banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 22:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Apr 2010, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
jellyfish braniš neodbranjivo, neka je Sadamova vladavina beskončno loša, isto toliko je strašno i ovo što je Buš uradio. Objasni ti nama kako se jedna nesreća može ispraviti drugom nesrećom?

Sadam je nestao sa scene prije 6 godina, WWII je trajao 6 godina, a ja ne vidim kraj patnji iračkog naroda.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2010, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Naravno da brani neodbranjivo. Sad je uz sve ostalo jos i 'ugrozen' od mene.

Citiraj:
Tako nemoj ni ti vrijedjati jer ni ti ni ja nismo bili tamo da mozemo znati objektivno cinjenice.


Cinjenice su dostupne na uvid, neke od njih sam citirala. Poslije istupa na ovoj temi ne mozes se pozivati na objektivnost.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2010, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
filozof sa vrbasa je napisao:
jellyfish braniš neodbranjivo, neka je Sadamova vladavina beskončno loša, isto toliko je strašno i ovo što je Buš uradio.
.


Naravno. Ako procitas moje postove vidjeces da ja nikoga ne branim, samo kazem da nije samo uzrok u intervenciji, vec da su Iracani i prije zivjeli lose, ako ne i gore nego sad. Pogotovo da branim Busa, to ti je besmisleno.
Oni su vjerovatno isli sa dobrim namjerama. Da su znali sta ce biti i koliko ce im novca otici vjerovatno se nebi ni upustali u tu avanturu.

Citiraj:
Objasni ti nama kako se jedna nesreća može ispraviti drugom nesrećom?


Ne moze se nesreca ispraviti drugom nesrecom, ali ponekad kad se pojave tirani nad neduznim narodom nesreca je neizbjezna da bi se sprijecila jos veca nesreca. Primjer je 2 svjetski rat, nuklearne bombe u Japanu, bitka kod Staljingrada, iskrcavanje u Normandiji, osvajanje Berlina itd.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2010, 22:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
filozof sa vrbasa je napisao:
jellyfish braniš neodbranjivo, neka je Sadamova vladavina beskončno loša, isto toliko je strašno i ovo što je Buš uradio. Objasni ti nama kako se jedna nesreća može ispraviti drugom nesrećom?

Sadam je nestao sa scene prije 6 godina, WWII je trajao 6 godina, a ja ne vidim kraj patnji iračkog naroda.


Groto moja, jesi mi se nasekirao?! Kako je lijepo posmatrati stvari iz sobe... de izađi jednom iz brloga i hodi kod njih, mlatni je'no 300 američana i srbi će te proglasiti za 'eroja. Nema slave bez krvi. Dok se ljudi igraju, djeca nek se sklone.

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 00:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Zozon je napisao:

Groto moja, jesi mi se nasekirao?! Kako je lijepo posmatrati stvari iz sobe... de izađi jednom iz brloga i hodi kod njih, mlatni je'no 300 američana i srbi će te proglasiti za 'eroja. Nema slave bez krvi. Dok se ljudi igraju, djeca nek se sklone.


Ja sam svoj rat vodio i preživio, hvala Bogu, svako svoj krst nosi.

jellyfish je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
jellyfish braniš neodbranjivo, neka je Sadamova vladavina beskončno loša, isto toliko je strašno i ovo što je Buš uradio.
.


Naravno. Ako procitas moje postove vidjeces da ja nikoga ne branim, samo kazem da nije samo uzrok u intervenciji, vec da su Iracani i prije zivjeli lose, ako ne i gore nego sad. Pogotovo da branim Busa, to ti je besmisleno.
Oni su vjerovatno isli sa dobrim namjerama. Da su znali sta ce biti i koliko ce im novca otici vjerovatno se nebi ni upustali u tu avanturu.
Citiraj:
Objasni ti nama kako se jedna nesreća može ispraviti drugom nesrećom?


Ne moze se nesreca ispraviti drugom nesrecom, ali ponekad kad se pojave tirani nad neduznim narodom nesreca je neizbjezna da bi se sprijecila jos veca nesreca. Primjer je 2 svjetski rat, nuklearne bombe u Japanu, bitka kod Staljingrada, iskrcavanje u Normandiji, osvajanje Berlina itd.


Nevjerovatno. :lol:

Kako se s vremenom zaborave neke stvari. Ono što je opšte poznato i što se na TV svaki dan ponavljalo išli su da nađu oružje za masovno uništenje , međutim izgleda da iračka nacija nije bila sposobna da napravi tako nešto. Onda su izmislili teroriste, ali terorističkih aktivnosti nije bilo prije upada Amera.
Svako pametan može skontati da je sudbina iračkog naroda zapečaćena, ostaju im dva izbora:
1. da čekaju da biološki nestanu od gladi, bolesti, bombaša samoubica, "prijateljske vatre".
2. da ustanu na revoluciju protiv Amerikanca i vrate se životu koji najbolje znaju.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Poslednji put menjao filozof sa vrbasa dana 12 Apr 2010, 00:43, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 00:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
jellyfish je napisao:
Naravno. Ako procitas moje postove vidjeces da ja nikoga ne branim, samo kazem da nije samo uzrok u intervenciji, vec da su Iracani i prije zivjeli lose, ako ne i gore nego sad. Pogotovo da branim Busa, to ti je besmisleno.
Oni su vjerovatno isli sa dobrim namjerama. Da su znali sta ce biti i koliko ce im novca otici vjerovatno se nebi ni upustali u tu avanturu.


Je li Bush Amerika ?

Je li Sadam bio Irak ?

Cuj isli s dobrim namjerama, nevjerovatno. Sadam je bio socijalista i nacionalista. U 70-tim je promovirao sekularno drustvo i pan-Arabizam. Zemlju je modernizirao, uveo moderno zdravstvo i skolstvo, zenama dao podjednaka prava. Dakle Iracanima je tada bilo dobro. Ali onda je uletio u rat s Iranom. Amerikanci su ga tada zvali "agentom civilizovanog svijeta" ( nista manje...hehe...tipicna americka retorika ) i posudili dolara koliko je zatrebalo. :D Tu je pocetak njegovog pada. Njegovo prvo i jedino nuklearno postojenje je Izrael unistio 1981. Onda se monstrum uvalio u rat s Kurdima i koristio hemijsko oruzje ( sa resursima i tehnologijom iz bratske Njemacke ). Okupacija Kuvajta 90 je bio pokusaj cupanja Iraka iz ekonomskih problema. Znaci demokratske snage tada staju na stranu Kuvajta, a protiv Sadama.:D Onda im uvode ostre sankcije i zabranu izvoza nafte od '93. Tu je on cini mi se nesto petljao i sa ( bratskom je li ) Srbijom, a poznato je njegovo dugogodisnje prijateljstvo sa bratskom Rusijom. Od '93 mjestimicno, a od '98 intenzivno ( bratske ) Amerika i Engleska bombarduju pogranicna podrucja, a 2001 se priblizavaju Bagdadu.


Sadam je bio krajnje problematican lik i nevjerovatno kontroverzan politicar, i nijednog trenutka ne bih podrzala takvog lika, ali sam u stanju napraviti distinkciju izmedju njega i njegovog rezima i civila. Koliko mi je poznato ( a na snimcima i na ovoj temi je to potvrdjeno ) civili su od 2003 masovno zrtvovani.

I jos nesto : je li ti hoces reci da pod "dobrim namjerama" podrazumijevas maltretiranje zatvorenika, djecu u zatvorima i koristenje bijelog fosfora u napadima ? Ako se ovakve metode relativizuju i 'cilj opravdava sredstva', nikome na ovoj planeti se ne pise dobro. Jer sutra ce bilo ko svojim ciljem moci opravdati isto. A Zenevska Konvencija neka saceka neke civilizovane koji mozda jednom shvate da nijedan rat ( u ovom slucaju invazija jel'te ) nijedan problem jos nije rijesio.


Citiraj:
Primjer je 2 svjetski rat, nuklearne bombe u Japanu, bitka kod Staljingrada, iskrcavanje u Normandiji, osvajanje Berlina itd.


I ponovo "cilj opravdava sredstva". Sto ne zelis sebi, ne pozeli ni drugima. Narocito za Hirosimu i Nagasaki nema i ne moze biti opravdanja.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 08:50 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
@jelly...
Sadam je ubio oko 200 000 Kurda.Od dolaska Amera poginulo je oko 1 000 000 Iračana.
Japan je bio spreman da se preda,Amerikanci su to znali ali je trebalo isprobati negdje novo oružije.Bombe su bačene iz tog razloga,ne da bi natjerale Japan na predaju.Mani se istorije sa Diskaverija i Histori čenla.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 10:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
_zoka je napisao:
Mani se istorije sa Diskaverija i Histori čenla.

I nauke iz mikijevog zabavnika :D

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Japanese_rose je napisao:
je li ti hoces reci da pod "dobrim namjerama" podrazumijevas maltretiranje zatvorenika, djecu u zatvorima i koristenje bijelog fosfora u napadima ? .


Necu reci. Ovdje se mislilo na vojne ciljeve, teroriste i drzavna postrojenja, a ne na neduzne ljude, iako na zalost neduzni ljudi cesto stradaju u sukobima. Ali cesto bi stradanja bila veca da nije intervencije, naveo sam primjer 2 sv. rata. Ne znam zasto se moje rijeci stalno izvrcu i tumace u negativnom kontekstu. :roll:

mary juana je napisao:
I nauke iz mikijevog zabavnika :D


Pa eto ti izucavas nauku iz biblije pa smo vidjeli kako je dobro poznajes. Sve i jedan ozbiljan naucnik bi se nasmijao tvojim geocentricnim teorijama. :)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 15:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009, 11:50
Postovi: 1031
Pa jelly valjda si shvatio da moje teorije nisu geocentrične već naprotiv, a prošetaj malo po mojim postovima pa vidi koje sam sve naučnike pominjao i šta su izjavljivali ti naučnici.

_________________
where's the party?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 16:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Geocentrican je vise figurativno receno, ne mislim bukvalno. To kazem zato sto je kreacionizam ispocetka zasnovan na geocentrizmu. Iako je vecina kreacionista promijenila misljenje kad su im pruzeni nepobitni fotografski dokazi heliocentrizma, vecina ideja Ptolomejevog sistema je za kreacioniste i dalje vazeca.
Ako cemo posteno gledati, i biblija je blize geocentrizmu ako se bukvalno tumaci, ali to zavisi i od tumacenja.
Iako mozda ti ne spadas u "6000-ase", i negiranje evolutivnih promjena je jedna od odlika geocentrista. Dakle, nisam mislio bukvalno, nego figurativno, kao sto vjerovatno nisi ni ti za "mikijev zabavnik", samo ti odgovaram istom mjerom, iako u sustini ako malo proceprkas po proslosti vidjeces da je geocentrizam bio znacajka vecine kreacionista u vecem dijelu vremena u prethodnih par milenija. :)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 16:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Uf, nema tu dobrih namjera jelly, pa ovaj rat u Iraku donosi brdo para kojekakvim firmama. Ne treba toliko negativno gledati ni teorije zavjere,ima tu mnogo zanimljibih stvari. Npr. Ameri su bili najveci prozivodjaci oruzja prije 2 svjetskog rata a veliki broj tog oruzja su izvozili upravo u Njemacku.
Dalje, mnogi teoreticari govore o propasti kapitalizma i neoliberalizma, jedan od razloga za to je povecane broja nezaposlenih jer usavrsavanjem tehnologije masine mijenjaju ljude. Povecava se organski sastav kapitala a smanjuje se kapital kojim se placaju radnici. Zato u moderno vrijeme dolazi do ekspanzije tercijarnog, kvartarnog i kvintarnog sektora privrede. Medjutim ni tu se ne uspijeva kompenzovati broj nezaposlenih ali to su trenutno najzastupljeniji sektori u razvijenijim drzavama.
Zato ova citava prica oko terorizma, koja je prosto izmisljena da bi se i dalje ostvarivao profit u domenu obezbjedjenja (od necega sto ne postoji) i drugih usluga.
Jednostavno, nekima ovakva situacija odgovara i donosi profit i zato i se i dalje insisitra na slanju ljudi u Irak.
A i mogli ste vidjeti na Discoveryju emisiju o oruzjima buducnosti, ono je toliko jadna emisija u kojoj bukvalno prikazuju Irak kao mjesto gdje testiraju svoje nove igrackice za ubijanje. I tu se vrte silne pare. A o nafti da ne pricamo.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 23:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Respect za post Elvis Presley. :thumbup:

Citiraj:
Dalje, mnogi teoreticari govore o propasti kapitalizma i neoliberalizma


Hmmmm, tesko da se to moze desiti posto G-7 atomskim naoruzanjem drze ostatak svijeta u sah-mat poziciji. Oni bi mogli pasti jedino kad bi se njihov narod digao protiv njih. A to se takodje moze desiti - tesko ili nikako. Sto zbog 'nikom nije ljepse nego nam' zivotne filozofije, iako to u stvarnosti apsolutno nije tako, sto zbog razradjenih mehanizama ocuvanja sistema unutar tih drzava. A da se izmedju sebe posvadjaju, to takodje za ostatak svijeta ne bi bilo pozeljno. Tako da tu nema neke narocite filozofije - nase je da ih trpimo, i da u tome gledamo da prodjemo sto bolje. Da je kojim slucajem bilo pameti ne bismo se nikad izmedju sebe ni poklali, jer bismo dokucili odakle duvaju ledeni vjetrovi. No to je neka druga prica.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2012, 14:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
United States Marine Corps službeno je izjavio da pokreće istragu oko videa na kojem su prikazane američke snage u Afganistanu kako uriniraju po mrtvim tijelima talibanskih boraca. Snimka je dignuta na YouTube i pokazuje četiri muškarca u maskirnim uniformama kako pišaju po tri mrtva Talibana.

- Ugodan dan, prijatelju, rekao je jedan od američkih vojnika dok je drugi dodao kako se nada da 'uživa u tuširanju'.

- Još uvijek nismo potvrdili porijeklo i autentičnost snimke, no postupci prikazani na njoj nikako se ne podudaraju s vrijednostima naših trupa i nisu indikativni karakteru naših marinaca. Cijela stvar biti će u potpunosti istražena, stoji u izvještaju US Marine Corpsa.

Muslimanske organizacije za civilna prava u SAD-u zahtijevaju od Amerike da počinitelji u potpunosti budu kažnjeni prema svim važećim zakonima.


:-?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2012, 17:45 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
kazu na CNN neki penzionisani oficiri da ce ove debile vojni vrh da pronadje sto pre i da ih kazni..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2012, 19:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
AUDIO/POLITIČKA ANALITIČARKA CNN-A O URINIRANJU PO TALIBANSKIM LEŠEVIMA: Ja bih spustila hlače i napravila isto. Ovi dečki zaslužuju milion bodova zato jer su 'cool'
Nedjelja | 15.01.2012.
'Može li mi neko objasniti kako može biti skandal ako neko urinira po talibanskom lešu? Talibani pripadaju organizaciji koja je ubila više od 3.000 Amerikanaca. Ja bih spustila hlače i napravila isto. Ovi dečki zaslužuju milion bodova zato jer su cool', izjavila je politička analitičarka CNN-a komentirajući uriniranje vojnika SAD-a po mrtvim Afganistancima

Dok su Sjedinjene Države najavile istragu protiv vojnika koji su urinirali po tijelima mrtvih Afganistanaca, a potom i objavili video snimak tog šokantnog čina, nekim javnim osobama, čini se, takav postupak vojnika nije užasan. Među njima je i CNN-ova saradnica Dana Loesch. Ona, pak, smatra kako je čin uriniranja po mrtvim tijelima "baš cool", čak navodi kako bi i sama napravila isto kad bi imala priliku.

Tridesettrogodišnja Loesch na CNN-u radi kao politički analitičar, a u svojoj je radio emisiji publici slučaj prokomentirala riječima: "Spustila bih hlače i napravila isto. Ovi dečki zaslužuju milion bodova zato jer su cool".

"Čekajte malo, zaustavite ovo. Može li mi neko objasniti kako može biti skandal ako neko urinira po talibanskom lešu? Talibani pripadaju organizaciji koja je ubila više od 3.000 Amerikanaca. Ja bih spustila hlače i napravila isto. Ovi dečki zaslužuju milion bodova zato jer su cool, zar je to prežestoko za reći? Dajte ljudi... pa ovo je rat. Što si ljudi misle? Nisam politički korektna, ali što bi mi trebali? Sjesti s njima i piti čaj? Urinirali su po mrtvim Talibanima - imam li ja kao građanin SAD-a problem s tim? Ne, nimalo", kazala je.


I to javno preko radija reći. :-?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2012, 21:25 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
curka koja trazi samo paznju...aj da joj je neko od familije poginuo u napadu na WTC pa bi razumio..ovako vidi se da joj je mozak ispran..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2012, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Citiraj:
'Može li mi neko objasniti kako može biti skandal ako neko urinira po talibanskom lešu? Talibani pripadaju organizaciji koja je ubila više od 3.000 Amerikanaca.

Cura je u pravu, veci je skandal kad uriniras po lesu i istovremeno tvrdis da si "Osovina dobra za bozanskom misijom" :confused3: Na stranu to sto su njeni ubili minimalno 10.000 neduznih Afganistanaca, kako ono bijase, "kolateralna steta"? :roll:

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 12:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2011, 23:57
Postovi: 670
Slika
Jednostavno je.

_________________
Who said nights were for sleep?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 12:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Gdje nesta Izzardov video?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs