banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Dobra strana foruma
PostPoslato: 13 Okt 2004, 01:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2003, 15:05
Postovi: 728
Već neko vrijeme planiram da ovo napišem i uvijek me nešto spriječi ili zaboravim ali dobro sad...Inspiraciju za ovu temu mi je dao jedan film koji sam gledao prije par mjeseci,reći ću njegov naziv kasnije (jebi ga,trebao sam ipak ovo postaviti ranije-sad sam zaboravio ali sjetiću se).
Naime, radi se o sljedećem:
Pretpostavljam da veliki broj učesnika foruma iz BL ili ima neke veze sa našim gradom. Banjaluka i nije toliko veliki grad tako da su vam ljudi koje srećete na ulici, kafićima, školama, fakultetima, utakmicama, koncertima itd., često poznati bar iz vidjenja, ako ne i bolje.
I o svakom od njih imate neki stav,prvu asocijaciju ili bar "predosjećaj" bilo pozitivan ili negativan.
Svi smo samo obični smrtnici i imamo neke predrasude (htjeli mi to priznati ili ne).Ko nema, neka prvi baci kamen! :angel:
Najdivnija stvar na forumima su nadimci i sličice...Ja lično poznajem samo par ljudi sa ovog foruma. Za dva-tri člana znam ko su, a ostali su mi, dakle, potpuno anonimni. 8)
Vjerujem da je i kod ostalih slično stanje.
Interesuje me slijedeća stvar:
Da li bi se upuštali u razgovore, diskusije, svadje, flertove i sve ostalo što se dešava na forumu i u "stvarnom" životu kad bi poznavali sagovornika jer je možda, neki vama simpatični, forumaš u realnosti osoba koja vas najviše nervira u gradu. Možda ste se sa tom osobom tukli u kafani. Možda ste vidjeli tu osobu u njenom društvu i bili 100% uvjereni da sa njima ne trebate imati apsolutno nikakve veze niti kontakta. Možda vi imate 30 godina i nikad ne bi popričali sa čupavim balavcem iz parkića. Možda je ta osoba samo neka "jedinka" koja ispija kafe u nekoj bašti u centru za vrijeme "špice" preko koje samo pređe pogled i neznaš jesi li je vidio ili nisi...
A možda je to baš onaj slatkiš sa kojim se uvijek pogledaš, pomisliš:"Jao,kako je dobra", a nemaš pojma da se već odavno znate, da ste se već i svadjali i mirili, razmjenjivali muziku, preporučivali linkove...
Šta vi mislite o ovome?
P.S.Mislim da mi je ovo najduži post u toku moga staža ovdje. :wink:

_________________
Ko pročita VO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2004, 09:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Nešto sam i ja nedavno razmišljao na sličnu temu...
Mnogo ovdje ljudi "zakrvi" s nekim oko neke teme, svađa se sa sagovornikom, naziva ga glupim, idiotom i slično, a postoji velika vjerovatnoća da se sretnu u gradu pod nekim okolnostima, a možda se već i poznaju, a nisu toga svjesni. I da se sretnu, trebalo bi da zaborave što su jedan drugom spominjali familiju!?


(COCO, koji te je film naveo da postaviš temu?)

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2004, 10:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Zanimljiva tema.

Ko zna koliko puta se očešemo jedni o druge u gradu a da nemamo pojma da lomimo koplja ovde na forumu :)

A to da li bismo oči u oči pričali jedni sa drugima kao ovde na forumu...sumnjam. Možda i bi po pitanju nekih stvari, ali ne po svim pitanjima, ili ne bi na isti način.

Koliko god ljudi ovde i lagali i koliko pisali pod više različitih nickova ipak mislim da su zbog anonimnosti ovde iskreniji i otvoreniji nego što bi bili oči u oči jer "anonimnost povlači iskrenost". Po tome izlazi da se ljudi ovde bolje upoznaju nego što bi se upoznali oči u oči, jer kod pravog upoznavanja dolazi do izražaja ono što si rekao, predrasude, odmah nam se neko svidi ili ne svidi zbog izgleda, ovih i onih stvari, ili očekujemo jedno a dobijemo drugo, a ja bih rekao da to dosta zavisi i od toga kako energetski osjetimo i doživimo neku osobu, makar ne bili svjesni da je to realan i bitan faktor u međuljudskim odnosima.

Zbog veće otvorenosti i iskrenosti ovde na forumu a zbog hrpe predrasuda i drugih faktora u susretima oči u oči moglo bi se reći da se ovde na forumu, preko slova koje pišemo, prvenstveno upoznaju duše sagovornika, ona unutrašnjost, ono kakvi smo. Isus Hrist je odlično rekao: "usta govore ono čega je srce puno", dakle iznosimo ono što imamo u sebi i tako se preko riječi (ako su iskrene i otvorene) možemo mnogo bolje upoznati nego da se samo vidimo i onda zbog neke neugodnosti ili stidljivosti samo okolišamo i pričamo neke nepovezane stvari.

Ja ne pišem po chatovima ali oni koji pišu vjerovatno znaju za slučajeve da se recimo momak i djevojka upoznaju preko chata ili foruma, dopisuju se puno, onda se upoznaju i vremenom stupe u vezu ali prvenstveno jer su prije toga vidjeli da su dosta kompatibilni, a ne zbog neke prevelike fiziče privlačnosti jer da su se samo sreli i vidjeli u gradu ne bi ih to privuklo jedno drugom. Znam za jedan takav slučaj. Zanimljivo je to. Mislim da te veze (ne samo ljubavne već i prijateljske) mogu opstati duže i biti kvalitetnije nego one koje nastaju nekom površnom trenutnom fizikom privlačnošću.


I to je, kako stoji u naslovu ove teme, dobra strana foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2004, 12:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
ja se samo nadam da se ne ocesem pocesto o Maran Atu :lol: .. Super tema, stvarno ne znam sta bih dodala, samo to da sam i ja cesto o tome razmisljala..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 22:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
moj verdict na tvoju temu, koja inace je veoma OK===
J a ne znam odakle da pocnem a da ne zvucim neprijateljski ,nesvaceno il
mozda i mentalno. Cinjenica il problem u mom zivotu uvjek je bio LJUDI,opisani kao - naivnost , brzo donosenje zakljucaka, svadjanje , pokusavanje dokazati ne dokazanog , i naravno pricanje besmislica. Ne samo da me inspirira da slusam pojedince kako se hvataju na poneke kometare koje ja kazem na ovim forumima iz razloga da se uvjerim da smo svi mi u principu isti al drugaciji, da smo svi glupi i istovremeno inteligentni(some of us not so however 8) )
vec isto tako mi je cudno da zakljucim kako sitnice su nevjerovatno vazne i kao na taj poseban dan, ta osoba i te rjeci i taj trenutak nas iriitra , il nasmije ,il rasplace il cini nas neopisivo ljutim na ono sto je bilo receno il napisano. Mozda pod nekim drugim okolnostima nista od ovoga bi se desilo.
Naravno prisutna je uvjek jedna mala misao, ko je ta osoba sa kojom ja razgovaram>>??? zbog cega se ovo desava i sta ako bi bilo drugacije??
Ponekad dva covjeka koji zajedno i ujedinjeno bi mogli osvojiti svjet, odluce da budu razvojeni i podjele svjet na dva djela?? Zasto?? Mozda , samo pogresan momenat i pogresni ljudi.

moja poenta= vecinom smo nerazumljivi kad smo citani, vise bi bili vjerovani kad bi mogli vidjeti jedni drugima oci, ali tad,,naravno,,,,nebi bilo ovog razgovora!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 22:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2003, 02:19
Postovi: 142
Lokacija: Banja Luka
Mislim da je to palo većini normalnih ljudi na pamet. Ono što coco reče. Al od te većine izgleda da ih je malo na "Duhovnost i religija" nažalost.

ako se neko slaže na forumu a ne slaže u životu (ne poznajući se)(ili obrnuto), gdje onda folira?! Na forumu ili u životu? Ja znam likove koji su na forumu samo da iznerviraju druge čisto iz zajebancije!

Film koji je meni pao na pamet kad sam pročitao temu je "you got mail" sa Tom Hanksom i Mag Ryan.

P.S. -Ne znamo se. :)

_________________
Ako vjerujete u Boga grijeąite.
Ako ne vjerujete u Boga grijeąite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2004, 08:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
tough je napisao:
Ponekad dva covjeka koji zajedno i ujedinjeno bi mogli osvojiti svjet, odluce da budu razvojeni i podjele svjet na dva djela?? Zasto?? Mozda, samo pogresan momenat i pogresni ljudi.


Može biti pogrešan momenat. Na to kako će se "na prvu" složiti ili se neće složiti znaju mnogo uticati i raspoloženja u kojima su bili u trenutku kontakta. Dok bi u nekom drugom trenutku stvari ispale sasvim drugačije.


Sleepy je napisao:
ako se neko slaže na forumu a ne slaže u životu (ne poznajući se)(ili obrnuto), gdje onda folira?! Na forumu ili u životu?


Čak ne mora folirati ni na forumu ni u životu, ako na forumu priča jedne stvari a u životu druge. Recimo na forumu se ne slažeš sa nekim po pitanju vjere, duhovnosti i sličnog, a u životu iako znate da se znate sa foruma pričate o stvarima o kojima se slažete, koje su zajedničke.


P.S.
očekivao sam više komentara na ovoj temi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2004, 12:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2003, 15:05
Postovi: 728
Kada sam započeo ovu temu nisam mislio, prije svega, na to da li ljudi ovdje pričaju jedno a u životu drugo, gdje su pošteniji...
Stvar koja je meni najinteresantnija je to da se ovdje sreću i razgovaraju ljudi koji u stvarnom životu ne bi nikada ni pozdravili (neću pretjerati ako kažem ni pogledali) tog sagovornika a kamoli da s njim diskutuju o sportu,muzici,sex-u ili nečemu desetom...
Većina ljudi je takva.Malo je onih koji nemaju takve predrasude(iako će većina od vas pomisliti da ste to baš VI,dok budete čitali ovo)!
P.S.Još se nisam sjetio naziva filma,ali radim na tome :roll:

_________________
Ko pročita VO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2004, 19:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
COCO je napisao:
ovdje sreću i razgovaraju ljudi koji u stvarnom životu ne bi nikada ni pozdravili (neću pretjerati ako kažem ni pogledali) tog sagovornika a kamoli da s njim diskutuju o sportu ,muzici, sex-u ili nečemu desetom...
Većina ljudi je takva. Malo je onih koji nemaju takve predrasude


Ne moraju samo predrasude biti razlog za to. Ova distanca i anonimnost čini da su ljudi otvoreniji. Ovde im je manje važno što će ih neko recimo proglasiti za lude, zadrte, glupe nego što bi to bilo u stvarnom kontaktu. Jer u stvarnom kontaktu da ih neko zna, zna kako izgledaju i druge stvari o njima, onda bi mogao govoriti drugima "joj što je onaj lud...kakve gluposti priča", ili kad ga vidi u gradu pričao bi svojoj raji "e eno onoga ludog, što je provalio da...koji misli da..."

Ljudi su toga svjesni i plaše se toga pa im je zato lakše pod plaštom anonimnosti pričati ono što sa nepoznatim osobama ne bi pričali oči u oči.

Mada ima i tih predrasuda tipa: "ma on je čupavi metalac, šta on zna o ovome ili onome..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2004, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Vader je napisao:
Ova distanca i anonimnost čini da su ljudi otvoreniji. Ovde im je manje važno što će ih neko recimo proglasiti za lude, zadrte, glupe nego što bi to bilo u stvarnom kontaktu. Jer u stvarnom kontaktu da ih neko zna, zna kako izgledaju i druge stvari o njima, onda bi mogao govoriti drugima "joj što je onaj lud...kakve gluposti priča", ili kad ga vidi u gradu pričao bi svojoj raji "e eno onoga ludog, što je provalio da...koji misli da..."

Vrlo tačno!

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2004, 01:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
Svaka cast:)

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2004, 14:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2004, 12:13
Postovi: 332
Lokacija: Lhffazija
Zanimljivo :) sto se tice anonimnosti i otvorenosti,mislim da ako se sluzis time sam imas problem koji treba da rijesis.Svakako ima ljudi koji znaju ko si ti ovdje na forumu.Slazem se sa tim da imamo cesto predrasude koje vjerovatno nisu bas dobre,koliko puta ti se desi da tek kada upoznas lika shvatis da je normalan i da su tvoje predrasude bile glupost.Mislim da izgled cesce vara.Sa druge strane sam sasvim slucajno imao priliku da upoznam lika sa foruma u gradu koji mi je citajuci ga izgledao sasvim ok,ali nakon razgovora i nekog provedenog vremena shvatio sam da se on opasno krije i na neki nacin lijeci svoje komplekse ovdje na forumu.Tako da ne mora da znaci da su i anonimni iskreni potpuno.Cak i ovdje na forumu svi kao novi stanovnici grade svoj polozaj u drustvu,trude se da ostave utisak,jer ova sredina ih upoznaje na taj nacin.Na kraj krajeva sama rasprava ti sluzi da se potvrdis,predstavis i ako si glup kao ja :cry: nesto i naucis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2004, 14:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Pronađoh zanimljivu temu na drugom forumu. Tema se zove "Da li trebamo reći svojim partnerima ko smo i šta smo, ili je bolje ćutati".
Iz ovoga što slijedi se jasno vidi da osobe, a pogotovo one koje se bave ezoterijom i paranormalnim, iako na forumu pišu o tome čime se bave, u privatnom životu malo kome o tome govore i malo ko uopšte zna čime se bave.
Što se tiče otvorenosti na forumu i van njega zavisi i o čemu se priča, lako je na forumu i van foruma pričati iste stvari kad su u pitanju priče o filmu, muzici, knjigama, sportu. Ali kod ovakvih nekih stvari nije baš tako.

Citiraj:
Oduvek sam se pitala da li je bolje reci svom partneru da sam witch (vještica) ili mi je jos bolje cutati.
Kad cujem price ortakinja koje su svojim tipovima rekle ko su i cime se bave odmah su primile kritike. Mislim da se jedan cak i uspanicio.
1 ortakinja je nesvesno ispred svog partnera pokazala svoju moc, i kad je ovaj upitao da li je witch ona se samo smejala. Od tad vise je ne zove.

Ova 2 ortakinja je svom decku rekla da je takodje witch i zamislite sta joj rekao kako su to gluposti, da je ovo 21 vek, kako je njeno celo drustvo(witches) poremeceno i da je ona ne normalna sto veruje u takva sra...

Tako da zbog takvih primedbi ja se plasim da kazem svom partneru ko sam i sta sam, ali on naravno zna da verujem u prirodu i mitoloska bica kao i u witches, pa mogu samo da pretpostavim da sumnja da sam witch.
Cak me jednom prilikom startovo da mu gledam u dlan :), a kad sam mu rekla da "neznam" on mi je reko da lazem :).
Nisu samo i partneri u pitanju vec i ostali (dobro, ali partneri su bitniji kako ce oni progutati celu pricu). Treba znati kome smemo, a kome ne smemo da kazemo celu istinu.
Oko mene samo 2-je ljudi znaju ko sam i cime se bavim.
U pocetku su se tripovali da je to crno i satanisticki, ali kad sam im ispricala o cemu se zapravo radi totalno su promenili misljenje.
I tako pitam ja vas da li trebamo reci svojim partnerima ko smo i sta smo, ili je bolje cutati!



A neki od odgovora


Citiraj:
hmm... ja nekako ne bih mogla ni da zamislim da budem sa nekim ko me ne kapira ili jos gore osudjuje... smor


Citiraj:
Ja bih uvek rekla,ukoliko skontam da je osoba right for me - Pa ako mu se ne svidja mozhe odmah da ode - da mi ne gubi moje vreme


Citiraj:
Cutanje je zlato. Vrlo malo ljudi je otvoreno prema paranormalnim stvarima. Ljudi "drugaciji od drugih" izazivaju podozrenje i cesto - strah kod drugih, a iz straha se radja netrpeljivost i mrznja. Pametna osoba znat ce kakvo ce lice kome pokazati. Na zalost, samo je mali broj ljudi pred kojima ces biti to sto jesi.
Partneru niposto ne pokazuj svoje znanje i moc. I najjednostavnije, normalne ljudske reakcije protumacit ce onda kao izraz tvoje "nastranosti" i tako vec neces imati osjecaj slobode u izrazavanju. Budi mudra i razvijaj se daleko od ociju javnosti.


Citiraj:
Ok je biti mudar i paziti sta kome reci ili pokazati. Ali ako se to odnosi da treba od svog partnera, nekog koga smo izabrali do kraja zivota da krijemo... ne znam... radije bih bila sama


Citiraj:
vecina njih nezeli da prihvati istinu o onom drugom, jer smatraju da mi nepostojimo i da su sve to price za malu decu


Citiraj:
Pa pazi, kad udje kod mene u sobu, odmah moze da mu bude nejasno gro stvari, sigurno bih posle prvog pitanja objasnila otprilike sta je to. Ako mu se ne svidja, ja nemam pravo da zadrzavam nikog (to je moj stav) koliko god ga volela, tako da moze slobodno da ide


Citiraj:
Svaka cast ako mozes tako. Ja definitivno tako ne mogu, radije cu precutati i proci neometano oko mog rada i ljubavi nego izgubiti ljubav kad bih mu rekla


Citiraj:
Uglavnom ljudi ne znaju ko sam i sta sam... jer covek je gospodar svojih reci, ali je rob onoga sto izgovori


Citiraj:
Ne vidim razloga da ikome krijem to sto jesam, ako neko lose misli o meni neka misli, meni ni iz dzepa ni u dzep.
Ne zelim da me ljudi vole zbog onoga sto nisam nego zbog onoga sto jesam.
Inace u mom okruzenju skoro svi znaju da sam vestac, iako neki gledaju na to s podozrenjem, neki su neutralni dok neki odobravaju iako su ovi poslednji jako retki...


Citiraj:
Witch / Vjestica!? Naravno, da jesam. I svi znaju da jesam. I mogu me ogovarati (ako se usude, hehehe!), ali ne mogu nista vise. A zato me lagano zaboli, jer ako te ne ogovaraju zbog toga zasigurno hoce zbog necega drugog.


Citiraj:
Gospodo moja draga, bez uvrede, rijeci "oko mene su sve sami hriscani" i slicno... da li zbilja mislite da se te rijeci razlikuju od "njihovih" rijeci "oni tamo satanisti", "oni vjestci" i slicno...? Ne, nimalo. Potpuno su iste. Izgovorene u negativnom kontekstu, s negativnom aluzijom i negativni stavom. Uzas!
Wicca ne iskljucuje nikoga. Dapace. Uziva u razlicitosti. Prihvata ih. Zato sto prihvata sve sto postoji na Planetu i u sva tri Univerzuma podjednako, cak i ono sto se u biologiji naziva "nezivom prirodom" - stijene, rijeke, drvece... shvatajuci da sve ima razlog svoga postojanja i da sve ima svoju ulogu u sveopcoj ravnotezi. Ako sve im tu ulogu, sto reci za ljude oko nas? Mogu biti losi i dobri, zli, pakosni, krasni, dragi, ljubazni, mili, odvratni... ali, to su opet nase percepcije u odnosu na njih i obratno. Ono sto je nama lijepo, drugome je ruzno i odvratno, onoga kojega netko ne moze vidjeti drugi zeli svim srcem..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2004, 18:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2004, 19:34
Postovi: 116
Lokacija: Sjedinjene Bosanske Drzave
Ja sam primjetio jednog lika na forumu "politika" koji je uz svoj nick imao u potpisu svoje puno ime i prezime,sto ja u neku ruku cijenim.Sta mislite da li bi bilo isto zucnih rasprava kada bi se nekim slucajem svi morali potpisati sa imenom i prezimenom(koje bi se kontrolisalo preko IP-a)?
Da li bi bili spremni da se u pravom smislu predstavite na ovom forumu?

_________________
PROUD 2 B BOSNIAN


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2004, 18:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Nemam nista protiv toga da 'otkrijem' ime i prezime, ali ne vidim nikakvu korist od toga. Mislim What's The Big Deal. Ime ko ime. Na forumu ne govorim nista sto ne govorim 'Out there in the world'. Mada dobro, valjda neki gaje ovde neke druge identitete. Slika

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2004, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
bilo bi ono "ajoj, ti si onaj kreten sto me polio pivom, udario laktom, izbio mi zub, psovao mi svashta...vec duze vrijeme te trazim da izravnamo rachune jebem li ti da ti jebem" :) belaj nastane. a da razmisljam o tome kachim li gradom ljude sa ovog foruma, ceta ili cega vec, ma kakvi. zatvaranjem ovog foruma zaboravim i shta sam to pisao maloprije. da se kachimo po gradu medjusobno ili eventualno poznajemo, u to ne sumnjam. nije ovo neka metropola, svak' svakog zna. svaki dan gledash iste face po gradu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2004, 21:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2003, 02:19
Postovi: 142
Lokacija: Banja Luka
frxy je napisao:
Nemam nista protiv toga da 'otkrijem' ime i prezime, ali ne vidim nikakvu korist od toga. Mislim What's The Big Deal. Ime ko ime. Na forumu ne govorim nista sto ne govorim 'Out there in the world'. Mada dobro, valjda neki gaje ovde neke druge identitete. Slika

Samo da te pitam- Jel ti slabo znaš srpski ili slabo znaš engleski ili previše gledaš američke filmove ili si ti cool pa tako pišeš???

_________________
Ako vjerujete u Boga grijeąite.
Ako ne vjerujete u Boga grijeąite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2004, 23:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Meni je citav fol u tome sto diskutujem s ljudima s kojima mozda ne bih ni pomislila to uciniti u stvarnom zivotu. Mislim da sam se i u stvarnosti donekle promijenila zbog ovoga i jednostavno ne procjenjujem vise ljude brzo.

Naravno postoji par izuzetaka koje bih eventualno voljela upoznati, ali se ne opterecujem time.

Tu sam da nesto naucim i da se druzim sa ( uglavnom :wink: ) pametnim i stimulativnim likovima i toliko mi je dovoljno.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Okt 2004, 21:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Odlicna tema, koja me je dosad nekoliko puta navela na razmisljanje. :oops:

Moje iskustvo sa forumasima:
1. osobe, koji su preko foruma ostavile na mene odredjen utisak, su se skoro 100% tako pokazale i u stvarnom zivotu

2. osobe, koje su na forumu jako ekstrovertirane i vrijedno ucestvuju u diskusijama su se u stvarnom zivotu pokazale kao povucene i toootalno neupadljive, tako da je prosto nevjerovatno i steta sto se neciji potencijal :study: ne vidi "iz aviona" (ovo se odnosi na jedne nevjerovatno svijetle plave oci :D )

3. osobe, koje bih u stvarnom zivotu nekako mahinalno ubacila u odredjenu ladicu (citaj: klise), su se pokazale kao izuzetno inteligentne i dubokoumne :smurfin: (ovom prilikom pozdravljam jednu dragu i naocitu plavusu :wink: )

Sve u svemu, rijetko sam se razocarala, mozda zato sto sam svjesna da covjek ne smije bas ocekivati na pocetku mnogo. Forumasi su definitivno obogatili moj zivot, mozda zato sto je u jednom mom odredjenom periodu zivota doslo do "zasicenja" po pitanju upoznavanja i uspostavljanja novih kontakata nekim direktnim putem...

Forum...za mene...ljubav :love5: , poslovna saradnja, prijateljstvo, kumstvo (masinerija :onfire:) ...vrlo siroka paleta, zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2004, 15:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2003, 15:05
Postovi: 728
Dugo mi je trebalo ali nije mi dolazilo u glavu.Film koji me je naveo da započnem ovu temu zove se "The Breakfast Club" ,režija John Hughes sa Emiliom Estavezom u glavnoj ulozi.
Na samom početku nije mi se svidio i umalo da ga isključim ali eto, pogledao sam do kraja i preporučio bih ga svima.
P.S.Drago mi je da je tema još uvijek aktivna i mislim da se još mnogo toga može reći...Pozdrav! :black:

_________________
Ko pročita VO!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs