banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 21:46 Danas je 22 Jun 2026, 21:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: m:tel-ov huawei modem
PostPoslato: 14 Jul 2010, 17:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Pozdrav, da li zna neko da li ovaj mali smrdljivi modem ima zastitu od prenapona, bijim se da mi grmljavina ne sjebe komp kao nekad sto se desavalo. Modem ima jedan port i jedan USB izlaz, ne znam tacno koji je model. Hvala


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Jul 2010, 17:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Last December je napisao:
Pozdrav, da li zna neko da li ovaj mali smrdljivi modem ima zastitu od prenapona, bijim se da mi grmljavina ne sjebe komp kao nekad sto se desavalo. Modem ima jedan port i jedan USB izlaz, ne znam tacno koji je model. Hvala

imam i ja jedan ovaj "huwai" ispod kreveta. ne koristim ga ima godina ipo. ha radio je jadnicak neke 3 godine... niej pravio ni neke probleme... i nema zastitu od prenapona, to moras posebno kupiti... a i ne treba ti. pocne grmiti istekaj t.kabel iz zida dok prodje. najefikasnije.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jul 2010, 07:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Ma ne gasim racunar nikada pa ni kada grmi, tako da moram postaviti neku zastitu. Spojicu ga preko UPSa, tamo imam prenaponsku, samo sam mislio da i modem mozda ima to.
POz


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jul 2010, 01:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 10:47
Postovi: 115
Vjeorvatno nema nikakvu zastitu, meni su stradala 2 komada MT882, sad sam dobio MT882a. Sve to za godinu dana. Nikad ih nisam iskljucivao sa tel kabla :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jul 2010, 01:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2007, 19:36
Postovi: 293
Koristim god-ipo navedeni uredjaj nikada ga nisam ugasio, ni njega ni PC, nikakvih problema...
Ako crkne, zoves mtel i dobijes novi :)


Vrh
  
 
 [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs