banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7094 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298 ... 355  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Feb 2023, 13:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ma serendaju svi, a cim se zavrsi poletice svi da se uslikaju u novom parku i pored dvorane.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Pa ne popločavaju cijeli park, već jednu stazu.
O jbm ti sve, ja kontao ode park u ropotarnicu povijesne zbiljnosti, jer u naslovu Nezavisnih stoji "o popločavanju parka"

Aikus je napisao:
U narednih 10 godina jedino će ostati park M. Stojanović zelen u BL

Dobar je to plac,ja b' tu metn'o jedan blok zgrada. Jebo rekreativce, neka trče u šumi :iconbiggrin:

Kako samo park okružuju zgradama (od zgrade Vlade do novih zgrada prema Delti), biće oaza u sivilu betona


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 15:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Ovo na papiru zvuci kao ok stvar, da se malo prosiri ta "glavna staza". Vidjecemo kako ce ispasti na kraju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Za sad citav ovaj projekat oko uredjenja parka i gradnja dvorane je dobar, meni se svidja. E sad, samo da to sve naprave kako treba.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Bogami, od kada se Drale poceo druziti sa Milom, krenuo je i neki konkretan rad. Teniaki tereni, kruzni tog, uredjenje parka, konacno uredjenje i samog centra sa novim modernim zgradama.. . nemam ja tu neke zamjerke. Sve to treba i korisno je.

Ima tu jos. stvari za uraditi, ali toliko toga se nakupilo jer nista nije radio 2 godine, a ne mozes sve odjednom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 19:16 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2009, 17:55
Postovi: 36
Projekat uredjenja parka vise djeluje na to da je neki od gradskih "neimara" imao viska materijala na lageru, a koji nije znao kako da utrosi.
Nego vidim "internet team" se malo ofucao, kao i Draskic sam. Meni je projekat super, hejteri trolaju ali posle kad se sagradi ce da uzivaju, ovi posli unistili boga oca pa sta bi ti odjednom... Iste trule floskule u svim komentarima gdje se pojavljuje ovaj jahac irvasa Begica. More....

_________________
"Well, opinions are like assholes. Everybody has one."
Harry Callahan


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 19:43 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
Hahaha ,kad Wizzy hvali Stanivukovica... neprocijenjivo

Послато са SM-A536E помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Samo kazem onako kako jeste. Kad sam pricao da je levat i da niste ne radi osim suplje price prosipa narodu, 80% foruma je skocilo na mene...a ja ispade u pravu. Sad kad kazem da je poceo konacno nesto konkretno da napravi (a prvi korak je da pocne sa Dodikom razgovarayi) , nemam nista protiv da to podrzim i da kazem da to sve fino izgleda.

Ne znam sta ovdje ljudi zamisljaju da se treba raditi. Npr. sad ne valja kad stavlja betonske ploce, a da sutra ne stavi, zalili bi se da ne valjaju pjesakce staze, kako su lokve i blato.

Kad koriguje regulacioni plan i rijesi hotel Palas i jos par reprezentativnih objekata u samom centru grada, kazu previsoke zgrade. Da ne pravis tako visoke zgrade, rekli bi... ma mi smo mahala bili, mahala ostali.

Jedina gora opcija od Stanivukovica u RSu je onaj Vukan. Taj sto moze lupati suplje i nista ne uraditi, to je vec posebna prica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 22:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Još da ti asfaltira ulicu...ih! Išao bi glasat za njega. Samo da je još SNSD kandidat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 23:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
S obzirom kakav je kadar u banjalučkom SNSD-u ne bi me čudilo da na narednim lokalnim izborima Dodik "prelomi" i podrži Stanivikovića (preko satelita).
Šro je realno i sada malo moguće, ali gledajući iz vizure od prije par godina, tada bi tako nešto djelovalo nevjerovatno i nemoguće.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2023, 23:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1669
Lokacija: banja luka
Hvali ga wizzy, vidim i Gorica Dosik twitnu kako je ideja dobra...

Nesto se iza brda valja :)

Elem, ja sam podrzavao Draska, cinimi se da se sad vecina okrenula ka Vukanovicu i hejta gradonacelnika :) heeh

Od ljudi koji zive u Trebinju cjeli zivot sam cuo da je Vukan propas, galamdzija i nikad nista ne bi konkretno napravio. Kazu da ce ga Luka Petrovic oduvati na nekim izborima a kamol i neko drugi. Nismo pricali dublje o tome zasto i kako al fakat ga bije ta prica po Trebinju gdje izgleda i da najslabije stoji.

Drasko je ocigledno skontao da moze protraciti 4 godine i nista ne napraviti u gradu (ici u kontru) ili ce raditi kompromise sto sad i radi...

Neko prica o nekom snimku za koji ja sumnjam,vise je uplivao u ove fore daj ti meni Palas i park, evo vama ova lokacija i ova dozvola.

Koliko sam skontao iz neke izjave za N1 usmeno su mu osovrili nastavak izgradnje parka kod Delte ali je ocigledno negdje drugo popustio sto je meni ok, daj da se gradi i nesto napravi...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2023, 06:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ma kakav crni snimak, to je neko lupetao i dizao tenzije.Skonto covjek da mora praviti kompormise, sto je totalno suprotno ox njegove price sa kojom je dobio izbore. I to je glavni razlog zasto sam ga pljuvao jer sam jos od predizbornoj kampanji znao da prica nerealne price. Ono sto sam se prevario, a to je da sam mislio da je gluplji nego sto jeste i da ce na tim debilnim pricama (ala Vukan sto sad prica) ostati do kraja mandata, medjutim Drale je na polovini skonto da svijet nije bas ljubicast j da moras plivati u razlicitim vodama ako vodis grad, te sad radi ono sto bi svaki gradonacelnik trebao i da radi.


Samo jos da mi je nekako doci do njegovih ljudi i rijesiti oborinske vode i asfalt za moju ulicu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2023, 06:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
I nadam se da po izgradnji ovog dole kruznog toka i ulice, konacno na tranzitu uvesti nelogicnost da je dopusteno skretanje lijevo iz oba smijera

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2023, 09:02 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1076
sve je to lijepo, ALI, kružni, pogotovu turbo, je kudikamo neohodniji:
- Iznad Emporiuma recimo, gdje je stalno mrtva glava...
- Na račvanju Trive Amelice u Rosuljama, gdje kolona mjeri preko pola kilometra kada je špic...
- Kod "Mljekare" i sajma, gdje je stalan zastoj na semaforu, gdje si "zarobljen" između tri kružna toka...
- Kod Ekvatora na Bulevaru...

... ma ima barem deset mjesta gdje bi prodisalo sa kružnim, al čovjek pravi na (trenutno) potpuno nebitnom mjestu...
Na kraju krajeva, i taj kod Delte je retardirano napravljen zbog jedne trake, kada priđeš, zastoj i čekanje jer - jedna traka. Stavi razdjelnik fizički i spriječi udese u kružnom, nemoj se prilagođavati marvi i praviti sa po jednom trakom, jer ne znaju voziti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2023, 09:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Samo da odvoji pjesacki dalje od kruznog, ako bude ovako kao na slici, pisaj ga.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2023, 21:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Kada se skreće iz Olimpijskih pobjednika u Gundulićevu, ništa nije označeno, bez problema se može skrenuti na trotoar.
Vidim nepar auta stranih tablica kako se vozaju tuda... genijalno. Nije nikom palo na pamet da stavi neki prepreku i saobraćajni znak? :-?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2023, 22:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Tasko sta je Drasko trabunjao na sastanku?


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2023, 16:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Ode park u beton, koliko god dobro izgledalo ovo igralište...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2023, 00:52 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
Beton, beton, samo beton
Beton nama treba
Jer iz trave nonšalantno
Ljuta zmija vreba

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2023, 08:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Zna li neko/ili da li se sjeca, kada je zadnji put u gradu svaka ulica bila prohodna ? Znaci bez zatvaranja zbog radova nekih/koncerta/maratona ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7094 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298 ... 355  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs