banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 13:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 120 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Dec 2010, 08:17 
Ameriko, zemljo obecana...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 11:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Citiraj:
Sud u Kaliforniji odlučio je juče da Damjana (8) i Nastasiju (5), koji su pre šest meseci oduzeti roditeljima Vuku i Verici Nastić, sprskoj porodici koja živi u Staktonu u Kaliforniji, smesti u različite porodice.

Sudija je time prihvatio predlog američke Agencije za zaštitu dece. On je odluku obrazložio rečima da će na taj način sprečiti da osmogodišnji Damjan utiče na petogodišnju Nastasiju i „tako joj nametne da ne optuži roditelje za zlostavljanje nasuprot njene volje”.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 12:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Kao što je eugen napisao, ljudi su žrtva birokratije, i ja se nadam da će uspjeti da naplate pretrpljenu traumu. Ova fobija koja vlada u SAD je stvorena od strane medija koji guraju najmorbidnije slučajeve u prvi plan. Ovaj ubio ovog, crnac silovao japanku, normalno je da će svako pomisliti da su oni nešto posebno izopačeni u odnosu na nas. Mada vjerovatno i jesu malo više. U međuvremenu elita se bogati, ne plaćaju poreze, srednja klasa plaća poreze dobija neku crkavicu, a oni najsiromašniji niti plaćaju poreze niti zarađuju nego su tu samo da straše srednju klasu. A mediji ih bombarduju strahom, zato je i ovaj iz servisa, možda i u dobroj namjeri prijavio slučaj. Jadni ljudi, jadna djeca.

Spoiler:
Nego sjetih se klipa :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU[/youtube]


I upravo pročitah da djeca idu u odvojene arapske porodice. WTF?

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 17:25 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
lollipop je napisao:
Ona se sada plaši i da će nadležni iz Agencije za zaštitu dece vršiti pritisak na njene mališane i predstaviti im roditelje u potpuno pogrešnom svetlu.

- Plašim se da će neko mojoj rođenoj deci pričati da ih mama i tata više ne vole i da zato ne dolazimo da ih vidimo. Čula sam ovde od ljudi da te porodice kod kojih deca borave moraju da se ponašaju onako kako im Agencija kaže, a oni nisu normalni. Uništavaju nam decu, ispiraju im mozak i jako se plašim za njih - rekla nam je Verica.



davno sam postavio dokumentarac Witch Hunt...obavezno pogledati, kako se djeci ispira mozak sto od strane policije tako i od Agencije za zastitu djece..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mJQnLwqsF88[/youtube]

http://witchhuntmovie.com/about.html

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 17:29 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
al zato Vogue moze da od djevojcica napravi kurvice, jer se pare okrecu...

http://www.net.hr/ljepota/page/2010/12/24/0151006.html

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 17:35 
Bolesna Americka govna...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 17:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Nije problem u americkom narodu. Ja smatram da su to ljudi kao i svuda u svijetu; normalni. Covjek po prirodi nije "los". Moje neko uvjerenje. Siguran sam da obicni ljudi se bave svakodnevnim problemima kao i mi. Kako zaraditi novac da odskolujes sebe/dijete, prehranis porodicu, odes na godisnji... Bla, bla...
Problem je u americkoj propagandi, medijima i politici. Rekao bi covjek da je to raj. A ustvari je to nevidjena gamad. Dvostruka mjerila, iskoriscavanje drugih, igranje igara kao sto su Veliki Brat i Svjetski policajac.
Zagovaraju sve moguce vrste sloboda, a vidi zasto oduzimaju djecu i jos ih razdvajaju... Smijurija!!!
A oni prvi izrabljuju djecu sirom svijeta... JI Azija, Afrika, Srednja Amerika... FUJ!

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 18:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jadna djeca ce totalno skrenuti.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 18:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
To je tek zlostavljanje i zločin nad djetinjstvom Slika

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 21:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Nije mi jasno kako se sad u Srbij ne organizuje protest i kako se ne skupi bar 100 000 hiljada ljudi prd USA ambasadom u BG i kako nema neke paljevine po BG, ustvari i jasno mi je, većina momaka u BG koji imaju muda i srce za takve stvari trunu po kazamatima komunističko pederske koalicije još od pederske parade i đenove :angry1:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 21:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Jesi li se ti najeo bunika ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 23:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
jadna djeca :( koja trauma, a zavisi kako budu uticali na njihovu psihu zaista mogu stvoriti odbojnost prema sopstenim roditeljima
Da se iskljucivo zbog slike gole djece u kadi tokom kupanja, moze uraditi ovako nesto to prelazi cak i moje averzije prema politici USA ..ako jeste tako, onda su zaista poremeceni,,a ova vijest da ce razdvojiti brata i sestru i staviti ih u razlicite arapske familije je zaista van svake pameti, kao da zele namjerno da muce tu djecu i roditelje im?? sta tu ima humano, i to od strane organizacije za zastitu djece.. Katastrofa
Ovo se mozda moglo najlakse rijesiti tako sto se majka razvede od oca , dobila bi djecu nazad..a Srbija da trazi njegovo izrucenje, jer je srpski drzavljanin..majka sa djecom bi mogla kasnije za njim
Ili taj covjek zaista zeli i dalje ostati u Americi, ako je ovo sve netacno i optuzuju ga za takvu grozotu bez ikakve osnove??
Ja bi odmah pakovala kofere

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2010, 23:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
breskvica je napisao:
Ovo se mozda moglo najlakse rijesiti tako sto se majka razvede od oca , dobila bi djecu nazad..a Srbija da trazi njegovo izrucenje, jer je srpski drzavljanin..majka sa djecom bi mogla kasnije za njim
Ili taj covjek zaista zeli i dalje ostati u Americi, ako je ovo sve netacno i optuzuju ga za takvu grozotu bez ikakve osnove??
Ja bi odmah pakovala kofere


Nije sve tako jednostavno posto su optuzeni i majka i otac, dakle nebi ni jedno moglo dobiti.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2010, 00:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
ja koliko sam skontala samo otac je optuzen, ona smije da vidja djecu, on ih nikako ne vidja ..

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2011, 00:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Citiraj:
Америчко државно тужилаштво у Сакраменту утврдило је да Вук и Верица Настић нису криви за сексуално злостављање своје деце, за шта су били оптужени у Калифорнији.

Тужилаштво је то утврдило након увида у фотографије због којих су Вук и Верица Настић оптужени за сексуално злостављање своје деце, Настасије (5) и Дамијана (8), пренео је дневни лист Блиц у издању од уторка.

Породица Настић живи у Калифорнији, а родитељи су оптужени за сексуално злостављање деце када су у компјутеру Вука Настића, приликом поправке, пронађене спорне фотографије његове деце.

Настићима је због оптужби за сексуално злостављање привремено одузето старатељство над децом, која су пребачена у хранитељску породицу, а потом и раздвојена.

Амерички тужилац је сада након увида у фотографије покренуо истрагу да ли је према Настићима прекршен закон, а власти су дозволиле Вуку Настићу да након неколико месеци види своју децу.

Тужилац је у писму Министарству САД за социјална питања навео да је очигледно да је те фотографије снимио син, а не родитељи како је наведено у оптужници Агенције за заштиту деце у Калифорнији. Писмо је прослеђено и Министарству правде САД.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2011, 15:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Hvala Bogu, neka odmah pokupe djecu i ništa apsolutno ništa da ne traže, neka se ni ne osvrću, da istog momenta zapale iz Amerike.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2011, 17:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Ja bih prvo tužio i prepustio advokatima da to završe. A onda lagano razmišljao gdje otići.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2011, 17:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
мудро размишљаш данијеле :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2011, 23:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Tužiti se sa državom nije jeftino, može da potraje dugo, ali ako se dobije, lova je ogromna. Pitanje je da li su ti jadnici u stanju da izdrže jedan tako velik, skup i dugotrajan proces, kako mentalno, tako i finansijski.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2011, 00:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Naravno da je skupo, ali nadam se da će im srpska zajednica u USA i Kanadi kao i do sada pomoći. Ne samo zbog porodice Nastić... Nego i zbog ostalih xyzića.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 120 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs