banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 229 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
1968 toj istoj YU Kosovo je bio najmanji problem, klimavi sa Rusima, zahladili sa zapadom, a Praško proljeće i intervencija VP u Čehoslovačkoj....a de pogledaj granicu SFRJ-Albanija pa vidi kako bi to moglo da se cementira, tako ne mogu da urade ni u Gazi koja je daleko manja i ravna!

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
nepokoreni je napisao:
Buraz, Srbija je bila pod sankcijama, blokadama i u ratu od 1991 iscrpljenoj zemlji i narodu je sve dopizdilo, a duža i žešća blokada bi bila katastrofa! A na Kosovu se nalazilo oko 2 miliona Šiptara, a to ne možeš preko noći otjerati, ni Hitler to ne bi mogao izvesti! A kad Vijetnam pomenu, za 10 godina rata zemlja je potpuno uništena i imali su 3 miliona žrtava, naspram 100k Američkih! A kad već pominješ iste Vijetnam je pomagao Istočni blok i Kina, a Srbiju u to vrijeme je simpatisao i to moralno jedino Nagorno Karabah pa sad vidi....

Svejedno, izdrzali smo sankcije Austro-Ugarske, i tad je bilo stani-pani, pa se nije pokleklo.
Ako pomoc koju je Vijetnam dobijao od Rusa i Kine nazivas "pomoc" onda je Srbija 99e imala pravi arsenal za ratovanje.

Citiraj:
Ти сваким постом показујеш како немаш појма...Граница према Албанији је једна од најтежих за чување,пуно тежа од праволинијске пустињске границе,са безброј путељака и козјих стаза које се не могу надзирати....Па сва сила војске је била на граници,а шиптари су доводили појачања и оружије....Уосталом,питај о томе било кога ко је из планинског краја....

Lako je prenijeti par pusaka i sl. Ali ajd ti nosi tesko naoruzanje, i tone municije, a Srbi blokirali sve puteve kojima mogu da se krecu vozila i sl.
Poredio sam sa pustinjom, jer tamo gdje ne pokrijes svaki kilometar granice rizikujes da ti sutra prodje konvoj od 1000 kamiona sa municijom. Ne kazem da bi snage potrebne za totalnu blokadu bile beznacajne, ali u tome je i poenta, trebala se citava nacija dici na noge i odbraniti Kosovo, ne samo redovna vojska. Ako treba izdrzati decenije i generacije ali NE DATI ZEMLJU. To je jedna krajnost, srednje rjesenje, je naravno ovo mucenje koje ko zna koliko ce se jos odrzavati, a kad se na kraju nekako rijesi, Srbija ce u EU uci kao gladno pseto koje na svaki komadic koji mu se da skace od radosti, tj. spremna postati sluga kao sto joj to pokusavaju uraditi jos od turskih osvajanja.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Zaboravljate samo jednu kljucnu stvar - Jugoslaviji nije uopste bio cilj da rijesi problem Kosova. Jedan od razloga zasto je i Rankovic stradao je upravo njegova represija koju je preko udbe primjenjivao na Kosovu.

Drazi su im bili Siptari nego Srbi,zato su i od '45 pa nadalje zabranili povratak srpskih kolonizatora na Kosovo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Bicu jos direktniji. Kosovo je izgubljeno velikom seobom 1689 pod Arsenijem Carnojevicem. Od tog perioda broj Albanaca rapidno raste. Vec krajem 19 vijeka su bili vecina . Cak ni kolonizacija Srba u doba Kraljevine Jugoslavije nije mogla nista bitno da promjeni,porasto broj Srba sa 27 posto na 30 posto ,mos misliti.Srbija u stvari vec sto godina nema rijesenje za Kosovo , jos od 1912.A upliv velikih sila je bio ogroman. Citao sam svojevremeno neke stenograme i spise vlade SFRJ iz 1968 i prvih velikih demonstracija Albanaca na Kosovu kad je JNA Zestoko tamburala sa tenkovima po njima.Zapad je vec tad prijeti sa zaustavljanjem kredita i sankcijama, a sta bi mi ,okrenuli se Rusiji mozda ?

Jeste, ali 1968e pa na ovamo se moglo igrati njihovom igrom. Rjesenje je bilo jednostavno:

1. Na svim mogucim poljima ih zakinuti za radno mjesto, koliko god bi to bilo moguce.
2. Zacementirati granicu sa Albanijom (tad je granica bila CG-Kosovo-Makedonija).
3. Od 68-e pa na ovamo, kad ne bi bilo priliva Albanaca, tj. imigracije, a da Albanci nisu imali para kao sto su s godinama poceli da raspolazu (kako svojim novcem, tako donacijama) sve u cilju da ove slabije Srbe rijese tako sto su im otkupljivali imovinu, ne bi uopste doslo do takve situacije. A uz pod br 1. ne bi imali vlastitih sredstava...
4. Od 68-e se moglo dole napraviti vojnih baza i nacickati razlicitih vojnih sistema u slucaju da prve tri stavke ne daju ocekivane rezultate, pa se s Albancima treba razracunati otvorenije, a vojska koja bi dole bila nagomilana bi sprijecila stranu intervenciju dovoljno uspjesno dok se sa Albancima to ne bi trajno rijesilo.

Ukratko, trebalo se ici na politiku da Siptari na kraju kazu "Je*es ovu Jugoslaviju, vracamo se u Albaniju".

Ako ne znas ,ogroman broj Albanaca je napustio Jugu od sezdesetih kad se moglo ici na zapad, ali su stedili pare samo onako kako oni znaju, slali svojiim brojnim porodicama i kupovali kuce i zemlju od Srba malo po malo. Jednom mi je priznao poznanik sa Kosova Srbin ,rekao je' mi smo krivi ,dodje Siptar sa ogromnom lovom za neku kucu na selu ,tipa milion maraka , i meni odmah igra u glavi stan u Beogradu ,jedan ,drugi ,treci,prodam , tako polako udio Srba u selu spadne sa 90 % na recimo 30 % ,postanu manjina i prodaju kuce budzasto, jer je takva psihologija'. I jos sto je bitno stalno se manipulise sa brojem Albanaca koji je presao granicu. Seseslj je jednom izvalio ( pa su svi to poceli ponavaljati kao papige ) da se radi o 360 000 ljudi !? Sto je naravno notorna glupost ,broj je tako malen da je nebitan u cijeloj prici.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Drži se ti drugih tema prijatelju RSBPBIH, geopolitičku situaciju i vojnu tematiku sa topografijom ostavi malo stručnijima....lupetaš i ispadaš neozbiljan ko da slušam Šešelja!

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
nepokoreni je napisao:
1968 toj istoj YU Kosovo je bio najmanji problem, klimavi sa Rusima, zahladili sa zapadom, a Praško proljeće i intervencija VP u Čehoslovačkoj....a de pogledaj granicu SFRJ-Albanija pa vidi kako bi to moglo da se cementira, tako ne mogu da urade ni u Gazi koja je daleko manja i ravna!

Ne mislim "cementirati" betonom... Jednostavno, dole se trebala prebaciti glavnina vojne industrije, produkovati kadre vecinski srpskog porijekla. Zna se kako se tad zivjelo. Ako imas oficira JNA, on vodi svu svoju porodicu, daje mu se stan itd itd.
Kako prirodnim putem, tako i vjestackim prestati sa slanjanjem Srba sa Kosova.

Kad bi nakon 20ak godina od 68-e dole imao takvu koncentraciju vojske, uz konstantno odrzavanje Siptara gradjanima drugog reda (izmedju redova), ne bi ni njihova snaga bila tolika, a 20 godina jake blokade granice bi urodilo plodom.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
nepokoreni je napisao:
1968 toj istoj YU Kosovo je bio najmanji problem, klimavi sa Rusima, zahladili sa zapadom, a Praško proljeće i intervencija VP u Čehoslovačkoj....a de pogledaj granicu SFRJ-Albanija pa vidi kako bi to moglo da se cementira, tako ne mogu da urade ni u Gazi koja je daleko manja i ravna!

Ne mislim "cementirati" betonom... Jednostavno, dole se trebala prebaciti glavnina vojne industrije, produkovati kadre vecinski srpskog porijekla. Zna se kako se tad zivjelo. Ako imas oficira JNA, on vodi svu svoju porodicu, daje mu se stan itd itd.
Kako prirodnim putem, tako i vjestackim prestati sa slanjanjem Srba sa Kosova.

Kad bi nakon 20ak godina od 68-e dole imao takvu koncentraciju vojske, uz konstantno odrzavanje Siptara gradjanima drugog reda (izmedju redova), ne bi ni njihova snaga bila tolika, a 20 godina jake blokade granice bi urodilo plodom.

Ovo je wannabe varijanta koja je cista metafizika.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
I koju niko nije zelio (sve i da je mogao) da sprovede.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Bicu jos direktniji. Kosovo je izgubljeno velikom seobom 1689 pod Arsenijem Carnojevicem. Od tog perioda broj Albanaca rapidno raste. Vec krajem 19 vijeka su bili vecina . Cak ni kolonizacija Srba u doba Kraljevine Jugoslavije nije mogla nista bitno da promjeni,porasto broj Srba sa 27 posto na 30 posto ,mos misliti.Srbija u stvari vec sto godina nema rijesenje za Kosovo , jos od 1912.A upliv velikih sila je bio ogroman. Citao sam svojevremeno neke stenograme i spise vlade SFRJ iz 1968 i prvih velikih demonstracija Albanaca na Kosovu kad je JNA Zestoko tamburala sa tenkovima po njima.Zapad je vec tad prijeti sa zaustavljanjem kredita i sankcijama, a sta bi mi ,okrenuli se Rusiji mozda ?

Jeste, ali 1968e pa na ovamo se moglo igrati njihovom igrom. Rjesenje je bilo jednostavno:

1. Na svim mogucim poljima ih zakinuti za radno mjesto, koliko god bi to bilo moguce.
2. Zacementirati granicu sa Albanijom (tad je granica bila CG-Kosovo-Makedonija).
3. Od 68-e pa na ovamo, kad ne bi bilo priliva Albanaca, tj. imigracije, a da Albanci nisu imali para kao sto su s godinama poceli da raspolazu (kako svojim novcem, tako donacijama) sve u cilju da ove slabije Srbe rijese tako sto su im otkupljivali imovinu, ne bi uopste doslo do takve situacije. A uz pod br 1. ne bi imali vlastitih sredstava...
4. Od 68-e se moglo dole napraviti vojnih baza i nacickati razlicitih vojnih sistema u slucaju da prve tri stavke ne daju ocekivane rezultate, pa se s Albancima treba razracunati otvorenije, a vojska koja bi dole bila nagomilana bi sprijecila stranu intervenciju dovoljno uspjesno dok se sa Albancima to ne bi trajno rijesilo.

Ukratko, trebalo se ici na politiku da Siptari na kraju kazu "Je*es ovu Jugoslaviju, vracamo se u Albaniju".

Ako ne znas ,ogroman broj Albanaca je napustio Jugu od sezdesetih kad se moglo ici na zapad, ali su stedili pare samo onako kako oni znaju, slali svojiim brojnim porodicama i kupovali kuce i zemlju od Srba malo po malo. Jednom mi je priznao poznanik sa Kosova Srbin ,rekao je' mi smo krivi ,dodje Siptar sa ogromnom lovom za neku kucu na selu ,tipa milion maraka , i meni odmah igra u glavi stan u Beogradu ,jedan ,drugi ,treci,prodam , tako polako udio Srba u selu spadne sa 90 % na recimo 30 % ,postanu manjina i prodaju kuce budzasto, jer je takva psihologija'. I jos sto je bitno stalno se manipulise sa brojem Albanaca koji je presao granicu. Seseslj je jednom izvalio ( pa su svi to poceli ponavaljati kao papige ) da se radi o 360 000 ljudi !? Sto je naravno notorna glupost ,broj je tako malen da je nebitan u cijeloj prici.


Znam za to, valjda se dalo naslutiti iz posta da se i to moglo sprijeciti. Dzaba ti ljudi sto su radili u inostranstvu, ako bi ti napravio mehanizam takav da se te pare ne mogu njima doturiti. To je izmedjuostalog bila poenta...
A moglo se rijesiti i pitanje radjanja onoliko djece: Isto kao u Kini, ako ces imati vise od 2 na Kosovu, a na to smo mogli ladno da prodjemo kod UN, jer ne bismo bili prvi koji to uvode.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
nepokoreni je napisao:
1968 toj istoj YU Kosovo je bio najmanji problem, klimavi sa Rusima, zahladili sa zapadom, a Praško proljeće i intervencija VP u Čehoslovačkoj....a de pogledaj granicu SFRJ-Albanija pa vidi kako bi to moglo da se cementira, tako ne mogu da urade ni u Gazi koja je daleko manja i ravna!

Ne mislim "cementirati" betonom... Jednostavno, dole se trebala prebaciti glavnina vojne industrije, produkovati kadre vecinski srpskog porijekla. Zna se kako se tad zivjelo. Ako imas oficira JNA, on vodi svu svoju porodicu, daje mu se stan itd itd.
Kako prirodnim putem, tako i vjestackim prestati sa slanjanjem Srba sa Kosova.

Kad bi nakon 20ak godina od 68-e dole imao takvu koncentraciju vojske, uz konstantno odrzavanje Siptara gradjanima drugog reda (izmedju redova), ne bi ni njihova snaga bila tolika, a 20 godina jake blokade granice bi urodilo plodom.

Ovo je wannabe varijanta koja je cista metafizika.

metafizika ili ne, mi na njihov "tihi rat" nismo odgovarali...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Znam šta si mislio za cementiranje....e to što pominješ za vojsku, daleko je jeftinije da im daš ekonomske uslove života. Po tebi trebali smo biti kao Rumunija ili Poljska u kojoj je na uštrb sile narod živio kao stoka.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Ma kako ces sprijeciti radjanje djece ? Zakonski ? A navikli su da spavaju u sobiccima kao stoka i da jedu jednom dnevno.Plus ono sto stalno ponavljam ,nama su ruke u vezi Kosova vezane odavno,samo to nekim nije jasno.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
nepokoreni je napisao:
Znam šta si mislio za cementiranje....e to što pominješ za vojsku, daleko je jeftinije da im daš ekonomske uslove života. Po tebi trebali smo biti kao Rumunija ili Poljska u kojoj je na uštrb sile narod živio kao stoka.

Ne kontam te bas najbolje.
A inace se tu nazire i jos jedno drugo rjesenje. Koncentracijom vojnih snaga vecinom nastanjenih na jugu Srbije i Kosovu bi bile oslabljene vojne pozicije Hrvatske, BiH, kao eventualnih secesionista, sto se naravno kasnije i desilo.
Nije bilo potrebno povecanje vojne sile, nego samo pregrupisavanje na to zariste. Jna bi bila istih dimenzija, ali rasporedjena tacno gdje je potrebna.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Ma kako ces sprijeciti radjanje djece ? Zakonski ? A navikli su da spavaju u sobiccima kao stoka i da jedu jednom dnevno.Plus ono sto stalno ponavljam ,nama su ruke u vezi Kosova vezane odavno,samo to nekim nije jasno.

Pa kako je to odradjeno u Kini? Mehanizam je funkcionisao za vecinu, koliko sam ja upoznat... I evo sad jos malo pa nece biti najmnogoljudniji narod na Zemlji.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Ma kako ces sprijeciti radjanje djece ? Zakonski ? A navikli su da spavaju u sobiccima kao stoka i da jedu jednom dnevno.Plus ono sto stalno ponavljam ,nama su ruke u vezi Kosova vezane odavno,samo to nekim nije jasno.

Pa kako je to odradjeno u Kini? Mehanizam je funkcionisao za vecinu, koliko sam ja upoznat... I evo sad jos malo pa nece biti najmnogoljudniji narod na Zemlji.



A kako bi ti kaznio Siptara koji napravi vise od 1-2 djece?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Svojevremo u doba kraljevine Jugoslavije bio je plan ( u kojem je ucestvovao akademik Vaso Cubrilovic,nekad clan Mlade Bosne)da se Albanci presele u Tursku zajedno sa Turcima. Jedan dio Turaka iz Makedonije i sa Kosova je preseljen i sacica Albanca , i pogodite sta je bilo, velike sile su rekle STOP !!!Znate zasto ,zato sto se politika tih zemalja projektuje sto godina unaprijed.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Ma kako ces sprijeciti radjanje djece ? Zakonski ? A navikli su da spavaju u sobiccima kao stoka i da jedu jednom dnevno.Plus ono sto stalno ponavljam ,nama su ruke u vezi Kosova vezane odavno,samo to nekim nije jasno.

Pa kako je to odradjeno u Kini? Mehanizam je funkcionisao za vecinu, koliko sam ja upoznat... I evo sad jos malo pa nece biti najmnogoljudniji narod na Zemlji.

Ti poredis Kinu kojoj Ameriika titra jajca i malu Jugu ? Svasta.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:07 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Ma kako ces sprijeciti radjanje djece ? Zakonski ? A navikli su da spavaju u sobiccima kao stoka i da jedu jednom dnevno.Plus ono sto stalno ponavljam ,nama su ruke u vezi Kosova vezane odavno,samo to nekim nije jasno.

Pa kako je to odradjeno u Kini? Mehanizam je funkcionisao za vecinu, koliko sam ja upoznat... I evo sad jos malo pa nece biti najmnogoljudniji narod na Zemlji.

Друго је Кина...Код њих је наталитет представљао проблем и ограничење је било за све...Не можеш забранити Шипцима да имају дјецу,а овамо Тито кумује за девето дијете осталим народима....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
nama su ruke u vezi Kosova vezane odavno,samo to nekim nije jasno.

E onda je trebalo 99e sjesti pred narod i reci, tako tako tako i tako je... Ljudi evo referendum: odlucite:

1. Pustamo Kosovo, pokusacemo se nagoditi da dobijemo bar sjeverni dio.
2. Idemo u rat, odustajemo od EU, spremimo se za sankcije koje mogu potrajati i vise desetina godina.

A gledaj sta se desava u zadnjih 12 godina. I od potpisivanja vojno-teh. sporazuma, koja god partija da je bila na vlasti, stalno je ponavljala isto: Kosovo je Srbija, Srbija u granicama po rezoluciji toj i toj.
Znaci Kosovo fakticki izgubljeno 1999e, a oni i dalje truju narod...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 18:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
shakal je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Ma kako ces sprijeciti radjanje djece ? Zakonski ? A navikli su da spavaju u sobiccima kao stoka i da jedu jednom dnevno.Plus ono sto stalno ponavljam ,nama su ruke u vezi Kosova vezane odavno,samo to nekim nije jasno.

Pa kako je to odradjeno u Kini? Mehanizam je funkcionisao za vecinu, koliko sam ja upoznat... I evo sad jos malo pa nece biti najmnogoljudniji narod na Zemlji.



A kako bi ti kaznio Siptara koji napravi vise od 1-2 djece?

Ja bih mu rekao da ce Fadil Vokri preci iz Partizana u Zvezdu.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 229 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs