banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 400 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 12 Avg 2019, 21:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
A mogli su da prodaju Kinezima :(

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 12 Avg 2019, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Skoro je jedan mlad momak dobio donaciju fondacije Mozaik da osposobi pogon za pakovanje nogica, jer se u BiH bacaju. Preko neke australijske firme ih izvozi iz BiH u Vijetnam ili tamo negdje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 12 Avg 2019, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Cool. Kakav biznis.


Bože, zašto ih bacaju?
Supa od nogica je odlična.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 12 Avg 2019, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Možda su bile pokvarite.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 13 Avg 2019, 01:32 
kako god...odnos prema prirodi nam je u debelom muskom polnom organu...trebalo bi uvesti obaveznu edukaciju o tome u skolama...

ionako uce milion nepotrebnih g....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 18 Mar 2020, 13:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
despot777 je napisao:
Oprosti, Andrea!

https://micromreza.com/index.php/vijest ... sti-andrea

Citiraj:
Vest glasi suvo. Gotovo bezbojno. „Aleksandar Mitrović, sin vlasnika Pinka Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci nošenja nanogice u svom stanu i zabranu upravljanja motornim vozilom na godinu dana, zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je na pešačkom prelazu u Ustaničkoj ulici pregazio 17-godšinju Andreu Bojanić“.

Uz to ide i dodatak: „Mitroviću će u kaznu biti uračunato i vreme provedeno u pritvoru od 19. jula do 4. oktobra 2013. godine“.

Oprosti, Andrea.

Srpska ti je pravda čudna rabota.

Da je na tebe, te kobne noći naleteo neko nebitan, neko ko se napio, ali mu tata nije vlasnik režimske televizije, najveće medijske imperije, verujem da bi pravda odavno bila zadovoljena.

Završio bi on ekspresno u Zabeli na nekoliko godina. Ne bi dana belog video. A srpski štampani mediji bi, baš kao u nekim drugim slučajevima, secirali tu pijanu budalu, razvlačili bi je danima i mesecima po naslovnim stranama.

Jebiga. Na tebe je naleteo sin Željka Mitrovića, čoveka bez kog ovaj napredni režim ne bi imao ni 30 odsto popularnosti koju uživa.

Zato je tvoj ubica dobio 12 meseci nošenja nanognice. A ni tih 12 meseci neće odslužiti u toplini svoje super-luksuzne kuće: Jer, kao što vest kaže, „u kaznu će biti uračunato i vreme provedeno u pritvoru“.

Oprosti, Andrea.

Ne mogu ni da naslutim koliku bol sad oseća tvoj otac, kog sam igrom slučaja, upoznao dok je davao intervju u firmi u kojoj sam nekada radio, intervju u kom je stoički, sa teškom mukom, govorio kako ima veru u pravosudni sistem ove zemlje.

Sećam se tišine u improvizovanom studiju.

Sećam se drhtanja njegove brade.

Oprosti, Andrea, ali ne mogu da shvatim koliko, zapravo, košta nekakav „mali“ ljudski život u ovoj zemlji?

Dvanaest meseci nanognice. Za to što te je neko udario i onda pobegao s mesta nesreće, umesto da ti pruži pomoć. Ili barem u znak ljudskosti i kajanja, stegne tvoju ruku u trenutku dok poslednji put udišeš vazduh i gledaš u crnu beogradsku noć.

Srpska ti je pravda, draga Andrea, čudna rabota.

Imam druga. Moj drug je udario kolima ženu kada je izletela pred njegov auto koji je on vozio brzinom od 37 kilometara. NJemu je bilo zeleno. NJoj je bilo crveno. On je udario. Istrčao iz kola. Odveo u Urgentni centar. Pomogao joj pri saniranju povreda. Policiji ispričao sve kako je bilo. Ni reč nije izmenio. Ni slovo dodao, ni mišlju se nije branio. Žena je čak potvrdila sve što je on rekao. I priznala da je na crveno izletela na ulicu.

Moj drug je 14 meseci zatvora. Nije dobio nanognicu. Dobio je zatvor. I to za manje od pola godine suđenja. Za ženu koja je danas živa i zdrava.

Čudna ti je rabota ta srpska pravda: Neki put, kada si nemoćan i mali, treba joj tek dve-tri nedelje da te oglasi krivim i pošalje ti izvršitelja na vrata, ili tebe malog da pošalje u zatvor.

Ali, ako ti tata plaća slobodu tako što se uvlači duboko u dupe čitavom državnom vrhu, onda dobiješ nanognicu. Na nepunih godinu dana.

Oprosti, Andrea.

/Aleksandar Bećić/Srbija danas/


https://www.raskrikavanje.rs/page.php?id=586

Đubre se izvuklo za krivično djelo nepružanje pomoći jer je nastupila zastara. Srami se Srbijo!

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 18 Mar 2020, 13:56 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Mar 2020, 08:16
Postovi: 6
Nije to samo taj slucaj, ima i kantrimen itd, kao i kod nas, svi mi znamo da tu ima vatre jer se dimi ali...

_________________
Ranije sam se zvao Bogdan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 18 Mar 2020, 13:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Ne pada iver daleko od klade..i ćaća mu je govno, misliš da mali ima muda da dođe i primi kaznu kakvu treba? Trunke obraza to nema...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 18 Mar 2020, 14:04 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Mar 2020, 08:16
Postovi: 6
Ali se zato Vucic ne skida sa Pinka

_________________
Ranije sam se zvao Bogdan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 18 Mar 2020, 14:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
munja.alex je napisao:
Ne pada iver daleko od klade..i ćaća mu je govno, misliš da mali ima muda da dođe i primi kaznu kakvu treba? Trunke obraza to nema...


Ja se čudim da ljudi ne uzimaju pravdu u svoje ruke...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 18 Mar 2020, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Pošteni pa ne kaljaju ruke smećem....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 25 Mar 2020, 17:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
https://www.fokus.ba/vijesti/bih/radnic ... a/1723220/

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 16 Okt 2020, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
https://mondo.ba/Info/Politika/a994837/ ... -FOTO.html
Као и сваке године...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 17 Okt 2020, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Ovo je poprilicno debilno. Ako se vec plakati lijepe gdje stignu, bez ikakvog reda, gradski oci bi trebali donijeti odluku kojom bi dali rok od mjesec dana poslije izbora strankama da ´ociste´ grad od plakata, svaka svoje da skine. Pa neka lijepe gdje hoce ali poslije da iza sebe pociste. U suprotnom - po dzepu.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 08 Nov 2020, 17:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5689480987

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 26 Dec 2020, 03:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Daniela Zeljaja
2cltfl4 DeeSlpcfniemobeanru soaatrSrt ded22frS:l5d1u ·
Svi vi koji citate ovaj tekst,nemojte prestati na pola jer zelim vaznu pricu da vam ispricam,pricu o djeci sa poteskocama,njihovim roditeljima,pricu o diskriminaciji iz prve ruke,pricu koja nece imati svoj kraj danas ali je danas imala svoj pocetek,dakle krenimo...
Nakon skole ,Teodora je izrazila zelju da odemo do Delte u igraonicu.Zbog epidemioloske situacije rijetko gdje idemo i druzi se sa jako malo ljudi,uvijek na distanci,uvijek sa dozom opreza ja,mama baba roga, danas sam popustila.U Delti smo se nasli sa tatom i bratom i otisli do Igraonice "Jungla".Na ulazu nas je za pultom docekala gospodja koja radi napominjuci da na Teodoru niko ne moze obracati posebnu paznju i paziti je.Kako je Teodora poprilicno samostalna i ne treba joj posebna paznja u igraonici,ja sam rekla da ona ulazi iskljucivo na nasu odgovornost i da nije potrebno da na nju obracaju paznju vise nego na bilo koje drugo dijete.Teodora ulazi,mjeri temperaturu,sama pruza ruke za dezinfekciju i odlazi da se igra,ne dirajuci i ne ometajuci bilo koga,ona je jedno vrlo pristojno dijete,mi sjedamo preko puta da bi smo imali uvid sta se desava u igraonici.Nakon dvije minute zvoni mi telefon da dodjemo,Branislav ustaje ,ja i dalje mislim da je Niksa napravio problem pa se pretjerano ne potresam,takvo sta od njega nije za neocekivati,ali vidim da Teodora sjedi pored vrata i istog momenta prilazim.Saopstava mi se da Teodoru treba da izvedemo iz igraonice jer se roditelji bune zbog toga sto je tu,njihove princeze se plase i one traze da se izvede, na sta su oni pristali te nas pozvali i po njijovim rijecima,zamolili nas da je izvedemo.Naravno moja reakcija nije bila ni malo prijatna,ne dozvoljam da se Teodora udalji iz igraonice,trazim da pozovu roditelje da dodju,sto oni odbijaju, trazim ime i prezime radnice,ne zeli da mi ga da,trazim sefa.Sefa pozivaju na telefon,nakon mog objasnjenja sta se desilo ,ocekivalo bi se da se skruseno izvine,ne gospodin opravdava radnicu koja se nije snasla.Obavijestila sam ga da cu pozvati medije i inspekciju, ali je on to shvatio kao prijetnju i odlucio da se svadja.Tu prekidam svaki dalji razgovor sa njim i pozivam policiju da napravi zapisnik,zelim imati crno na bijelo sta se desavalo.Dok smo cekali patrolu dosao je i gazda,kaze on je doktor,on nas razumije,u stvari on je kolega stomatolog.Kolega stomatolog ima opravdanje,mi zivimo gdje zivimo i nista se ne moze kod nas promijeniti,dakle ja treba da se pomirim sa diskriminacijom ,iako on misli da moje dijete nije diskriminisano ,jos uvijek ne zna da dolazi patrola koja upravo stize.Na njegovu zalost on ne razumije ni da se problemi ne rjesavaju uz jedno pice, pa od policije trazi da se sklone od igraonice i da razgovor obave u kafani,on ce da plati pice.Doktore ,policija je tu po sluzbenoj duznosti,prijavila sam vas,htjeli ste nas izbaciti jer se ne uklapamo u standardne okvire izgleda ,malo smo drugaciji,ali na vasoj igraonici ne pise koje proporcije treba da posjeduje dijete da bi koristilo igraonicu.Dala sam izjavu,radnica je dala izjavu,zapisnik cu dobiti,novinare sam vec pozvala,sutra sam kod ombudsmena,u inspekciji,kod gradonacelnika,u ministarstvu porodice,omladine i sporta i gdje god bude trebalo kako bi ovakve pojave u nasem drustvu dobile svoj kraj.Ne postoji niko i ne postoji nista sto ce me sprijeciti da se borim za prava djece sa poteskocama,to cu raditi fo poslednjeg daha bilo da je rijec o mom ili bilo cijem djetetu.A vi dragi roditelji djece sa poteskocama,ako imate situacije u kojima je vasem djetetu uskraceno njegovo pravo,a plasite se sami da krenete u borbu sa vjetrenjacama,javite mi se,ja cu biti vas Don Kihot.
Ljubav,Vjera i Nada nikada nece prestati zivjeti u meni,rodile su se u ovom obliku prije 14 godina kada je Teodora(Boziji dar) dosla na ovaj svijet.
Nastavak slijedi...

https://www.facebook.com/daniela.zeljaj ... 7940860026

užas

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 31 Jan 2021, 00:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Riječ je o 19-godišnjoj djevojci i 29-godišnjem mladiću iz Kostajnice.

U policiji kažu da je smrt nastupila gušenjem i da nema elemenata krivičnog djela.

Kako tvrde u Policijskoj upravi Prijedor, beživotna tijela pronašli su prijatelji u objektu u izgradnji u naselju Tavija, nakon što je majka prijavila da se devetnaestogodišnja djevojka nije vratila kući.

Nezvanično, smrt je nastupila gušenjem ugljen-monoksidom, gasom kojeg nazivaju tihi ubica.

Pretpostavlja se da je veliku količinu ovog gasa prouzrokovao rad motora automobila u zatvorenoj garaži.

- Uviđajem na licu mjesta kojim je rukovodio i dežurni javni tužilac OЈT Prijedor utvrđeno je da se radi o zadesnoj smrti koja je najvjerovatnije nastupila usljed posljedica gušenja. Na licu mjesta nisu pronađeni tragovi koji bi upućivali na postojanje elemenata krivičnog djela - izjavila je portparol PU Prijedor Zvezdana Alendarević.

Tačan uzrok smrti biće utvrđen nakon obdukcije koja će biti obavljena sutra u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske. Mještani Kostajnice danas u nevjerici zbog dva ugašena mlada života.

Zbog tragične smrti dvoje mladih, u Kostajnici je sutra Dan žalosti.


Osmoro mladih za NG u Posušju i njih dvoje, 10 mladih života je odnio ugljen-monoksid možda je vrijeme da se na TV počne sa kampanjom kako se zaštiti od ovog otrova.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 31 Jan 2021, 13:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Ili da se ne jebu u garaži dok je auto upaljeno.

postoji ta već kampanja, zove se osnovna škola.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 31 Jan 2021, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Postoji OŠ al' slušam nemal svaki dan od roditelja kako je preopširno, kako ne treba ovo, ne treba ono, zašto to da uče, mi nismo toliko učili(aman kolektivna amnezija jer se dobro sjećam koliko su nas tjerali i šta si morao za 5 da znaš)....bla bla, truć, srać...
Zbog toga je Fiki u pravu - današnjoj omladini moraš sve plastično, tzv interaktivno, objasniti jer samo čitanjem i predavanjem oni to ne mogu shvatiti(što nije čudo jer u školu idu reda radi).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 07 Maj 2021, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
http://mojabanjaluka.info/novost/kopali ... ogu/134680

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 400 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs