banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 06:15 Danas je 22 Jun 2026, 06:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Mar 2011, 16:29 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Mar 2011, 16:25
Postovi: 1
Gdje ima uzeti u bl xbox 360 na rate?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 16:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
firefist je napisao:
Gdje ima uzeti u bl xbox 360 na rate?


Nigdje, a možda ni tamo.
U BL su u prodaji samo dvije konzole, PS3, Wii i nekakav NES-ov klon na pijaci.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 11:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2011, 14:59
Postovi: 434
Ima kupiti xboxova ali...za rate ne znam.Svakako pogledaj u Shopping Centru dole u prizemlju kod Lemya.Mislim da nudi i na rate ali nisam siguran.Takodjer ako zelis platiti u keshu ... www.pik.ba ... imas radnji u federaciji koje salju svugdje po BiH i cijenu su dosta povoljnije.

_________________
DJ SKYZER - Balkan Party Mix #1


Vrh
  
 
 [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], OpenAI [ChatGPT] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs