banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Apr 2006, 22:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Leona je napisao:
Pa druzimo se, eto, svugdje pomalo. Samo smo izdresirani kako i sta da pricamo i kakve teme da postavljamo na kojem mjestu.






Leona, obozavam te :lol: :lol:


Nisi spomenula i PP kao odrzavajuci organ ovog foruma :P Lijepo razmjenis misljenje o svemu a vidi samo onaj ko treba :D Postavljati bilo kakve nove postove, truditi se i pisati kvalitetne tekstove - Na ovom forumu?!? Nema sanse :D Ionako se kvalitet vec odavno izgubio. Ali tako su "drugovi" htjeli i to su i dobili :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Apr 2006, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
I da dodam za pridoslu Andju :D Sa moderatorima uvijek isto misljenje, klimati glavom kao znak odobravanja i sto manje kontriras to bolje. Na kompletnom forumu sve ima vecu cijenu od vlastitog misljenja :wink: I po mogucnosti da si nacitana duhovnih knjiga ali da ne padas ni u Moron Atov tabor niti u tabor ostalih ( a ima ih mnogo :) )

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Apr 2006, 22:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
AngelinaJolly(nije jolie) je napisao:
-pa ja sam zvezda na mom forumu :lol:


ovo je izjava koja je za istrazivanje :D


Citiraj:
- bicu ti zahvalna da mi lepo objasnis -Zasto su zakljucane a pogotovu kaffe u kom smo se tako lepo druzili i odmarali od odgovora na teme ?????


mozda ja nisam u ovom fazonu, ali stavrno mi nije jasno, kako ljudi mogu da toliko se utope u ovaj virtuelni svijet....da realne stavri pretoce i zamijene se ekranom i tastaturom :-?

za 2 dana napraviti 130 postova.... :-?

a sto se tice tog neslaganja sa moderatorima, opet kazem mozda ja nsiam u tom fazonu, ali nisam primjetila da je iko obrisao neku moju poruku, a sa Vaderom se ne slazem ma ni 1% :D ali argumantovana rasprava, koja ne ide u OT, naravnod a se ne moze cenzurisati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs