banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 03:38 Danas je 22 Jun 2026, 03:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Maj 2010, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7111
Otkupljuje li iko u gradu pokvarene CRT monitore? 10 maraka, 5, kinder jaje, nebitno...

Imam Hyundai Q770 (17 inca) kom je mozda crkao neki trafo. Slika se pocela siriti nekako kriviti, dok nije otkazao, uz malo mirisa neceg pregorjelog.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Maj 2010, 19:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
Moguće je da su mu otišli samo otpornik i tranzistor ili integralno kolo. Možda da ga pokušaš popraviti.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Maj 2010, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7111
Rekoše mi da je dijagnoza samo 20 KM, i da se ne isplati. Sad, ako neko zna gdje je jeftinije, slušam :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Maj 2010, 15:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
jebeš 20KM. I ako nađeš jeftinije biće oko 15. Ne isplati ti se nervirati za 5 KM. Nije tajna da su crt monitori jeftini al polovni. A uzeti polovan monitor ili popraviti svoj dođe ti na isto. Osim ako nećeš kupiti 22" LCD.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Maj 2010, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Gospode Boze! :lol:

De daj nekom cigi 5 maraka da ti to pokupi i nosi, to se ne isplati izneti do smeca. :lol:

U nekoj normalnoj drzavi ne bi to smeo baciti smece, vec bi morao platiti odlaganje.
Takve racunare prodaju nama ovi iz Bozic&Co i slicnih trgovina, skart iz DE.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Maj 2010, 12:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Ostatak prestanite sa spamom, imate caffe dio foruma namjenjen tome.

A Rivaldinho, kao sto je HugoLina rekla, da smo iole normalna drzava morao bi platiti da bacis CRT monitor, za tebe srecom nismo tako da ga mozes baciti "besplatno" sto bih i preporucio jer ti niko nece dati ni 5km za pokvaren CRT kada je polovan ispravan 15+km..

toliko.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
  
 
 [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs