banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 15:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 328 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Avg 2017, 21:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
cuj direktorice i objasnjenja joj sve se desilo u momentu

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Milan je napisao:
Munjo, mene nervira sto oni nista ne poduzimaju.

Ti imas dijete, sta bi ti uradio u takvoj situaciji da neki klinjo udara tvoje dijete?
Na prvu upozorenje i molba , na drugu ide disciplinska. A valjda će ljudi odreagovat, Miki. Samo sam te molio da ne prostačiš, nisi takav, ne priliči ti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Milane, srećo,jes načeo gajbu i večeras? Ispadaš glup, matere mi.
Nabij se sam, samo čini mi se, nemaš na šta.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Nemojte ljudi, oboje ste dovoljno kulturni. Neka admin briše Milanov, kutkov zajedno sa mojim postom.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
I moje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Brale,

Nasilje u nasem drustvu je nikad nije rasclanjeno do kraja. Bacili smo hiljade maraka na kampanje stop nasilju nad zenama (sto implicira da je nasilje nad muskarcima dozvoljeno) i nikakvih rezultata nema, samo je gore.

Ovaj slucaj je pokazao da nema sistema zastite i da su roditelji prepusteni sami sebi. Umjesto da djecu zastite na nacin da nasilnika (ove dobermane)zajedno sa roditeljima posalju psihologu, psiholog dalje u CMZ, pa prodju nekoliko ljudi, pa ako treba i neke u edukaciju ih ukljuciti (ako nece na tretman ima zatvor pa neka odlezi posteno, ako ne ide oduzeti djecu kretenima, tad nikom ne bi palo na pamet da sa odusevljenjem kaze "jel' je na vukao na koljeno", niti bi ja, ti ili bilo ko drugi uzimao stvar u svoje ruke.

Ovako sve ce se slomiti na tetama, vuk sit ovce na broju.


Poslednji put menjao papazjanija dana 24 Avg 2017, 22:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:19 
Moze brisanje...ne trebam se mijesati u tudje stvari...izvinjavam se...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11345
Lokacija: PL / BL
Jbg Tensa, možda tvoj odgovor iskače iz kanona kulturne diskusije ali neki ljudi ne razumiju drugačije.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:29 
kutak je napisao:
Milane, srećo,jes načeo gajbu i večeras? Ispadaš glup, matere mi.
Nabij se sam, samo čini mi se, nemaš na šta.


Ja glup?

Izvini, ali ne dolazi moje dijete sa modricama kuci...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
A jeste ga usijali...

Teško je odrediti šta je dobro vaspitanje i roditeljstvo, a šta nije. Sve zavisi od slučaja, situacije i vremena u kojem se događaj odigrava.

Milane, prema tvojoj priči za smrzavanje, možda tvoj otac i nije baš ispravno postupio. Ne znam da li si nešto preskočio u pisanju, ali moglo je isto tako biti da si ti nešto njemu slagao, a on otišao sa pištoljem kod direktora.

Kod mene se u srednjoj dešavalo da je grupa učenika nezadovoljna svojim neznanjem i jedinicama roditeljima napričala kojekakve priče i onda nadrljao profesor.

Moja poenta nije da li je tvoj otac bio u pravu ili ne, nego da je teško procijeniti koliko je neko detaljno predočio događaj kao i sve njegove okolnosti i zato ne treba na prvu prosuđivati. Evo u ovom slučaju sa bebom se tek kasnije saznalo da to nije prvi put da se takvo nešto događa. Sa ovim nabijanjem na koljeno je isto upitno koliko nam potrebnih informacija nedostaje...

Nisam roditelj, ali mislim da se stvari i mišljenja drastično promjene kad čovjek dobije dijete. Možda bih ja sad u ovim godinama bio Rambo i razbio tog baju, a možda da imam dijete bih gledao kako to kulturnije da riješim. Svako ima svoj neki sistem rješavanja problema. Neko uspješniji, a neko manje uspješan. Namjerno ne kažem bolji/lošiji jer je teško reći šta je bolje, a šta lošije...

Slobodno sad malo spustite loptu... :cat:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Milan je u stvari (do duše na vulgaran način) objasnio ono što sam ja načeo pitanjem "ženo,imaš li ti muža"

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
@mirdza, Znači, ti bi na prvu namlatio neko dijete ili napao njegovog roditelja, pokefao se, šta li... kad bi on izudarao tvoje dijete? Pa, nisam ja oni. Učim dijete da vrati, bez obzira što je žensko (može li sekstičkiji odgovor biti), mene neće nekad biti, trebaju se boriti sami za sebe. Kad vidim da se prevršava mjera, onda reagujem.
I nisam nigdje napisala da to dijete ide sa njom u vrtić, nego imamo zajedničke prijatelje.

@milane, ti nemaš dijete. Ogromna razlika. Pričala sam i ja da ću ovako - onako, pa ne ide, druže. A, ti nastavi vrijeđati, jbg. Žao mi te.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:38 
Citiraj:
ali moglo je isto tako biti da si ti nešto njemu slagao, a on otišao sa pištoljem kod direktora.

nisam, opstruisao sam cas i to je razlog sto sam izbacen na minus...mogao me izbaciti u hodnik gdje nije minus, ali me ruknuo vani...stari naisao, ja se zaledio, pita caca "staradis tu?", ja nisam znao sta cu reci i na kraju kazem istinu, stari ode na kraju i jebe mater direktoru jer on nema pravo da me izbaci na minus ispred skole po zakonu...

Citiraj:
Milan je u stvari (do duše na vulgaran način) objasnio ono što sam ja načeo pitanjem "ženo,imaš li ti muža"

pivo, gdje i kada?

Citiraj:
Jbg Tensa, možda tvoj odgovor iskače iz kanona kulturne diskusije ali neki ljudi ne razumiju drugačije.

Ti me razumijes Mirdza izgleda.

Citiraj:
@milane, ti nemaš dijete. Ogromna razlika. Pričala sam i ja da ću ovako - onako, pa ne ide, druže. A, ti nastavi vrijeđati, jbg. Žao mi te.


Ne razumijem? Sta me zalis? U cemu je stvar? i zasto te vrijedjam?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Svi te kontamo. Mi smo imali slučaj sa dječakom u našem vrtiću pa se sve vremenom sredilo uz trud i rad. Vidim ga juče bez problema se igra sa djecom u parku MS. Drago mi je pošto samo dijete nije krivo što odrasli ne rade kako treba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Ja sam kontao da je u vrtić upao pas i izgrizao dijete, a ovo neki suarezi.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Milan je napisao:
Citiraj:
ali moglo je isto tako biti da si ti nešto njemu slagao, a on otišao sa pištoljem kod direktora.

nisam, opstruisao sam cas i to je razlog sto sam izbacen na minus...mogao me izbaciti u hodnik gdje nije minus, ali me ruknuo vani...stari naisao, ja se zaledio, pita caca "staradis tu?", ja nisam znao sta cu reci i na kraju kazem istinu, stari ode na kraju i jebe mater direktoru jer on nema pravo da me izbaci na minus ispred skole po zakonu...


Ajme Milane, figurativno sam govorio. :D
Ciljao sam na to da pokažem da ne mora biti sve onako kako nam se čini...

Evo još jedan primjer...
Možda je kutak napisala ono za nabijanje na koljeno malo iz bijesa ili afekta, možda je ta scena bila i malo drugačija. Forum je ovo, ne treba se držati svega što je napisano kao pijan plota. Sve treba uzeti sa zdravom dozom rezerve. :)

Ja sam napisao na onoj Game of Thrones temi ja Jon Snow umire, a zapravo veze nemam... :D

Nemoj neko da se ljuti za ove figure što pišem! :)

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Whotanoob je napisao:
Ja sam kontao da je u vrtić upao pas i izgrizao dijete, a ovo neki suarezi.


Biće dobar podmladak Borcu? :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:47 
Vi ste bolesni...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Spusti loptu brate mili :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11345
Lokacija: PL / BL
@kutak
Priča mi skoro Mati o sceni od prije nekoliko godina dok je još radila - bila je anesteziolog 30 i nešto godina, čitav rat na Hirurgiji, pred penziju vodila Šok-sobu, iskustvo, qrac-palac. Upao joj u sred operacije načelnik Vaskularne hirurgije i počinje da galami zašto je pristala na operaciju u hitnoći iako je on odlučio drugačije. (Kao što rekoh - iskustva je imala i previše.) Počinje da mu kulturno objašnjava a on p*čkara. Na kraju mu odgovorila: "Mali, marš u p*čku materinu iz sale!"
Shvatio. I pozdravio nas u gradu. Razumiješ? ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Poslednji put menjao mirdza dana 24 Avg 2017, 22:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 328 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs