banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7094 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 355  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jun 2018, 08:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 18:05
Postovi: 286
zapadni tranzit je stvarno super stvar, ali niti za bicikliste staza, o trotoaru da ne pričam! sad će sve opet razvaliti, pa opet pik isponove, a nekome samo kapa u džep!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 10:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Šta su radili skoro na zapadnom tranzitu?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 10:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Našem gradonačelniku puna usta istočnog i zapadnog tranzita!!!
A sta je sa sjevernim i južnim????

Hešteg tik tak gospodo

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 11:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ne znam za ostale, ali mene čudi kako niko još nije poginuo na istočnom frontu... tranzitu. Stariji ljudi imaju svoju rutinu, da prelaze tamo gdje 30 godina nije bilo saobraćaja... Ni policije, niti sređenog prilaza pješaćkom. Ja kada god prođem samo čujem kako neko legne na sirenu i vidiš bakicu iil dekicu bez gledanja lagano idu.
Isto tako tamo gdje se vozilo jednom trakom u oba smijera, kako su ljudi upadali u tu traku kada je i druga nakon skoro 30 godina otvorena... Ne znam što nisu nečim istakli izmjene vezane za saobraćajne znakove. Barem onu zelenu pozadinu...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 11:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Znači da stave znak za upozorenje izmjene saobraćajnog znaka kojeg su već ispravno postavili?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 12:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Moraju nesto uraditi tamo, ili staviti veliki znak pred svaku raskrsnicu, jer nivo pogubljenosti vozaca je nevjerovatan. Neki dan lik u autu preko trave prelazi iz pogresne trake u pravu, uletio od puba lijevo pa se pogubio skroz. Sreca,ostali su sporo vozili pa mu stali da odradi sta je naumio bez vece frke.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 12:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Bili su i prije ispravno postavljeni znakovi. Par dana su se ljudi prije zvaničnog otvaranja korsitili obe trake. Onda jedno jutro samo okrenu znak gdje se izlazi iz raskrsnice i došaraju liniju ispred pješaćkog, koju su par dana ranije iscrtali po starom režimu. Čitav dan su ljudi upadali u pogrešnu traku. Raskrsnica kod Krfske ulice ako nisi upratio. I još nešto. Neobično. Kada su na istoj raskrsnici nekada promijenili ko ima prednost. Čak su dodatno stavili rotirajuće svjetlo na znak, da skrene ljudima pažnju. I stajalo je barem 15 dana. Ovdje su mogli barem to jutro da nečim ljude upozore. Ono, ljudi ustanu, krenu na posao. Velika raskrsnica i može se brzo kroz nju... Šta ima veze što se 30 godina na jedan način prolazi kroz nju. Ipak su svi pro vozači i svako jutro primjete za 90 stepeni okrenutu strelicu na saobraćajnom znaku. De testiraj jedan koin.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Neki dan sam prosla novim dijelom tranzita i sreca muz vozio, ja bih skrenula lijevo kao i inace, u drugu traku.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
danijell je napisao:
Bili su i prije ispravno postavljeni znakovi. Par dana su se ljudi prije zvaničnog otvaranja korsitili obe trake. Onda jedno jutro samo okrenu znak gdje se izlazi iz raskrsnice i došaraju liniju ispred pješaćkog, koju su par dana ranije iscrtali po starom režimu. Čitav dan su ljudi upadali u pogrešnu traku. Raskrsnica kod Krfske ulice ako nisi upratio. I još nešto. Neobično. Kada su na istoj raskrsnici nekada promijenili ko ima prednost. Čak su dodatno stavili rotirajuće svjetlo na znak, da skrene ljudima pažnju. I stajalo je barem 15 dana. Ovdje su mogli barem to jutro da nečim ljude upozore. Ono, ljudi ustanu, krenu na posao. Velika raskrsnica i može se brzo kroz nju... Šta ima veze što se 30 godina na jedan način prolazi kroz nju. Ipak su svi pro vozači i svako jutro primjete za 90 stepeni okrenutu strelicu na saobraćajnom znaku. De testiraj jedan koin.

Dobro receno i stvarno nije jasno zasto se ne moze staviti tabla koja upozorava na novu regulacija saobracaja.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
danijell je napisao:
Bili su i prije ispravno postavljeni znakovi. Par dana su se ljudi prije zvaničnog otvaranja korsitili obe trake. Onda jedno jutro samo okrenu znak gdje se izlazi iz raskrsnice i došaraju liniju ispred pješaćkog, koju su par dana ranije iscrtali po starom režimu. Čitav dan su ljudi upadali u pogrešnu traku. Raskrsnica kod Krfske ulice ako nisi upratio. I još nešto. Neobično. Kada su na istoj raskrsnici nekada promijenili ko ima prednost. Čak su dodatno stavili rotirajuće svjetlo na znak, da skrene ljudima pažnju. I stajalo je barem 15 dana. Ovdje su mogli barem to jutro da nečim ljude upozore. Ono, ljudi ustanu, krenu na posao. Velika raskrsnica i može se brzo kroz nju... Šta ima veze što se 30 godina na jedan način prolazi kroz nju. Ipak su svi pro vozači i svako jutro primjete za 90 stepeni okrenutu strelicu na saobraćajnom znaku. De testiraj jedan koin.
Ja baš komentarišem kako su tu trebali da vrate pravo prvenstva pravcem tranzita.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 13:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa sada kad su pustili obe trake i jeste nešto kao više kategorije cesta, pa bi imalo smisla. Tako je i bilo kada su napravili, ali i redovno saobraćajnih nesreća zbog toga. Zalete se ljudi. Ravno. Širok put. Još što im presjecaju put i autobusi. Najbolje da i tu uglave kružni tok. Ima prostora.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 10:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Citiraj:
Banjalučani iz centra na nogama! Gradu poručuju, “Nećete kršiti zakone, nećete graditi gdje nije mjesto”!


https://blmojgrad.com/banjalucani-iz-ce ... je-mjesto/

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 12:22 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1076
Hvala bogu više da se narod malo osvjestio... Ove pacovcine bi zabetonirali i Vrbas samo kad bi bilo računice i investitora...

Koliki su to skorojevici i kompleksasi koji bi samo "u centar" govori i podatak da iza stočne pijace, kompletan potez madjir/kumsale/budzak, ma manje vise i sve iza tranzitsa, ni 2 kilometra od centra, samo zarasta u korov... Doci će jednom i to na red, al tek kad u prečniku 2 km od Boske ne ostane nijedna kuca i zelena povrsina


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 12:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jun 2018, 14:48
Postovi: 52
duša me boli kad vidim naše obale Vrbasa.....nemaš gde prošetati, nema keja....ima al na rate....samo to kad pogledaš vidiš kako smo nesređena država, da nismo u stanju napraviti kej....kamion betona i udri....neka se neka tamo kuća raspada u sred šetališta tipa između plaže na Zelenom mostu i plaže kod Kluba 22...prijedor, gradiška svi imaju....BL ništa


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 13:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Sad im vatrogasna kola mogu prići. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2018, 16:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Citiraj:
Radovi na kružnom toku na Rebrovcu pali na prvoj provjeri, kiši!


https://blmojgrad.com/radovi-na-kruznom ... jeri-kisi/

Slika

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 07:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jest problem, al dramiti ovoliko....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 08:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Tu će se brzo napraviti rupa, voda će se povući kroz šljunak i problem će biti riješen.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 09:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Pa to je pametni eko kružni tok! We are such XXII century....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 11:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Sve pohvale za Stanivukovića!

Pogledajte šta je pričao u Skupštini, meni se svidjelo šta je pričao. Valjda će i raditi kao što priča...

https://www.youtube.com/watch?v=Mv-JxnnMT_g

https://www.youtube.com/watch?v=ufyx45zHULU

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7094 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 355  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs