banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 14:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 207 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dodikovi
PostPoslato: 19 Nov 2011, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Panzer je napisao:
Unbelievere nemoj stvari toliko ozbiljno shvatati, internet fazoni i gluposti su u pitanju... :D


Ma znam. Uhvati me nekad bijes kad vidim koliko ima nepravde u svijetu pa burno reagujem :lol:

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dodikovi
PostPoslato: 12 Dec 2011, 17:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pripadam x generaciji tako da svoje neprijatelje nisam stekao kao većina vas svojim rođenjem.
Privatno poznajem i Dodika i Dodikove pošto smo i komšije.Da bi vam otvorio makar malo oči o njemu moram vam reći da je on sve samo ne nacionalista.U 99 posto njegove politike se ne slažem sa njim ,pogotovo ekonomske,a te gluposti tipa pokazivanja k...a navijačima,haha pa te stvari drže političare na sve tri strane na vlasti.Raja ko raja zagrize na mamac,tako je bilo i tako će i biti.
Mnogo šta imate objašnjeno u ovom spotu.
http://www.youtube.com/watch?v=nACV4E9M ... ideo_title

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dodikovi
PostPoslato: 23 Jul 2015, 19:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Djeca predsjednika Republike Srpske Igor i Gorica Dodik osnovali su zajedničku firmu „Global Liberty“ d.o.o.
Laktaši za trgovinu na veliko drvetom, građevinskim materijalom, sanitarnomo opremom, te za uvoz i izvoz,
ekskluzivno otkriva poslovni portal CAPITAL.ba.
Firma je osnovana 17. jula prošle godine, mjesec dana nakon osnivanja Fonda solidarnosti Republike
Srpske.
Iz osnivačkih dokumenata koji su u posjedu portala CAPITAL, vidljivo je da su odlučili da za direktora firme
postave supruga od Gorice, Pavla Ćorovića koji je prije toga bio portparol košarkaškog kluba Igokea iz
Aleksandrovca, a potom i zaposlenik na istoimenom radiju.
„Global Liberty“ registrovana je adresi Gradiška cesta 57 Aleksandrovac, a osnivački kapital je 2.000 KM.
Od šumarstva do programiranja
Pored pretežne djelatnosti: trgovine građevinskim materijalom, sanitarijama, te Djelatnosti 1spoljotrgovinski
promet „Global Liberty“ je registrovan i za više od stotinu drugih djelatnosti.
Od gajenja povrća, sječe drveta, pomoćne usluge u šumarstvu, drvopreradu, štampanje novina,
snabdijevanje vodom, reciklažu otpada, trgovinu i popravku automobila, trgovinu svim vrstama proizvoda,
taksi prevoz, skladištenje robe, do transporta.
„Global Liberty“ se može baviti i izdavanjem računarskih igara,izdavanjem softvera, računarskim
programiranjem, internetskim portalima, a može imati i agenciju za nekretnine, kao i lizingom, odnosima sa
javnošću, arhitektonskom djelatnošću, uslugama oglašavanja, ispitivanjem tržišta, čišćenjem zgrada, držati
sportske objekte, fitnes centre, pakovanjem, fotokopiranjem i pripremom dokumenata, te otvarati zabavne i
tematske parkove.
„Fruit eco“ u 2014. zaradio 128 hiljada KM
Pored novoosnovane firme, Igor je suvlasnik firme „Fruit eco“ koja je poznata po tome što joj je za samo
jedan dan IRB odobrila kredit od tri miliona KM, dok je premijer RS bio Milorad Dodik, koji je po zakonu
istovremeno i predsjednik velikog kreditnog odbora IRB-a.
„Fruit eco“ prema finansijskim podacima koje su u posjedu CAPITAL-a, je prošlu godinu završio sa 128.471
KM dobiti prije oporezivanja, što je znatno bolji poslovni rezultat nego 2013.godine kada su imali gubitak
od 163.408 KM.
Dobit je za godinu dana znatno porasla iako je prihod firme pao sa 1.019.471 KM u 2013. na 771 hiljada
KM u 2014. godini.
Prva godina 2010. godina bila je najteža. Prihod je bio 1,6 miliona, a gubitak 263 hiljadu KM. U 2011.
situacija se popravila i pored pada prihoda za oko 400 hiljada KM, minus je smanjen na 121 hiljadu KM.
Preokret je nastupio 2012. godine, kada je prvi put ostvarena sveobuhvatna dobit od 165 hiljada KM.
U 2013. godine ponovo je zabilježen gubitak od 163 hiljada KM, ali već 2014. godine dobit je bila blizu 130
hiljada KM.
Prema podacima „Fruit eco“ su od 07. jula ove godine blokirana oba računa u bankama.
Od osnivanja 2010. godine „Fruit eco“, čiji je direktor Mirko Dobrić, nije smanjivao ni povećavao broj od 12
zaposlenih radnika.
Gorica Dodik je bila šefica kabineta Željke Cvijanović dok je vodila ministarstvo za ekonomske odnose i
regionalnu saradnju u Vladi RS.
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je nedavno u Narodnoj skupštini da se njegov sin Igor
nakon školovanja u inostranstvu, vratio i da je „više od godinu dana nezaposlen“.


mjesovito zavisno holding inc

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dodikovi
PostPoslato: 23 Jul 2015, 23:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
To sa nabrajanjem registrovanih djelatnosti je malo napuhano, sve i jedan d.o.o. navede sve sto moze i smije i bez neke posebne dozvole. Ne znam zasto, valjda za svaki slucaj ljudi zaokruze sve sto se nudi. :-D Jedino za prozvodnju i promet oruzja i farmaceutskih proizvoda treba dozvola ministarstva. Ostalo je lako registrovati pa ljudi registruju i te sporedne djelatnosti, "nek se nadje". :-D
A sad sto su to Dodikovi koji su ukljuceni u sve sto se desava u nasoj drzavi, to je sasvim druga prica.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dodikovi
PostPoslato: 23 Jul 2015, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
To je jedna sposobna familija i ja ih podržavam. Najbolje da ovaj neuki puk u RS odredjuje ko će šta raditi i kako će živiti?!? Dobro je Tuđman govorio za stoku sitnog zuba..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dodikovi
PostPoslato: 02 Mar 2022, 01:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
https://rutube.ru/video/884eeea6ce20c00 ... 44306fee1/

Jedan topao i dirljiv intervju. Zanimljivo da se Gorica bori protiv interešdžija u SNSD dok ih njen otac skuplja.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dodikovi
PostPoslato: 02 Mar 2022, 06:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
On gradi a ona razgrađuje......ko svaka šćer.hoće da su oko tate ljudi koji ga vole a ne interesdžije

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 207 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs