banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 04:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2004, 16:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
sta za vas znaci forum-internet ---> cinjenica da cu sjesti mirno za comp pola sata ili sat (citaj:privilegija) i odmoriti mozak od svih zivotnih preokupacija, poslova,problema (citaj: ishtekati se).... posto nemam vishe vremena za mnogo stavri a i za kompjutere izmedju ostalog kao sto sam to imala ranije :cry: :cry: :cry: ....

I naravno "cuti" rijeci od dragih ljudi ovdje ili mailom....

I naravno dok citas te rijeci prelistati neke rubrike na forumu ,jer uvijek neki novi trac, neko novo dogadjanje se moze naci.....

p.s. mashinerija hahhahahaha :angel9:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2004, 18:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Evo da se uključim sa zakašnjenjem ;)
Ne bih baš zastupala ovu tezu o potpunoj anonimnosti na forumu, pogotovo za stalne posjetioce... Za većinu se već iz bezbroj tema zna koliko imaju godina, šta rade/studiraju, gdje izlaze/piju kaficu, neki su napisali i imena, slike su na netu itd.
Mogu i ja napisati ime i prezime, al' ne vidim poentu.
Kao što frxy reče, na forumu ne pišem ništa što ne bih rekla u RL...
Upoznala sam preko neta (chat, forumi) dvocifren broj ljudi, sa nekima nisam više u kontaktu, neke pozdravljam kad se vidimo u gradu, neke treće viđam redovno, družimo se, zezamo... Sve isto kao da smo se upoznali 'bez neta', normalni raznovrsni ljudi.

Vidjela sam ovu temu prije i htjela štošta napisati, sad sam već zaboravila, pih, starim ... ;)

Poz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2004, 20:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2003, 09:14
Postovi: 2011
Lokacija: underground & under
Pa ljude sa foruma sam upoznao onda kada je bio misk0 pa smo se druzili, ali to je bilo nasitno. Sad, znam nekoliko ljudi sa foruma sa kojima se stalnodruzim. nekolicinu znam i prije foruma, prepoznao sam ih po nicku koji su koristili jos u vremenu bbsa ili jedinog i ovekovjecenog sezama. sto se tice ostalih, drago mi je da ih ne poznajem i da cemo se mozda negdje nekad slucajno skontati. otprilike, sve ono sto pisem po forumu ne iznosim u javnost jer sam poznat kao brz na prstima a spor na jeziku. od mene se kljestima izvlaci rijec dvije i to uz kvisko. nije neka osobina, nisam bas komunikativan, ali ono sto nekazem, volim da zapisujem.

_________________
life style, stile without life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2004, 20:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
ajsmen je napisao:
Pa ljude sa foruma sam upoznao onda kada je bio misk0 pa smo se druzili, ali to je bilo nasitno.

Ti si ovo "nasitno" baas uzeo bukvalno!!! :oops:
:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs