banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 05:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7101 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 356  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Dec 2010, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
volio bih da pohvataju te (pretpostavljam klince)sto sadnice lome,pa ih poslati jedno pola godine da nam sume posumljavaju...jbt ajd frustriran si tinejdzer pa razbi staklo(ni to neodobravam),lako se zamjeni,al japanske tresnje sto smo dobili od ambasadora Japana,slomljene 2-3 dana nakon sto su posadjene,to se ne moze nadoknaditi!!!

neki dan staje bijesan dzip na po rebrovackog mosta,dve plavuse unutra,jedna spusta prozor i ruknu kesu smeca u vrbas...plakalo mi se od muke....:((((((((((((

nerviram me i sto thala kaze,sto jednu te istu ulicu 10000 puta godisnje prekopavaju,a ima rupa(na starcevici) sto godinama stoje nezakrpljene...ja ih refleksno zaobilazim,tako da sam jednu dugo vremena zaobilazio a bila zakrpljena:)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 17:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Evo rješenjaaaaa: Murija u crnim uniformama i kožnim čizmama (talijanski Karabinjeri da ne bude zabune) i pendrek od cca metar. Pa kad ga vidi ne kaže dobro veče nego pendrekom po nogama da popucaju ligamenti momentalno, noć u zatvoru i starcima kaznu da dižu kredit da je plate. Isto za bacanje smeća iz auta kazna za usrati se i oduzimanje vozačke na godinu dana, uz šikaniranje naravno.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 17:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
А јој, како мени иде на ку*ац кад видим је*не дебиле како бацају смеће у Врбас, с прозора или било куда, гдје му није мјесто...

Кад већ говоримо о нашем граду, морам да искритикујем Аутопревоз.
Па то нису аутобуси, него темпиране бомбе. Кршеви, ужас. Како оне канте прођу технички? Жао ми само возача што за неку цркавицу возе те скаламерије... (И знм да има тема градски превоз, али имао сам потребу и овдје да напишем) :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Jbg, za to "pucanje ligamenata" bi mogao i te kako da ga tužiš, i da leti s posla. Mislim da nasilje rađa nasilje, i da te metode nisu dobro rješenje. E sad, problem sa novčanim kaznama je što su one efikasne u uređenim društvima, gdje su neke stvari koje se podrazumijevaju obezbijeđene, pa je moguće naplaćivati kazne. Kod nas je to malo teže, jer je zaista licemjerno da te globi za bacanje smeća npr. 500 KM, dok se za ubijanje po ulici prolazi nekažnjeno. Time svakako ne opravdavam bacanje smeća i lomljenje mladica, i slažem se da je idiotski i zaslužuje i osudu i kaznu. Samo je činjenica da se većina tih stvari mora rješavati sistemski, a naša boljka je velika trulost dotičnog.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 18:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
Jbg, za to "pucanje ligamenata" bi mogao i te kako da ga tužiš, i da leti s posla

E to je to svakog možeš da tužiš za sve. Ajd tuži staru miliciju pa da vidiš šta ti bude...
Citiraj:
Mislim da nasilje rađa nasilje, i da te metode nisu dobro rješenje

E pa mi nismo kulturni i pedantni Njemci, nego balkanska stoka mi znamo samo za batinu.
Citiraj:
Kod nas je to malo teže, jer je zaista licemjerno da te globi za bacanje smeća npr. 500 KM, dok se za ubijanje po ulici prolazi nekažnjeno

za to nam i treba čvrsta ruka i jedna vrsta diktature
Citiraj:
Samo je činjenica da se većina tih stvari mora rješavati sistemski, a naša boljka je velika trulost dotičnog.

ne ide to kod nas kad pokušaš na lijep način niko te ne je8e pišljiva boba...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 19:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Не ради се о томе да можеш сваког да тужиш за било шта, већ да нико нема право да те некажњено физички злоставља ако није у питању самоодбрана, па ни полиција. Ако ти мислиш да је стара полиција која је имала неограничен ауторитет била боља, то је твоја ствар. Ја мислим да није добро да било ко има такав ауторитет.

Нису се ни културни и педантни Нијемци такви родили, већ су системски радили на томе. Свијест се може градити. Доказ за то је и ова тема, јер очигледно је да псотоје људи са свијешћу да није у реду бацати смеће, ломити багрење, итд. То је доказ да нисмо балканска стока, стоке има свуда, само негдје околности иду на руку већој могућности испољавања природе исте. Ми смо имали чврсту руку и једну врсту диктатуре, па је очигледно да нисмо ништа културнији.

Ово што ти заступаш је неки чудни фатализам који не желим да прихватим. Свако се може промијенити, не постоје лоши народи, већ само лоши системи.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 19:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
Не ради се о томе да можеш сваког да тужиш за било шта, већ да нико нема право да те некажњено физички злоставља ако није у питању самоодбрана, па ни полиција. Ако ти мислиш да је стара полиција која је имала неограничен ауторитет била боља, то је твоја ствар. Ја мислим да није добро да било ко има такав ауторитет

I treba takva murija prijatelju jer dok je bila neograničenog autoriteta ulazi se nisu zaključavali, brza vožnja po gradu nezamisliva, narkomanije na sve strane isto tako i mogao si gdje si htjeo na klupi leći i spavati. Rejon naselja su držala četiri drota i često nisu bili naoružani, a kad izbije sranje u kafani ulazi jedan pandur i kaže ajmo sa mnom u stanicu oni polaze bez pogovora po petorica, danas bez jedinice za podršku i specijale ne ulaze ni u javni WC...
Britanija je zemlja zakona i kulture a policija im je brutalnija i zajebanija od bilo koje iz totalitarne države...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 19:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
nepokoreni, opet pretjeruješ kako je nekad bilo sjajno...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Како очекујете да се нешто промјени везано за народ, кад нам је држава трула, и поједена корупцијом и митом.
Па да сутра казне са нпр. са 10 година затвора неког шабана који вози бијесно ауто и згази неког, тата би му средио да изађе за годину...
И како онда ићи даље...
Ко да доноси законе? Па ти који доносе и примјењују законе су највећи кримоси!


Poslednji put menjao јан_де dana 17 Dec 2010, 19:34, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 19:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Nisi skontao šta hoću da kažem džontra, nema to veze ni sa čim prije pričam o ovlaštenjima policije. Zato i navodim primjer Britanije, a čujem i Francuski "flikovi" ne zaostaju za njima....opiri se hapšenju ili kurči se neće te majka prepoznati, i samo kažu "pružao otpor"
a ti se žali kom hoćeš još ti život zagorčaju jer čim neko napravi sranje kod tebe u kvartu tebi prvom dođu da te ispituju.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 20:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Šta ti misliš kakav neko treba biti, uslovno rečeno manijak, da bi kad se neko opire skočio i ubijao ga pendrekom...
Takav isti policajac, oslađen silom i moći koju posjeduje bi onda skakao na sve što ga popreko pogleda, pa bi se vadio na "pružanje otpora"...a ako tebi takvo nešto odgovara, ne vjerujem da bi ikom drugom odgovaralo...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 20:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Da ti znaš kakav je tamo kriminal i huliganstvo, u kvartovima u kojima te pojede mrak za 10 eura pitao bi ja tebe da li bi bio takav. Čisto sumnjam da oni u te dijelove ulaze nasmiješeni sa ružom u jednoj ruci i vrteći pendrek u drugoj onako frajerski...
Nismo više ni mi daleko od njih sačekaj još malo...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 20:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Nema šta, nepokoreni, iz kakvog geta ti dolaziš kad ti ovo sve nije daleko....Moš postati lokalna verzija 50 centa...tipa, nazovi se Po Marke, ili 50 para...kako ti volja...
A Sad OT....
koliko vidim najviše problema je u gradu vezano za aute...Džontra ne vozi...samim tim Džontra nije problem :D

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 20:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
Nema šta, nepokoreni, iz kakvog geta ti dolaziš....Moš postati lokalna verzija 50 centa...tipa, nazovi se Po Marke, ili 50 para...kako ti volja...

Vidio čika Nepokoreni malo svijeta pa zna šta priča zato kad prodaješ muda za bubrege pazi ko je kupac nisam ti ja musavac iz Malog Drvara. I da taj 50 cent je P dim za većinu siledžija po londonskom Ist Endu u kojem sam bio eto ako te zanima, a ima dijelova grada koje ne možeš ni zamisliti na šta liče...Glazgov i Edinburg su tri puta gori nego London.
Uostalom ako ti ovde ne valja vrati se u svoj Drvar the Great pa budi gospodin rat se davno završio...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 20:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
E nek si mi rek'o, dobro si mi rek'o...gengsto Ist Enda, ili da te zovemo 50 pence
Aja odo pakovat prnje i pravac Drvar

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 21:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Hvala na komplimentima i drugi put...
Kad već voliš da vučeš za jezik, nemam baš 50 centi ali savim dovoljno da možeš da me galantno povučeš, reko kad me već držiš nisko...
Živio ti meni 100 godina

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 21:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
:lol:

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 22:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Oooooooooooooojjj urednice, ajde malo ovu temo procisti, steta je da ovako kvalitetna tema ode u PM zbog licnih prepucavanja.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 22:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Neću više biću dobar časna pionirska :D
Nego ima li neko kakav prijedlog za ove parkinge i haos od saobraćaja u gradu osim mog prijedloga za tehnički?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2010, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
nepokoreni je napisao:
Neću više biću dobar časna pionirska :D
Nego ima li neko kakav prijedlog za ove parkinge i haos od saobraćaja u gradu osim mog prijedloga za tehnički?


Прво не би се требали правити класични паркинзи и узимати најљепше локације у центру за паркинг. Него направити подземне гараже са неколико нивоа... Било би више паркинг мјеста, а љепше би изгледало...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7101 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 356  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs