banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 13:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2436 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 122  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Mar 2018, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2361
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Pokusavam da ti pomognem ali ne znam sta znaci опћенито


Spoiler:
Slika



Nazad na temu: Imam Philips i zadovoljan sam. Dobar odziv, dobra slika, ne šteka. Dobar omjer cijena-kvalitet. Meni su se pojavile 2 bijele fleke na sred ekrana. Ali jš je pod garancijom, tako da ću da ga pošaljem na servis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 14:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Dec 2017, 14:14
Postovi: 26
Aikus je napisao:
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Pokusavam da ti pomognem ali ne znam sta znaci опћенито


Spoiler:
Slika



Nazad na temu: Imam Philips i zadovoljan sam. Dobar odziv, dobra slika, ne šteka. Dobar omjer cijena-kvalitet. Meni su se pojavile 2 bijele fleke na sred ekrana. Ali jš je pod garancijom, tako da ću da ga pošaljem na servis.


To se i meni čini da je dobar omjer cijene i kvalitete... vjerojatno cu onda uzeti Philips, samo nisam odlucio koji tocno model...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 14:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Kupio Philips prije par godina i pokvario se nakon 13 dana. Tek poslije, kad sam prošao po forumima, vidio sam da se ljudi masovno žale. Nikad više taj krš.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 14:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Sta mislite o ovim FOX televizorima? Neki dan bio u hotelu, tamo u sobi imaju 32" ...sasvim ok slika..odem u restoran, tamo nekih 60" ...opet dobra slika...stvarno nisam nikada vjerovao u ove no name brandove..ali gledajuci uzivo TV , ne izgleda ni malo lose. Cak sam ga uzeo u razmatranje kao jedna od opcija (kontam se pocastiti novim TVom krajem godine).

http://foxelectronics.rs/sr/android-led-tv-50dle358


Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 16:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Premalo RAM-a. :D

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 16:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Kurcina, ne kupovati Foxove i Tesle. Nikad se vise nisam zajebo ko sa Tesla TV-om. Na istom su nivou


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
nikola29_06 je napisao:
Kurcina, ne kupovati Foxove i Tesle. Nikad se vise nisam zajebo ko sa Tesla TV-om. Na istom su nivou
u kojem smislu ZAJEBO

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 16:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Los kvalitet slike, steka TV, Mirashare mu ne radi kako treba. Od 10 puta se jednom poveze sa telefonom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 20:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Fox je uvoznicka marka kucnih aparata Fox Electronicsa iz Srbiji. Do prije nekoliko godina svi aparati te marke su dolazili iz Kine, a od tada imaju u Srbiji pogon za sklapanje televizora od dijelova uvezenih iz Kine i Juzne Koreje i proizvodnju plasticnih dijelova tako da Fox televizori su sada "proizvedeni" u Srbiji, dok ostali uredjaji su isto kao i prije. Imas i WEG. Oni isto imaju pogon za sklapanje televizora, kao i klima uredjaja i usisivaca. Ostala roba koja nosi znak WEG isto dolazi iz Kine. Tesla televizori i ostali uredjaji brenda Tesla su uvoznicki brend Comtrade-a. Proizvodi su svi iz Kine, ukljucujuci i televizore, Vox isto. Vivax je hrvatski brend MSAN grupe i po prici slican je Foxu (imaju pogon za sklapanje televizora, ostalo uvoze iz Kine). U okviru MSAN grupe su i MGSW racunari koji se takodje sklapaju u Hrvatskoj (od dijelova koji dolaze uglavnom iz Kine).

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Ok jasno mi je to za uvoz/sklapanje... jel ima ko taj FOX...kakvi su utisci?

Ja sam 2 dana koristio TV u hotelskoj sobi, mogu reci da sam bio prilicno zadovoljan sa slikom i zvukom, a pogotovo jos kad uzmez cijenu u obzir, da taj tv kosta 250KM.

Naravno, ne zanina me taj od 32" ...vec od 49-50", gdje kontam da je slika jos bolja (bitno da je direct led)...

Postavlja se pitanje da li vrijedi za SAMSUNG,LG,PANASONIC,SONY dati 40-50% vise para

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 20:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Ma smece sad sam se opeko al nikad vise. Radije iskesirati za dobar Samsung nego se patit sa ovim


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
wizzy_bl je napisao:
Ok jasno mi je to za uvoz/sklapanje... jel ima ko taj FOX...kakvi su utisci?

Ja sam 2 dana koristio TV u hotelskoj sobi, mogu reci da sam bio prilicno zadovoljan sa slikom i zvukom, a pogotovo jos kad uzmez cijenu u obzir, da taj tv kosta 250KM.

Naravno, ne zanina me taj od 32" ...vec od 49-50", gdje kontam da je slika jos bolja (bitno da je direct led)...

Postavlja se pitanje da li vrijedi za SAMSUNG,LG,PANASONIC,SONY dati 40-50% vise para

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Vrijedi. Čak i da je panel na Fox-u solidan, čisto sumnjam da je sva elektronika kvalitetna, a to je preduslov da ti radi par godina bez kvarova.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 22:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
wizzy_bl je napisao:
Ok jasno mi je to za uvoz/sklapanje... jel ima ko taj FOX...kakvi su utisci?

Ja sam 2 dana koristio TV u hotelskoj sobi, mogu reci da sam bio prilicno zadovoljan sa slikom i zvukom, a pogotovo jos kad uzmez cijenu u obzir, da taj tv kosta 250KM.

Naravno, ne zanina me taj od 32" ...vec od 49-50", gdje kontam da je slika jos bolja (bitno da je direct led)...

Postavlja se pitanje da li vrijedi za SAMSUNG,LG,PANASONIC,SONY dati 40-50% vise para

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Ako hoces dugorocnu investiciju tj. do cak 10 godina, cak bez ikakvih problema, doplati vise i kupi ne Fox, ne neki od ovih sto si nabrojao, vec Philips. Ja imam Philips LCD televizor 32 incha HD kupljen u martu 2010 u FIS-u u Brckom. Proslo je 8 godina i nemam nikakvog kvara na televizoru. U tvom slucaju, predlazem Philips Ambilight. Proizvode se u EU, za razliku od "obicnih" LCD tj. sada LED televizora koji su proizvedeni u Kini i opet rade ko da ih je Svabo pravio. Provjereno!

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Poslednji put menjao Vladimir RUS dana 09 Apr 2018, 22:47, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 22:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nemam Fox ali imam Vox duže od 3 godine i super fercera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Vladimir RUS je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Ok jasno mi je to za uvoz/sklapanje... jel ima ko taj FOX...kakvi su utisci?

Ja sam 2 dana koristio TV u hotelskoj sobi, mogu reci da sam bio prilicno zadovoljan sa slikom i zvukom, a pogotovo jos kad uzmez cijenu u obzir, da taj tv kosta 250KM.

Naravno, ne zanina me taj od 32" ...vec od 49-50", gdje kontam da je slika jos bolja (bitno da je direct led)...

Postavlja se pitanje da li vrijedi za SAMSUNG,LG,PANASONIC,SONY dati 40-50% vise para

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Ako hoces dugorocnu investiciju tj. do cak 10 godina, cak bez ikakvih problema, doplati vise i kupi ne Fox, ne neki od ovih sto si nabrojao, vec Philips. Ja imam Philips LCD televizor 32 incha HD kupljen u martu 2010 u FIS-u u Brckom. Proslo je 8 godina i nemam nikakvog kvara na televizoru. U tvom slucaju, predlazem Philips Ambilight. Proizvode se u EU, za razliku od "obicnih" LCD tj. sada LED televizora koji su proizvedeni u Kini i opet rade ko da ih je Svabo pravio. Provjereno!

Kupi onaj sa najdužom garancijom.
Što se Philipsa tiče, najjeftiniji modeli, ali i neki skuplji su prije imali iritantno spor meni.
Cijenim da su nešto uradili po tom pitanju, ali za svaki slučaj provjeriti prije kupovine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 23:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
ma Philips ni pod razno...prije 3/4 godine kupili zeninim roditeljima, ajd radi bez greske, nsma kvarova, slika je dobra...al MENI glup ko noc...kad dodje vrijeme za soping, prvo cu pogledati kakav u ponudi ima PANASONIC, jer sam na njega navikao...a kasnije ostale brendove (Sony, Samsung, LG)

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2018, 07:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
shakal je napisao:
Nemam Fox ali imam Vox duže od 3 godine i super fercera.

U čemu je razlika ? :-D

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2018, 07:12 
Citiraj:
Što se Philipsa tiče, najjeftiniji modeli, ali i neki skuplji su prije imali iritantno spor meni.


koliko je to iritantno, radni kolega kupio telefunken, sporo u pm...ali do je vjerovatno vise do modela nego do proizvodjaca...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2018, 07:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Po meni se izbor svodi na LG ili Samsung. Sony je preskup sa istim karakteristikama, a nije razlika više tolika da bi se isplatilo dodatno uložiti.

LG je nekako optimalan odnos uloženo/dobijeno. Jedan od 2009. a drugi od 2012. Nikakvih problema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2018, 07:35 
zaboravih napisati, ako su teslini televizori isti kvalitet kao i telefoni onda izbjegavati u sirokom luku


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2436 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 122  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs