banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Avg 2009, 11:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Ne znam samo kako je došlo do toga da mu mediji daju toliko pažnje, odnosno da ga svaki put zovu da se očituje o svakoj pojavi i događaju. To što on priča mogao bi bilo ko, i nikakve veze nema sa psihologijom. Objašnjenja (da ne kažem analize) su mu površna, nestručna i bez dovoljno argumenata. Taj čovjek se samo provaljuje, a uz to je i štetan jer će puno ljudi koji ga slušaju ili gledaju ostati u zabludi.

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2009, 12:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Cudno da nije primjetio ZELENU travu i one balone, ocne jabucice. Zapravo to nisu baloni vec nas spijunira Amerika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2009, 21:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2008, 22:25
Postovi: 150
Sve mi se čini da banjalučka mladost sve teže živi u gradskom okruženju.
Naravno "sveprisutni tumač doktrine životne priče", kojeg ja po slobodnom nahođenju podvlačim pod ime gore pomenute pametnice ( isto tako ona je vanserijska iluzija koja maltretira sav razuman svijet ispred tv ekrana), zajedno sa svojim super moćima i to da je u jednom trenutku Svještenik, Abadžija, Sarač, Srđa Zlopogleđa i Čučuk Stana, određuje gdje su to velika očekivanja današnje omladine i gdje su to velika razočarenja.
Potrebno je biti čovjek odrediti sebe i pustiti druge da razmišljaju. "Biće" poput ovoga, što kao trend reklama iskače iz dnevne štampe, televizije, iz poštanskih sandučića poput junaka iz crtaća i nikako ne dopušta da bar "odgledamo" intermezzo, a da on ne ponudi perspektivno stajalište o načinu kako da zurimo u isprazni sadržaj TV programa.
Živimo u interdimenzionalnoj sredini koja je nadjačala i polje matrixa tako da nema odmora i opuštanja.
Hegelovski odnos prema sopstvenom umu i manjačenje nad njime je prešlo sve granice.
Krajnje je vrijeme da se ljudi koji nemaju osnovne životne spoznaje, jer diploma filosofskog fakulteta u banjaluci nije dozvola da se ponašate poput Pletona iz Mistre koji je zadivio veliku Veneciju u sami sumrak Vizantijske imperije, čovjek koji je bliži lastišu nego fudbalskoj lopti nije adekvatan da odgovori na potrebe, ne samo, jedne prosječne domaćice na putu od pijace ka kući, a ono on muškima daje savjete kako treba biti muško.
Prtljati i čačkati po kombinatorici života može svako.
Nuditi odgovore na životna pitanja iz prazne čuke, pa to je sunovrat zajednice.
Bogdo, da se Banjalučka Rory okrenula na gerijatrijsku populaciju jer tako emituje životnu energiju. Okomio na najsjajniju omladinu grada banjaluka. To kakve su potrebe omladine to baš niko nije u mogućnosti da odgovori jer je ista suverena u svom razvoju i sama pronalazi svoje mjesto u budućnosti. Paripska rješenja koja nude nespoznanci u vidu radnih akcija i opšte kolektivne samopregornosti nisu ništa drugo nego nabubačena prazna teorija stara više decenija i vijekova sa rafa devalviranog filosofskog fakulteta u banjaluci.
Oni koji idu u novo doba trebaju da se vode srcem a ne da im život tumači čovjek koji nije očešao od pravog "Zmaja".
Kompletna slika o ovom fenomenu krajiške sociologije može se dobiti kroz praćenje svakodnevne štampe i ostalih medija na kojima je on exkluziva. Samo mi nikada neće biti jasno jel te medije drži neko sa vrhunskim smislom za humor pa prikazuje ovog klauna kako bi se i viši intelektualni nivo zabavio?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2009, 01:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
A možda mi ni nemamo takvih stručnjaka, to polje nauke je i nepredvidivo. Mladi iz 2009 , ne razmišljaju kao mladi 1949, ne kažem ja da smo napredniji, ali druga su razmišljanja. Siguran sam da su frekvencije još učestalije u ovim vremenima.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2016, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Jedina osoba koju licno nisam upoznao/pricao sa njim a cim ga vidim dobijem cir i poriv za samaranjem.

Citiraj:
Није ми јасно како ове муслимане није срамота кад их виде с Пухалом.


Citiraj:
Срце ме боли кад видим шта сте све спремни да урадите за порцију ћевапа у Сарајеву.


Citiraj:
Затвара ми се Срђан Пухало са Шешељем у собу за испитивање.


Citiraj:
Турски кмет Срђан Пухало.


Citiraj:
Чињеница да годинама знам гдје станује Пухало и да он и даље слободно хода и безпосљедично паламуди никако ми не иде у прилог.


Citiraj:
Питам се окористи ли се Пухало барем материјално за сопствену срамоту.


Citiraj:
Свима вам се коље а Пухало и даље трчкара пропланцима...


Citiraj:
Буквално је боље бити Насер Орић него Срђан Пухало.


Citiraj:
Пухало да је живио 40-их година прошлога вијека, био би чувар у Јасеновцу.


Citiraj:
Господин Пухало, у сарајевским махалама познат и као калиновички хафиз, особа која напамет зна куран.


Citiraj:
Медвјед је мртав, Срђан Пухало још хода жив. Само кажем.


Citiraj:
Као примјер за космичку равнотежу увијек кажем да су генерал Младић и Пухало из истог мјеста.


Citiraj:
Калиновик је мјесто одакле поријекло воде многи честити људи и Срђан Пухало


Citiraj:
У Фазлагића кулу додати строфу у којој се помиње Срђан Пухало.


Citiraj:
о бањалучкој толеранцији највише говори чињеница да пухало сваки дан хода нормално улицама града


Citiraj:
Да сам професор, дјецу Срђана Пухала бих малтретирала по националној основи.


Citiraj:
Концептуални сам умјетник и ово је моја најновија инсталација
:показује на Пухала окаченог на ченгеле:


Citiraj:
Eво Пухала, опет улепшава федералне медије својим двоцифреним фондом речи.


Citiraj:
2055а. На булевару Срђана Пухала откривен споменик Драгану Чавићу.


Citiraj:
Честит човјек ће се одрећи ђетета ако пође за балију, упише ФПН или буде симпатисало Пухала.


Citiraj:
На сликама калиновикноћу видимо честите људе како се у својим домовима моле за спасење душе господина Пухала.


Citiraj:
Снег веје, ветар повија крошње. Руља се окупила око губилишта. Изводе Пухала. ,,Ножем, ножем, метак је за људе" виче нека баба из масе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2016, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Zar ovoga jos uvijek neko shvata ozbiljno ? Coek je smijurija ziva..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs