banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 14:02 Danas je 22 Jun 2026, 14:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Dual Layer DVD
PostPoslato: 13 Sep 2009, 11:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2008, 19:47
Postovi: 266
zanima me gdje se u banjaluci moze povoljno kupiti dual layer dvd? Cini mi se da sam na jednom mjestu vidio za 4 KM, al mozda neko zna povoljnije :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dual Layer DVD
PostPoslato: 13 Sep 2009, 11:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
U Mediamarketu i mislim da je 4,5. Razlika u cijenama nije normalna, 50 dvd-5 je 22 km.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dual Layer DVD
PostPoslato: 13 Sep 2009, 11:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5347
Lokacija: HEAVEN
Ja sam kupovao u Biscomu, ali se ne sjecam cijene...Mislim da je tada cak bila oko 4.5KM, ne znam da nije sada pala....

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dual Layer DVD
PostPoslato: 13 Sep 2009, 15:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2008, 00:12
Postovi: 449
U Infocom-u:
DVD+R DL Verbatim 8,5GB 8x 25/1 63 KM
DVD Traxdata 8,5GB 8x Double layer 10/1 17 KM
Traxdata 8,5GB 8x Double layer 2,50 KM
DVD+R DL Verbatim 8,5GB 8x 3,50 KM


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dual Layer DVD
PostPoslato: 14 Sep 2009, 00:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Najjeftinije je bilo u Pevecu, 10kom za 22km, memorex, ne znam da li ih jos imaju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dual Layer DVD
PostPoslato: 14 Sep 2009, 18:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2008, 00:12
Postovi: 449
Nisam odavno bio u Ekoprintu,pa ne znam sadasnje cijene.Znam da su bili najpovoljniji u BL.


Vrh
  
 
 [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs