BLAF77 je napisao:
Ipanema_ je napisao:
A zasto bi to radio? Kao da je instalacija WIndowsa nesto spektakularno.
Kako sto bi to radio? Pa ako ima ista bitno na C disku mora to sacuvati jer ce biti prebrisano prilikom reinstalacije.
Ne znam sad kako ide sa driverima za komponente laptopa, da li si dobio uz njega ili ces ih morati skidati sa interneta. Provjeri prije nego sto promijenis windows.
Sve zavisi od modela i proizvođača!
Može da ima drajvere ako je dobio CD, a može i da ode na web proizvođača.
Ako zna model i serijski broj može lako naći na webu.
Doduše, ima ljudi koji su jako pametni

pa poskidaju sve naljepnice sa laptopa, ali i onda može naći drajvere. Samo će se pomučiti malo.
Ako ima IBM/Lenovo, svi njihovi stariji modeli imaju skrivenu particiju na hard-u na kojoj se nalaze windowsi i drajveri i može ih lako reinstalirati.
Dakle, tu mu CD ne treba!
Mada, ako i ima IBM/Lenovo možda je neko promijenio HDD i sada nema tu skrivenu particiju.
@ koncertni izdavač
Obavezno uradi DVD/CD bekap svih važnih podataka sa oba diska prije reinstalacije.
Možda je i bolje da prebaciš na eksterni HDD!
Pretraži news grupe.
Svi veliki proizvođači imaju korisnike koji su ti spremni objasniti kako ćeš to uraditi.
Možda je to već neko ranije radio sa tvojim modelom, pa pogledaj!
Pretraži web!
Pogledaj čak i na You Tube-u (imaju video tutorijali)!
lakisat je napisao:
Ja bi ti iskreno preporucio da ti to nekome odneses da ti to neko uradi...
lakisat je u pravu!
Možda ti je ipak bolje da platiš nekome da ti to uradi!