina preminula je pre dve godine od karcinoma u 25. godini, u strašnim bolovima. Otac nije imao gde da skloni dečake. Od tada, Predrag ima govornu manu, jedva se razume šta govori. Zbog toga je tek ove jeseni krenuo u prvi razred.

- Svi kažu da je mama umrla, ali ja znam da će da se vrati kad se budem ženio. Svadba je mnogo važna stvar - samouvereno kaže Jovan.

Slika

Njihov otac Dalibor (37) uvodi me u kuću, a mališani i dalje drže maminu fotografiju i kreću za nama. Njihov dom od zemlje samo što se ne raspadne. Žive u jednoj sobici u kojoj se nalaze dva iscepana kreveta sa kojih umesto dušeka štrče žice, polomljena stolica, stočić, televizor koji ne radi, prastara peć na drva.

Pod od utabane zemlje, neravan, na jednom mestu krug blata jer su slučajno prosuli vodu. Zidovi išarani vlagom, kreč otpao, zidovi nakrivljeni, prozori štrče iz futera. Sobičak užasno miriše na vlagu.

- Teto, teto, ovde je spavala mama. Mrzim lekove, jer su zli. Mama ih je mnogo pila cele noći i ceo dan je jaukala i vrištala, toliko ju je sve bolelo od lekova - kaže Predrag.

I otac plače

Slika

Otac Dalibor briše suzu krišom da dečaci ne vide. Nadniči da bi ih prehranio, obukao, lečio...

U dvorištu, u šupi od zemlje, žive Daliborovi baba i deda, oboje zašli u devedesetu. Imovina su im četiri ovce, dve koze i pet kokošaka. Predrag uzima nekakav plastični predmet nalik na saksiju i izlazi iz kuće, za njim će i Jovan.

- Idemo da čekamo jaja. Mi, teto, kada ogladnimo navatamo kokošku i stavimo je u gnezdo da snese jaje. Tako teramo sve kokoške, ceo dan pokušavamo, ali one baksuzne i nikad nam ne uspe - objašnjava mlađi dečak.

Opet me vode u svoju zemljanu sobicu.
- Vidiš ovde i ovde i ovde i ovde... - pokazuju prstićima. - Tu gde ti pokazujemo izlaze miševi i kad spavamo penju se na nas i trčkaraju. Golicaju nas kad uđu ispod ponjave!

Nemaju igračke
Slika

- Teto, teto, ajde da vidiš naše igračke, imamo bicikl i kolica za drva - dovikuju mališani iz dvorišta.

Načas me nešto ozari, dečaci imaju makar neku igračku. A onda je usledio još jedan šok.

Jovan je zavezao kanap na korpu iz ko zna čijeg frižidera - i to je prikolica. Predrag drži prepolovljenu biciklu bez prednjeg točka i radosno mi pokazuje. Hoće da se slikaju sa svojim igračkama...

Kažem da će im slika biti u novinama, da će ih videti na ekranu kompjutera, internetu. Zbunjeno me gledaju.

- Ja neću na intereneti. Šta ti je to? I ono drugo šta je, kompiliturnet - smandrljao je Jovan reči koje prvi put čuje.

I jesu ovo rogobatne reči da bismo ih njima utešili. Bicikl sa dva točka bi bio lepši od kompjuterskog ekrana.
I čizme kroz koje ne bi ulazila voda, patike sa pertlama i čitavim đonovima... i još ponešto za ubogu sobicu njihovog detinjstva.

Ali ni reči ni pokloni nikad neće zameniti onu što je ostala samo kao fotografija u rasklimanom ramu. Majku koja im, nažalost, neće doći na svadbu.
Slika
Država ne da socijalnu pomoć
Dečaci nemaju pravo na socijalnu pomoć i dečji dodatak. Razlog je taj što se na ime njihovog oca u Katastru vodi nekoliko njivica. On ne može da ih obrađuje, nema para za seme i đubrivo. Hteo je da proda zemlju, ali nema kupaca.
- Moji sinovi nemaju overene zdravstvene knjižice. Ja sam kriv, nemam para da platim porez na imovinu od desetak hiljada dinara. Ko ne plati porez, nema knjižicu, kazali su mi - ogorčen je Dalibor Đergović.



http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/613250 ... ok-spavamo

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 14 Dec 2015, 23:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Bez komentara.
https://twitter.com/SuzanaRadjen/status ... 5501588481


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 14 Dec 2015, 23:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Alal ti pura File, gdje nalaziš ove najcrnje crnjake?? :confused1:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 14 Dec 2015, 23:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
BeckaSkola je napisao:


Citiraj:
Deset najvećih akcionara
Datum: 10.12.2015.
Naziv % učešća % učešća
sa pravom
glasa
MILEKS DOO MILIĆI 14,479388 14,479388
"PRIZMA" D.O.O. MILIĆI 12,074987 12,074987
RAIFFEISEN BANK D.D. BIH SARAJEVO-KASTODI 11,240681 11,240681
DUKIĆ ALEKSANDAR 10,211300 10,211300
ZIF BALKAN INVESTMENT FOND AD BANJA LUKA 9,949287 9,949287
PREF AD BANJA LUKA 8,794747 8,794747
ZEPTER FOND AD BANJA LUKA 7,599913 7,599913
FOND ZA RESTITUCIJU RS AD BANJA LUKA 4,484138 4,484138
ZIF VIB FOND AD BANJA LUKA 4,073955 4,073955
ZIF BORS INVEST FOND AD BANJA LUKA 0,817374 0,817374


Ne postoji većinski vlasnik Boksita, ko to ima pravo da nekoga isključi.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 15 Dec 2015, 21:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://ba.n1info.com/a73799/Vijesti/Vij ... -sebi.html


Kakva banana država


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 17 Dec 2015, 23:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ooooooooo bagro i čobani ooooooo!
[video]http://www.youtube.com/watch?&v=9N77z7cGb-Y[/video]

Citiraj:
Građevinski inspektori došli su u pratnji dvadesetak pripadnika policije. Ipak, rušenja nadsrešnice nije bilo, a srušena je samo pomoćna ograda.


Citiraj:
Milorad Janković, Veselkov ujak, došao je da pruži podršku ovoj porodici.
”Ovo je velika nepravda, da se tako nešto radi ratnom vojnom invalidu i samohranom ocu”, rekao je Janković.


Da je malo više solidarnosti pola BL je trebalo biti tamo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 20 Dec 2015, 00:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Dec 2015, 00:07
Postovi: 1395
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hajEnTsd8dU[/youtube]

:confused2: :angry1:

_________________
И док нас има бранићемо и одбранићемо наше гробове и наша огњишта!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 21 Dec 2015, 18:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sve ovo ide veoma sporo.

Slika
[video]http://www.youtube.com/watch?v=TMBR3XBam0s[/video]
Citiraj:
Vanja Stevanović, Foto V. Stojaković
06.12.2015 21:00
BANJALUKA - Predračun za sve radove na prvoj roditeljskoj kući u RS prelazi iznos od 850.000 KM, koliko je na raspolaganju za ovu namjenu, i za završetak gradnje nedostajaće oko 100.000 KM, i to bez unutrašnjeg opremanja, odnosno namještanja objekta, potvrđeno je to "Nezavisnim" u "Iskri", Udruženju roditelja djece oboljele od maligniteta.

Rada Vještica, predsjednica ovog udruženja, kaže da su jednostavno premašeni troškovi u predračunu koji je ostvaren sa izvođačem radova.

"Toliko sredstava nam nedostaje da se dovede u fazu 'ključ u ruke', bez unutrašnjeg opremanja. Predračun svih troškova sa izvođačem radova premašio je iznos koji smo imali", napominje ona.

Međutim, kako tvrdi, izgradnja teče očekivanim tempom i bez zastoja.

"Do kraja ove godine, odnosno za nekoliko dana, kuća će biti pod pločom. Pogoduje nam vrijeme. Vidno napredujemo, jer smo tek nedavno počeli s drugom fazom, odnosno zidanjem", objašnjava ona.

Do faze "ključ u ruke", koja bi trebalo da bude sljedeće godine i bez unutrašnjeg opremanja, podsjeća da nedostaje novca, ali kako tvrdi, za to će pitanje kasnije tražiti rješenje, odnosno, kako kaže, "kada to dođe na dnevni red".

"Zidamo da što prije bude pod pločom, da bi se nastavilo raditi i zimi i zasad imamo dovoljno sredstava za tu vrstu radova", napominje ona.

Vještica je i ranije napominjala da se nada da će sredstva od oko 850.000 KM za izgradnju prve roditeljske kuće u RS, obezbijeđena donatorskom večerom koju je organizovao Milorad Dodik, predsjednik RS, biti dovoljna da kuća bude završena, odnosno pokrivena, ali da ne zna da li će to biti i ukupna vrijednost projekta.

Bude li obezbijeđeno oko 100.000 KM, kako procjenjuju, kuća će biti završena sa svim grubim i unutrašnjim radovima, odnosno ostalo bi samo namještanje.

Riječ je o prizemnom objektu od 500 kvadratnih metara sa sedam apartmana, a imaće i sve higijenske i zdravstvene uslove, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, igraonice, učionice, psihološku podršku, podršku socijalnih radnika, vešernice, kao i dvorište sa zelenom površinom s igralištem i nekoliko parking mjesta. Zapravo, imaće sve uslove koji treba da učine boravak toplijim i lakšim.

Prema podacima Hematoonkologije Klinike za dječje bolesti UKC RS, godišnje oboli 60 do 70 novih pacijenata, a svake godine očekuju 30 do 35 novih veoma teških slučajeva ovih oboljenja.

Tokom liječenja porodice imaju velike troškove, koji nisu vezani samo za nabavku lijekova i sredstva koja snosi zdravstveni i socijalni sistem RS. Iznad svega, psihološka i ekonomska podrška su od izuzetne važnosti.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 25 Dec 2015, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
[video]http://www.youtube.com/watch?v=TOljbu-kr44[/video]

Bez obzira na bolest dijete vedrog duha.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 11 Feb 2016, 21:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Spoiler:
Slika


http://www.24sata.rs/ako-ste-trudni-i-n ... nete/26108 :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 11 Feb 2016, 23:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
Citiraj:
Predračun za sve radove na prvoj roditeljskoj kući u RS prelazi iznos od 850.000 KM, koliko je na raspolaganju za ovu namjenu, i za završetak gradnje nedostajaće oko 100.000 KM, i to bez unutrašnjeg opremanja, odnosno namještanja objekta, potvrđeno je to "Nezavisnim" u "Iskri", Udruženju roditelja djece oboljele od maligniteta.



Citiraj:
Riječ je o prizemnom objektu od 500 kvadratnih metara


znaci skoro 1 milion za 500 kvadrata objekta?
pa gdje ce im dusa kad i na ovome kradu, pa imaju li makar onu najmanju trunku ljudskosti da barem od ovih crnih i kukavnih nesretnika ne prave ugradnju

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 25 Feb 2016, 13:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Citiraj:
Cvijetin život bez porodice, struje i vode: Teško korača do dnevnog svjetla (FOTO) Cvijetin život bez porodice, struje i vode: Teško korača do dnevnog svjetla (FOTO) Cvijetin život bez porodice, struje i vode: Teško korača do dnevnog svjetla (FOTO) N.N. 23.02.2016 21:11 Cvijeta Lazić (80) iz naselja Koviljuše u Bijeljini , već dugo živi sama – bez struje, vode ili bilo čega što podsjeća na normalan enterijer, dostojan ljudskih potreba. Od 120 maraka socijalne pomoći, ove zime prehranjuje se i grije u sobici bez prozora. Bliže familije, koja bi je posjetila, nema. Imala je, kaže, dvije kćerke. “Došla su i djeca sa mnom ovdje, ali ... šta ćeš. Djeca su poslije otišla. Jedna je prvo otišla u bolnicu, jer je bila bolesna. Druga se udala u okolini Beograda... i ona je umrla. Prošle godine, pred Novu godinu, razboljela se i... šta ćeš”, brišući suze priča baka Cvijeta za BN. Iz svog mračnog doma, po zemljanom podu, baka Cvijeta i uz pomoć štapa teško korača do dnevnog svjetla. Prinuđena je često i na taj napor, zbog dima koji se širi iz stare peći na drva. Zbog toga noću ne smije ni da loži. “Ne smijem, ugušiće me dim. Danju mogu, otvaram. Ima dosta naroda koje noću uguši dim. Šta on zna kad spava. Možda bi se još moglo živjeti nekako, ali džaba kad ne možeš naložiti vatru”, priča osamdesetogodišnja starica. Baka Cvijeta nijednom rječju nije nam se požalila. Prihvatila je, čini se, mirno sve nedaće koje joj je život namijenio. Živjela bi ona tako i dalje, da mladi ljudi iz naselja Koviljuše nisu prepoznali da joj je život u opasnosti, zbog svakodnevnog dima i trošnih plafona koji joj vise nad glavom. “Ona je baš skromna žena. Njoj je dovoljan samo odžak, ali na ovakvu konstrukciju ne vjerujem da bi mogao da se dozida samo odžak. Odlučili smo da probamo da sakupimo nešto novca. Normalno, svi ćemo se uključiti da se koliko-toliko obezbijede uslovi. Ona nema ni zdravstvenu knjižicu. Socijalnu pomoć potroši na hranu i ogrev. 100 maraka mjesečno stvarno nije dovoljno”, kaže Svetlana Božić, jedna od mladih aktivista koji su pokrenuli humanitartnu akciju. Od svojih džeparaca, skromnu novčanu pomoć prikupili su ovi mladi ljudi, uglavnom studenti. Međutim, tih 400 maraka, neće biti dovoljno da se životni uslovi bake Cvijete značajnije poboljšaju. Zbog toga ovi mladi ljudi apeluju na malo humanosti šire zajednice. Broj telefona za pomoć: +387 65 629 352 Nataša Simić (NN, BN)


Slika
Citiraj:
DOK DRUGI SANJAJU BICIKLA, ON ŽELI KOZE: ŠESNAESTOGODIŠNJAK U GOLOJ BORBI ZA ŽIVOT

Ovo je jedna od onih želja kad iz nekog nepoznatog razloga nismo odustali da po ledu i snijegu uz veliki rizik pronađemo kolektivni centar Plane u Stuparima.

Naša borba se isplatila jer smo u ovom centru pronašli osmeročlanu porodicu Hačkić i ispunili njihove skromne želje. Želje ovih mališana od kojih zastaje dah, želje koje tjeraju na suze...

Želja 16-godišnjeg dječaka Jasmina posebno je dirnula mnoge.

Jasmin ne želi da ima bicikl jer od njega, kako kaže, nema koristi i važnije mu je da nahrani svoje koze od kojih ima barem doručak.

Jasminu nisu potrebni skupi mobiteli, računari i ostale stvari koje su mnogim njegovim vršnjacima svakodnevna razonoda. Jasmin voli životinje, pogotovo one koje mu omogućavaju da prehrani sebe, svoju sestru i četvericu braće.

Mnogo upita stiglo je na našu adresu u vezi s Jasminom. Svi oni koji žele u istim ili sličnim pričama pomagati mogu se obratiti na imz@hayat.ba

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 06 Apr 2016, 00:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jun 2016, 12:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://mondo.rs/a908457/Info/Drustvo/Dj ... -kucu.html


Karlovački osnovci na ekskurziji u Beogradu posetili Cecu u njenoj vili


Malo su vas bombardovali...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jun 2016, 12:58 
Premalo


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 400 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs