banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 18:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 82 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Dove je napisao:
Zanimljivo, a kako se ta djeca vecinom javljaju u Istocnom bloku?

Aragorn je naveo, a to je vrlo moguće tačno, da samo neka od te djece imaju te nekakve moći, tj. neka ih imaju sada ispoljene. Ko zna koliko ih još ima i gdje se sve nalaze. Pored toga to što je ovde navedeno par primjera ne znači da ih ima više u istočnom bloku, već su samo takvi primjeri navedeni. Pored toga ima čudnih stvari da se odvijaju u nekim familijama, ali oni to po svaku cijenu kriju (iz straha i ostalog), tako da ko zna čega sve još ima.


Dove je napisao:
Da su oni takvi, vec bi bili u USA i na njima bi se vrsla ispitivanja i oni bih ih uzeli za svoje svrhe


Ko kaže da se to već ne radi? Misliš da bi oni izašli na TV i rekli: "evo mi smo uhvatili par te djece pa ih sad seciramo i ostalo"?

Šanse su apsolutno minimalne da SAD, Rusija i druge jače zemlje već decenijama uveliko ne rade sa ljudima koji imaju takve sposobnosti. O tome sam u dosta navrata čitao i o tome čuo, a i logično je ako ništa drugo. Mislim da sam jednom čitao da Amerikanci rade sa ljudima koji imaju sposobnost (ili im žele probuditi sposobnost) astralne projekcije, i da je koriste naravno za - špijunažu. A ako imaš vremena pogledaj malo po internetu o astralnoj projekciji, imaš tonu sajtova, foruma i knjiga o toj temi, pa ćeš vidjeti veliki spektar mogućnosti koje ta sposobnost nudi. A to je samo jedna od "mističnih" sposobnosti, iako nisu toliko mistične već su samo manje poznate većini. Tako da je krajnje logično da vlade uveliko koriste ljude koji imaju potencijale za takve sposobnosti.

Ne znam da li znaš da se mnogi političari konsultuju sa astrolozima? Čitao sam da Amerikanci tačno vrijeme napada na neku zemlju rade u savjetovanju i sa astrolozima. Postoje knjige o tome da se u drugom svjetskom ratu jako mnogo baratalo onim što se zove magija, čista magija, i sa strane Njemaca i sa strane saveznika, i to u samim vrhovima vlasti.
Danas čitam kako je žena Abrahama Linkolna održavala spiritističke seanse u Bijeloj kući, to je na konferenciji za štampu 2003. godine rekao i Geri Volters, šef osoblja u Bijeloj kući kome su novinari postavljali pitanja isključivo tog tipa jer o navodnoj učestaloj pojavi duhova u Bijeloj kući postoji dosta priča, napisana je i knjiga.
Za Linkolna važi da je vjerovao u postojanje duhova i život poslije smrti. Ima i ona priča da je sanjao o svojoj skoroj pogibiji, onaj njegov poznati san. I za njega kažu da je je učestvovao u spiritističkim seansama.

Samo jedna poenta indigo djece bi mogla biti ona koju je mislim Aragorn već naveo, da malo šokiraju ljude :D, da one koji ne žele prihvatiti neke stvari malo upoznaju sa stvarima koje ne bi smjele da postoje.

Otpor tome je očekivan.

Da li je moguće da u svim tim pričama ima i pretjerivanja, laži, muljaže, šarlatanstva? Vrlo moguće. Moguće za pojedine slučajeve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
I još da dodam vezano za ovu djecu, osamdesetih godina je napisano par knjiga koje nisu uobičajene, navodno se radi o objavi sa kosmičkih nivoa, dakle knjige koje su pisane "po diktatu" i onda objavljene. Knjige su veoma upečatljive i mogu snažno djelovati na čitaoca, po mom iskustvu. U njima se između ostalog kaže da će se u narednom periodu pojavljivati naprednija djeca sa većim sposobnostima a posebno sa drugačijim stavom i pogledom na svijet. Da će biti napredniji od prethodnih generacija, od roditelja, da će biti više okrenuti duhovnosti. Mislim da se i tu navodi da se radi o "starijim dušama" koje su prekaljene kroz mnoge živote i koje su kroz njih stekle zavidan duhovni nivo, i da takvi dolaze da donesu svježinu pogleda na svijet, život, Tvorca.

Vjerovatno se pri tome nekima od njih daju neke sposobnosti da bi pomoću njih šokirali intelektualno nastrojeni dio svijeta da bi ovi počeli posmatrati stvari i sa druge strane.

Mislim da je u tim objavama navedeno i da su se prije toga (prije te objave) počele rađati takve osobe, i da će ih biti sve više. Te objave, kao i mnogo toga drugog, govori, viče, galami o velikoj promjeni koja se dešava na Zemlji, a koja će po mnogima kulminirati narednih godina.

Kad smo kod te objave neki kratki dijelovi iz jedne od njih se nalaze na našem sajtu, i u određenoj mjeri su u skladu sa temom pa predlažem da to pogledate, nema puno:

http://www.duhovnaizgradnja.com/stranic ... ucenja.htm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jun 2005, 16:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2004, 15:21
Postovi: 697
Lokacija: Lijepa nasa.... Canada
Evo malo sam citala o ovome na web-u, ali i dalje mi je malo sve fantasticno. Pocevsi od ovoga:

Parents and those who study these children have been asking themselves why here? Why now? Theories about their origins range from spirits entering from other planes and dimensions to chosen ones delivered from heaven. Some even suggest aliens have been abducting and manipulating the DNA of these children and their parents to prepare us for when they make their presence known. The one thing all these groups do agree on is that the kids are out there, and they're coming to teach us a lesson.

A ovo je sasvim nesto drugo:

One thesis of The Indigo Children seems to be that many children diagnosed as having attention deficit disorder (ADD) or ADHD (attention deficit hyperactivity disorder) represent "a new kind of evolution of humanity.

One can understand why many parents would not want their child to be labeled as ADD or ADHD. The label implies imperfection. Some may even take it to mean the child is "damaged." Specifically, it means your child's behavior is due to a neuro-biological condition. To some, this is the same as having a malfunctioning brain or a mental disorder.

_________________
Yesterday is history, tomorrow is mystery. TODAY IS A GIFT!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Sep 2005, 08:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 30 Mar 2005, 22:09
Postovi: 441
Lokacija: Banja Luka
Vrlo dobar članak:
http://www.banjalukaonline.com/vijest.php?pid=548

_________________
UIOSDSAHA
http://www.duhovnaizgradnja.net
http://www.duhovnaizgradnja.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Sep 2005, 09:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Umjesto da tu djecu žigošu kao "indogo djecu" i time ih obilježe za čitav život kao "čudnima", "nenormalnima" i sl. bolje da makar probaju da ih "socijalizuju".

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jan 2006, 15:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Evo jedan tekst o dječaku Danilu Važdaevu iz Rusije koji se smatra za "idigo dijete"


Posle 2012. dolazi neko crnilo



Nepogrešive dijagnoze

Danilin otac, Aleksandr, nadzornik u jednom vaspitno-popravnom domu, pojma nije imao o sinovljevim sposobnostima sve do dana kada je porodici ispričao o svojim planovima da jednog štićenika kazni. Danila je tada neočekivano ozbiljno rekao: "Tata, on tebe hoće da ubije. Ima u džepu sakriven nož". Otac se nasmejao, ali sledećeg dana zaista je našao kod maloletnika sakriveni predmet. Na pitanje "Kako si znao?", Danjka je kratko odgovorio: "Video sam". Potanko popričavši sa detetom, Aleksandr se bukvalno sludeo, shvativši šta sve ovaj vidi i zna.
- Ne znam šta se sa mnom dešava, ali ja vidim budućnost - objasnio je Danila. A mogu i da čitam misli i pogađam bolesti.
Za nekoliko dana dečak je to i dokazao: kod jednog od očevih kolega dijagnostikovao je predinfarktno stanje. Prestravljeni čovek otišao je kod kardiologa, dijagnoza je potvrđena, i kod Važdaevih je nagrnula gomila rođaka i prijatelja sa željom da provere svoje zdravstveno stanje. Dečak nikoga nije odbio, i iz prve je pogađao na šta treba obratiti pažnju.
- Nijednom nije pogrešio - ponosan je Aleksandr.
Ispostavilo se da Danila može da daje "dijagnozu" i tehničkim spravama:
- Doneo sam iz Kine dva DVD plejera. On ih je pogledao i rekao:
"Sa prvim je sve u redu. A drugi ima fabričku grešku". I tačno - za nedelju dana se zapalio!" - navodi otac.
Čudni dečak "skenira", i automobile - pogledavši kola, tačno određuje koliko su imala vlasnika, koliko su izrabljena, da li je bilo havarija...


Video užas u Beslanu

Ove jeseni Važdaev stariji trebalo je da ide na odmor u čuveno klimatsko i banjsko lečilište Naljčik, i, "za svaki sluča", pitao je sina treba li da putuje. Dečko je odmahnuo glavom: "Ne treba. Tamo će se desiti loše stvari". Mesec dana kasnije prestonicu oblasti Kabardino-Balkarije zaista su zadesile loše stvari: 13. oktobra islamisti su napali nekoliko objekata - aerodrom, tri odeljenja policije, vojni komesarijat... Učestvovalo je nekoliko stotina napadača, naoružanih lakim oružjem. Odgovornost je na sebe preuzela grupa "Kavkaski font" (sa "sedištem" u Cečeniji), a poginulo je 36 policajaca i 90 terorita. Za utehu, Danila tvrdi da će ubuduće u Naljčiku vladati mir.
Dečak je predvideo i prošlogodišnju tragediju u Beslanu kada je, nakon zauzimanja škole od strane čečenskih terorista, poginulo 344-oro ljudi, od čega 186-oro dece:
- Nekoliko dana pre zauzimanja škole, imao sam viđenje - mrtva tela oko goruće zgrade, snajperi na krovovima i eksplozije, eksplozije...! Još sam video i automobil sa brojevima regiona "0", kojim su došli teroristi.
- Naježio sam se kada sam sve to uskoro video na televiziji. Telefonirao sam prijatelju u Državnoj bezbednosti i pitao koji je to region označen sa "06". Rekao je da je to Ingušetija. I tačno - istraga je pokazala da su banditi odatle došli - govori stariji Važdaev.
Izvesnim "nevernim Tomama", koji su sumnjali u njegove sposobosti, Danila je nedavno rekao:
- Ako hoćete, verujte, ako nećete - nemojte, no danas će se desiti dve avionske katastrofe. I, tog dana, 23. oktobra, posle par sati na vestima su saopštili da se u Nigeriji srušio putnički avion sa više od sto putnika, a da je u Azejberdžanu helikopter K-32 imao havariju.


Putin ne laže

Danila lako proverava da li neko govori istinu ili ne, pa ga otac često priupita da pogleda televizijske nastupe političara. Dečak kaže da su mu najzabavniji prenosi iz Državne dume. Tvrdi da Putin ne laže kada kaže da ne pretenduje na treći predsednički mandat (a i kako bi, kada ruski zakon to ne dozvoljava...).
- Već je našao sebi naslednika. To je čovek iz obaveštajne službe koga postepeno pripremaju za stupanje na vlast - objašnjava Danila. Uzgred, napominje da Putin treba da proveri svoje zdravstveno stanje, jer verovatno ima problema sa srcem.
Dakle, takva je sudbina Rusije, barem u političkom smislu. Kao zanimljivost, Važdaev navodi i da Bin Laden spokojno živi u centalnoj Evropi, uprkos "pričama za decu" američke propagandne mašinerije. A kakva je sudbina planete Zemlje? Osim što će Danilovu domovinu tokom 2007. zadesiti brojne katastrofe, 2012, tvrdi dečak, desiće se globalno nešto zaista strašno. On kaže samo ovo:
- Posle te godine vidim neko crnilo.
Prognoza je - "da se smrzneš..!"



Ulazi u informaciono polje Zemlje

Vladislav Lugovenko, akademik Instituta za Zemljin magnetizam, jonosferu i rasprostiranje radio talasa Ruske akademije nauka, smatra da su sposobnosti Danile Važdaeva sasvim realna i proverena stvar:
- Uz pomoć specijalne aparature izmerio sam njegovo biopolje i auru i utvrdio: on stvarno može da predskazuje budućnost, čita misli i skenira ljudske organizme. Osim toga, sposoban je da "uđe" u informaciono polje Zemlje i da odatle "peca" informacije koje se odnose na prošlost, sadašnjost j ili budućnost. Danila, bez sumnje, spada u takozvano Indigo decu, koja ovladavaju principijelno novim sposobnostima. Ubeđen sam da će takvi kao što je Važdaev izmeniti budućnost civilizacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2006, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Mali je zaista wunderkid, ali mislim da bi bilo bolje bez njega i njemu slichnih.Bio je nedavno jako dobar film sa Ben Affleckom i Umom Thurman u glavnim ulogama.Film se zove "Isplata" a odnosi se na stvaranje mashine koja ima sposobnost da previdja buducnost.Zamislite razmere katastrofa nastalih saznavanjem buducnosti.Mislim da bi mnogo bolje bilo da pustimo da stvari idu svojim tokom i da se ne meshamo ni u proshlost, a pogotovo u buducnost.Znam da je ovo Off Topic.

Not now John...obelezhavaju za chitav zhivot ? Mislish svih 15 godina ?...koliko prosechno Indigo dete zhivi..

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2006, 15:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
BlackHand je napisao:
Mali je zaista wunderkid, ali mislim da bi bilo bolje bez njega i njemu slichnih. Zamislite razmere katastrofa nastalih saznavanjem buducnosti. Mislim da bi mnogo bolje bilo da pustimo da stvari idu svojim tokom i da se ne meshamo ni u proshlost, a pogotovo u buducnost.

To bio važilo kad bi na ljude značajnije uticala ova neka proročanstva. Ali umjesto toga ove najave i proročanstva ni na šta ne utiču, o njima se najviše priča uz kaficu, kao o nekim zanimljivostima. Naravno da ne bi trebalo paničariti zbog kataklizmičkih najava, zato što paničarenje paralizuje za neke akcije, jer ne treba ostati ni potpuno pasivan. Što se tiče autentičnosti raznoraznih proročanstvava o tome neka svako za sebe donosi sud. Teško je znati šta je tačno a šta nije, posebno zbog brojih promašaja u raznoraznim proročanstvima. Ali ima i bilo je i onih pravih koja su se ispunjavala. Pa zato ne treba biti isključiv, već oprezan. Recimo jedan posredan pokazatelj na proročanstva i najave na koje bi trebalo malo ozbiljnije obratiti pažnju je učestalost istih najava u različitim proročanstvima. A ima dosta kako drevnih proročanstava tako i mnogih savremenih proroka/najavljivča (ekstrasensi, astrolozi, osobe sa nekim spiritualnim uvidima) koje govore potpuno iste ili vrlo slične stvari, i količina tih poklapanja se sve više povećava u zadnje vrijeme...a vidimo da su dešavanja na Zemlji zaista sve burnija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2006, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Pricajte vi sta hocete, ja sam Indigo dijete...
Moje sposobnosti su te da mogu da namirisem pivo na kilometar i to po jakom vjetru! Smak svijeta nastaje u trenutku kada ne bude bilo vise piva! A to se nece desiti...
:drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2006, 05:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Dove je napisao:
A zar autizam nije reakcija djece na neke od vakcina?? Ovo o cemu vi pricate je naucan fantastika, bas za Matrix i takve filmove.


Mislim da za sada samo pretpostavljaju da jedna od vakcina koje djeca prime u prvoj godini samo podstice bolest kod djece koja su vec rodjena sa tim genom..

_________________
May God Bless The Whole World


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2006, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ko su uopste "indigo" djeca?mozda sam i ja jedna od njih.. :lol: mozda su to samo natprosjecno intiligentna djeca koja se kao takva ne uklapaju bas u svijet svojih vrsnjaka i odmah su obiljezena,umjesto da ih usmjere na neke korisne stvari,oni od njih prave klovnove :(autisticna djeca (odlicno ih poznajem ,radila sam s njima)su djeca koja zive u svom svijetu,veoma cesto veoma talentovana za umjetnost(muzika,slikanje i fantasticno vizuelno pamcenje)veoma cesto imaju problem u komunikaciji-prije svega imaju svoj"kineski zid" a drugi problem je sto pored psihickih veoma cesto imaju i fizicke poremecaju-motorika (misici pa izmedju ostalog vecina ih ima govorne probleme-mane)ali ako im se posveti paznja,njega ,terapija(govorne vjezbe,fizikalna terapija i psiholog mogu sasvim solidno funkcionisati u drustvu...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2006, 18:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
I na kraju pitanje, kako otkrivaju svoje moci?

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2006, 12:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Vidi bolje od teleskopa



Lena Sterlikova iz Volgograda na svojim astralnim putovanjima komunicira sa vanzemaljskim bićima, koja joj ponekad povere ponešto o sudbini planete Zemlje; Jedno putovanje usmerila je na kometu Ikia Čang i saznala njen hemijski sastav i osobine, a dvadesetak dana kasnije naučnici su došli do istih saznanja; Godine 2012. očekuje nas serija zemljotresa - tvrdi devojčica


autor teksta: D. Vuković




"Svoja osećanja u toku astralnih putovanja veoma je teško opisati, to treba doživeti" - objašnjava Lena Sterljikova, "indigo" devojčica iz Volgograda. Njena putovanja dešavaju se u snu, najčešće u jutarnjim satima. A ono što je privuklo pažnju javnosti jeste Lenino putešestvije sa - kometom!
Sterljikova je još u ranom detinjstvu primetila svoje nesvakidašnje sposobnosti. Naučila je da šalje svoje astralno telo u kosmos i "druži" se sa bićima koja naseljavaju prostranstvo vasione. A takvih bića, kaže, veoma je mnogo. O njima može da priča satima, toliko je raznovrstan svet koji je sakriven i nerazumljiv za obične Zemljane. Lenina putovanja zainteresovala su poznatog ruskog naučnika, stručnjaka za Indigo decu, akademika Vladislava Lugovenka.
- Vladislav Nikolaevič držao je predavanje u Volgogradu i rekao je, između ostalog, da se Zemlji približava kometa Ikia Čang. Napomenuo je i da se o tom nebeskom telu malo zna. Zapamtila sam to i pokušala da usmerim svoje astralno putovanje na dobijanje tačnih informacija o kometi. Dvadesetak dana pre njenog maksimalnog približavanja Zemlji, u snu sam otputovala u kosmos, i uspelo mi je da kontaktiram sa tom Ikiom. Sama mi je pričala o sebi. A u kosmosu nema straha, nema mesta negativnim emocijama, sve je harmonično. To je teško opisati rečima. Osetila sam vibraciju komete i njenu ogromnu koncentrisanu energiju. To je kao da ležiš na plaži i da ti sunce greje kožu - prepričava devojčica.


Naučnici potvrdili

Kada se Lena probudila, u njenoj glavi bio je gotov "fajl" sa informacijama. Sela je i zapisala ga. Tu informaciju kasnije je Vladislav Lugovenko publikovao u svom naučnom radu, citirajući Lenine reči: "Kometa je obrazovana posle eksplozije crvenosive planete, koja se rascepila nadvoje. Od jedne polovine nastala je kometa Ikia Čang. Sastav jezgra: ugljenmonoksid, amonijak, olovo, živa, radijum, telur, platina, 109. i 110. element Mendeljejevljevog sistema. Temperatura komete je oko 2700 stepeni, a oblik je polulučni. Rep se sastoji od raspršenih čestica i kosmičke prašine".
Krajem marta 2002. kometa je prošla pored Zemlje, i naučnici su se uverili da Lena ne greši!


Dešifrovala i poruke u žitu

Naučnici su želeli da je udalje od Zemlje, i u trenutku kada je rep komete dotakao atmosferu, "napali" su je jakom jonskom "kišom". Kometa to, reklo bi se, nije ni primetila - toliko je slabe moći oružje Zemljana da ne bi moglo da utiče na trajektoriju komete - tvrdi Sterlikova.
Ruski novinari zapitali su se kako Lena uopšte živi sa tako neobičnim sposobnostima. Na to pitanje odgovorila je Lenina majka Galjina, koja pomaže kćerki da upiše u dnevnik svoja astralna putovanja:
- Naravno, ne veruju svi u život na drugim planetama i mogućnost takvih putovanja, a i ljudi sa tako moćnim energetskim poljem kao što je Lenino nema mnogo. Posle ovih snova, odnosno putovanja, Lena se dugo oporavlja. Vanzemaljci to razumeju, i zato se trude da se ne zbližavaju sa običnim ljudima, da ih ne bi povredili.
Lena objašnjava da su po svojoj karmi Zemljani dužni da sami biraju put razvića i, u globalnom smislu, vanzemaljske civilizacije ne smeju da se upliću u sudbinu Zemlje. Osim ako bi našoj planeti pretila zaista ozbiljna opasnost. Devojčica navodi i da je dobila "informaciju" da Zemlju očekuje neka prirodna kataklizma 2012. i da se verovatno radi o seriji zemljotresa.
- Zapravo, nisam vidovita. Ja samo pitam kosmos da mi otkrije neku informaciju.
Jedna od informacija koju je Lena dobila je dešifrovanje dela Čilboltonskih poruka, koje su se pojavile 19. avgusta 2001. i 15. avgusta 2002. na pšeničnim poljima engleske grofovije Hemšajr. Međutim, još ne želi da svetu otkrije poruku vanzemaljaca. Kaže - treba prvo usaglasiti informacije sa naučnicima, pa ih tek onda obelodaniti.
Pa, da sačekamo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2006, 13:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2005, 11:37
Postovi: 57
Фасцинантно и доста застрашујуће у сваком случају, а сада да ли је истина...

_________________
Quem di diligunt, adolescens moritur


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2006, 15:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Ja se na ovakve price odmah navucem, ali se sjetim koliko su puta takvi likovi predvidjali smak svijeta pa nista... E a kad je sledeci smak?

_________________
Đuro je divan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2006, 23:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Bik je napisao:
Ja se na ovakve price odmah navucem, ali se sjetim koliko su puta takvi likovi predvidjali smak svijeta pa nista... E a kad je sledeci smak?

Pa kako pricaju ovi gore, 2012. :-?

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2006, 10:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
FLASH je napisao:
Pa kako pricaju ovi gore, 2012. :-?

Ne kako "ovi pričaju" već kako MNOGI pričaju. Pošto čitam o ovakvim stvarima primjećujem vrlo veliki i sve veći fokus na pomenutu 2012. godinu. Za tu godinu sam prvi put čuo davno, ali je tada bila vezana samo za neka predviđanja plemena Maja, da je njihov kalendar ukazivao na tu godinu, ili da iza nje nema zapisa. A sada skoro svi stavljaju fokus na tu godinu, razni moderni proroci, ne samo ova "indigo djeca". Ta godina se donekle možda može povezati i sa nekim najavama u Svetom Pismu o čemu sam pisao na temi "Sudnji dan".

Ovde na temi o crtežima u žitu je predstavljen i jedan kompleksan crtežkoji je oslikavao upravo kalendar plemena Maja koji je nacrtan tako da ukazuje upravo na 2012. godinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Feb 2006, 09:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
http://www.artakiane.com/akiane_life.htm#

http://www.artakiane.com/akiane_art.htm#


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Maj 2006, 14:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Boriska, dječak sa Marsa



Možete li zamisliti da dječak od sedam godina počne priču o Marsu, civilizaciji, životu na Marsu o navikama Marsovaca i njihovim putovanjima na Zemlju. Svi su ućutali, nevjerovatna priča. Dječak sa velikim živim očima počinjao je priču o ogromnim gradovima, njihovim putovanjima na druge planete o životu do detalja.
Padala je noć, prića je trajaja oko sat i po. Srećom jedan od pristutnih sjetio se da snimi sve to.

Svi su se složili njegov razum je bio mnogo razvijeniji od ostalih sedmogodišnjaka, pričao je o svojoj "zemlji" Lemurija i Lemurijancima.
Ne vjerujem da bi i jedan profesor mogao tako dugo da govori do takvih detalja kao što je on govorio. Sticao se utisak da govori iz sjećanja, sjećanja na prošle živote.

Boris je rođen 11. Januara 1996 u gradu Volzhiskii u lokalnoj bolnici iako mu u ličnim podacima stoji da je iz Žirinovska u Volgograd provinciji.
Njegova majka je dermatolog, diplomirala 1991 na Volgogradskom medicinskom institutu. Otac mu je penzionisani oficir.
15 dana nakon rođenja Boris je sam mogao da drži glavu sa 4 mjeseca je progovorio a sa godinu i po vec je naucio da čita, sa dvije počeo je da slika.
Kad je napunio dvije roditelji su ga odveli u dječiji centar. Učitelji su bili zapanjeni intelektom kojim je ovaj dječak isijavao.
Često je spominjao Mars, solarne sisteme, daleke civilizacije. Niko nije mogao da vjeruje, odakle mu sve to?

Pričao je da je u prošlom životu živio na Marsu, da je Mars nekada bio naseljen i da je ga je zadesila velika katastrofa od koje je i atmosfera nestala a stanovnici su od tada prisiljeni da žive pod zemljom. Prije toga, za vrijeme Lamurijanske civilizacije često je dolazio na zemlju sa svojim brodom da prikuplja informacije i istražuje. Imao je prijatelja koji je poginuo pred njegovim očima u nekoj od misija na Zemlji.

Jednog dana našao je knjigu "odakle poticemo" od Ernsta Muldaševa, naišao je na crteže Lamurijanaca sa fotografija Tibeta.
Kasnije, došla mu je u ruke i druga knjiga od istog pisca "U potrazi za gradom bogova".
U knjizi se većinom radi o piramidama i grobovima. Boriska kaže da će ljudi pronaći ogromno znanje ispod jedne od piramida samo sto ta piramida još nije otkrivena. Dodao je da velika Sfinga ima tajni mehanizam za otvaranje, negdje iza uha ali da se ne sjeća tačno gdje. Život će se na zemlji promjeniti kad se otvori. Takođe sa velikom strašću govorio je i o civilizaciji Maja. Kako je rekao, ljudi vrlo malo znaju i o ovoj velikoj civilizaciji.


- Kako znaš sve ovo? Znaš li da se takva djeca nazivaju indigo djeca?
Da čuo sam da se rađaju, do sad nisam sreo nikog od moje vrste ali čuo sam. Možda jedino djevojčica Julija Petrova, samo ona vjeruje u moje priče ostali me većinom ismijavaju. Nešto će se desiti na Zemlji, zato su ova djeca toliko bitna, jedino će oni biti u mogućnosti da pomognu ljudima. Zemljani polovi će se zamijeniti. Prva velika katastrofa desice se 2009. a sledeca 2013-te.

- Zar se ne bojiš da bi i ti mogao da stradaš u tim katastrofama?
Ne. Jednu sam vec prživjeo na Marsu. Još uvijek ljudi tamo žive ali nakon nuklearnog rata sve je izgorjelo. Oni koji su preživjeli napravili su skloništa pod zemljom. Marsovci udišu gas ukoliko bi došli na zemlju svi bi stajali na pumpama i dimili se.

- Ti ipak više voliš kiseonik?
Pa kad sam u ovom tijelu moram disati kiseonik. Marsovcima se ovaj zrak ne sviđa.

- Zašto se zemaljske svemirske stanice sruše prije nego što slete na mars?
Mars prenosi specijalne odbrambene radijacijske signale koji ih ruše. Te stanice imaju tacke slabe na tu radijaciju.

Bio sam fasciniram njegovim znanjem. Apsolutno tačno. 1988 gradjanin Volzhskog Juri Lušničenko, čovijek nevjerovatnih sposobnosti upozoravao je Sovjetske lidere da će se stanice Fobos 1 i Fobos 2 sruštiti usljed neke vrste radijacije. Ocigledno, niko mu nije vjerovao.

- Šta znash o višestrukim dimenzijama? Da li znašh da let pravolinijskom putanjom nije moguć, već je potrebno manevrisati kroz višedimenzionalni prostor?
Dječak je odmah ustao i počeo da priča o svojim putovanjima na zemlju. "Na putu prema Zemlji, čim bi uzletjeli skoro momentalno bi stigli". Uzeo je kredu i počeo da crta. Nacrtao je ovalni oblik na tabli. "Brod sadržšest slojeva" - rekao je. 25 % vanjskog sloja napravljen je od izdržljivog metala, 30 % napravljeno je od nečeg što liči na gumu, 30 % je takođe metal, 4 % sloja je od nekog magnetnog materijala. Ovakve mašine mogu da putuju bilo gdje u Svemiru.

-Ima li Boriska posebnu misiju na Zemlji i ako ima jeli svjestan te misije? - ovo pitanje sam postavio pred njim i njegovim roditeljima.
"Rekao je da bi mogao da pretpostavi" - rece njegova majka. Kaže da zna nešto o buducnosti zemlje, kaže da bi te informacije mogle odigrati značajnu ulogu u budućnosti.

- Boris, kako znaš sve ovo?
U meni je.

- Boris, reci nam zašto se ljudi ponekad razbole?
Bolest dolazi od ljudske nemogucnosti da žive zdravo i budu srećni. Nebi se trebali miješati u sudbine drugih ljudi. Nebi trebali patiti zbog grešaka u prošlosti nego gledati u budućnost gledati za svojim snovima i pokušati ih ostvariti. Morate imati više razumjevanja i topline u srcu. U slučaju da vas neko napadne, zagrlite ga, izvinite se i kleknite ispred. Ako vas neko mrzi volite ga svim srcem i tražite oprost. Ovo su isto pravila ljubavi i skromnosti. Znaš li zašto su Lamurijanci izumrli? I mene je dijelom sramota. Zato što se nisu htjeli više duhovno razvijati.
- Kako znaš sve ovo?
Znam. Kailis!

- Šta si to rekao?
Rekao sam "zdravo", to je jezik moje planete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Maj 2006, 15:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Godina 2012 iz nekog razloga ima poseban značaj za Indigo djecu. Prema predviđanjima Maya, takozvana "velika tranzicja" će se odigrati baš 2012 nakon što Sunce i Zemlja budu i liniji kojom će obilježiti centar galaksije. Tada će prema predskazanju biti moguće živjeti u svijetu sa 4 dimenzije, a priliku da se nađu u takvom svijetu imaće samo osobe sa proširenim nivoom svjesti, Indigo djeca.

Obratite pažnju na svoju djecu. Istraživači ovog fenomena tvrde da se indigo djecom smatraju 95% rođenih nakon 1994.
Ova djeca imaju organe sa sličnim ali različitim funkcijama ngo kod običnih ljudi. Njihov imuni sistem je mnogo jači nego kod prosječne osobe. Takođe, njihov DNK je drugačiji. Drugim riječima a kad se posmatra struktura ljudskog DNK milioni djece uopšte ne pripadaju ljudskoj rasi.

Ako si rođen početkom devedesetih, i ti možeš biti Indigo djete jer se za ovaj fenomen saznalo početkom prošle decenije. Ovo ne znači da možeš gledati kroz zid ili stvarati čuda oko sebe. Djeca obdarena na ovaj način su pametna i njihova pamet se prikazuje na praktične načine. Takođe, Indigo djeca mogu imati sjećanja na to kako su sami odabrali svoje roditelje, još prije začeća.

Širenje Indigo rase je nevjerovatan fenomen koji se dešava tačno ispred naših očiju. Svako ko je svjestan svog mentalnog napretka neka prati znakove pored puta koje su napravila Indigo djeca. Drevno proročanstvo o djeci koja će voditi ljudsku rasu u spas se ostvaruje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 82 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs