Nasilje u porodici i to jos nad najnejacim clanovima to jeste djecom.
Zar nisu djeca nasa buducnost i nase bogastvo?Kad sam procitao ovo
http://www.nezavisne.com/vijesti.php?vi ... 54&meni=25 nisam mogo vjerovati kakvih "ljudi" ima dali su te osobe uopste mentalno zdrave i kakve kazne oni zarađuju?
Kako mogu biti toliko surove do vlastitete djece stavrno je covjek vecja zivotinja od same zivotinje...
Vjerovatno ima kod nas takvih bolesnika jos ali ja nebi oprastao takvim nikako ,da ne pisem kako bi kaznijo te bolesnike ja licno
