banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 09:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Avg 2009, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Besparica je napisao:
Ne dirajte Zea ni pod razno. Evo uljepsa mi jutro covjek, nisam se odavno ovako nasmijao. :lol: :lol: :lol:

Ha ha ha! Upravo to! Prvo što otvorih je ova tema i zaista se nasmijah do suza! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A joj! Zamišljam male kriminalce i preljubnike u pelenama na klimavim nogicama sa cuclom u ustima i nevinim pogledom! :lol:

Off
Neki dan, mali klinja od kolege (8 mjeseci) pružio ruke prema meni, ja ga uzela u naručje a on mene ćap za grudi, onako bezazleno, tek sada mi je jasno ko u njemu čuči! :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Talija je napisao:
Neki dan, mali klinja od kolege (8 mjeseci) pružio ruke prema meni, ja ga uzela u naručje a on mene ćap za grudi, onako bezazleno, tek sada mi je jasno ko u njemu čuči! :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


sto Talijo jel i tata isto to radio pa zato znas? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nema ljutnje al sam morao matere mi moje :cat:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 13:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Izvini Zeo, nisam htio da moj komentar zvuci kao kritika, mozda smo svi na ovoj temi malo pretjerali sa reakcijama. Istina je da je velika vjerovatnoca da ce svako dijete postati u nekom pogledu gresno, ali mi ne mozemo znati da li ce upravo ono dijete koje mrko pogledamo postati to sto si nabrojao ili mozda doktor, vatrogasac ili neki drugi spasilac zivota. Zato sam rekao da preispitamo stavove, ali naravno ne previdjam tvoje rijeci da volis djecu i da se sjecas Hristovih rijeci u vezi djece. I sam sam razmisljao ponekad tako dok sam gledao djecu, ali taj stav ne moze biti nikako dobar, zato sam rekao da moramo razmisliti o mijenjanju svojih stavova.
Ostali, nije u redu nekoga nazivati psihopatom, procitajte Zeov uvodni post jos jednom. Mozda Zeo jednostavno zeli da diskutuje o nekim stvarima koje i nama cesto padaju na um ali kojima ne poklanjamo veliku paznju ali koje su ipak sadrzaj nase svijesti.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 13:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Zeo je napisao:
1.Šta ste se dignuli na mene, hoćete li kao Isusa da me raspnete?-blažen ja.
2.Demokratski je uvažavati tuđe mišljenje, a ne napadati.

1.Malo smo skromni....već vidim Velikomučenik Sv.Zeo Forumski - pogubljen od strane forumske imperije MMIX godine n.e. - proglašen za svetog od trenutka registrovanja
2.Ne demokratski je čuti tuđe mišljenje, a onda da većina nametne svoje

Zeo je napisao:
Ne idete vi protiv mene već protu Boga

previše načina za zajebavati... moram se kontrolisati...moram obuzdati tamnu stranu u sebi

Zeo je napisao:
Inaće razmišljam i da se povućem s ovog foruma nažalost

Ne čini to!! zar ne kaže biblija da je 11-ta božija zapovijest "(Zeo) ne napuštaj forum" - ne želiš valjda boga razočarati, a nas osiromašiti. Evo ako treba svi ćemo imati negativno mišljenje o bebama, policiji, nazivanju ljudi gospodom, sveštenika ocem, samozadovoljavanju i svemu što ti smeta, samo ne idi!!!

Zea za visokog predstavnika!!!

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 13:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
=D> =D> =D> =D>

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 14:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2008, 23:01
Postovi: 383
Imam dvije teorije:

1.Zeo se zajebava ...svaka cast, mada malo vjerovatno!

2.Zeo se ne zajebava ... kao malog djecaka komsija ga je ganjao sa qrcom u rukama oko kuce, pa je to ostavilo raznorazne posledice!

_________________
You see, I'm not "Like A Boss". I am The Boss!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 14:45 
:lol: :lol: evo glasno se smijem, kakav kralj... ja mislim da je ovo prvo, mada....... :-?


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 15:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2008, 23:01
Postovi: 383
U medjuvremenu sam procitao jos neke Zeove postove, i moram da konstatujem da ga komsija stigao... 8)

_________________
You see, I'm not "Like A Boss". I am The Boss!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 17:11 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Talija je napisao:
Besparica je napisao:
Ne dirajte Zea ni pod razno. Evo uljepsa mi jutro covjek, nisam se odavno ovako nasmijao. :lol: :lol: :lol:

Ha ha ha! Upravo to! Prvo što otvorih je ova tema i zaista se nasmijah do suza! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A joj! Zamišljam male kriminalce i preljubnike u pelenama na klimavim nogicama sa cuclom u ustima i nevinim pogledom! :lol:

Off
Neki dan, mali klinja od kolege (8 mjeseci) pružio ruke prema meni, ja ga uzela u naručje a on mene ćap za grudi, onako bezazleno, tek sada mi je jasno ko u njemu čuči! :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ma ne chuchi nista u toj bebi, osim instikta za prezivljavanje..tako da ono u toj dobi samo zna za grudi..mlijeko mlijeko mlijeko.... :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 18:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
kidem je napisao:
U medjuvremenu sam procitao jos neke Zeove postove, i moram da konstatujem da ga komsija stigao... 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2009, 21:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Maj 2009, 10:00
Postovi: 375
Ja ću se izvinuti na naslovu koji sam postavio, ali koji ima svoj razlog u mom razmišljanju, jer shvatite me veoma sam razočaran nesavješću grešnika koji ne priznaju svoje grijehe, već samo zlo gomilaju,...jako, o jako jako mi je teško živjeti i disati u takvom okruženju, ali baš me briga samo se vi ukopavajte

Što se tiće onih koji mene šalju na psihijatriju i koji su toliko dobronamjerni, ja im kažem, pođite vi i vidite kako je tamo, pa kad iskusite onda me pošaljite, idite trujte se tabletama...probajte to su ''lijekovi'' od njih duh vaskrsava u obrnutom pravcu

Ovce bez pastira se izvrgoše u zvijeri
_______________________________________________________________________________

DODATAK NAKON VIŠE MJESECI (DA NE PODIŽEM TEMU)
Treba biti iskren, da ja mrzim malu djecu - ne mrzim, ali mi teško pada kad vidim šta od njih uglavnom nastaje - velikojedi!, dakle najviše volim čovjeka kad se formira i napuni oko 30g, tad bi ako je trebao biti kompletan, dakako ne u putpunosti bez mane, ali koji uočava manu i kaje se zbog nje i gleda da ju ne čini, dakle da bude svet. To je ono što se od zametka očekuje, šta dakle ja imam sa malom djecom? Dakako ona su čista, zato prihvatljivija od odraslih, zato je to moje najdraže društvo, ali formiran čovjek mi je još draži. I da priznam od sveg društva koje imam, ono djece predškolske što imam mi je najdraže - u njima nimalo lošega, samo nestašnoga.


Poslednji put menjao Zeo dana 29 Okt 2009, 15:04, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 00:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
o živote aždajo, šta čovjek napisa hahahahhaha :lol: :lol: :lol: ovo je trol, ovo nije čovjek hahahahha

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 02:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
Zeo je napisao:
Ja ću se izvinuti na naslovu koji sam postavio, ali koji ima svoj razlog u mom razmišljanju, jer shvatite me veoma sam razočaran nesavješću grešnika koji ne priznaju svoje grijehe, već samo zlo gomilaju,...jako, o jako jako mi je teško živjeti i disati u takvom okruženju, ali baš me briga samo se vi ukopavajte

Što se tiće onih koji mene šalju na psihijatriju i koji su toliko dobronamjerni, ja im kažem, pođite vi i vidite kako je tamo, pa kad iskusite onda me pošaljite, idite trujte se tabletama...probajte to su ''lijekovi'' od njih duh vaskrsava u obrnutom pravcu

Ovce bez pastira se izvrgoše u zvijeri


:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Zajebavas a???? :D :D

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs