banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Nov 2010, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Citiraj:
Japan: Ministar podneo ostavku zbog neslane šale

Tanjug | 22. novembar 2010. 07:55 | Komentara: 3

Japanski ministar pravde Minoru Janagida podneo je danas ostavku posle zahteva poslanika da se povuče sa te funkcije, a povod je bila njegova neslana šala na vlastiti račun

TOKIO - Japanski ministar pravde Minoru Janagida podneo je danas ostavku posle zahteva poslanika da se povuče sa te funkcije, a povod je bila njegova neslana šala na vlastiti račun.

Janagida se 14. novembra našalio rekavši da kao ministar pravde treba da zapamti samo dve rečenice kada odgovara na pitanja poslanika u parlamentu: "Ne komentarišem pojedinačne slučajeve" i "To pitanje rešavamo u skladu sa zakonom i dokazima".

"Kriv sam zbog takvog glupog i neozbiljnog komentara i iskreno mi je žao zbog toga", rekao je Janagida na konferenciji na za novinare na kojoj je objavio podnošenje ostavke, preneo je AP.

On je kazao da je odluku o ostavci doneo jutros, posle razgovora sa premijerom Naotom Kanom, koji je izrazio zabrinutost da bi Janagidin ostanak na funkiciji ministra pravde mogao ugroziti usvajanje stimulativnog paketa kojim je predviđena finansijska pomoć za mala preduzeća i lokalne privrede.


Vodeća opoziciona stranka zapretila je da će bojkotovati raspravu o stimulativnom paketu u parlamentu, ako Janagida, koji je proteklog vikenda rekao da ne razmišlja o ostavci, ne napusti ministarsku funkciju.


http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:308580-Japan-Ministar-podneo-ostavku-zbog-neslane-sale

...a protiv vecine nasih politicara, ukjlucujuci i Predsjednika se vode krivicni postupci i samo sto ne kazu : "Jesam, kriv sam , lopov sam, ali sam na vlasti, pa mi ne mozete nista."

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2010, 14:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
Kakvi likovi! :lol:
Kod nas je pozeljno da si mafijas jer politicari zaboga moraju "saradjivati" sa istomisljenicima.

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2010, 15:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Men to neka muljaža...
Prije bih rekao da je i on u mutim poslovima, pa sa na vrijeme povukao, zbog "neslane šale"...opet možda nijesam u pravu, pa sutra budemo čitali kako je harakiri napravio...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2010, 15:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2009, 20:04
Postovi: 429
Lokacija: Mostar
Kakav narod takvi i političari. Jer ne dolaze sa Marsa naši političari (mislim na sve balkanske zemlje).
Mi kao narod nismo zaslužili ništa bolje. Kod sva tri naroda je isto.
Jedni izaberu onoga koji kaže: Bolje da sam dao mome sinu 3 miliona maraka proračunskog novca nego da je drogeraš ili tako nekako je rekao... I bude izabran.
Drugog na sudu oslobode (jedna od miliun parnica koje se vode protiv njega) tako što tužiteljica dođe na sud sa kopijom koja nije ovjerena. Kako se to može dogoditi?????? Bude izabran.
Treći se dovodio u vezu sa reketom, poslije izbora je to i dokazano, pa i na internetu se može pogledati. Bude izabran i ne traži se da odstupi.

Koliko puta smo bili u prlici da sjedimo sa nekim na kavi tko je zadovoljen sa 2 KM za kave i kladionice danas. Žuga na političare a onda kaže: Pa i ja bi krao da sam na njegovom mjestu!

Kako očekivati da nam svima bude boje kada smo mi ogledalo naših političara. Političara koji neće dati ostavku iako samo što ne kažu: Mi smo lopovi. A ljudi se toliko ponižavaju da niti ne traže nečiju ostavku. Čak se više niti ne zgražaju kada se za nešto dozna. Ljudi su otupili, produciraju tupe političare i na kraju će mo svi skupa tupo završiti.

_________________
George Bush: Većina našega uvoza dolazi iz vana.

Da li je bolje ispasti glup ili iz auta??

Ako umrete izgubili ste važan dio svoga života.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2010, 01:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2007, 23:50
Postovi: 757
Lokacija: Pangaea
Pričali Japanac i Mujo o patriotizmu. Kaže Japanac: - Kod nas je Japan na prvom mestu, onda dolazi posao, pa onda porodica. Mujo će na to: - Ma kod nas ti je to sasvim drugacije - prvo porodica, pa onda posao, a Japan na poslednjem mestu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2016, 10:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... tavku.html

Citiraj:
Јапански медији су, међутим, раније ове године објавили открића да је гувернер Токија током радних посета Европи и САД одседао у скупим хотелима на рачун јапанских пореских обвезника, као и да је користио службено возило за редовна приватна путовања за викенд.


Strašno!

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2016, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
:lol: :lol: :lol:
i sinu naštelio kredit od 3 miliona jena da kupi plantažu japanskih trešnji. Na pitanje novinara po tom pitanju, rekao je: "Bolje i to nego da pije sake"

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2016, 10:39 
Slika


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs