banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:40 Danas je 22 Jun 2026, 17:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Apr 2009, 18:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2004, 01:04
Postovi: 140
Lokacija: Venera
Zanima me vase misljenje u vezi graficke Gainward GeForce 9500GT 512MB DDR2???
Da li je neko ima i njegova iskustva (da li ima varijantra sa aktivnim hladjenjem) ili ima neka bolja graficka u ovom rangu, cijena je oko 130KM

_________________
Zelite da vam farovi izgledaju kao novi?? - http://www.obnova-fara.cwahi.net


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Apr 2009, 10:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2008, 00:12
Postovi: 449
Koliko para toliko muzike.Da je bar GDDR3 memorija. Neces se naigrati sa njom,ako je kupujes zbog igara,pogotovo ako imas LCD monitor vece dijagonale(rezolucije).U HGspotu imas MSI ATI 3850 sa 256MB GDDR3 memorije za 129 KM.Jest da ima manje memorije,ali je svejedno brza i bolji izbor od te i uopste ne zaostaje mnogo za perfomansama verzije sa 512MB memorije.Sem toga dobro se klokuje i ima 256-bitni memorijski interfejs za razliku od GeForce 9500 GT koja ima 128-bitni.Definitivno najbolji izbor za te pare kod nas.


Vrh
  
 
 [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs