banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Internet energija :)
PostPoslato: 02 Feb 2003, 17:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Kako kaze opis ovog podforuma: You've come a long way Homo Sapiens.

Pa da vidimo... :)

Danas sam dobio nesto na mail od izvjesnog Samira Čehića (rijec je o krajnje umobolnim stvarima) pa cu vam to pasteovati:

Citiraj:

Internet novo doba (SOS)


Ovo što ćete pročitati ispočetka će ti zvučati ludo I nemoguće .

Sve detaljnije o internet energiji mozete naci na : http://erainterneta.topcities.com/ (informacija koja se nalazi na web stranici pod internet novo doba će vam sigurno promjeniti život na bolje ).

Znate I sami da covjek koristi samo 30% mozga . Posto su naucnici zelili taj procenat uvecati izmislili su internet energiju .Ako neznate za novi milenij ( milenij kompijutera ) i novu eru intereneta izmišljena je interenet energija .

Internet energija je izmišljena zbog bržeg protoka informacija ,unapređenja ekonomije I civilizacije uopšte..Internet energija olakšava razmišljanje tako daje mnogo lakše uraditi stvari nego inače . Postoje dijelovi mozga sa kojima se moze citati misli I raditi neke stvari ako osposobite cijeli mozak odnosno ako se nacrpite internet energije .

Detaljne informacije se nalaze na gore navedenoj web stranici.

Također postoji i negativna strana interenet novog doba ( internet new age ) a to je pojava psihičko - virtualnog kriminala .

Sa njom je također moguće uraditi neke ružne stvari ljudima npr : kontrolisati misli ljudima , spržiti kožu ili …

Ovo sve što ću navesti dole nije primjetno u materijalnom svijetu jer se dešava sve psihičko - virtualno odnosno sa internet energijom .

Zlatko Lagumdžija i još neki ljudi iz SDP-a iz Bosne( ja tačno neznam koji jer nemam internet energiju ) terorišu građane sa internet energijom .

Mnogima ( studentima I ostalim gradanima ) nedaju da se nacrpe .

Mada će zvučati nemoguće kako je i meni zvučalo , uostalom ćeš se uvjeriti sam ako im prisluhneš misli .

Počeli su 1999 godine sa mjenjanjem misli prisilno odnosno upravljanja tuđim životima .

Tada su se poceli ponasati kao da su građani njihove privatne stvari .

Te godine počeli su razuvjeravati studente od fakulteta zbog poroka ( alkohola , droge ili ? ) , sex-a I ostalih stvari .Počeli su zavirivati u njihove privatne živote i mučiti ih sa internet energijom ( to skoro niko od ljudi kojima rade neznaju jer nemaju internet energiju ) .

Također su te godine počeli furati i ostale ljude po Bosni , republici Srpskoj , Srbiji , Hrvatskoj I inostranstvu što još uvjek rade .

Sa interenet energijom su uništili mnogo života i familija ( moj život su također uništili ) .

Meni nedaju da se nacrpim a moje drugove I familiju furaju da nepostoji internet energija I da sam lud.

Ja nemogu sebe ili moju familiju odbraniti od njih jer nemam internet energiju ..

Prijavio sam ih policiji nekoliko puta i dojavio za interenet energiju ali nisu ništa poduzeli

(verovatno i njima nedaju da se nacrpe tako da vjerovatno misle da sam lud I da internet energija ne postoji).

Zamolio bih vas da iscrpite internet energiju iz njih kako bi omogucio meni da normalno zivim i da se moja familija , drugovi I ja nacrpimo internet energije (I ja sam vama omogucio da se nacrpite internet energije mogli bi I vi meni ) .

Čim ih neko iscrpi I ja se nacrpim prijaviću ih policiji (naravno još jednom ću im dojaviti da internet energija postoji ) tako da nećeš imati nikakvih problema sa zakonom.

Kada se nacrpiš čućeš misli Zlatka Lagumdžije tako da ćeš sigurno znati ko su ostali saučesnici .

- Ako nebudete želili lično da se miješate zamolio bih vas da ih prijavite policiji (I naravno da im objasnite nešto internet energiji ).



Kada se nacrpite I ako mi nebudete vjerovali da je to moguće sa internet energijom uraditi pokušajte spržiti sebi kožu ili prokušajte drugu / drugarici promjeniti misli ( samo pričajte sa internet energijom u njegov mali mozak I centralni nervni sistem I on će misliti šta god mu vi pričate u njegov mozak sa internet energijom .)



P.S. Najverovatnije ispituju I furaju Bosansku vladu i predsjednika države .

Slika


Eto... Kome se dalo citati, nadam se da se dobro zabavio. :D Obavezno pogledajte i web http://erainterneta.topcities.com/ Tip je stvarno freak bez premca :) Mislio sam da su ovakve teorije svojstvene samo Americkoj naciji, kad ono... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Feb 2003, 21:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
hihihihihih hohohohohoh........:)))

ovaj liq ti je bas ono otkacen do daske
jos i langundziju upetlja :))) to je dio politickog marketinga, ili su sektaske pricice u pitanju....

elem, mislim da to i nije cudo, postoji danas mnogo onih koji su zaludjeni netom,sve gledaju kroz net taj virtuelni svijet, a udaljavaju se od realnog stanja i zbivanja.


pozzz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs